Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çift alman gerekir derken sadece sol tarafı bulamazsın diye dedim. Bulabilirsen sorun yok. Tek ya da çift ne alacağına göre fiyatı değişir. Senin motordaki ayaklıktan bulursan daha ucuz olacaktır ama orjinalin çifti (sağ-sol) 150 TL civarı bir şeydi. Türkiye'de satılmıyor, yani serviste falan bulamazsın.

Çizikler için de, sen onları olduğu gibi kabullenmeye başla. Arka çamurluktaki bir şey değil ama ön çamurluktaki için boyanması lazım. Biraz pasta cila yapıp öyle kullanabilirsin bence.

Avcılar'daki servisi arayıp debriyaj maneti ve yan sehpa yayı sor. Eğer varsa ve bir işim çıkmazsa Perşembe günü gelip takmana yardımcı olabilirim.
    ooo süper olur... ayak peg ini yan sehpa ile karıstrıdım ..onada ayaklık dediim için ben tmm şimdi anladm..o bncede düzeltilebilr..kırılırsada peg olarak almam normal bar şeklinde alırım artık bi süreline..bende numarası yok numarasını yazarmısın sorayım yarın sabah
    ! Rock'N Roll !:bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Motopark Avcılar 0212 694 74 35. Daha sonra lazım olursa da stkanuni.com.tr adersinde yetkili servis olarak telefonu var.

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Herkese selamlar..nabersiniz

Alıntı Fonder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.youtube.com/watch?v=2DMLH...ature=youtu.be beyler motorumun videosunu çektim kazadan sonra neresine noldu die bakıp bir fiyat biçin tahminen ne kadar tutar yapılması
    tek kelimeyle..
    koruma demirine dua et bence.. bayaaaa işe yaramış..
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Günaydin cumleten pazar gunu hava gunesli sicaklik
    6 derece gösteriyo

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Uyudunuzmu huuuu

Motosikleti
    Kymco Agility City 125
    merhabalar gv250 kullanıcları,
    son sayfalara baktım da motor'la ilgili pek yorum bulamadım, genelde kask vs. ile ilgili yorumlar vardı.
    ben kullananların yorumlarını merak ediyorum; motor'dan memnunlar mı? motor'un kronik bir sıkıntısı var mı? işçiliği, arıza sıklığı nasıldır?
    Ve de en önemlisi enjeksiyonlu ve eski tip modellerin yakıt tüketimleri nasıl?? 100km'de ortalama kaç lt benzin tüketiyor??
    .
    Yeni scooter ile ilgili nelere dikkat etmeliyiz?? Ustalar'dan tavsiyelere açığım..

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Gecmis yazılari Oku bulursun bisiler

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    debriyaj maneti,yan sehpa yayı ve bitane sol ayak pegi aldım.. aslında peg deil bar şekilde..düzelmeye çalısırken kırılırsa onunla idare ederim...ama dikiz aynası sorunu hakkında bişi dememişssin o yapılabilr bişeymi?
    ! Rock'N Roll !:bounce:

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı Fonder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    debriyaj maneti,yan sehpa yayı ve bitane sol ayak pegi aldım.. aslında peg deil bar şekilde..düzelmeye çalısırken kırılırsa onunla idare ederim...ama dikiz aynası sorunu hakkında bişi dememişssin o yapılabilr bişeymi?
    Aynanın vidası gevşemiş sadece.

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Alıntı angelus55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar gv250 kullanıcları,
    son sayfalara baktım da motor'la ilgili pek yorum bulamadım, genelde kask vs. ile ilgili yorumlar vardı.
    ben kullananların yorumlarını merak ediyorum; motor'dan memnunlar mı? motor'un kronik bir sıkıntısı var mı? işçiliği, arıza sıklığı nasıldır?
    Ve de en önemlisi enjeksiyonlu ve eski tip modellerin yakıt tüketimleri nasıl?? 100km'de ortalama kaç lt benzin tüketiyor??
    .
    Kısaca: Motordan alan memnun,kronik sıkıntısı 5000 devirde gaz yememe,motor çalışırken ve dururken vitesin boşa geçmemesi var.İşçiliği oldukça ucuz,işi bilen usatasına götürmek gerekli.Arıza çıkarmaz sadece gerekli parçaların değişim süreleri geldimi değiştirmek gerek.
    Son olarak kişiden kişiye motordan motora değişmekle birlikte 3.3 ile 4 lt arası yakıt tüketimi var 100km'de.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı audioslave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kısaca: Motodan alan memnun,kronik sıkıntısı 5000 devirde gaz yememe,motor çalışırken ve dururken vitesin boşa geçmemesi var.İşçiliği oldukça ucuz,işi bilen usatasına götürmek gerekli.Arıza çıkarmaz sadece gerekli parçaların değişim süreleri geldimi değiştirmek gerek.
    Son olarak kişiden kişiye motorsan motora değişmekle birlikte 3.3 ile 4 lt arası yakıt tüketimi var.
    Hangimiz yanlış anladık bilmiyorum ama arkadaş, işçiliğinden kasıt malzeme kalitesi gibi sorduysa öyle bir sorun yok.

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Günaydin is dönüsü otobusten sevgiler saygilar istanbulda hava soguk yollar puslu dotler buz tutmus vaziyette sıkı giyinin benim gibi Otobus takilacaksaniz sorun yok hörmetler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı myhammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydin is dönüsü otobusten sevgiler saygilar istanbulda hava soguk yollar puslu dotler buz tutmus vaziyette sıkı giyinin benim gibi Otobus takilacaksaniz sorun yok hörmetler
    Aksine çok güzel hava vardı. Tamam çok güzel değildi belki ama yağmursuz hava, kuru asfalt ve 5 derece sıcaklık çok iyi olmasa da motor kullanmak için çok kötü değil.

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Tunaydın Millet çoktan beri yazmadım okuyorum arada..
    Armağğan elcik alacaksan hosungsourc den bende isterim ruzgarlık koruması gridumanlı olanından birde hazır sipariş verirsen birde debtriyaj teli istiyorum
    pazar kahvaltısına aksilik olmaz ise katılacağım Ahmetçiğim..
    Armağğan sana bir artcı cıkabilir pazar gün geleceksen misafirim olacak büyük ihtimalle

bu arada ön cam kırıldı benim nazardan sucu el arabası ile geçerken vurmuş köşeden gitti artık bende camsuızım bakalım farkaşım ne zaman düzşecek
    S&T kanuni Gv 250

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada ön cam kırıldı benim nazardan sucu el arabası ile geçerken vurmuş köşeden gitti artık bende camsuızım bakalım farkaşım ne zaman düzşecek
    Benim yüzümden dimi?

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Can elcik koruma dedigin bu linkteki mi?

http://www.hyosungsource.com/index.p...roducts_id=900

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    selamlar;

arkadaşlar gv250 fiyatları pahalı değil mi ilanları gözönünde bulundurursak....
    ilanların yayın süresine bakılırsa alıcısının olmaması fiyatların pahalılığından mı yoksa sezondan dolayı mı?
    yaza doğru fiyatlar daha da artar mı? (muhtemelen aratar ama ne kadar?)
    bu lanet motordan ankara da yok mu? sezon başlangıcına doğru piyasaya çıkar mı?
    1000-2000 daha ucuz diye başka bir motor almak istemiyorum...

aldığımı varsayarsak piyasası nasıldır (herkese tavisye edildiğine göre iyi olması gerekir), anında elden çıkarmak için ne kadar ucuza vermeliyim..?

gv250 ye rakip gördüğünüz (benim izlenimim intruder 250 ama daha uygun değil) daha ucuz motor hangisidir..?

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim yüzümden dimi?
    Gözün kaldı anca nazardan kırıldı tabii )

Alıntı myhammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Can elcik koruma dedigin bu linkteki mi?

http://www.hyosungsource.com/index.p...roducts_id=900
    Evet Bu linktekinden alacağız kısmet ise bende istiyorum armağanda en azından kargoyu bölüşürüz
    S&T kanuni Gv 250

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Fazla seçenek yok 250liklerde. Bir rakip Venox 250 var; bir de Suzuki dediğin gibi. Çinlileri saymıyorum. Suzuki gereksiz pahalı, kalıp olarak hyosungun daha iyi olduğundan bahsediyor. Daha spor bişeyler istersen Venox da olabilir ama o biraz daha pahalı.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar;

arkadaşlar gv250 fiyatları pahalı değil mi ilanları gözönünde bulundurursak....
    ilanların yayın süresine bakılırsa alıcısının olmaması fiyatların pahalılığından mı yoksa sezondan dolayı mı?
    Şimdi ilanlara kısaca bir göz gezdirdim, bence fiyatlar normal. Bu tarzda motor kullananlar genelde şehiriçi ulaşım amacından çok biraz daha keyif için aldıklarından kışın motor satılmaması normal. Yaz başında fiyatların çok fazla değişeceğini düşünmüyorum, anca ufak farklar olur. Ama bu mevsimde satıcı kolay kolay satamayacağı için biraz daha fazla pazarlık yapma şansın olur diye düşünüyorum.

Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet Bu linktekinden alacağız kısmet ise bende istiyorum armağanda en azından kargoyu bölüşürüz
    Ahmet bunun çok fazla işe yaramadığını söylüyordu ama her ne kadar olağanüstü bir fayda sağlamasını beklemesem de böyle düşünmesi daha önce elcik koruması olmadan kullanmadığından olabilir.

Bir hafta sonra güneşli bir gün görmek, hatta güneşte ısınmak güzel bir şeymiş. Bahar gelse de gezsek.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler