Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    gv ci arkadaşlar geziyorlar herhalde..ama bekçi olarak ben buradayım..kafanda soru işaretleri varsa alayım
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Motorum satılıktır düşünenlerin bilgisine...
    ! Rock'N Roll !:bounce:

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Ridvan ve digerleri,ozellikle cadir mevzusuna girmis herkez! Sizlere sesleniyorum! 2 gun once İznik golu kiyisina cadir kurmaya gittik,hersey mis guzeldi ama cadir kurana kadar daha dogrusu yer begenene kadar cok zorlandik cok vakit kaybettik.Kamping alanlarini pek sevmiyorum.insan dolu oluyor ve bir ton cocuk bebe sesi vs. Size sorum kamping disinda ne tarz yerlere cadir kurmayi tercih edersiniz nasil ozellikte olmali,evvelki tebrubelerinizden de istifaden soruyorum.Hadi bakalim

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    İdeal kamp alanları ağaçların gölgesinde ancak çadırın üzerine yıkılabilecek ölü ağaçlardan uzak nehre yakın ama sel tehlikesi olmayan, hayvanlardan korunabileceğiniz vadi yamaçlarında ama alçak bir zeminde olmayan, kuru ve rüzgardan korunabileceğiniz bölgelerdir. Kamping alanları sıkıcı, açıkçası birkaç arkadaş vahşi doğanın ortasına, medeniyetten uzakta çadır kurmanın yerini hiçbir şey tutamaz. Aslında tutar arkadaşlar yerine kafa dengi bir sevgili tutabilir ama genelde sabaha kadar tırsıyorlar, ondan sonra da anca avut dur başka şeyler yapmaya çalışırken.
    Blackwidow bunu beğendi.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gv ci arkadaşlar geziyorlar herhalde..ama bekçi olarak ben buradayım..kafanda soru işaretleri varsa alayım
    Ben sorayım, motorum çok az yakıyor ne yapmak lazım?

Alıntı audioslave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ridvan ve digerleri,ozellikle cadir mevzusuna girmis herkez! Sizlere sesleniyorum! 2 gun once İznik golu kiyisina cadir kurmaya gittik,hersey mis guzeldi ama cadir kurana kadar daha dogrusu yer begenene kadar cok zorlandik cok vakit kaybettik.Kamping alanlarini pek sevmiyorum.insan dolu oluyor ve bir ton cocuk bebe sesi vs. Size sorum kamping disinda ne tarz yerlere cadir kurmayi tercih edersiniz nasil ozellikte olmali,evvelki tebrubelerinizden de istifaden soruyorum.Hadi bakalim
    Eğer aynı yerde uzun süre kamp yapmayı düşünmüyorsan düz zemin haricinde tek dikkat etmen gereken önemli şey sabah güneşinin çadıra vurmaması. Kamp yapıyorsan zaten erken yatmamışsındır, dolayısıyla sabah 6'da güneşin sıcağıyla (saunadan beter oluyor) uyanmak hiç hoş olmuyor. Eğer çok alçak ve geniş bir ağaç altında değilsen, güneşten korunmak için ağacın altında olmak yetmiyor. Çünkü sabah saatlerinde güneş dik olmadığını için gölge ağacın altında olmuyor. Doğu-Güneydoğu yönlerini tespit edip gölgenin düşeceği yere çadırı kurmak gerekiyor. Basit bir şeyi bu kadar yazma sebebim acı tecrübelerdir. Ayrıca sürekli yanan kamp ateşi börtü böceği uzak tutar. Olur da tek başına kamp yapman gerekirse güvenlik açısından kesinlikle kamp alanına git. Bütün kamp alanları düşündüğün şekilde değil.

Kamp demişken haftasonu kamp yapalım diyecem ama Emre, Murat, Erkan yok zaten Armağan'dan hepten ümidi kestim, artık 2-3 hafta sonra bakarız.

Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Kamp alanlari yani parali kampingler cok cangir cungur ve acikcasi pahali,az daha eklerim temiz temiz pansiyonda da kalirim ama benim istedigim elektrik,su degil sadece huzur.Gece istedigi kadar karanlik olsun,disarida hayvanlar gezsin ama yeterki 2ayakli hayvanlar rahatsiz etmesin.Kiz arkadasimla kalcam,bakalim sansimiza nereler denk gelecek.

Motosikleti
    GV 250
    Kamp alanlari yani parali kampingler cok cangir cungur ve acikcasi pahali,az daha eklerim temiz temiz pansiyonda da kalirim ama benim istedigim elektrik,su degil sadece huzur.Gece istedigi kadar karanlik olsun,disarida hayvanlar gezsin ama yeterki 2ayakli hayvanlar rahatsiz etmesin.Kiz arkadasimla kalcam,bakalim sansimiza nereler denk gelecek.
    Abant'ı tavsiye ederim akarsu yanındaki yamaçta çadır kurmak için gayet uygun alanlar var. Trafik biraz can sıkıyor sadece. Onun dışında karadeniz kıyısında da gayet uygun alanlar var kamp yapmak için. İçme ve temizlik için suyu hallettikten sonra her yerde kalınır sorun değil bence de. İki ayaklı hayvanlar ayıdan şundan bundan daha tehlikeli.

Blackwidow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR125
    Alıntı Fonder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorum satılıktır düşünenlerin bilgisine...
    Merhaba Fonder,
    motorun detaylarını verebilirsen sevinirim, fiyat, yaş, aksesuar durumu, bakım durumu, km, varsa değişen parça bilgisini...gibi
    ve eğer ekleyebilirsen de resim iyi olurdu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Blackwidow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Fonder,
    motorun detaylarını verebilirsen sevinirim, fiyat, yaş, aksesuar durumu, bakım durumu, km, varsa değişen parça bilgisini...gibi
    ve eğer ekleyebilirsen de resim iyi olurdu
    İlanı şurada gördüm, zaten gerekli bilgiler de yazıyor. http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...97128157/detay

Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abant'ı tavsiye ederim akarsu yanındaki yamaçta çadır kurmak için gayet uygun alanlar var. Trafik biraz can sıkıyor sadece. Onun dışında karadeniz kıyısında da gayet uygun alanlar var kamp yapmak için. İçme ve temizlik için suyu hallettikten sonra her yerde kalınır sorun değil bence de. İki ayaklı hayvanlar ayıdan şundan bundan daha tehlikeli.
    Abant veya Karadeniz'e daha sonra haftasonlarına denk gelecek şekilde gidebilirim ama şuanda gündemimde aşağıdaji rota var.Tahmini Cumartesi yada Pazar yola çıkıyorum.Hadi hayırlısı olsun

Rotada yön değişikliği oldu,Afyon' dan başlayıp Antalya ve diğer yerlere doğru akış yönü olacak.Bozcaada'daki Bağbozumu Fest' le yetişmeyi umuyorum

Buda bayramda 2 günlük çadır faslından çekilen foto,bildiğim kamyon gibi oldu,yok yok! 2 çadır,3 mat,uyku tulumu,yan çantalar full (çaydanlık,bardak,kap çanak,hatta katlanır sandalye bile var)
    cakirsalih bunu beğendi.

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sorayım, motorum çok az yakıyor ne yapmak lazım?
    Hava filtresini değiştir

Hakkaten hava filtresi kirlendikçe motor az yakıyor heralde en son benim motorun yakıtı da az çıktı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    http://img9.imageshack.us/img9/8761/fotorafb.jpg

Buda bayramda 2 günlük çadır faslından çekilen foto,bildiğim kamyon gibi oldu,yok yok! 2 çadır,3 mat,uyku tulumu,yan çantalar full (çaydanlık,bardak,kap çanak,hatta katlanır sandalye bile var)
    Sen kamyon görmemişsin, benim motora arkadan bakınca ben görünmüyordum.

Alıntı kilitci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hava filtresini değiştir

Hakkaten hava filtresi kirlendikçe motor az yakıyor heralde en son benim motorun yakıtı da az çıktı
    Daha yeni bakımdan çıktı ve galiba bu sefer rekor kıracam. Tahmin ettiğim gibi giderse eğer her benzin aldığımda sıfırladığım göstergede 4 ile başlayan 3 haneli rakamlar görebilirim.

Motosikleti
    GV 250
    İstediğiniz kadar az yaksın, az yaktığını zamla telafi ediyor zaten devletimiz.

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Daha yeni bakımdan çıktı ve galiba bu sefer rekor kıracam. Tahmin ettiğim gibi giderse eğer her benzin aldığımda sıfırladığım göstergede 4 ile başlayan 3 haneli rakamlar görebilirim.
    Avcılardaki serviste zincir varmıydı oradan değiştirmeyi tavsiye edermisin benim zincir artık iyice laçkalaştı değiştirmem lazım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı kilitci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Avcılardaki serviste zincir varmıydı oradan değiştirmeyi tavsiye edermisin benim zincir artık iyice laçkalaştı değiştirmem lazım.
    Evet zincir var, eğer zincire 220-250 TL arası para vermeyi düşünmüyorsan tavsiye ederim.

Blackwidow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR125
    Teşekkürler Slayerrr

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Rıdvan sen de zincir muhafazası mı var, öyle gördüm sanki, bildiğim kadarıyla standart bi nane değil di mi? Sen de varsa nerden aldın nası yaptın söyle çabuk Ben de düşünüyorum da, üstüne düşüp de araştırmadım.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rıdvan sen de zincir muhafazası mı var, öyle gördüm sanki, bildiğim kadarıyla standart bi nane değil di mi? Sen de varsa nerden aldın nası yaptın söyle çabuk Ben de düşünüyorum da, üstüne düşüp de araştırmadım.
    Zincir koruma standart bir parça. Ama bendeki en son o fotoğrafta görüldü. Gezi sırasında kırıldı, yenisini de almadım. Kırıldıktan sonra çok işe yarayan bir parça olduğunu fark ettim ayrıca. Tekere zincir yağı hep sıçrıyordu ama koruma kırıldıktan sonra çok çok sıçramaya başladı hatta çantanın arka tarafı bile yağlanmış.

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Abant veya Karadeniz'e daha sonra haftasonlarına denk gelecek şekilde gidebilirim ama şuanda gündemimde aşağıdaji rota var.Tahmini Cumartesi yada Pazar yola çıkıyorum.Hadi hayırlısı olsun
    http://img832.imageshack.us/img832/5347/tatilrota.jpg
    Rotada yön değişikliği oldu,Afyon' dan başlayıp Antalya ve diğer yerlere doğru akış yönü olacak.Bozcaada'daki Bağbozumu Fest' le yetişmeyi umuyorum
    http://img9.imageshack.us/img9/8761/fotorafb.jpg

afyon tarafindan antalya ya burdur uzerinden gecersen bi cay icmeye beklerim hem biraz soluk almis olursun
    numara mi da vereyim 05433160601

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:26 ----------

Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cok tesekkur ederim abi simdi gv sahibi olmadigim icin yavas yavas taniyorum aldigim zaman aklimda bir kosede bulunsun diye
    asil aldiktan sonra kafama takilan birsey olursa burada sizlerle paylasacagim

Motosikleti
    GT250 naked
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    500x40x40mm alüminyum köşebent alıp mevcut bağlantı delikleri ve sacını kullanarak bağlayabilirsiniz. Ben yaptım oldu.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler