Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Alıntı osaglam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ve KARACA yeni sahibini buldu... Tolga arkadaşımıza şimdiden kazasız keyifli sürüşler dilerim.... Biliyorum ki yeni arkadaşı ne beni nede İlker'i aratmayacaktır.
    Evet arkadaşlar Olgaç abinin moturunun yeni sahibi kısmetse yarın ben olacağım.Kendisine tüm içtenliği ve iyi niyeti için buradan çok teşekkür ederim.Aramızdan birinin motorunu aldığımiçin çok memnunum..Herkese iyi akşamlar..
    Zengibar, Levent E. ve Bike Rider bunu beğendiler.
    [I]Viraj Güzeldir..[/I]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Zengibar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 Evo
    Olgac Abi ve Tolga simdiden hayirli ugurlu olsun, ikiniz adina da cok sevindim.

Tolga inanilmaz bir duydu kardesim. Motoru aldigim ilk gun (henuz 2 gun once ) defalarca asagiya indim, baktim baktim geri ciktim Inanilmaz bir heyecan. Bizler icin kocaman bir oyuncak aslinda

Bu arada cesaretimi toplayip eski tecrubelerime de dayanarak cumartesi ve pazar toplam 20 km kadar yol yaptim, ilk benzinimi aldim
    osaglam bunu beğendi.

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Yeni motorunu alanlara hayırlı olsun diyorum Allah kaza bela vermesin.Olgaç abi sana da ayrıca hayırlı olsun diyim inşallah istediğin motoru alırsın.

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    herkese iyi akşamlar..
    Alıntı gerbiş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni gelen arkadaşlara hoş geldin diyorum. Yeni motor alan arkadaşlarım da kazasız belasız kullanırsınız inşallah.

Kaç gündür ne foruma girebildim ne de motorumu sürebildim. Aman diyim arkadaşlar çorap giyerken eğildim kalkamadım. şaka gibi biraz ama dikkat edin ayakkabı, çorap giyerken çok sık oluyormuş bel incinmeleri. motorum garajda duruyor. arada gidip gidip bakıyorum benim yer,me de gezin bol bol...
    mustafa çok geçmiş olsun..tez zamanda iyileşirsin umarım..

Alıntı Bike Rider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba uzun suredir forumu takip eden birisiyim eski üyeliğimi mail adresi nedeniyle kaybedince yenisini açmayı düşünüyordum taki şu son 2 güne kadar. Eski motorlarım yamaha serisinden di ilk bu tutkuya bws 100 ve ardından ybr 125 ile devam ettim.Bu günlerde cruiser motor almak isteyince tekrar doğru adres olan motosiklet.net'e geri döndüm ve sizleri takip etme şansım oldu ve aranızdaki samimiyet sonucu hemen bir kullanıcı adı alarak aranıza katılmak ıstedim nedense bircok forumdan farklı olarak burda değişik birşey var belkide hepimizin aynı şeyi sevmesidir. Herneyse,diğer motor hakkında yeni katılan arkadaşlar gibi bende okumaya en basından basladım suan 25. sayfadayım ve sizleri nasıl yakalarım bilmiyorum. Eminim bende burda olmaktan keyif alıcam hepinize dolu depolu keyifli sürüşler dilerim saygılar... (muhabbetin ortasına yeni üye düştü ;) )
    dostum aramıza hoşgeldin..umarım gönlündeki gv250 ye tez zamanda kavuşursun..kafana takılan her türlü soru işareti için biz buradayız.

Ve KARACA yeni sahibini buldu... Tolga arkadaşımıza şimdiden kazasız keyifli sürüşler dilerim.... Biliyorum ki yeni arkadaşı ne beni nede İlker'i aratmayacaktır.
    wayy be yine kötü oldum biraz..olgaç abi hayırlısı olsun,umarım gönlündeki canavara bir an önce sahip olursun...tolga arkadaşım aramıza hoşgeldin..karaca artık senin..ona ciddi anlamda iyi bak..ben onunla ne sohbetler ederdim tahmin bile edemezsin..göremediğim için hızlı geçtiğim kasislerde karacadan özür dilediğim günleri hatırlarım..yani ben böyle büyüttüm karacayı,olgaç abi de gereken ilgiyi ve sevgiyi göstermeye devam etti,şimdi sıra sende artık..umarım kazasız belasız mutlu ve sağlık içinde kullanırsın karacayı..

Alıntı inglor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar Olgaç abinin moturunun yeni sahibi kısmetse yarın ben olacağım.Kendisine tüm içtenliği ve iyi niyeti için buradan çok teşekkür ederim.Aramızdan birinin motorunu aldığımiçin çok memnunum..Herkese iyi akşamlar..
    tekrar hoşgeldin..

Alıntı Zengibar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada cesaretimi toplayip eski tecrubelerime de dayanarak cumartesi ve pazar toplam 20 km kadar yol yaptim, ilk benzinimi aldim
    dostum tebrik ederim..böyle böyle olup gidecek ve bir bakacaksın ki 600 km lik bir parkurdasın

hee bu arada temiz 1998 sonrası renault twingo arıyorum..etrafınızda temiz varsa eğer lütfen bana haber verin gelip alayım..hanıma jest yapmam lazım da
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    ''Eskiden Bws 100 Ybr 125 '' Yenisi gv 250 olacak
    Alıntı inglor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun darısı ben gibi gv'siz diğer takipçi arkadaşlara. Kazasız belasız dolu depolu sürüşler dilerim, hem depon hem miden dolu olsun ;)

Motosikleti
    yeni ilanlar eklenince sevinir oldum ben gibi motor almak isteyen ve ilanları inceleyen arkadaşlar için bugun yeni eklenen bir ilan paylaşıcam (umarım forum kurallarını ihlal etmem ) ve siz tecrübeli kişilerden bu gibi ilanlar hakkında yorumlar yapmanızı rica ediyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...02388872/detay

mhmtrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    okan hoş geldin öncelikle,böyle bişey var bende bakmak istersen.http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1142901/detay#

Motosikleti
    ilginize çok teşekkür ederim motorun sizin olduğunu öğrenmem çok iyi oldu zaten favorilerime ekli bir ilandı.

Motosikleti
    2009 Honda Shadow Spirit
    Tolga, Karabükten resimlerini bekliyoruz artık.

Bu arada firefox browserda nedense son sayfayı göremiyorum. Sona git deyince 814. sayfada kalıyor. Elle 815/816. sayfalara tıkladığımda açıyor lakin 817. sayfaya tıkladığımda yine 814 geliyor. anlamadım....

Motosikleti
    Arora Beatrix 150

---------- Post added at 15:19 ---------- Previous post was at 14:54 ----------

Merhaba Arkadaşlar

Uzun zamandır formu takip ediyorum ama yazmıyordum, şehir dışında görevdeyim.

Yeni motor alan arkadaşlara hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Forma yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz.

Karacayı alan arkadaşım güzel bir tercih, güle güle kullan, ben karacayı Ankarada görmüştüm o zaman Olgaç kardeşimiz yeni almıştı, belki beni hatırlamaz motor eğitimine geldiğinde onuda getirmişti, orada gördüğümde çok hoşuma gitmişti ( o zaman ben motorumu yeni almıştım ama ehliyet yoktu ve motor kullanmayı bilmiyordum ben götürememiştim rüzgarı) Gözüme ilk çarpan aksesuarlar olmuştu çok güzel duruyorlardı herşeyiyle tam, ben motoru alalı 1 sene olacak henüz aksesuarların hepsini alamadım, tekrardan kazasız belasız kullanman dileğiyle

Buda Niğde de Rüzgarla yaptığım ufak bir geziden görüntüler ( Resimdeki manzara Aladağlara aittir yakından çektiğim fotoğraf demirkazık zirvesi)
    ÇAMARDI (NİĞDE)

Herkese Kolay Gelsin

Zengibar bunu beğendi.
    Yılın Muhtelif Aylarında Kapsama Alanı Dışındayım

Motosikleti
    umarım geziniz eğlenceli ve sorunsuz geçmiştir fotograflarınız ve motorunuz cok güzel çıkmıslar kazasız belasız nice geziler dilerim size. Umarım bende ilerde fotolarımı sizlerle paylaşıcam.

jasonn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha v-star. 650 classic ��
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    jasonn kardeş abi demen de bir sakınca yok zira 29 yaşındayım..evet benim gerçek anlamda ilk sahibi olduğum motor olduğu için inanılmaz bir heyecan vardı o zamanlar..ben gv250 için her zaman savunduğum bir şey var: gv250 ler bakımlarını eksiksiz ve zamanında yaptırdığın sürece evladiyelik makineler olarak kalacak ilerleyen senelerde..100 bin kmleri çok rahatlıkla görülebilir..ben o dönem izmir'de görev yapıyordum..memleket antalya..yazları motoru antalyadan alıp izmire getirirdim ve kışa kadar biner,kış gelmesine yakın tekrar antalyaya götürürdüm..antalyadaki evimizde kapalı garajımız olduğu için orada sıfır nem ve zarar ile muhafaza ederdim..bir defada hiç durmadan 550 km yolları aşmıştım o zamanlar.motora uzun yolda bindikçe gv250 ye bir kez daha aşık olmamak mümkün değil.o derece keyifli bir motor..ancak zamanla motorun gücü sana alışılmış gelmeye başlıyor ve ben hep yolda giderken etrafta görünen tarihi yerlere uğramak isterim.(tarihe özellikle arkeolojiye ilgim vardır) ancak gv250 ile bunu yapabilmek çok sağlıklı olmuyordu zira o tarz yerlere gidebilmek için anayoldan çıkıp toprak yollarda yol almak zorunda kalıyordum..bir de motor 250cc yani geçiş,başlangıç motoru ve saatte 100-110 km hızla ilerlerken sol şeride geçip araç sollamak için sol şeritte geçen vakit biraz uzun oluyordu doğal olarak..e ülkemizde seyir esnasında motor olarak ne kadar sol şeritte kalırsan o kadar riskli bir sürüş icra ediyorsun demektir..bu iki sebepten dolayı hacim büyütme ihtiyacı duydum..aslında ilk başlarda gv650 almayı o kadar çok hedefledim,kafama koydum ki..sonraları enduro tarzının bana daha fazla hitap ettiğini anladım ve yaklaşık 5 ay belki daha fazla süre 650 lik enduroları artısı ve eksisi ile araştırmaya başladım hatta araştırmaya başladık (rıdvan ile ) sonra xl650 alacağım derken kaderde dl650 sahibi olmak varmış..o yüzden dl650 sahibiyim şuan..gv250 ye hayatımın her anında kefil olurum.gv250 sini satan arkadaş ya tarz değişikliği ya da hacim büyütmek için satar..motor ile ilgili bir problem yaşayıp ta elden çıkaran bir arkadaşa bile rastlamadım şimdiye kadar..bu açıklama tatmin etmiştir umarım seni..

bu arada ismini avatarına ekle de jasonn demek zorunda kalmayalım sürekli..umarım gönlündeki motora tez zamanda kavuşursun kardeşim..

herkese kazasız belasız güvenli ve keyifli sürüşler dilerim..

su ana kadar bi 100 sayfa falan okudum özellikle de ilk aldıgın zamanlar gerçekten evladın gibi bakıyomussun hatta çektigin resimlerin bazılarını duvar kagıdı olarak kullanıyorum daha henüz satma dönemlerine gelemedim baya daha okumam gerekicek inş planladıklarınız buluşmalarıda yapmıssınızdır.benim iş biraz uzun sürücek su an üni. 3sınıftayım okul bitecekte askerlik bitecekte işe giricemde ölme eşşegim yaz gele güzel duan için teşekkür ediyorum ama inaniyorum ki o gün gelecek
    YÖRÜK bunu beğendi.
    Rock hard ride free ! all day all night ! and All your life !

Motosikleti
    RX3 Evo
    Murat Merhaba;

Acemi bir surucu olarak cok ozendim, gezin super olmus
    Nerelerden geçtin Niğde'ye giderken? Aksaray üzeri mi gittin? Belki benim memleketimden de geçmiş olabilirsin, o sebepten merak ettim. Ben Kayseri'nin Yeşilhisar ilçesindenim. Niğde ile Kayseri'nin tam ortasinda.

Bu arada memnun oldum...

serdarsom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Vulcan S
    Aramıza yeni katılan herkese hoşgeldin diyorum

Bu arada ben de Niğdeliyim ama İstanbul'da yaşıyorum. Onur hemşeri sayılırız

Motosikleti
    Arora Beatrix 150
    umarım geziniz eğlenceli ve sorunsuz geçmiştir fotograflarınız ve motorunuz cok güzel çıkmıslar kazasız belasız nice geziler dilerim size. Umarım bende ilerde fotolarımı sizlerle paylaşıcam.
    Okan arkadaşım teşekkür ederim, gezim oldukça eğlenceliydi toplamda 140 km'lik kısa bir turdu, Niğdeden, Niğdenin çamardı ilçesine gittim, giderken vadi içlerinden gittiğimden dolayı yol virajlıydı ve benim ilk virajlı yol tecrübemdi, ama manzara mükemmeldi Aladağlar(Orta Toroslar) görülmeye değer harika bir manzaraydı. Enduru bir motorla gidilebilen en yüksek yerine kadar gitmek isterdim doğrusu.

Dönerken 68 km lik Niğde-Çamardı karayolunu kullandım, dönüşüm km olarak daha uzun ama süre olarak daha azdı

---------- Post added at 04:17 ---------- Previous post was at 04:15 ----------

Murat Merhaba;

Acemi bir surucu olarak cok ozendim, gezin super olmus
    Nerelerden geçtin Niğde'ye giderken? Aksaray üzeri mi gittin? Belki benim memleketimden de geçmiş olabilirsin, o sebepten merak ettim. Ben Kayseri'nin Yeşilhisar ilçesindenim. Niğde ile Kayseri'nin tam ortasinda.

Bu arada memnun oldum...
    Merhaba Onur
    Ben Şuan Niğde de kalıyorum iş nedeniyle, gezi hafta sonu için kısa bir geziydi, Rüzgarı Niğde'ye getireli 3 ay oldu, bu bayramda Ankara'ya geri getirip sezonu kapatacağım yağmurlar başlamadan. Kasım-Aralıkta da ben Ankaraya geleceğim inşallah

Ankara-Niğde güzergahım : Ankara-Şereflikoçhisar(Ankara)-Aksaray-Altunhisar(Niğde)-Niğde

Altunhisar yolu 20-25 km kısaltır

Yeşilhisar Ankara'dan gelirken ters düşer, Senin memleketine nasip olursa Ankaradan beraber gideriz müsayit bir zamanda, Kayseri, Nevşehir, Niğde, Konya kendimize göre turlar geliriz yada Niğde üzeri otobandan Mersine-Adanaya ordanda İlker'in yanına İskenderuna geçeriz belki tabi vakit lazım bu sezon kapanıyor artık.

Ankara'ya dönersem görüşürüz istersen turlarız.

Bende Memnun oldum tanıştığıma
    Yılın Muhtelif Aylarında Kapsama Alanı Dışındayım

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Olgac Abi ve Tolga simdiden hayirli ugurlu olsun, ikiniz adina da cok sevindim.

Tolga inanilmaz bir duydu kardesim. Motoru aldigim ilk gun (henuz 2 gun once ) defalarca asagiya indim, baktim baktim geri ciktim Inanilmaz bir heyecan. Bizler icin kocaman bir oyuncak aslinda

Teşekkür ederim Onur.O heyecanı üçüncü kez yaşıyorum..hiç eksilmiyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:42 ----------

Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese iyi akşamlar..

mustafa çok geçmiş olsun..tez zamanda iyileşirsin umarım..

dostum aramıza hoşgeldin..umarım gönlündeki gv250 ye tez zamanda kavuşursun..kafana takılan her türlü soru işareti için biz buradayız.

wayy be yine kötü oldum biraz..olgaç abi hayırlısı olsun,umarım gönlündeki canavara bir an önce sahip olursun...tolga arkadaşım aramıza hoşgeldin..karaca artık senin..ona ciddi anlamda iyi bak..ben onunla ne sohbetler ederdim tahmin bile edemezsin..göremediğim için hızlı geçtiğim kasislerde karacadan özür dilediğim günleri hatırlarım..yani ben böyle büyüttüm karacayı,olgaç abi de gereken ilgiyi ve sevgiyi göstermeye devam etti,şimdi sıra sende artık..umarım kazasız belasız mutlu ve sağlık içinde kullanırsın karacayı..

tekrar hoşgeldin..

dostum tebrik ederim..böyle böyle olup gidecek ve bir bakacaksın ki 600 km lik bir parkurdasın

hee bu arada temiz 1998 sonrası renault twingo arıyorum..etrafınızda temiz varsa eğer lütfen bana haber verin gelip alayım..hanıma jest yapmam lazım da
    Teşekkür ederim İlker..

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:51 ----------

hayırlı uğurlu olsun darısı ben gibi gv'siz diğer takipçi arkadaşlara. Kazasız belasız dolu depolu sürüşler dilerim, hem depon hem miden dolu olsun ;)
    Teşekkür ederim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:53 ----------

Tolga, Karabükten resimlerini bekliyoruz artık.

Bu arada firefox browserda nedense son sayfayı göremiyorum. Sona git deyince 814. sayfada kalıyor. Elle 815/816. sayfalara tıkladığımda açıyor lakin 817. sayfaya tıkladığımda yine 814 geliyor. anlamadım....
    Olgaç abi yanımda fotoğraf makinem yok.Zonguldakta kaldı..haftasonu zonguldaktan kareler ekleyeceğim..
    Fifefoxtan kaynaklı olabilir..Mt ile uyumlu olmayabilir emin değilim...Google chrome da böyle bi sıkıntı olmuyor..

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:56 ----------

Alıntı acemi06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://imageshack.us/a/img513/856/dsc04588jk.th.jpg http://imageshack.us/a/img209/9083/dsc04573b.th.jpg http://imageshack.us/a/img411/3720/dsc04586yh.th.jpg http://imageshack.us/a/img341/8008/dsc04555n.th.jpg http://imageshack.us/a/img515/1855/dsc04538g.th.jpg http://imageshack.us/a/img12/4118/dsc04534hx.th.jpg http://imageshack.us/a/img404/5043/dsc04522t.th.jpg http://imageshack.us/a/img593/8230/dsc04520nc.th.jpg http://imageshack.us/a/img10/6866/dsc04517xi.th.jpg

---------- Post added at 15:19 ---------- Previous post was at 14:54 ----------

Merhaba Arkadaşlar

Uzun zamandır formu takip ediyorum ama yazmıyordum, şehir dışında görevdeyim.

Yeni motor alan arkadaşlara hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Forma yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz.

Karacayı alan arkadaşım güzel bir tercih, güle güle kullan, ben karacayı Ankarada görmüştüm o zaman Olgaç kardeşimiz yeni almıştı, belki beni hatırlamaz motor eğitimine geldiğinde onuda getirmişti, orada gördüğümde çok hoşuma gitmişti ( o zaman ben motorumu yeni almıştım ama ehliyet yoktu ve motor kullanmayı bilmiyordum ben götürememiştim rüzgarı) Gözüme ilk çarpan aksesuarlar olmuştu çok güzel duruyorlardı herşeyiyle tam, ben motoru alalı 1 sene olacak henüz aksesuarların hepsini alamadım, tekrardan kazasız belasız kullanman dileğiyle

Buda Niğde de Rüzgarla yaptığım ufak bir geziden görüntüler ( Resimdeki manzara Aladağlara aittir yakından çektiğim fotoğraf demirkazık zirvesi)
    ÇAMARDI (NİĞDE)

Herkese Kolay Gelsin

http://imageshack.us/a/img513/856/dsc04588jk.jpg
    http://imageshack.us/a/img209/9083/dsc04573b.jpg
    http://imageshack.us/a/img411/3720/dsc04586yh.jpg
    http://imageshack.us/a/img341/8008/dsc04555n.jpg
    http://imageshack.us/a/img515/1855/dsc04538g.jpg
    http://imageshack.us/a/img12/4118/dsc04534hx.jpg
    http://imageshack.us/a/img404/5043/dsc04522t.jpg
    http://imageshack.us/a/img593/8230/dsc04520nc.jpg
    http://imageshack.us/a/img10/6866/dsc04517xi.jpg
    Teşekkür ederim.Resimler çok güzel.Kazasız belasız sürüşler..
    [I]Viraj Güzeldir..[/I]

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Forum ne guzel hareketlenmis
    bu arada karaca da aramizdan birine gittigi icin cok sevindim durumum olsa idi ben alacaktim
    ilker abi olgac abi derken 3. Sahibine de kavustu
    tekerlerin hep donsun hayirli olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:14 ----------

Mustafa hocam cok gecmis olsun

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Alıntı burdurlu1985 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forum ne guzel hareketlenmis
    bu arada karaca da aramizdan birine gittigi icin cok sevindim durumum olsa idi ben alacaktim
    ilker abi olgac abi derken 3. Sahibine de kavustu
    tekerlerin hep donsun hayirli olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:14 ----------

Mustafa hocam cok gecmis olsun
    Teşekkür ederim..
    [I]Viraj Güzeldir..[/I]

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    tolga patlat bakalım birkaç resim
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    RX3 Evo
    Alıntı serdarsom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada ben de Niğdeliyim ama İstanbul'da yaşıyorum. Onur hemşeri sayılırız
    Sedarsom cok memnum oldum, hemseriyiz tabiki kardesim

Alıntı acemi06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ankara'ya dönersem görüşürüz istersen turlarız.

Bende Memnun oldum tanıştığıma
    Muart geldiğinde havalar bozmamış olursa turlarız, haber edersin dönünce.

Bugün ilk kez işe gidip geldim. 45 + 45 = 90 km. İlk izlenimlerim:

* Ortalama 80 km/h hızla gidip geldim. Sabah 7'de yola çıktım, çok üşüdüm. Özellikle parmak uçlarım dondu. Eldiven vardı ama tam koruma sağlamadı sanırım. Gelirken keyifli oldu. * Çok fazla yorulduğumu hissettim, acaba çok mu kastım kendimi
    * Havada rüzgar yoktu ama 70-80 km/h hızlarda çok fazla rüzgar aldım ve rahatsız ediciydi denebilir. Oturuş pozisyonumda da mı bi gariplik var aceba?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler