Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Arkadaslar inanmicaksiniz ama tosunuma bindim dogru gittim merkez yedek parcaya mecidiyeköye 2 buji aldim motorcuya gidip taktirdim tosunuma supriz yaptim bugun gunesliydi guzeldi hava
    40 km kadar yol yaptim pazara kadar dinlenecek tosuncuk

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Herkese selamlar;

Hasan abi; hava çok güzeldi motosiklet kullanma açısından..Gerçi kötü olsa da kullanıyorum o ayrı iett lerde sürünmüyorum ben

Rıdvan; sen bizim far kaşını halledene kadar Armağan orta sehpa işini halletti gibi birşey.. Hayır gelmez senden

Armağan; kanka tekrardan sağol ilgileniyorsun boş bırakmıyorsun satıcının peşini

Cihan; bugün Armağanla konuşurken seni de andık..sendeki bu Led far için olan demir boru ile ilgili bir görüşümüz var..bu koruma demirini yapan adama götürsek, bize yapabilirmi diye bir denemek istiyoruz..en azından paslanmazlıkta olur ve süper olur..Armağan ile yakınsınız sanırsam, adama gidebilirseniz ne diyecek acaba bir fikrini alsanız zahmet olmaz ise ? bildiğim kadarıyla bizden Ben, Armağan, Can, Ahmet ,Hasan abi ve Mesut garanti ister bu led far olayını ( Rıdvan gene bişeyler bulup yanar dönerlik yapar istemez falan )
    yani kafadan diğer katılan da olursa 10 kişiyi buluruz diyorum..

İlker Abi; Senden naber nasılsın , yenge ve bizim yeğen nasıllar , var mı bir ihtiyacın ?

Ahmet; Sen ne durumdasın, işe devammı ?

Furkan; sağlığın nasıl bakayım ? fazla kasmıyorsun kendini dimi

Mustafa; kardeş sen nasılsın, işlerin nasıl ?

Mesut, sen de dikkat et kendini fazla yorma sakın..

diğer unuttuğum birileri olursa kusura bakmasın şimdiden onlara da saygı ve selamlar

Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gözün kaldı anca nazardan kırıldı tabii )
    Valla benimde gözüm vardı senin ön camda

Evet Bu linktekinden alacağız kısmet ise bende istiyorum armağanda en azından kargoyu bölüşürüz
    Beni de ekleyin

---------- Post added at 17:44 ---------- Previous post was at 17:40 ----------

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar;

arkadaşlar gv250 fiyatları pahalı değil mi ilanları gözönünde bulundurursak....
    ilanların yayın süresine bakılırsa alıcısının olmaması fiyatların pahalılığından mı yoksa sezondan dolayı mı?
    yaza doğru fiyatlar daha da artar mı? (muhtemelen aratar ama ne kadar?)
    Kaç para gibi olması gerekir sence ? ki ucuz olsa bile o motorun ne kadar sağlıklı olduğunu bilemezsinki..ben 6 tane gv içinden buldum benim makineyi..Hee şimdi Rıdvan çıkar derki; sen titizsin, manyaksın arkadaşş. ama alakası yok..

aldığımı varsayarsak piyasası nasıldır (herkese tavisye edildiğine göre iyi olması gerekir), anında elden çıkarmak için ne kadar ucuza vermeliyim..?
    piyasasının nasıl olduğunu senin yana yana Gv aramandan belli olmuyormu
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Gözün kaldı anca nazardan kırıldı tabii )

Evet Bu linktekinden alacağız kısmet ise bende istiyorum armağanda en azından kargoyu bölüşürüz
    Armagan banada sipasris ver bende istiyorum birde debriyaj kablo be fren kablo fiyatlari nedir bakabilirmisiniz

---------- Post added at 18:27 ---------- Previous post was at 18:08 ----------

Benim elcik korumasida can in kinin aynindan olsun

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Uğur iyiym teşekkür ederim sende iyisindir inşallah.Geldi mi yoksa orta sehpa hadi bakalım hayırlısı olsun.

Can sen geçen yaptırdığın bakımda vites müşürünü de değiştirmiştin yanlış hatırlamıyorsam onu nereden almıştın acaba bana da lazım yeni bir vites göstergesi projem var da.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rıdvan; sen bizim far kaşını halledene kadar Armağan orta sehpa işini halletti gibi birşey.. Hayır gelmez senden
    Far kaşı yapmayacağımı daha önce söylemiştim.

Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbu koruma demirini yapan adama götürsek, bize yapabilirmi diye bir denemek istiyoruz..en azından paslanmazlıkta olur ve süper olur..Armağan ile yakınsınız sanırsam, adama gidebilirseniz ne diyecek acaba bir fikrini alsanız zahmet olmaz ise ? bildiğim kadarıyla bizden Ben, Armağan, Can, Ahmet ,Hasan abi ve Mesut garanti ister bu led far olayını ( Rıdvan gene bişeyler bulup yanar dönerlik yapar istemez falan )
    yani kafadan diğer katılan da olursa 10 kişiyi buluruz diyorum..
    Boruyu oraya nasıl bağlayacağını bulursan yaklaşık 1 cm çapında -ki Ahmet'in sis farlarının bağlantısı da yaklaşık o kadar- alüminyum boru (aynı paslanmaz gibi duruyor) hemen kesip getireyim. Bizim reklamcılara bağlantı yaptırmayı düşünüyorum ama adamların çok işi var. Benle uğraşamazlar.

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı kilitci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uğur iyiym teşekkür ederim sende iyisindir inşallah.Geldi mi yoksa orta sehpa hadi bakalım hayırlısı olsun.
    sağol bende iyiyim bir sorun yok şimdilik Armağan kargonun gelmesini bekliyormuş, ona gelirse o da bana gönderecek henüz elimde değil yani..

Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Far kaşı yapmayacağımı daha önce söylemiştim.
    Canın sağolsun nabalım..

Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boruyu oraya nasıl bağlayacağını bulursan yaklaşık 1 cm çapında -ki Ahmet'in sis farlarının bağlantısı da yaklaşık o kadar- alüminyum boru (aynı paslanmaz gibi duruyor) hemen kesip getireyim. Bizim reklamcılara bağlantı yaptırmayı düşünüyorum ama adamların çok işi var. Benle uğraşamazlar.
    zaten bende onun için çözüm üretme derdindeyim, sonuçta Cihan halletmiş bir şekilde, onda yapılı olduğu için zaten adama gidip bu şekilde birşey yapabilir mi diye sormasını istemiştim..
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

mayildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 abs
    selamlar;
    gv250 ye rakip gördüğünüz (benim izlenimim intruder 250 ama daha uygun değil) daha ucuz motor hangisidir..?
    Yok öyle bişe...
    Sen buralarda yenisin galiba?
    Haksızlığın önünde eğilmeyin, hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz.

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Herkes Gunaydın...

Alıntı kilitci adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Can sen geçen yaptırdığın bakımda vites müşürünü de değiştirmiştin yanlış hatırlamıyorsam onu nereden almıştın acaba bana da lazım yeni bir vites göstergesi projem var da.
    Yok benim muşir fren müşiriydi ...

Uğur zaten bu zamana kadar nasıl dayandı bilmiyorum Çoktan kırılması lazımdı
    S&T kanuni Gv 250

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı mayildiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok öyle bişe...
    Sen buralarda yenisin galiba?
    evet arkadaşım yeniyim..olmasam sormazdım herhalde değil mi?

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Erro gv250 den daha ucuz bir bu yapıda sen benim kanımca 2006 - 2005 model bir gv250 alabilrisin bütcen uygunsa..

örnek bu tarz bir gv250 http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...28342363/detay
    olabilir. Tabiki km ve bakımları gerektirir.
    S&T kanuni Gv 250

Motosikleti
    tracer 900
    Erro gv250 den daha ucuz bir bu yapıda sen benim kanımca 2006 - 2005 model bir gv250 alabilrisin bütcen uygunsa..

örnek bu tarz bir gv250 http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...28342363/detay
    olabilir. Tabiki km ve bakımları gerektirir.
    saol kardeş...aslında bütçem yeter, sıfırını da alabilirim ama ilk motorum olacak...herkes gibi değer kaybetsin, sorunlu olsun, satarken zorlanayım istemem...onun için bu kadar kararsızım...ama anladığım kadarıyla satmak istediğim zaman temiz olduğu takdirde kolayca gidebilir..hele ankara da şu an hiç satılık olmadığını düşünürsek...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:20 ----------

bir sorum daha olacak..misal benim sadece siyah renk hoşuma gidiyo..hatta mat siyah olursa daha güzel olacağını düşünüyorum...boyalı aksamı karbon kaplatmak mümkün mü? ruhsat işlemi falan kolay mı...

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    saol kardeş...aslında bütçem yeter, sıfırını da alabilirim ama ilk motorum olacak...herkes gibi değer kaybetsin, sorunlu olsun, satarken zorlanayım istemem...onun için bu kadar kararsızım...ama anladığım kadarıyla satmak istediğim zaman temiz olduğu takdirde kolayca gidebilir..hele ankara da şu an hiç satılık olmadığını düşünürsek...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:20 ----------

bir sorum daha olacak..misal benim sadece siyah renk hoşuma gidiyo..hatta mat siyah olursa daha güzel olacağını düşünüyorum...boyalı aksamı karbon kaplatmak mümkün mü? ruhsat işlemi falan kolay mı...
    gv 250 sıfırı hariçinde hiç bir şekilde değer kayıp etmez tabiki düşmez isen (Allah Korusun ) satmak istersende kolayca satarsın piyasada çok az var zaten 500 eksik yazarsın değerinden o hafta gider tahminimce

Daha önce biri komple kaplamıştı motorunu sahibindencomda gördüm ama kimdi bilmiyorum siyah mat deri filan yapmıştı oluyor yani ruhsatta değişiklik yapmadan kullanmıştır ruhsatta mat kaplı yazmazlar tahminimce komple boyatırsan anca mat film kaplamıştı o arkdaş boya değildi.
    S&T kanuni Gv 250

Motosikleti
    tracer 900
    siyahı siyahla kaplarsan ruhsat da değişiklik yapmadan idare edebilirsin ama bordo olanlar için ister sanırım..özellikle polislerin ilgilerini çeken motorları sık sık durdurduğunu düşünürsek..

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    günaydın ahalii

Motosikleti
    2009 Honda Shadow Spirit
    Günaydınlar,

GV250'imiz için Full Sentetik, Yarı Sentetik yada Mineral Yağ???
    Hangisini kullanmak lazım. Mark tavsiyeniz olursa sevinirim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı osaglam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydınlar,

GV250'imiz için Full Sentetik, Yarı Sentetik yada Mineral Yağ???
    Hangisini kullanmak lazım. Mark tavsiyeniz olursa sevinirim.
    Full sentetik ya da yarı sentetik kullanabilirsin. Tabi 4T motosiklet yağı olacak. Marka olarak da bilinen her hangi bir markayı alabilirsin. Bence aralarında bir fark yok.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S&T Kanuni GV250 Aquila (2009)
    http://img850.imageshack.us/img850/2341/x0fdd8722.jpg

resim biraz müstehcen! +18 diyebiliriz hatta)) o yüzden direk koymadım bi zahmet adres çubuğuna yapıştırıp bakınız))

küçük bi modifikasyon planı aslanıma)) yada direk bu motoru bulup alıcam)))

yakışmazmı kardeşinize?)))))

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Alıntı Batuizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster

resim biraz müstehcen! +18 diyebiliriz hatta)) o yüzden direk koymadım bi zahmet adres çubuğuna yapıştırıp bakınız))

Bu motoru kullanan kız arkadaşının olmamasını iyice kabullenmiş gibi sanki, bir daha da olmaz zaten.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250

Depoyu delmeyesin sonra?

Motosikleti
    Yamaha xmax250

sen bu motoru alırsan hiç inmEzssin üzerinden biz sucuk mangal partisi yaparken sen üzerinde oturuyo olrsun hala

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler