Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    wallaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GV250
    @Slayerr
    rıdvan yineyokluğumda yüklenmişte yüklenmişsin bana. Yok vize yok motoru bile kullanamıyor diye. hocam havalar soğuk aralık 22 sinde nişanım var, alyanslardı, seneye düğün telaşıydı, mekandı, rapordu koşturuyorum ne yazık ki uzun geziler için zamanım yok. bu kadar bahane yeter mi acep
    @ilker
    yeni aracın hayırlı olsun kazasız belasız diyelim

ps. geçenlerde ahmet e yazmıştım rüzyamda onu evlendiriyorduk ehhehehe gv 650 yi süsleriz hp birlikte artık.

yeni gelen arkadaşlara hoş geldin, eski dostlara merhaba

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Johnizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650
    armağan senin rüyalarda wallaby tutarsızlık var)) K.O. olmuş birine ringden inmeden muhammet ali ile dövüşür müsün demek gibi bişi senin rüya!))
    Carpe diem!

4 teker bedeni, 2 teker ruhu taşır!

Hayat; Aldığımız solukların değil, soluğumuzun kesildiği anların toplamıdır!

Motosikleti
    S&T GV250
    valla rüyada pek bi mantık aramadım
    bence bir taraflarımın açık kaldığı kesin yada yanıma yandaş arıyorum evlilik hazırlıklarında hehehe

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı wallaby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aralık 22 sinde nişanım var, alyanslardı, seneye düğün telaşıydı, mekandı, rapordu koşturuyorum ne yazık ki uzun geziler için zamanım yok.
    İşte ben de onu diyorum, sadece nişanlanıyorsun. Nasa Apollo 11'i gönderirken bu kadar hazırlık yapmamıştır.

Ayrıca alakasız ama plastik bardakları daha kullanışlı buluyorum, yok kırıldı, yok kirlendi falan yok, kullanıp atıyorsun.

Zengibar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 Evo
    İnanılmaz yoğun bir gün ve henüz bitmiş değil Bugun katılmam gereken bir konferans sebebi ile sabah 5'te kalktim hazirliklari biritebilmek icin. Yorgunluktan oluyorum, oluyordum taki yazilanlari okuyana kadar Bu muhabbetler rahatlatti beni

Alıntı serdarsom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...
    Onur, Colorado School of Mines'dan Petrol Mühendisliği bölümünden aldı kabulü. Bu arada sen nerede çalışıyorsun, makine mühendisiydin değil mi?...
    Evet dostum makina muhendisiyim. Savunma sanayinde calisiyorum...

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:43 ----------

San Francisco, Las Vegas, Los Angeles civarına gittim. Nevada eyaleti genel olarak çöl, bir kaç kaktüs harici ağaç görmek zor Ancak Colorado yeşil diye biliyorum Okul olarak da bence güzel bir seçim olmuş. İnsallah hayırlısı ile gidip dönersiniz...

Motosikleti
    2009 Honda Shadow Spirit
    Alıntı Zengibar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnanılmaz yoğun bir gün ve henüz bitmiş değil Bugun katılmam gereken bir konferans sebebi ile sabah 5'te kalktim hazirliklari biritebilmek icin. Yorgunluktan oluyorum, oluyordum taki yazilanlari okuyana kadar Bu muhabbetler rahatlatti beni

Evet dostum makina muhendisiyim. Savunma sanayinde calisiyorum...

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:43 ----------

San Francisco, Las Vegas, Los Angeles civarına gittim. Nevada eyaleti genel olarak çöl, bir kaç kaktüs harici ağaç görmek zor Ancak Colorado yeşil diye biliyorum Okul olarak da bence güzel bir seçim olmuş. İnsallah hayırlısı ile gidip dönersiniz...
    Savunma sanayi derken... Bende Aselsan'da çalışıyorum... Sen hangi şirkettensin?

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Selamlar herkese;

Ahmet, adam iyi itelemiş yağı sana ben onu anladım sen böyle hatalara düşmezdin ama adam yağı pompalamasyon hesabı koymuş motora

Armağan, valla Rıdvan da Ahmette ben de ne desek haklıyız.. sattın bizi looooo sen bundan sonra vize dahi alamazsın gruptan da atıyoz seni
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Motosikleti
    Hyosung GV650
    sen bırak onu bunu da, gecenin 3ünde ne ayaksın sen uğur?)))

coyote&road runner örneği verince aklıma geldi gv650 varya ışıklarda gazı kökleyince galiba "mip mip" diyo))) sonra asfalt dalgalanıyo falan)))) bende roketin üstündeki coyote misali)))) çok tatlı olm bu alettttt)))) döner kavşakta birini görürsem i.neliğine sema dansı yaptırıyorum 3-4 tur atıp kavşakta puahhahahaa))))
    Carpe diem!

Motosikleti
    S&T GV250
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Armağan, valla Rıdvan da Ahmette ben de ne desek haklıyız.. sattın bizi looooo sen bundan sonra vize dahi alamazsın gruptan da atıyoz seni
    kanka bunu bi senden beklemezdim şaka bir yana özledik yahu.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Johnizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen bırak onu bunu da, gecenin 3ünde ne ayaksın sen uğur?)))

coyote&road runner örneği verince aklıma geldi gv650 varya ışıklarda gazı kökleyince galiba "mip mip" diyo))) sonra asfalt dalgalanıyo falan)))) bende roketin üstündeki coyote misali)))) çok tatlı olm bu alettttt)))) döner kavşakta birini görürsem i.neliğine sema dansı yaptırıyorum 3-4 tur atıp kavşakta puahhahahaa))))
    saati karistirmayalim lutfen ) gorunuse bakipta yanilanlardan biri oldugunu unutma kanka :oP neyse valla sabirsizlikla bekliyorum seni ahmet )) bakalim bu babayigit dedigin kadar varmi !

---------- Post added at 12:53 ---------- Previous post was at 12:50 ----------

kanka bunu bi senden beklemezdim şaka bir yana özledik yahu.
    Oooo kankam naber ya nasilsin ne var ne yok ))

Motosikleti
    S&T GV250
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oooo kankam naber ya nasilsin ne var ne yok ))
    selamlar sanada kardeşim iş güç koşturmaca işte bildiğin gibi birde yenge nişan/evlilik üçgeninde boğuşuyoruz değişen pekbirşey yok

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    selamlar sanada kardeşim iş güç koşturmaca işte bildiğin gibi birde yenge nişan/evlilik üçgeninde boğuşuyoruz değişen pekbirşey yok
    hadi bakalım hayırlısı olsun.. yardım edebileceğimiz birşey olursa elini telefona atıp araman yeterli ;)
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Bermuda şeytan üçgeni o sen yanlış biliyon.
    YÖRÜK bunu beğendi.

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    3 günde 3 farklı gv gördüm ama neden hep araba kullanırken denk geliyor arkadas yahu:D
    bugun aksarayda gördüğüm arkadaşı da ayrıca tebrik ediyorum ,zira bu soğuk ve yağmurda nazi kaskiyla geziyordu
    Gitmek istedikten sonra her yer yakındır.

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Aile babası gv 250 (annem pazardan çağırınca görüntü bu oldu )

Neyse karizmayı toplayalım

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    güzelmiş mehmet ,amacına uygun olmuş annenin duasınıda almışsındır ..
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Alıntı mitmuallim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzelmiş mehmet ,amacına uygun olmuş annenin duasınıda almışsındır ..
    Abi bizim her hafta bi günümüz böyle ya

Motosikleti
    S&T GV250
    bende birgün buna benzer zerzevatı yüklenip eve gitmiştim bakışlar feci komik olabiliyor

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    arkadaşlar herkese selam..armağan naber?nasıl gidiyor evlilik hazırlıkları?eğer evlilik hazırlıkları sırasında herhangi bir sürtüşme yaşamazsanız ömür boyu yaşamazsınız ama genelde imkansıza yakın bir olasılığı var..neyse çok çok kolay gelsin sevgili dostum..özlettirme kendini..

aynı şekilde uğur sen de arada bir göster kendini kardeşim..

bu arada arkadaşlar akü şarj cihazı elime geçti..rıdvanın tavsiyesiyle aldım ancak 6 ve 12 v seçenekleri var..aklıma takıldı,peki 9v olan aküleri nasıl şarj edeceğiz?bir de paketten çıkan kutup başlarının hangisini hangi kutuba bağlamamız gerekir?böyle bir kıstas var mı?

herkese mutlu günler..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    Hyosung GV650
    ilker kırmızıyı kırmızıya bağla. yani aküyü sökerken kırmızı kutup başı hangisiyse ona bak, daha garantisi akünün üzerinde işareti vardır +,- kutupların yanında... buna göre kırmızı sanırım - kutbu temsil ediyordu...
    yada mavi kabloyu kes))
    Carpe diem!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler