Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    wallaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GV250
    eski geleneği bozmak olmaz Ömür derim ne dersiniz? önerilerede açığım yol bilmediğimi ve karşıdan geleceğimi düşünerek hareket etmenizi rica ederim (=

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    ister ömür olsun ister kömür olsun bana uyar
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(HZ.MEVLANA)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı audioslave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    140/90-15 Michelin arka lastik sorunsuz uymaktadır,bende neredeyse 25.000 km dir kullanmaktayım.Hatta son hızı 5 km arttırmakta[COLOR="Silver"]
    Michelin güzel oluyor da maalesef bu ölçüyü artık getirmiyorlarmış. Listede bile adı geçmiyor hatta.

Alıntı LĴØN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ben geçen haftaiçi başvurdum. 2005'ten kalma b sınıfı ehliyetimin üzerine 250tl fark istedi kurs. onun haricinde 45tl heyet raporu, yazılı sınav için 55tl ve son olarak da 70tl direksiyon sınavı için para istediler. sabıka kaydı 5tl, 12 adet vesikalık fotoğraf için de 15tl ödedim. bu motor sevdası pahalıya patladı :D
    Sağlık raporunu herhangi bir sağlık ocağından alarak 45 TL kara geçebilirdin ama çok geç.

benim gibi motoru yeni alan tüm arkadaşlara hayırlı olsun. güle güle binsinler. 12 günde 300km yol yaptım şehiriçi ve çok memnunum bu makineden. keeway nerde, hyosung nerde!!! benim şanssızlığımdan mıdır nedir, havalar sürekli bozuk. ama ilk fırsatta bir kamp yapmayı istiyorum. aklımda terkos'un kuzeyinde karaburun köyü var, orayla alakalı tavsiyesi olan var mıdır acep?
    Karaburun'da kamp alanı görmedim. Eğer tek başına kamp yapcaksan kamp alanı harici de pek iyi olmaz gibime geliyor.

bir de kafamı meşgul eden birşey var; motorun zincirinde hafif bir sarkma söz konusu. yolda ilerlerken elimi gazdan çektiğimde vuruntu yaptığını hissedebiliyorum. gerdirmemde fayda var mıdır acaba? zira dişli takozunu bozmak istemiyorum.
    Zincir gevşediyse tabii ki gerdireceksin. Hatta Avcılar'dasın uğraşma Motopark'a uğra 2 dakikada gersinler.

Alıntı borasanal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam,

Dün işten dönerken benzin almıştım. Sabah kalkıp motorun yanına gittim işe gitmek için. Bir baktım benzin akıtıyor. Bayağı akmış. İşe geç kalmamak için çok da inceleyemedim ama yakıt tankının hemen altından bir yerlerden geliyordu sanırım. Çıkış yeri gözükmüyordu. Bildiğiniz damla damla geliyordu. Var mı buna benzer bir sorunla karşılaşan ya da bir fikri olan?
    Büyük ihitmalle benzin alırken motor sehpada (yan ayak) değildi ve depoyu kapağa kadar doldurdun. Depoda olması gerekenden fazla benzin olup, motoru yan sehpaya aldığın zaman da tahliyeden benzini attı. Benzin alırken eğer depoyu tam dolduracaksan, motoru yan sehpaya alırsan böyle bir sorunla karşılaşmazsın.

Alıntı mhmtrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buluşma işine gelince,bi kaç sahfa önce bi teklifte bulunmuştum..ormanlık alan ve sazlıbosna göleti var ne dersiniz...
    Öyle bir yazmışsın ki sanki ormanda tecavüz edip sonra da öldürüp göle atacaksın bizi. Ya da ben çok fesatım.
    Bahsettiğin yer bana yakın sayılır. Yaklaşık 20 km. Hatta geçenlerde Emre'ye beraber oralardaydık.

Alıntı wallaby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eski geleneği bozmak olmaz Ömür derim ne dersiniz? önerilerede açığım yol bilmediğimi ve karşıdan geleceğimi düşünerek hareket etmenizi rica ederim (=
    Daha iyi bir alternatif bulursak bozarız geleneği. Yol bilmemeyi dert etme, en iyi navigasyondan iyi ben varım.

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    motoparkın tam haritası lazım bu işi anca prof rıdvan çözer bi gidim baktırim balatama

MOTOPARK MOTORLU TAŞITLAR- POLAT OĞUZ

DENIZKÖSKLER MAH. MUHTAR KAZIM AKGÜL CAD
    AVCILAR - ISTANBUL
    02126947435
    poolatoguz@hotmail.com

burası heralde kroki lazım
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(HZ.MEVLANA)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı myhammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoparkın tam haritası lazım bu işi anca prof rıdvan çözer bi gidim baktırim balatama

MOTOPARK MOTORLU TAŞITLAR- POLAT OĞUZ

DENIZKÖSKLER MAH. MUHTAR KAZIM AKGÜL CAD
    AVCILAR - ISTANBUL
    02126947435
    poolatoguz@hotmail.com

burası heralde kroki lazım

O kadar harita hazırladım halen soruyorsun, ayıp.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post2668046

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Arkadaş sinir oluyorum bu İstanbulda ki gezmelere yahu, ben Ankaradayım diye katılamıyorum ya iyice uyuz oluyorum, istanbul tayfasından nefret ediyorum hatta, dagılın gidin işiniz gücünüz yok mu sizin ya, ne bu böyle zırt pırt geziyosunuz, sonra da utanmadan fotoğraf falan koyuyosunuz. Ankara ya yakın biryerlere falan gelseniz, atlayıp gelicem ama gelmediğiniz için gıcık oluyorum Sevmiyorum arkadaş sizi
    osaglam bunu beğendi.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş sinir oluyorum bu İstanbulda ki gezmelere yahu, ben Ankaradayım diye katılamıyorum ya iyice uyuz oluyorum, istanbul tayfasından nefret ediyorum hatta, dagılın gidin işiniz gücünüz yok mu sizin ya, ne bu böyle zırt pırt geziyosunuz, sonra da utanmadan fotoğraf falan koyuyosunuz. Ankara ya yakın biryerlere falan gelseniz, atlayıp gelicem ama gelmediğiniz için gıcık oluyorum Sevmiyorum arkadaş sizi
    Ankara değil de ortada buluşalım, Abant gibi? Hatta gelip bir de kamp yapalım.?

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Valla hiç kamp yapmadım, malzeme falan da yok ama ayarlarız, hatta gelmek isteyen başka arkadaşlar da olabilir, gv250 olmasa da gelebilirler herhalde di mi Bana hertürlü uyar, maksat yol yapmak, muhabbet etmek olsun. Süper olur bence
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Valla hiç kamp yapmadım, malzeme falan da yok ama ayarlarız, hatta gelmek isteyen başka arkadaşlar da olabilir, gv250 olmasa da gelebilirler herhalde di mi Bana hertürlü uyar, maksat yol yapmak, muhabbet etmek olsun. Süper olur bence
    Başta Armağan olmak üzere kampçı arkadaşlara duyurulur.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    abant en uygun yer...

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı wallaby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Banada uyar herekese uygunsa ..

ister ömür olsun ister kömür olsun bana uyar
    Gel gel

Yaparız bir anıtkabir Atamıza saygı geliriz .. Çılgın motorcuyuz sıkıntı yok

Evet yarın akşam benim işim var ama 21.15 gibi ömürde olabilirim, yarın iş cıkışı Ömür Avm Burger KING diyorum.. Uyan varsa herkes gelsin..
    S&T kanuni Gv 250

mhmtrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Öyle bir yazmışsın ki sanki ormanda tecavüz edip sonra da öldürüp göle atacaksın bizi. Ya da ben çok fesatım.
    Bahsettiğin yer bana yakın sayılır. Yaklaşık 20 km. Hatta geçenlerde Emre'ye beraber oralardaydık.

Rıdvan fesatlığında bu kadarı alemsin yaw.önce ormana sonra gölete güzel fikir aslında fikrimi kimse beğenmedi heralde :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:19 ----------

Kamp için erken deilmi yaa benim daha ehliyetim yok önce bi tanışsak kaynaşsak. ormana gelseniz ateş yaksak üstünden atlasak, tavuk çevirme yapsak ateş üstünde yada gölden balık tutsak onu ateşte çevirsek..ömür dediğiniz nedirki hem nerde bu ömür..

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:25 ----------

Kıskananlar çatlasın kıskananlar çatlasın. bülent sizde toplaşın gelin buraya misafir ederiz..sonra biz size misafir geliriz..güzel olur..şaka bi yana kıskanmamak elde deil..bende bir an önce ehliyetime kavuşup çılgın motorcuların arasında olucam inşallah..

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Motoparka gittim tosunuma baktirdim m.köyde baktirdigim servisteki kusurları söylemediler motor gayet iyi dediler malum 30000 ni gecti ben genede debriyaj balatasini deistiricem egzozada baktirdim anormal bir durum yok dedi usta. Yani kısacası m.köydeki serviste söylenilen bütün şeyler hiçten ibaret oldu.Tosunum sağlıklı bu arada fonder ide gördüm kamp kurmuş orda tanıştık bahaneyle

TwisTeD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gv250 2007
    Gün içinde giremedim siteye, o kadar yazılmış çizilmiş ama sonuç yok gibi. Şimdi ne zaman nereye gidiyoruz? Tarih saat ve mekan söyleyin uzak yakın önemli değil ben varım

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı TwisTeD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gün içinde giremedim siteye, o kadar yazılmış çizilmiş ama sonuç yok gibi. Şimdi ne zaman nereye gidiyoruz? Tarih saat ve mekan söyleyin uzak yakın önemli değil ben varım

Saat :20:00 da 24.05.2012 Perşembe Gecesi Ömür AVM Burger KİNG önü Buger KİNG içi gibi bir yerde ol

---------- Post added at 20:23 ---------- Previous post was at 20:20 ----------

Ben 21,20 gibi gelebileceiğim 20:00 herkes işten cıkar gelir diye dedim bu arada
    S&T kanuni Gv 250

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Bende isten Cikicam Gelicem can ben taksimden Gelicem 20:00 de Cikicam isten beraber gidek o saatte oralarda olursan. Haberleselim

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı mhmtrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abisi gıcır gıcır gözüküyo..merak ettim sisybarın altındaki ne

yer başakşehirde bi kaç resim atmıştım güzel biyer göl var yakınında ormanlık alan var..
    ben başakşehirde oturuyorum zatende böle biyer bilmiorum orası nere
    ! Rock'N Roll !:bounce:

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Bende isten Cikicam Gelicem can ben taksimden Gelicem 20:00 de Cikicam isten beraber gidek o saatte oralarda olursan. Haberleselim
    Hasan abi uyar tam 20:00 de halı sahadan cıkcağm kurtulus tarafında istersen sen taksmden aşşağı dolapdereye n bende kurtuluştan ineceiğmi shell de buluşaım kordinatları veriyorum 41.040395,28.967261 noktasında buluşllıım uygunsa )
    S&T kanuni Gv 250

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Yarın sağanak yağış var diyor hava durumu ben iptal yağmurda binmem tosuna prensip gereği )

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    hasan abi ile tanıstım bugun motoparkda çok muhabbet edemedik ama (yıllık izindeyim) tanısmak için fırsat olur hepinizle..yarın aksam 20:00 de mi 21:00 demi ömürde olacagız? ona göre cıkıcam evden.. (sonunda bir bulusmaya gelebileceğim)
    ! Rock'N Roll !:bounce:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler