Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    arkadaşlar herkese günaydın..
    Alıntı DocGok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sonunda aldım motorumu
    işte ilk resimler bi de kontağı açınca marş basana kadar FI arıza lambası yanıyor normalmi ?
    gökhan motorun hayırlı olsun sonunda abuk subuk modellerden vazgeçip çok güzel bir motor almışsın tebrik ediyorum,kazasız belasız kullanmanı dilerim..

Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motordan o parçaları tutan 4 tane vida haricinde bir şey sökmen gerekmiyor. O vidaların 1 cm daha uzununu alıp, yandaki nikelajlı parçaların üzerine takacaksın. Şu fotoğrafta takıldığında nasıl olduğunu görebilirsin.
    http://img846.imageshack.us/img846/670/img6384hp.jpg

aman allahım bu nasıl bir motor,her yerinden hijyen kokuyor maşallah..böle temizini de hiç görmedim
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Çantaların montajını yaptım nihayet de su kulakciga kaynak yapmadan bı çözüm bulan var mı arkadaslar amortisore vurmasın diye araya bı parça lastik falan yapistirsam olmaz mı acaba
    Lastik yapıştırsan da o lastik parçalanır zamanla. Ondan sonra da egzosun üstüne yapışır kalır uğraş dur temizliycem diye. Bende AR 750 öncesi klasik heybe çanta vardı; o bikaç günde amortisöre çarpa çarpa parçalandı; kaynak yaptırmanı tavsiye ederim özellikle de benim gibi çantaları ağzına kadar doldurup geziyorsan. Sanayiye gitsen 5 dakikada yaparlar.

Alıntı mhmtrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya arkadaşlar resim yüklemek istiyorum URL soruyor başka yolu yokmu resim yüklemenin.
    Facebook'a yükle fotoları, sonra sağ tıkla url kopyala yap o url'yi de buraya at. En pratiği bu.

Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Emre777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    Arkadaşlar sonunda aldım motorumu
    işte ilk resimler bi de kontağı açınca marş basana kadar FI arıza lambası yanıyor normalmi ? http://<a href="http://hizliresimyuk...72.jpg</a></a>http://<a href="http://hizliresimyuk...74.jpg</a></a>
    walla motor harika, gıcır gıcır parlıyor maşşallah allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin inşallah.

umarım en kısa zamanda darısı başıma bende bir motor bulabilsem cok sevinecegim valla

Motosikleti
    S&T Kanuni GV 250
    Nazar değdi galiba motoruma :( daha 150 km oldu Fİ lambasının yandığını farkettim giderken hemen durdum kenarda 5 dk bekledim tekrar çalıştırdım basta yanmadı ama sonra baktım yine yanıyor hararetle ilgili olabilir mi olası problemler ne olabilir aksam tekrar calistirip bakacağım montajı düzgün yapmadıklarından şüpheleniyorum bı de devir saati falan sallanıyor aynalar gevsekti aldığımda

myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    nedir bu lamba benim motorda niye yanmıyor kıskanıyorum

mhmtrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:53 ----------

buda benden kareler...

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...89336731_n.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:53 ----------

buda benden kareler...
    http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...29751459_n.jpg
    Neresi burası çok güzel bir yermiş.

Motosikleti
    MT 07
    Sazlıbosna barajı Mustafa burası...

gencotr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 XA
    Herkese merhaba arkadaşlar.

İstanbul, şehrin tüm renklerinin üzerine çökmüş olan gri bulutların esaretini yaşarken biz Armağan ve Erkan ile Çanakkale Biga' da bu yıl ikincisi düzenlenen BİGMOK festivalindeydik. Genel anlamda yöre insanının dışında geniş çaplı bir katılım olmasa da bizler sıcak samimi ve eğlenceli insanlar arasında çok güldük çok eğlendik çok keyifli anlar yaşadık ve bunca yolu boşuna gelmişiz pişmanlığını bir an olsun aklımızın ucundan dahi geçirmedik. Buradan festivali düşünen organize eden küçük büyük emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Yağmur fırtına felaket tellallığı yapan meteorolojiye inat havanın da mevsim içerisinde olabilecek en iyi şartlarda olması festivalden aldığımız keyfi bir kaç kat daha arttırdı. Armağan' ın da üzerine basarak söylediği gibi sabaha karşı 5 yatmış olmamıza rağmen sıcaktan çadırın içerisinde uyuyamadığımız için 9 gibi uyanmak zorunda kaldık. Öyle ki sabah denize giren insanlar vardı. Gece alınan alkolün etkisiyle kendini denize atanları saymıyorum tabiki de.

Umarım sonraki festivallerde daha kalabalık olarak gidebilir ve kahkaha katsayımızı arttırırız.

Çanakkale gezimizin fotolarını henüz paylaşamamış olsak ta umut ediyorum tamamını en kısa sürede forumda göreceksiniz.

Alıntı wallaby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selamlar,

forum uykuda ama bizler değiliz.
    Murat
    Erkan ben bu hafta sonu o kadar BIGMOK festivaline gittik çadır konaklamalı. Keşke daha kalabalık gitseydik eğlenceli sıcak bir etkinlikti. Meteorolojide haksız çıktı ne çamur nede bulut vardı sıcaktan uyuyamadık hava açık ve güzeldi. Denize sıfır çadırımızda kurduk sabahlara kadar eğlendik ertesi günde dolaşa dolaşa sorunsuzca geldik. Darısı bir sonraki gezilere diyelim resimleri üşenmezsem yarın akşam konu açarak paylaşacağım
    Buradan Murat ve Erkan'a tekrardan teşekkürlerimi iletiyorum sizlerle sürüş yapmak büyük keyifti.geçtiğiiz eylüde almıştım kurs + ehliyet emniyet harcı 160 +20tl kart bedeli ye halletmiştim
    Son olarak;

Erkan ve Armağan. Buradan sizinle birlikte yollarda asfaltı aşındırmak büyük ayrıcalıktı. Bu ayrıcalığı yaşattığınız için sizlere teşekkür ediyorum.

Emre,

Bu kez bizimle gelememiş olsan da seni bir sonraki seferde gene aramızda görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Herkese iyi forumlar.
    no one lives forever...

Motosikleti
    MT 07
    Daha güzel yerleri var,diyorumki güzel bir günde toplansak baraj kenarında hem benim gibi daha motorunu yeni alan arkadaşlar var tanışmış kaynaşmış oluruz.küçük bir hyocular şenliği olur..eskiler yeniler,acemiler tecrübeliler bir araya gelir güzel olur...

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Daha güzel yerleri var,diyorumki güzel bir günde toplansak baraj kenarında hem benim gibi daha motorunu yeni alan arkadaşlar var tanışmış kaynaşmış oluruz.küçük bir hyocular şenliği olur..eskiler yeniler,acemiler tecrübeliler bir araya gelir güzel olur...
    Şu yağmurlar bi dinsin havalar biraz toparlansın olur tabi şahsen ben daha sezonu açamadım kısa mesafe gittiğim yerler hariç ne bi geziye katıldım ne kendim biryere gittim.
    Armağan,Emre,Murat Maşallah konaklamalı,uzun Km'li,festivalli yani her türlü motor olaylarına daldınız tebrik ediyorum fotoğrafları bekliyoruz.

TwisTeD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gv250 2007
    Alıntı gencotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emre,

Bu kez bizimle gelememiş olsan da seni bir sonraki seferde gene aramızda görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Herkese iyi forumlar.
    Şüphen olmasın kardeşim...

wallaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GV250
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...ml#post2685726

geçmiş çanakkale turumuza ait resimleri attım. Biraz geç oldu ama

Motosikleti
    Hyosung GV250
    herkese selam olsun.
    siz, hyosung kullanıcılarının memnuniyet dolu mesajlarına güvenerek geçen hafta bir gv250 aldım. sürüş konusunda kendime güvensem de teknik konularda zerre kadar bilgim olmadığının ve motoru sevmenin sadece üzerine binip gitmekle sınırlı olmadığını, ilgi ve özenin had safhada olması gerektiğinin bilincindeyim. aranıza katılarak, önemli bilgiler edinmenin yanı sıra belki güzel arkadaşlıklar da kurabilirim diye ümit ediyorum.
    saygılar.
    Ne Güzeldir, Yollarda Olmak Şimdi!

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Hoş geldin, umduğunu bulacağın konusununda emin olabilirsin 5 yıllık forum geçmişime dayanarak söyleyebilrim..
    vesselam..
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

Motosikleti
    Hyosung GV250
    teşekkür ederim
    Ne Güzeldir, Yollarda Olmak Şimdi!

wallaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GV250
    Alıntı LĴØN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim
    hoş geldin aramıza, motorunda hayırlı olsun tekerin hep düz bassın, buluşmalara katılman ve tanışmak dileği ile. hayırlı olsun tekrardan.
    LĴØN bunu beğendi.

Herkese merhabalar,

Ben GV250 ve GV650 arasında fena kalmış durumdayım. 650 nin heybetine iç geçirip duruyorum, ama aklım 250 al diyor. Satılık bildiğiniz GV250 var mı acaba? Gönlüm iyice 650 ye kaymadan şu işi bitireyim diyorum artık

Teşekkürler ..

Motosikleti
    MT 07
    Alıntı LĴØN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selam olsun.
    siz, hyosung kullanıcılarının memnuniyet dolu mesajlarına güvenerek geçen hafta bir gv250 aldım. sürüş konusunda kendime güvensem de teknik konularda zerre kadar bilgim olmadığının ve motoru sevmenin sadece üzerine binip gitmekle sınırlı olmadığını, ilgi ve özenin had safhada olması gerektiğinin bilincindeyim. aranıza katılarak, önemli bilgiler edinmenin yanı sıra belki güzel arkadaşlıklar da kurabilirim diye ümit ediyorum.
    saygılar.
    Hayırlı olsun hoş geldin gv 250 kervanına..kazasız belasız binmen dileğiyle.

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Alıntı liquefact adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabalar,

Ben GV250 ve GV650 arasında fena kalmış durumdayım. 650 nin heybetine iç geçirip duruyorum, ama aklım 250 al diyor. Satılık bildiğiniz GV250 var mı acaba? Gönlüm iyice 650 ye kaymadan şu işi bitireyim diyorum artık

Teşekkürler ..
    Daha önceden motor kullandın mı? Benzine para yetiştirebilecek misin? Bir de GV 650 daha spor tarzı melez bir cruiser; GV 250 daha klasik. Hangisi daha uygun geliyorsa onu alırsın ama 650 daha çok sorun çıkarıyor diyorlar. Tercih senin ama sonuçta.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler