Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı mali_181 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hızlanmalarına ve torkuna hastayım bana bu yetiyo da artıyo bile
    İşte ben de bunun için motoru değiştirmiyorum. O tork ve hız sadece daha yüksek hacimli bir motora binene kadar yeterli geliyor. Yüksek hacimli motorlarla 500 mt'lik kısa bir turdan fazla binmiyorum ki Gv250 yeterli gelmeye devam etsin.

Alıntı Johnizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gv 650 çok cici yahu)) fıttırıyorum)) ölüm haberim gelir yakında, bu iron/kom-ik mesajım da referans olur 3. sayfa haberlerine))
    Haber başlığı: "öleceğini önceden biliyordu" Dikkat et biraz, senin gibi birine 650cc motor vermemek lazım aslında tehlikelisin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Johnizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650
    hani bi gece ışıklarda 40kglık cüssenle tokatladığın 90kiloluk fakir ama gururlu bi genç vardı ya rıdvan)))) şimdi gel olum ışıklara şimdi gellll!!!))))
    istanbula geldiğimde motorları takaslayıp bi gezelim senle)) aldırıcam sana bu motoru))) bide uğur alacak gör bak))) armağan da koparırsa yengen vizesini oda çeker altına... peh peh peh))) mahşerin atlıları gibi tozunu attırırız memleketin))
    Carpe diem!

4 teker bedeni, 2 teker ruhu taşır!

Hayat; Aldığımız solukların değil, soluğumuzun kesildiği anların toplamıdır!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    hani bi gece ışıklarda 40kglık cüssenle tokatladığın 90kiloluk fakir ama gururlu bi genç vardı ya rıdvan)))) şimdi gel olum ışıklara şimdi gellll!!!))))
    istanbula geldiğimde motorları takaslayıp bi gezelim senle)) aldırıcam sana bu motoru))) bide uğur alacak gör bak))) armağan da koparırsa yengen vizesini oda çeker altına... peh peh peh))) mahşerin atlıları gibi tozunu attırırız memleketin))
    Ben hiç öyle ışıklar falan hatırlamıyorum. Motorları takaslarsak ben de kesin Gv650 alırım onun için yok öyle bir şey motorumdan bir süre daha memnun kalmam gerekiyor. Ayrıca Armağan değil motor almak mevcut motoru bile kullanamıyor.
    YÖRÜK bunu beğendi.

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    kankaaaa buraya geldiginde bir tur atamazsam onla dert olur zaten :( kacisin yyyook ) hee ayrica motoru alir kacirirsam sasma

Motosikleti
    Hyosung GV650
    nedemek uğurum tabii ki)) bikaç eşantiyon beze hallederiz ;)
    Carpe diem!

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Arkadaşlar ön tarafa takacağım bir iki led e elektirik almam gerekiyor ve ben park lambasından almak istiyorum bunu hangi kablodan almalıyım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Arkadaşlar ön tarafa takacağım bir iki led e elektirik almam gerekiyor ve ben park lambasından almak istiyorum bunu hangi kablodan almalıyım
    Park lambasının kablosundan.

Motosikleti
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Park lambasının kablosundan.
    Ya şimdi şöyle anlatayım benzin göstergemin ışığı yanmıyor ve gece yolculuklarında km ve tripmetre saatini rahat görmek için gösterge panalinin üstüne camın ayağına led koymak istiyorum ve bu led için elektiriğe ihtiyacım var bende bunu park veya ampulun direk kendi kablosundan almak istiyorum

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    nedemek uğurum tabii ki)) bikaç eşantiyon beze hallederiz ;)
    Ooo ayipsin bez takimimdan 1 set feda sana :oD

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Ya şimdi şöyle anlatayım benzin göstergemin ışığı yanmıyor ve gece yolculuklarında km ve tripmetre saatini rahat görmek için gösterge panalinin üstüne camın ayağına led koymak istiyorum ve bu led için elektiriğe ihtiyacım var bende bunu park veya ampulun direk kendi kablosundan almak istiyorum
    Tamam işte gösterge ampulünden alabilirsin, ama göstergelerin camı açılmıyor haberin olsun. Bence benzin göstergesinin ampulünü değiştirsen daha az uğraşmış olursun.

Motosikleti
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam işte gösterge ampulünden alabilirsin, ama göstergelerin camı açılmıyor haberin olsun. Bence benzin göstergesinin ampulünü değiştirsen daha az uğraşmış olursun.
    Bende işte uğraşamamk için lambanın kablosundan almak istedim fakat lambayai ton kablo giriyor bende komple kafayı sökmek istemedim bana lazım olan bi artı bi eksi bu kadar yani

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Bende işte uğraşamamk için lambanın kablosundan almak istedim fakat lambayai ton kablo giriyor bende komple kafayı sökmek istemedim bana lazım olan bi artı bi eksi bu kadar yani
    Kablodan elektrik alacaksan bile manasız bir şekilde sağlam kabloyu kesip ek yapma, ampul soketinin oradan al. Yani gösterge panelini sökeceksin.

Motosikleti
    2009 Honda Shadow Spirit
    Shadow gerçekten shadow....

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Alıntı osaglam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Shadow gerçekten shadow....
    Yeni bir aşk mı doğuyor ne
    [I]Viraj Güzeldir..[/I]

Motosikleti
    Arkadaslar bir kaç resim benim gv'emden

Uploaded with ImageShack.us

DALGIC_800, Levent E. ve jr. bunu beğendiler.

Motosikleti
    Hyosung GV650
    castrol 10-40 koydum motora vitesler tak-tuk etmeye başladı... yada castrol koyduğunu sanıyorum ustanın, başında duramadık :oS
    Carpe diem!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    castrol 10-40 koydum motora vitesler tak-tuk etmeye başladı... yada castrol koyduğunu sanıyorum ustanın, başında duramadık :oS
    Araba ya da scooter yağı koymadıysa sorun olmaması gerekir.

Motosikleti
    Hyosung GV650
    eneos mu bi yağ adı söyledi, -"abi japonyanın en çok tutulan yağı" cart curt etti, 2-3 kez üstüne basa basa söyledim 10-40 castrol koy başka şey koyma diye...
    gittiğimde bi yoklama çekim dedim -"olm ne koyduysan yağ şahane oldu motor, vitesler kaymak gibi, motordan ses gelmiyo" falan zarfladım... -"demedim mi abi ben bu yağ süper diye, eneos koydum dedi")))
    -"olm ben seni zarfladım, vitesler b.ku yedi, tak-tuk ediyo geçerken, eski yağda bile daha iyiydi durum" dedim... eleman -"abi bende seni zarfladım, içine castrol koydum"))) deyip 4ltlik içinde az bişe kalmış castrol 10-40 bidonu çıkardı biyerden))) çizgi film gibi muhabbet oldu))) şimdi o bidon gayet ikna edici oldu benim için ama eleman hazırlamış da olabilir senaryoyu, sahneyi... kısmet... motoru aldığım arkadaşla konuştum içinde 10-40 castrol vardı diyo, aynı yağı koyduk hesapta ama büyük bi fark var vites geçişlerinde... bidaha yağ değişimini ya kendim yaparım yada başında dikelirim değişenin!
    Carpe diem!

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    eneos mu bi yağ adı söyledi, -"abi japonyanın en çok tutulan yağı" cart curt etti, 2-3 kez üstüne basa basa söyledim 10-40 castrol koy başka şey koyma diye...
    gittiğimde bi yoklama çekim dedim -"olm ne koyduysan yağ şahane oldu motor, vitesler kaymak gibi, motordan ses gelmiyo" falan zarfladım... -"demedim mi abi ben bu yağ süper diye, eneos koydum dedi")))
    -"olm ben seni zarfladım, vitesler b.ku yedi, tak-tuk ediyo geçerken, eski yağda bile daha iyiydi durum" dedim... eleman -"abi bende seni zarfladım, içine castrol koydum"))) deyip 4ltlik içinde az bişe kalmış castrol 10-40 bidonu çıkardı biyerden))) çizgi film gibi muhabbet oldu))) şimdi o bidon gayet ikna edici oldu benim için ama eleman hazırlamış da olabilir senaryoyu, sahneyi... kısmet... motoru aldığım arkadaşla konuştum içinde 10-40 castrol vardı diyo, aynı yağı koyduk hesapta ama büyük bi fark var vites geçişlerinde... bidaha yağ değişimini ya kendim yaparım yada başında dikelirim değişenin!
    Şu sahne gibi bişey olmuş ya.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Motosikleti
    Hyosung GV650
    benim aklima daha cok road runner ve coyote'nin birbirlerinin kostumunu cikaris sahnesi gelmisti)) hani biri fermuari acar karsisindakinden cikar icinden, sonra karsidaki acar ayni muhabbet devam eder))
    Slayerrr bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler