Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

herkeze bol bol hoşbulduk diyorum. Emniyet mensubuyum, merak ettiğiniz trafik konuları varsa yanıtlamaya çalışırım. bilmediklerimi trafikçilere sorarım. çünkü ben aslen olay yeri incelemeciyim. burada yani gümüşhanede şark görevindeyi 3 yılı tamamlıyorum. oyüzden yazın tayin garanti. umalımda ilk tercih olur izmire giderim. dualarınızı eksik etmeyin
    forumunuz çok güzel, dostluklar kurulmuş ve insan kendini yakın hissediyor ayrıca motorla ilgili pek çok bilgiyi daha sahibi olmadan öğrenebiliyoruz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Günaydın arkadaşlar cümleten hayırlı işler bol güneşler.
    Ahmet arada ses ver motor sustu die sende susma hallolur caninida sıkma

Allah gönlünde nere varsa oraya gitmeyi nasip etsin Gargi amca izmir olmazssa istanbula bekleriz burda boş kalmazssin iş yoğunluğundan gezilerede gelemezssin olmadı biz geliriz

Motosikleti
    Suzuki Marauder 800
    Günaydın millet...

wallaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GV250
    Alıntı gargi amca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkeze bol bol hoşbulduk diyorum. Emniyet mensubuyum, merak ettiğiniz trafik konuları varsa yanıtlamaya çalışırım. bilmediklerimi trafikçilere sorarım. çünkü ben aslen olay yeri incelemeciyim. burada yani gümüşhanede şark görevindeyi 3 yılı tamamlıyorum. oyüzden yazın tayin garanti. umalımda ilk tercih olur izmire giderim. dualarınızı eksik etmeyin
    forumunuz çok güzel, dostluklar kurulmuş ve insan kendini yakın hissediyor ayrıca motorla ilgili pek çok bilgiyi daha sahibi olmadan öğrenebiliyoruz.
    tekrardan hoş geldin, İstanbulada bekleriz (=

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:23 ----------

Alıntı telkarinn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın millet...
    günaydınlar bugun ayrı bir enejiğim haydi hayırlar ola..

@uğur senin ayaklık işi tamamdır. kanuni tiger ayaklığıda uyuyormuş oda 40tyl pimi biz yaptıracağız yayıda alırız bir yerden , Rıdvan bu konudaki düşüncelerin nedir?

@ilker Ayaz yeğenimizi bizim için öp şıkıştır bol bol

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı wallaby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @uğur senin ayaklık işi tamamdır. kanuni tiger ayaklığıda uyuyormuş oda 40tyl pimi biz yaptıracağız yayıda alırız bir yerden , Rıdvan bu konudaki düşüncelerin nedir?
    Sen Uğur'a bir tane al, beğenirsem ben de alırım.

Ahmet dünyaya dön, hiç sesin çıkmıyor.

Motosikleti
    S&T GV250
    kaptan pilot ahmet bey namı değer pompacı, le pompier nerelerdesin??

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S&T Kanuni GV250 Aquila (2009)
    burdaaaaaaaaaaa

Motosikleti
    GV-250
    arkadaşlar ilandaki gv250 nasıl acaba?? fiyatı makul mu??? Şu anda gv250 ler kaça gidiyor....................GV 250 sini SATMAK İSTEYEN YOK MU HALA ? !!!!!

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...59143474/detay

Sola küçük bir yatması varmış..depoda ufak çizkler varmış bu yüzden....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    benim motoru alabilirsin ama serviste suan. 500tl civari masrafi var. fiyati 6000 tl

Motosikleti
    GV-250
    Alıntı Batuizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motoru alabilirsin ama serviste suan. 500tl civari masrafi var. fiyati 6000 tl
    Nesi var hocam 600 fazla değilmi? kaç model??

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    5442222666 ara cepten yazmak zor simdi

Motosikleti
    GV-250
    Alıntı Batuizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5442222666 ara cepten yazmak zor simdi
    Hocam galiba hiç aramaya gerek yok..http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...60192669/detay ilanda adam 4700 demiş ki..senin motorun daha 600 lira masrafı var diyorsun... Sıfırına gene aynı siteden 8350 lira demiş...Eğer 5000 lira vereceksem 5-6 yaşındaki motpra sıfır alırım..Yapacağımız karı göz önünde bulundurursan sizin motorunuza göre sıfır almak çok çok daha mantıklı.. Aradığım motor fazla kilometre yapmamış temiz..Gerçekten binicisinden olsun ve fiyatıda piyasada gerçekten ederinde olsun istiyorum..Sonuçda parayı yolda toplamıyoruz ayrıca satan arkadaşda yolda toplamıyor.Bu işin ticaretinide yapıyor değilim ilk motorumu alacağım..Bunun içinde en idealini araştırıyorum...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kolay gelsin

Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200 Custom
    İlandaki motosikletin sahibine ulaşabilirsen şanslısın ;)
    Tunay için ben bakacaktım motosiklete ama adam telefonlara çıkmadığı için ulaşamadım.

Alıntı adrenalin876 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam galiba hiç aramaya gerek yok..http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...60192669/detay ilanda adam 4700 demiş ki..senin motorun daha 600 lira masrafı var diyorsun... Sıfırına gene aynı siteden 8350 lira demiş...Eğer 5000 lira vereceksem 5-6 yaşındaki motpra sıfır alırım..Yapacağımız karı göz önünde bulundurursan sizin motorunuza göre sıfır almak çok çok daha mantıklı.. Aradığım motor fazla kilometre yapmamış temiz..Gerçekten binicisinden olsun ve fiyatıda piyasada gerçekten ederinde olsun istiyorum..Sonuçda parayı yolda toplamıyoruz ayrıca satan arkadaşda yolda toplamıyor.Bu işin ticaretinide yapıyor değilim ilk motorumu alacağım..Bunun içinde en idealini araştırıyorum...

Motosikleti
    GV-250
    Alıntı Bellagio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlandaki motosikletin sahibine ulaşabilirsen şanslısın ;)
    Tunay için ben bakacaktım motosiklete ama adam telefonlara çıkmadığı için ulaşamadım.
    Hadi yaa :D zaten ilandada belirtmiş numaranızı bırakırım ben ararım diy..bıraktım bu gün fakat hala bir ses yok...

Sen satmıyor musun hocam gv ni???

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:52 ----------

hatta beni gv 250 sahibini yapana bir şişe viski hediyemdir!!! Daha ne yapabilirim gv alabilmek için??

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Herkese iyi akşamlar..

Alıntı myhammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ilker ne ağlaması yav gün senin günun artık sana hergün bayram ayaza iyi geceler mışıl mışıl uyusun babayı rahatsız etmesin
    hasan abi gerçekten güzel bişi ama bizim oğlan şimdiden gece vardiyasını seçti..gündüz sürekli uyuyor,gece ise hep ayakta..biz hapı yuttuk..

Alıntı gargi amca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gargi amca çok memnun olduk,tekrar hoşgeldi aramıza..senin de kafana takılan konularda bizimle paylaşım içerisine girmeni bekleriz..

Alıntı wallaby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ilker Ayaz yeğenimizi bizim için öp şıkıştır bol bol
    tamam armağancım,sıkıştıralacak yaşta değil,hatta daha öpmeye bile kıyamıyorum kokluyoruz şimdilik ama hepiniz için tek tek koklarım

orhan bahsettiğin ilan ile istediğin şeyler birbirini tutmuyor.temiz ve ful aksesuarlı bir gv250 istiyorsan ya ortalama 6000 tl civarı gözden çıkarman lazım yada km si biraz yüksek ve aksesuar olarak daha düşük seviyede bir motor bakınmanız lazım..4500 tl civarında alacağınız gv250 çok da işinize yaramaz..ayrıca kar yapacam derken daha çok masraf ile boğuşmanız da şansızlık olur..8350 tl ye alacağınız motorun üzerinde hiçbir aksesuar olmayacağını da hatırlatmak isterim..zira sıfır km alacağınız motoru aksesuarlı hale getirmek için yine ekstradan 1000 tl gibi bir harcama yapacağınızı da hatırlatırım..tüm bunları hesaba katarak hem düşük km li hem de bol aksesuarlı bir gv250 istiyorsanız gözden çıkaracağınız miktar yine 6000 tl civarında olacaktır kanımca..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200 Custom
    Ben Honda Shadow kullanıyorum,

tam olarak ne aradığını belirtirsen yardımcı oluruz sana burada.(bütçe,model,km,aksesuar,vb.)

Hadi yaa :D zaten ilandada belirtmiş numaranızı bırakırım ben ararım diy..bıraktım bu gün fakat hala bir ses yok...

Sen satmıyor musun hocam gv ni???

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:52 ----------

hatta beni gv 250 sahibini yapana bir şişe viski hediyemdir!!! Daha ne yapabilirim gv alabilmek için??

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    evet herkese selam şimdi geelelim proplemimize

şimdi servise e gittim motor ahmetin motorla yanyana bugün hemen akü değişelim dedi usta bende yeni aldık 2 aylık akü dedim başka bir akü taktı onunla denedi konjektor yada stator arızası var dedi bakacaklar yarına kaldı ama dedi akkü yü değişmesi lazım T.E.T. diye bir akü önerdi 6 ay grantili dedi bende olabilir dedim ama aklımca Vlm akünün çok iyi olmadığı düşünmüyorum ve arızasını zaten konjktor veya stator dedi aküden şüpheleniyorum dedi ama aküyü değiştümrek istemiyorum açıkcası kıllandım daha bir seyi kontorl etmeden akü deyince .. fikirlerinizi bekliyorum yarın arayıp akü değiştirmek istemiyorum konjektor ve stator olan sorunu çözssünler akü bozuksa sonra değiştiririz diyeceiğim olmadı aküyu yuasa alacağım oradan almayacağım ..
    S&T kanuni Gv 250

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    can eğer hiç ilgilenmeden bakmadan usta direk akü diyorsa o zaman ben usta ile çalışmazdım bir daha..bence ahmet de alsın motoru oradan..çünkü adam akü dicek seninkine sonra tekrar götüreceksin başka bişi dicek bu şekilde her defasında senden para alacak hem de deneme yanılma taktiği ile olayı çözmeye çalışacak..hiçbirimizin motoru kobay değil sonuçta..doğru kararlar almışsın,akü gerçekten 2 aylık ise değiştirmenin bir anlamı yok..en kıytırık akü bile bence 1 sene her şekilde götürür diye düşünüyorum..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    S&T GV250
    yahu can neler oluyopr senin motora bu ne sansızlık yahu sürekli senin derdin bir kurtulmadı konjektör sorunundan bence toplu olarak bir kuşun döktürelim
    kış geldi diye motorlarda yatmanın peşide galiba

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler