Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı TwisTeD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende var bi dene 8mp, güzel zoomuda var getiririm
    hadi herkese iyi geceler
    Kalitesiz bile olsa olur, fark etmez. Maksat yolda giderken, kısa molalarda falan pratik fotoğraf çekmek.

Alıntı gencotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizinle aynı yolu paylaşmak benim için şerefti arkadaşlar.

Başından sonuna kadar her anı keyifliydi demek istedim ama şu toto meselesinden bende muzdaribim. Sanki böyle yeni yeni kan gidiyor gibi. Eldi yüzdü bacaktı derken tıp literatürüne yeni bir nakil örneği eklenebilir Ama halen ufak ufak sızlarken dünkü keyif veren yolculuk geliyor aklıma. Bu anlarda ofistekiler kendi kendime gülümsediğim akıl sağlığımdan bir nebze şüpheye düşmüş olabilirler.

Armağan sen grubun Amercan Eagle ıydın. O heybetli duruşun sayesinde bilmem farkında mısın yolda hiçbir ağır vasıta bize ters yapamadı. Bir daha ki sefere Rıdvanı daha erken yola koyulmaya ikna edebilirsek bakarsın bir Platinum butt sahibi de biz oluruz bakarsın.

Kendinize iyi bakın arkadaşlar. Bir başka yol hikayesinde buluşmak dileğiyle.
    Şişme yastıklar var, sele için onlardan almayı düşünüyorum görürsem. Haftaya da Tekirdağ'da köfte yiyelim, bu sefer de bana yakın olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jaymz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xl883c
    herkese merhaba,

ben erkan, murat'ın arkadaşıyım. düzenlediğiniz geziye başta sizlerle tanışmak sonrasında beraber yol almak için katılmayı istiyordum ama malum işlerden dolayı mümkün olmadı. çok şey kaçırmışım, sezona güzel bir başlangıç yapmışsınız bir sonraki gezi planınızda beraber sürmek isterim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı jaymz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba,

ben erkan, murat'ın arkadaşıyım. düzenlediğiniz geziye başta sizlerle tanışmak sonrasında beraber yol almak için katılmayı istiyordum ama malum işlerden dolayı mümkün olmadı. çok şey kaçırmışım, sezona güzel bir başlangıç yapmışsınız bir sonraki gezi planınızda beraber sürmek isterim.
    Bir daha ki sefere bekleriz artık. Dünkü geziden şikayetçi olan, pişman olan olmadığına göre, evet çok şey kaçırmışsın.

gencotr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 XA
    Alıntı jaymz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba,

Gelmedin çok şey kaçırdın o bir gerçek. Şimdi ben sana o iskenderi nasıl anlatayım Erkan. O nasıl bir şeydi öyle. Bana inanmıyorsan Armağana sor

Bir dahaki sefere senide bekliyorum. Hem Rıdvanın fotoğraflarını çekmek için bu işten en azından benden daha iyi anlayan birine ihtiyaç var
    no one lives forever...

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rahat Harley'inin koltuğunda (sele demiyorum koltuk resmen), düzgün Amerika yollarında 1000 mil yapıp iron butt diye hava atlanlar, gelip Türkiye yollarında Gv250 ile 500 mil yapsınlar steel butt diye plaket verecem.
    Aslında farkettiniz mi bilmiyorum ama,gv nin süspansiyonları hiç de fena değil.Uygun ayarda ve artçısız iken kullandığım çoğu motordan daha konforlu.Motor titreşimi zaten az,sürücü selesi biraz sert ama ergonomik.Beygir yeterli de biraz daha torku olsaydı herhalde en iyi uzun yol motoru olurdu.
    Kolpa Adamları

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS

Şişme yastıklar var, sele için onlardan almayı düşünüyorum görürsem. Haftaya da Tekirdağ'da köfte yiyelim, bu sefer de bana yakın olur.
    Şişme yastık dediğin Airhawk'mı diyorsun yoksa başka birşey mi?

TwisTeD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gv250 2007
    Günaydın millet, walla şişme yastık değil şişme bebek olayına bile razıyım tekirdağ köftesine benden tamam ama bursadan sonra tekirdağ kesecekmi onu bilemedim.
    Bu arada sabah e-5 topkapı yönünde ile 45 plaka bir aquila gördüm, yeni modeldi. Kimdi o?

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Günaydın millet, walla şişme yastık değil şişme bebek olayına bile razıyım tekirdağ köftesine benden tamam ama bursadan sonra tekirdağ kesecekmi onu bilemedim.
    Bu arada sabah e-5 topkapı yönünde ile 45 plaka bir aquila gördüm, yeni modeldi. Kimdi o?
    45 plaka benim emre ben seni görmedim nerede gördün
    S&T kanuni Gv 250

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı motocycleboyreigns adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında farkettiniz mi bilmiyorum ama,gv nin süspansiyonları hiç de fena değil.Uygun ayarda ve artçısız iken kullandığım çoğu motordan daha konforlu.Motor titreşimi zaten az,sürücü selesi biraz sert ama ergonomik.Beygir yeterli de biraz daha torku olsaydı herhalde en iyi uzun yol motoru olurdu.
    Süspansiyon olarak zaten bir sıkıntı yok ama o rahat selenin arkası bir kaç yüz km sonra batmaya başlıyor.

Alıntı kilitci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şişme yastık dediğin Airhawk'mı diyorsun yoksa başka birşey mi?
    Benim toto airhawk kullanacak kadar (330 TL) kıymetli değil. Şu kamplarda falan bildiğin yastık olarak kullanmak için şişme yastıklar var, onları diyorum.

Tekirdağ bizim için yakın olabilir ama Murat için toplamda 400 km civarı olur. 45 plaka dediğin, eğer gri siyah tek egzozluysa Can'ın dır.

Motosikleti
    Hyosung Gv250 2007
    Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    45 plaka benim emre ben seni görmedim nerede gördün
    Bu sabah scooterımla geldim işyerine, beyaz honda spacy dikkatini çekmemişimdir. Yanlış hatırlamıyorsam şirinevlerden ömüre kadar arkandaydım. Hatta şekilli bir geçiş yaptın yanımdan, ömürün orada trafik iyice sıkıştı bir taksicinin aynasına teğet geçtin hatta durdun baktın bi. Sonra ben minik motor avantajı ile seni geçtim aradan sıvışıp kaçtım.

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Bu sabah scooterımla geldim işyerine, beyaz honda spacy dikkatini çekmemişimdir. Yanlış hatırlamıyorsam şirinevlerden ömüre kadar arkandaydım. Hatta şekilli bir geçiş yaptın yanımdan, ömürün orada trafik iyice sıkıştı bir taksicinin aynasına teğet geçtin hatta durdun baktın bi. Sonra ben minik motor avantajı ile seni geçtim aradan sıvışıp kaçtım.
    tamam hatırlıyorum seni ) sonradan ben benzinciye girdim topkapıda şekilli geçiş nasıl oluyor sabah işe geç kalma durumunda biraz gazlıyorum
    S&T kanuni Gv 250

myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Günaydın ayna lazımdı bana sökeydin iyiydi can
    Herkese hayirli işler kazasız sürüsler

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı myhammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gunaydın abi taksici cıkmış yoldan emniyete dogru deli etti beni durdum soyle bir baktım bastım gittim
    S&T kanuni Gv 250

myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Gunaydın abi taksici cıkmış yoldan emniyete dogru deli etti beni durdum soyle bir baktım bastım gittim
    Inadina geçmesin diye yapanlar var kiskaniyolar

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    arabadan inip motora binsinler istanbulda araba kullanmak delilik
    S&T kanuni Gv 250

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    gv 250 sini gv 650 ile takas etmek isteyen varmi?
    2007 model , mavi renk 20 bin km vs vs

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırdır ya benzinden mi konjektor stator sorunlarından mı bıktın
    S&T kanuni Gv 250

Motosikleti
    Hyosung Gv250 2007
    tamam hatırlıyorum seni ) sonradan ben benzinciye girdim topkapıda şekilli geçiş nasıl oluyor sabah işe geç kalma durumunda biraz gazlıyorum
    Walla hiç beklemediğim bir anda lap diye önüme kırdın. Aynını yapan araba olsa iyi küfür sallardım ama aquila görünce kafamda küfür yerine merak oluştu.

Abi istediğin ayna olsun hergün 10larcasına teğet geçiyoruz alıveririz birini hangi marka lazım

ben öyle sağa yapışık giden arabaları korna ve uzun farla taciz ediyorum.

altındaki arabanın 10da 1i fiyatına alsın bi çinli sürsün o zaman

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olabilir aslında ama sen şimdi üstüne para istersin.
    Maalesef bir süre öyle bir alışverişe giremem de, hayırdır 650 çok mu geldi?

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Olabilir aslında ama sen şimdi üstüne para istersin.
    Maalesef bir süre öyle bir alışverişe giremem de, hayırdır 650 çok mu geldi?
    Birileri bana GV 250 yerine ikinci el GV 650 gazlamaya çalıştı da benzin zamlarından sonra 650lik makineye binmek pek mantıklı gelmiyor bana. Daha da uçar gider hani benzin. GV 250 güzel ya...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler