Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Dr.Aequitas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Vulcan VN 900 Classic
    ilker sahibinden de aradığım bir kaskı gördüm, iskenderundaymış.. fiyatı normale göre oldukça iyi.. eğer gidebileceğin biryerde ise bi ara gidip kontrol edebilir misin sana zahmet olmazsa eğer.. güvenilirliği konusunda da şüphem var aslına bakarsan.. tek satış yapmış görünüyor..
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...881945/detay/?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Fonder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eveeet...bugun gv'm ile ilk 40km mi yaptım 1-2 kwew stop ettrdm ama geldim güzelce bide trafik olmasaydı çok daha güzel olurdu.. başakşehir - ulus yaptım ..havalarda güzel oh
    İyi stop edince çalışacak kadar akü varmış. Herhalde o kadar yoldan sonra akü sorunu yaşamazsın. Ama sen yine de çok sık marş vermemeye bak. Akü bitince yokuş aşağı değilsen çok uğraşırsın.

Alıntı Dr.Aequitas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilker sahibinden de aradığım bir kaskı gördüm, iskenderundaymış.. fiyatı normale göre oldukça iyi.. eğer gidebileceğin biryerde ise bi ara gidip kontrol edebilir misin sana zahmet olmazsa eğer.. güvenilirliği konusunda da şüphem var aslına bakarsan.. tek satış yapmış görünüyor..
    Her yerde 270-300 TL arası olan kask 200 TL'ye satılıyorsa ve büyük bir firmanın kampanyası falan değilse ben o kaskı almam.

Motosikleti
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her yerde 270-300 TL arası olan kask 200 TL'ye satılıyorsa ve büyük bir firmanın kampanyası falan değilse ben o kaskı almam.
    doğru söylüyorsun, ben de aslında iskenderunda olduğunu görmesem hiç düşünmezdim bile ama ne bileyim, gidip görme imkanı olursa şayet değerlendirmek gerek diye düşündüm.. yine de bi bit yeniği olduğu kanaatindeyim..

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Sen şimdiden Transalp'i al ama İstanbul'da bırak ben çocuk büyüyene kadar motoruna bakarım, zaten bir enduro hevesi var.
    Ama 1200gs alma onda anca parkmak uçlarıma yere basıyor gibiyim. Devirirsem 1 motor parası gider sonra

sana güzel bir link vereyim. Şu siteden motorun modelini seçip boy ölçünü yazıyorsun. O da sana motor üzerinde nasıl duracağını, ayaklarının yere ne kadar basacağını gösteriyor. http://cycle-ergo.com/
    sevgili dostum eğer öle bişi olursa sana bir haftalığına bırakırım sen hem takılırsın olmazsa hem de motoru iskenderun'a sen de getirebilirsin,buradan da otobüsle dönersin istanbula öle bişi de ayarlayabiliriz..gs1200 için daha çok var.borç üstüne borç yaparak alacam transalpi..arabanın taksidi ocak da bitecek sonra transalp inşallah..gs1200 için belki 6-7 sene beklerim belkide daha fazla..link çok iyi oldu..bakıyorum hemen birazdan sağol..

Alıntı osaglam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kaskların fiyatı çok uygun geldi? Lakin kalite ne seviyelerde bilemem. Nasıl Kullanan var mı?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...110291/detay/?
    abi bırak böyle kaskları,ucuz etin yahnisi yavan olur derler..ben araştırayım netten sana link yollarım..
    hüseyin kaska bakayım..o mağazayı biliyorum..baktıktan sonra sana mesaj atarım..elemanlar baya iyi bir mağaza gibi görünüyor.belki kask orjinal olabilir.fırsat bulursam bakarım yarın akşam..yoksa ilk fırsatta olur..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili dostum eğer öle bişi olursa sana bir haftalığına bırakırım sen hem takılırsın olmazsa hem de motoru iskenderun'a sen de getirebilirsin,buradan da otobüsle dönersin istanbula öle bişi de ayarlayabiliriz..gs1200 için daha çok var.borç üstüne borç yaparak alacam transalpi..arabanın taksidi ocak da bitecek sonra transalp inşallah..gs1200 için belki 6-7 sene beklerim belkide daha fazla..link çok iyi oldu..bakıyorum hemen birazdan sağol..
    Daha almadığın motoru kendin binmeden bana teslim etmeyi düşündüğün için sağol Ama kendi keyfim için, hele de yeni alınmış bir motoru almam tabii ki.

Motosikleti
    ZAT 150
    wallaby buna bi göz at istersen hem istediğin renk hemde sıfır gibi
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2154048/detay/ (ilanla bi alakam yok. yanlış anlama olmasın )

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Daha almadığın motoru kendin binmeden bana teslim etmeyi düşündüğün için sağol Ama kendi keyfim için, hele de yeni alınmış bir motoru almam tabii ki.
    ben öyle şeylere çok takmak dostum..yeterki dostluk baki kalsın..nasıl olsa hep benim olacak..neyse alım olayı bir gerçekleşsin bakıcaz artık,duruma göre hareket ederiz ;)
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    Alıntı secetonn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2154048/detay/ (ilanla bi alakam yok. yanlış anlama olmasın )
    yahu arkadaş, bu tip ilanlara anlam veremiyorum.. adam sıfır km almış motoru, daha henüz bin km anca yapmış.. neymiş, cc büyütmek için satıyormuş.. sırf bu tip ilanların çokluğu nedeniyle motoru alırken çok ama çok tereddüt etmiştim.. sahibinden de vl250 arayın bakın bulabilecek misiniz.. kimse satmıyo.. arada denk gelirseniz de iki gün ya duruyo ya durmuyo, hemen satılıyo.. resmen alıp pişman olmuş da biran önce elinden çıkarmaya bakıyor gibi.. ilginç..

myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    günaydın cümleten hayırlı cumalar

Motosikleti
    ZAT 150
    malesef türkiyede 2. el motor alanların çoğunun sorduğu ilk soru kaç yapıyo. ee zihniyet bu olunca 1000 km de motor yükseltmekte doğal oluyo tabi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    yahu arkadaş, bu tip ilanlara anlam veremiyorum.. adam sıfır km almış motoru, daha henüz bin km anca yapmış.. neymiş, cc büyütmek için satıyormuş.. sırf bu tip ilanların çokluğu nedeniyle motoru alırken çok ama çok tereddüt etmiştim.. sahibinden de vl250 arayın bakın bulabilecek misiniz.. kimse satmıyo.. arada denk gelirseniz de iki gün ya duruyo ya durmuyo, hemen satılıyo.. resmen alıp pişman olmuş da biran önce elinden çıkarmaya bakıyor gibi.. ilginç..
    O ilanın sahibi çok yüksek ihtimali 2011 başında 2010 model sıfır olarak aldı motoru. 2010 model olduğu için de bayi en fazla 6500 TL'ye sattı. Bu arkadaş da muhtemelen "nasılsa ikinci el parasına satıyorlar alayım yaz sonu satarım hiç zararım olmaz" diye düşündü hatta motora gelen zamla beraber aldığı fiyattan bile yükseğe satmaya çalışıyor.

wallaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GV250
    Alıntı secetonn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rıdvan hocam sen ne dersin? sert kullanılmışmıdır makina sence? bakılabilir mi ? şüphe olur mu?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı wallaby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rıdvan hocam sen ne dersin? sert kullanılmışmıdır makina sence? bakılabilir mi ? şüphe olur mu?
    Satma sebebini yukarıda yazdığım gibi tahmin ediyorum. Motorum km'sinin de yanlış olma ihtimali yok, çünkü garantili olması gerekiyor motorun.
    Yani motorda herhangi bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Sıfır motora yapacağın plaka masrafıyla beraber 2000 TL'ye yakın bir karın olur. Hatta ön cam ve çantaları da sayarsak daha fazla.
    Kaybınsa, yeni tip gösterge paneline ve sıfır bir motora sahip olamazsın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S&T Kanuni GV250 Aquila (2009)
    problemi yoksa bas 6000 al. kabul etmesse bekle debelensin butun kis ;oP

Motosikleti
    armağan ben şüpheliyim, iyi bir ustaya göster dicem ama nasıl anlıcaklar bilemiyorum.. biliyorsun motosikletler için ilk bin km çok ama çok önemli.. ve açıkçası eğer durum yukarıda bahsedilen şekildeyse şayet, kaç basıyo filan gibi, bence motorun durumu çok da iç açıcı olmayabilir..

wallaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GV250
    Alıntı Batuizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    problemi yoksa bas 6000 al. kabul etmesse bekle debelensin butun kis ;oP
    iyi fikir 6k olsa hemen alırım.
    armağan ben şüpheliyim, iyi bir ustaya göster dicem ama nasıl anlıcaklar bilemiyorum.. biliyorsun motosikletler için ilk bin km çok ama çok önemli.. ve açıkçası eğer durum yukarıda bahsedilen şekildeyse şayet, kaç basıyo filan gibi, bence motorun durumu çok da iç açıcı olmayabilir..
    bakalım mesaj attım ne diyecek bir kac soru sordum, cevaplarına göre düşünülebilir. Ama içimde hep merak konusu olacak rodajını nasıl yaptı diye + garantisinin dolmasına az kalmıstır muhtemelen buda sıkıntı yaratabilir,

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250

bakalım mesaj attım ne diyecek bir kac soru sordum, cevaplarına göre düşünülebilir. Ama içimde hep merak konusu olacak rodajını nasıl yaptı diye + garantisinin dolmasına az kalmıstır muhtemelen buda sıkıntı yaratabilir,
    6000'e vereceğini pek sanmam. Eğer tahmin ettiğim gibi 2011 başında aldıysa daha 1 yıldan fazla garantisi var demektir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    bu aksam 8de benim evde yemeli icmeli toplaniyoruz. benim bari biliyorsunuz, farkli bisey icen yaninda getirsin. listeyi yeniliyorum, lutfen ciddiyetle, atlamadan dolduralimki kimse ac kalmasin. ulaeyn.

gelenler;
    .
    .

makarnacilar;

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250

Ya rodaj onemli ama ahmet 40000 rıdvan 18000 ben 8500 gibi rakkamlı motorlarla rodajının nasıl yapıldığını bile bilmiyoruz cok sıkıntı olacağını düşünmüyorum erdal ustaya gösterip onay aldıkdan sonra alına bilir 6300 de verilir kanımca.

---------- Post added at 11:00 ---------- Previous post was at 10:55 ----------

Alıntı Batuizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu aksam 8de benim evde yemeli icmeli toplaniyoruz. benim bari biliyorsunuz, farkli bisey icen yaninda getirsin. listeyi yeniliyorum, lutfen ciddiyetle, atlamadan dolduralimki kimse ac kalmasin. ulaeyn.

gelenler;

.

makarnacilar;
    Gelenler
    Can + yenge

Makarnacılar
    CAn + Yenge

Şusiciler
    Can+yenge

İçiçiler (ne olduğu fark etmez)
    Can + yenge
    S&T kanuni Gv 250

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    tuvaletide kullanacaksin sanirim can ;oD

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler