Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Armağan hayırlı olsun çok güzel maaşallah güle güle kullan.
    Haftasonu gezisi için söz vermiyim ama gelmek istiyorum inşallah bi aksilik olmazsa gelirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Hayırlı olsun güle güle kullan buluşmaya gelirsin artık rıdvana artcimi olcan yoksa

Motosikleti
    2009 Honda Shadow Spirit
    Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız günler dilerim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S&T Kanuni GV250 Aquila (2009)
    armagan kazasiz belasiz gunlerde, keyifle kullanmani dilerim motorunu... bu yaza damga vuracak gibi bizim cete. belki akdenize sureriz demiratlarimizi su dilinden dusmeyen makarnalarindan yemek icin ilkerin (iyi dileklerin icin saol adin gecmisken adamim)

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    ne demek adamım..siz gelmek isteyin yeterki.makarnan senin yiyeceğin en vasat yemek olsun burada ;)
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Dr.Aequitas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Vulcan VN 900 Classic
    Alıntı Batuizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    armagan kazasiz belasiz gunlerde, keyifle kullanmani dilerim motorunu... bu yaza damga vuracak gibi bizim cete. belki akdenize sureriz demiratlarimizi su dilinden dusmeyen makarnalarindan yemek icin ilkerin (iyi dileklerin icin saol adin gecmisken adamim)
    izmirden geçerken beni almayı unutmayın

wallaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GV250
    Alıntı kilitci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Armağan hayırlı olsun çok güzel maaşallah güle güle kullan.
    Haftasonu gezisi için söz vermiyim ama gelmek istiyorum inşallah bi aksilik olmazsa gelirim.
    Alıntı myhammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun güle güle kullan buluşmaya gelirsin artık rıdvana artcimi olcan yoksa
    Alıntı osaglam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız günler dilerim.
    Alıntı Batuizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mustafa, Hasan ve Olgaç abilerim tüm iyi dilekleriniz için teşekkkür ederim,
    Grubun pompacısı doğuştan fizyonlu Ahmet çok sağol inşallah yaza hepberaber gezer tozarız hayalimdi hep. İlker abinin makarnasını tatmak bir yana bir meslektaşımla da tanışmanın vereceği mutluluk bir başka olacaktır.
    Hüseyin hocam güzergah izmir den geçmesede ortak bir yerde muhakak buluşalım
    yaz biran önce gelsin kış direkt pas geçsin bu sene mümkünse...

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Hayırlı olsun arkadaşım Harika görünüyor.Çok kıskandım bu arada

Alıntı wallaby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evveeet sonunda motoruma kavuştum tüm şirket camda karşıladı reklem oldum daha şimdiden klasik sorularla karşılaştım bu motor 600 lük mü 800 lükmü diye
    daha resim çekemedim heyecandan ne yapacağımı şarşırdım halen rüya gibi işte kızımın ilk resimleri

http://img850.imageshack.us/img850/8434/dsc01337m.jpg
    http://img822.imageshack.us/img822/261/dsc01338b.jpg
    yanındaki şirketteki abisi suzuki intruder
    http://img88.imageshack.us/img88/258/dsc01339z.jpg
    heyecandan ağzım kulaklarımda
    http://img88.imageshack.us/img88/734...1129151226.jpg
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Armağan; kazasız belasız güle güle kullan kardeşim motorunu
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı wallaby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaz biran önce gelsin kış direkt pas geçsin bu sene mümkünse...
    Sen motoru aldın ya şimdi, ehliyeti de aldın mı yağmurların arkası kesilmez artık. Senin yüzünden 15 milyon İstanbullu ıslanacak.

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    arkdaşlar gunaydınlar sabah sabah iyi haberilerim var korumalarımı sabah test ettim dizlikler işe yarıyor saka biryana sabah daha ilk ısıklarda arabanın birine arka soldan patladım

detaylar : sabah işe yetişnme telaşı ışıkların 20 saniye yeşil 60 sn kırmızı yandığını bilerek öndeki araba ile sarıda gecmek niyetinle öndeki arabaya kısa mesafe gidiyorum adam gazladı tabe 1 sn kalmış yazdı 1 saniye yazarken adam durma cigisini geçtiği halde sen yayaların gectiği yolun göbeğinde hızla giderken ani freni patlat benim bir gözüm ışıklarda bir baktım adam koca toyota ile durdu onumde takip mesafesi az kıvrılma sansım olmadı soluna doğru kaçtım arka fren kitledi lastikler sağ olsun süper yol tutuyor bole anlarda kuru havada bile Tabi ben adama yakın duracağım diye 2 vites hafif gaz vermiştim rahat 40-50 varım. Frenle beraber arka sol tarafa benim sağ ön patladı yere yatırdık motou kaldırdım yatan yerde çizik yok bu koruma demiri ne guzel bir şeydir araba çarpan sağ tarafda gidon kolu biraz çizik ön camurluk catlak 4-5 cm kadar başka bir sorun yok

aldığım dersler arabanın nerde duracağı belli olmaz gider gazlıyor diye bakma en kısa zaman da lastik değiştir.

Bu arada sağ dizlikği vurdum hafif dizlik fena değil işe yaradı dizliğin altına gelen tambon yüzün hafif bir bacağım agrıyor onun hariçinde hafta sonu ne yapıyoruz

---------- Post added at 08:57 ---------- Previous post was at 08:54 ----------

bu arada adamın tambon çizildi boyası kaltı benim koruma demiri halletmiş ama kırık yok 150n istedi boyaya 100 liram var dedim verdik hellaleştik fazla verdim sanki ama neyse Can'a geleceiğine canın cebine gelsin
    S&T kanuni Gv 250

Motosikleti
    2009 Honda Shadow Spirit
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne demek adamım..siz gelmek isteyin yeterki.makarnan senin yiyeceğin en vasat yemek olsun burada ;)
    Makarnanaın Hatay yöresinde yenebilecek en vasat yemek olduğu kanısındayım. Her nekadar İlker güzel yapsada...

---------- Post added at 11:15 ---------- Previous post was at 11:06 ----------

Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkdaşlar gunaydınlar sabah sabah iyi haberilerim var korumalarımı sabah test ettim dizlikler işe yarıyor saka biryana sabah daha ilk ısıklarda arabanın birine arka soldan patladım

detaylar : sabah işe yetişnme telaşı ışıkların 20 saniye yeşil 60 sn kırmızı yandığını bilerek öndeki araba ile sarıda gecmek niyetinle öndeki arabaya kısa mesafe gidiyorum adam gazladı tabe 1 sn kalmış yazdı 1 saniye yazarken adam durma cigisini geçtiği halde sen yayaların gectiği yolun göbeğinde hızla giderken ani freni patlat benim bir gözüm ışıklarda bir baktım adam koca toyota ile durdu onumde takip mesafesi az kıvrılma sansım olmadı soluna doğru kaçtım arka fren kitledi lastikler sağ olsun süper yol tutuyor bole anlarda kuru havada bile Tabi ben adama yakın duracağım diye 2 vites hafif gaz vermiştim rahat 40-50 varım. Frenle beraber arka sol tarafa benim sağ ön patladı yere yatırdık motou kaldırdım yatan yerde çizik yok bu koruma demiri ne guzel bir şeydir araba çarpan sağ tarafda gidon kolu biraz çizik ön camurluk catlak 4-5 cm kadar başka bir sorun yok

aldığım dersler arabanın nerde duracağı belli olmaz gider gazlıyor diye bakma en kısa zaman da lastik değiştir.

Bu arada sağ dizlikği vurdum hafif dizlik fena değil işe yaradı dizliğin altına gelen tambon yüzün hafif bir bacağım agrıyor onun hariçinde hafta sonu ne yapıyoruz

bu arada adamın tambon çizildi boyası kaltı benim koruma demiri halletmiş ama kırık yok 150n istedi boyaya 100 liram var dedim verdik hellaleştik fazla verdim sanki ama neyse Can'a geleceiğine canın cebine gelsin
    Büyük geçmiş olsun. Lastikler çok önemli.

Bu arada İlker bizim motosaikletlere çadır nasıl olur kullanan var mı? Branda değil...

myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Can geçmiş olsun cana gelen mala gelsin dediğin gibi kışın lastikler önemli yerler zaten sakat gece donan yollar sabah güneşin açmasıyla ıslak oluyor buda bizim için tehlike pür dikkat yola devam tekrar geçmiş olsun sende birsey yoksa no problem buluşmaya gelcen caymak yok

Bu arada günaydin cümleten hayırlı işler bol gunesler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Can geçmiş olsun. Biraz dikkat et ama, sen korumaları fazla test ediyorsun. Bir de niye para verdin ki, trafik sigortasını niye yaptırıyoruz biz.

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Can geçmiş olsun. Biraz dikkat et ama, sen korumaları fazla test ediyorsun. Bir de niye para verdin ki, trafik sigortasını niye yaptırıyoruz biz.
    Vaktim yoktu rıdvan işe yetişmem lazım ondan verdim yoksa vermezdim zati. İş sorumluluk pahalıya patlıyor bana
    S&T kanuni Gv 250

mototor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 X
    Can gecmis olsun, aynen dedigin gibi Can'a gelecegine mala gelsin

Armagan, hayirli olsun sana da, cok guzel gorunuyor, gule gule kullan.

Alıntı osaglam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada İlker bizim motosaikletlere çadır nasıl olur kullanan var mı? Branda değil...
    bir aksilik cikmazsa ben haftasonu lbc'den pantolon almaya gidecegim, ayni yerde cadir da var, ona da bakmayi dusunuyorum, ama biraz garip duruyor, cok merak uyandirir, insanin basina gelenlerin bir kismi da meraktan gelir

su cadir; http://lbc.com.tr/eski/Motocad.html

---------- Post added at 09:50 ---------- Previous post was at 09:48 ----------

Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu konu onemli aslinda, kaza aninda ne yapmamiz lazim hic bilgim yok benim. bizim trafik sigortasi karsiliyor mu karsi tarafin masrafini, ne kadara kadar karsiliyor?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı mototor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu konu onemli aslinda, kaza aninda ne yapmamiz lazim hic bilgim yok benim. bizim trafik sigortasi karsiliyor mu karsi tarafin masrafini, ne kadara kadar karsiliyor?
    Trafik sigortası karşı tarafın masrafını poliçede yazıldığı kadar karşılıyor. En son 15.000 TL'di. Her yıl arttırılıyor bu rakam. Zaten bir arabaya motosikletle 15.000 TL'den fazla hasar verdiysen ölmüşsündür
    Yapılması gereken de kaza tespit tutanağı dolduruluyor ve sen karşı tarafa, o da sana ehliyet,ruhsat, sigorta poliçesi fotokopilerini veriyor, mümkünse bir de plakalar görünecek şekilde fotoğraf çekiyorsun. Fotoğraf şart değil ama olması iyi. Hatta kanunen fotokopiler de şart değil ama fotokopiler olmayınca sorun çıkartmaya çalışıyor sigorta şirketleri. Ama tabii ki benim gibi birisine sorun çıkartamıyorlar. Fotokopi olmadan daha önce aracımı yaptırmıştım. Mümkün olduğunca kanun-yönetmelikleri bilmek iyi bir şey.

wallaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GV250
    günaydın arkadaşlar,

Can büyük geçmiş olsun, abi yapma gözünü seveyim işe 2 dakika geç git sağlam git yavaş git. Senki koskocaman müdürsün kendi sağlığına güvenliğine dikkat et Korumaların 1 kez daha güzel bir şekilde koruduğunu test ettin artık test etme sen test pilotu olma
    tekraradan geçmiş olsun...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S&T Kanuni GV250 Aquila (2009)
    gecmis olsun can

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Can geçmiş olsun,yakın takip çok tehlikeli arabalar zınk diye dururken biz biraz daha geç duruyoruz,çokça son anda çarpmaktan yırttığım zamanlar oldu.Önemli bir şey takip mesafesi hele birde dönüşlerde....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler