Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Bu mesajı metrobusten havasiz ve ci kuvveti işlemediği bir ortamdan kuralkani anarak yazıyorum cuma aksamı Ahmet de toplanıp isteyenler içeceğini isteyenler susi Ni alıp geliyor Ahmet için uygunsa tabe

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    la yine yagmura yakalndım hemde gv nin üstündeyken xD ugur alıstım gibi. ufak ufak trafge çıktımda (arka freni tek sıkma götün kayar) bastım ve kaydı :D bidaha basmamxD

he bide yaslı bi teyze yüzünden düştüm... allahtan o dandik koruma demiri varda motora bişi olmadı :D

suşi filan bilmemde taksime giderseiz gelirm (düşe kalka)

---------- Post added at 20:31 ---------- Previous post was at 20:29 ----------

+ beyler bu motor kapandıktan sonra üstünden bi süre geçince birdaha çalısmıo ? 10dk ugrasıorum anca çalısıor...ugur telefonda anlattım ya sana..orda işte arkadsa gittim otrdk fln sonra geri döncem yine aynı olayı yaptı.. boşa aldım jikle ile oynadım gaz ver bilmem ne..cık... çalısmıo....öle ugrastım bi 10dk sonra çalıstı..bunun sebebi nedir ya? okadar baktırdık çalıstırdık zırt zırt çalısıodu... noterden cıktıktan sonra böle oldu..
    ! Rock'N Roll !:bounce:

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Fonder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    la yine yagmura yakalndım hemde gv nin üstündeyken xD ugur alıstım gibi. ufak ufak trafge çıktımda (arka freni tek sıkma götün kayar) bastım ve kaydı :D bidaha basmamxD

he bide yaslı bi teyze yüzünden düştüm... allahtan o dandik koruma demiri varda motora bişi olmadı :D

+ beyler bu motor kapandıktan sonra üstünden bi süre geçince birdaha çalısmıo ? 10dk ugrasıorum anca çalısıor...ugur telefonda anlattım ya sana..orda işte arkadsa gittim otrdk fln sonra geri döncem yine aynı olayı yaptı.. boşa aldım jikle ile oynadım gaz ver bilmem ne..cık... çalısmıo....öle ugrastım bi 10dk sonra çalıstı..bunun sebebi nedir ya? okadar baktırdık çalıstırdık zırt zırt çalısıodu... noterden cıktıktan sonra böle oldu..

furkan dikkat et demedimmi ben sana söylediğim herşey tecrübeyle sabit sonuçta
    bu arada birşeyin yok dimi ?
    yaşlı teyze naptıda düştün be dikkat et biraz..sana fren antremanı yap diye boşa demedikya kanka..dikkatli ol şakaya gelmez valla..

o çalışmama olayınıda normalde havalar soğukken biraz jikle çekip öyle çalıştırmak gerekiyor, bende de oluyor ama çalışıyor gene..akü değerlerini kontrol etmek gerek belki ondandır..belki motor biraz yattığından aküsü azalmış olabilir..aklıma gelen bu..

dikkat et , motoru süreceğim diye kendine zarar verme sonra..kısa sürede de korumalı mont ve kaskını da al.. bir tane de korumalı dizlik bak..
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Motosikleti
    ZAT 150
    Geçmiş olsun. umarım ilk ve son olur.

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet cok gelmeyin üstüme istanbul metrobüse binmek bir olaydır

Benimle yasıtmısın bende cocuk filan deyince seni baya yaşlı zannediyordum Bu aman dikkkat et orada bu siyaset ıoyunlarında en cok canı yananlar her zaman asker ve polis oluyor fazla konusmadan susayım beni zaten yakında alırlar içeri
    can bugün metrobüs kazası olmuş aklıma ilk sen geldin..aman dikkat edin kendinize..walla kısmet elimizden geldiği kadar dikkat ediyoruz ama işte başımızdakiler diyorum ve ben de çok ileri gidemeden bırakıyorum..

Valla kıt ingilizcemle yazdım gönderdim inşallah anlata bilmilşimdir

Hello,
    I am writing this article to google translate sorry for spelling errors.
    Date 10.01.2011, Istanbul Motopark Stkanuni servsinden regulator ordered. I can not get the information about the future when kurallkan’dan 17 days in 4 weeks but I will send you what they say nor what time to send in their hands can learn whether this matter is a kind of history do not get a date with distributor Can you give here. Thank you, come easy.

Bir kontrol edin bakayım ne yazmısım bende bilmiyoırum
    buna bayıldım can yaa.."come easy" buna bayıldım süperdi yaa

Alıntı Batuizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    colde su arasam ütü bulurum, voltranı oluştursam g.tü olurum... bayilirim aklima geldi bu laf
    ahmet kardeşim buna da cidden çok bayıldım,bunu hemen not alıyorum süperdi walla..sen yokken artık yokluğun hissedilir oldu..Allah kaza bela vermesin,yüzünü hiç ekşitmesin,sağol..

beyler nereye gidiyoruz vitese biraz alıstırma daha yapsam bitcek olay
    furkan hayırlı olsun motorun..daha nice km leri kazasız ve belasız yaparsın inşallah..

yok daha neler 2 toplantiymis. evin guzelligi burda iste, isteyen yer isteyen scar isteyen icer.
    aynen katılıyorum..

furkan geçmiş olsun,umarım en kötü kazan bu olur...motorun çalışmama sebebini anlayamadım..acaba gazı çok verip motoru mu boğdun?marş basıyorsa aküde bişi yok anladığım kadarıyla.benzin gitmiyormu desem sonra çalışıyor diyorsun..sanırım rıdvan daha iyi bir teşhis yapacaktır..

captain armağan bir denizci olarak ben de seni destekliyorum merak etme dostum

rıdvancım ve uğurcum ve diğer arkadaşlarıma sevgiler..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250

Valla Furkan dikkat et altındaki hızl bir motor aman ha heleki yağışlı hava üstüne shinko lastik kösele gibi plastik sakın kullan birde bence trafikten once motorla biraz gez boş bir yerde ani duruş ve vites calış derim benim kanımca gv cok dengeli bir makina ama sonucta lastik ve yağmur olayı motor ne olursa olsun sıkıntı bu arada gecmiş olsun sana br sey olmadktan sonra sıkınt yoktur.

Bu arada calışma olayına karbutörlüyü öve öve bitiremiyen rıdvan hocam yorum yapacaktr

Taksime gitmemiz bizim için sıkıntı olur sen beylikdüzü yap bizim gbi ahmetin misafir perverliği iyidir limonlu makarna hala damak tadımda
    S&T kanuni Gv 250

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S&T Kanuni GV250 Aquila (2009)
    butun surprizi kacti yemegin artik, formulde aciga cikti bi cumleyle binlerce hayale mum diktin can. baklacan...;oD oldu olacak yapilan ayinden, yenileri nasi ilaclayip aramiza aldigimizdanda bahset daha ilaclari nufus etmemisken korpe bedenciklerine ;oD

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    son durum şimdi ahmette mi buluşuyoruz ? bu arada makarna dedinde içim gitti be ben severim makarnayı.. hmm mammamiya en çokta domatesli yapılmışsa oyy oyy diyorum yani o bviçim götürürüm

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S&T Kanuni GV250 Aquila (2009)
    bu kazalarla koruma demiri arasinda bi bag oldugunu dusunmeye basladim artik tum cehaletimle... demiri olan yatiriyo, surtuyo... noluyo? taktirmaktan vazgectim sayenizde. etrafta demir gorunce carpisan motormu oluyo? gecmis olsun...

---------- Post added at 21:19 ---------- Previous post was at 21:14 ----------

makarna-bira gunu yapiyoruz gencler... yanina da dadimlik sushi atariz meraklilarina... ciddi bi sekilde kesin liste olusturmam gerek yemek ve ikram miktari icin... lutfen olum kalim disinda gelecekler listeye eklesin kendini...

makarna
    ahmet+seyma

sushi
    ahmet+seyma

---------- Post added at 21:21 ---------- Previous post was at 21:19 ----------

cuma aksami saat 8.30da baslayacak parti. adres icin ridvan simdi guzel bi harita koyacak.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    ya zaten yavaslayınca stop ettirmeden birde yukus cıkıcaktım fln dönecem dönemiom teyze karsıdan karsıya geçio bide sürünüomü yürüom anlamadım 10 metreyi 50 saniede geçemedi bende düştüm :D .. bişi olmadı..yarın alıorm ceketi kaskı dizliği.. yenilere özel muammele he... hadi hayırlısı

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    bu kazalarla koruma demiri arasinda bi bag oldugunu dusunmeye basladim artik tum cehaletimle... demiri olan yatiriyo, surtuyo... noluyo? taktirmaktan vazgectim sayenizde. etrafta demir gorunce carpisan motormu oluyo? gecmis olsun...

---------- Post added at 21:19 ---------- Previous post was at 21:14 ----------

makarna-bira gunu yapiyoruz gencler... yanina da dadimlik sushi atariz meraklilarina... ciddi bi sekilde kesin liste olusturmam gerek yemek ve ikram miktari icin... lutfen olum kalim disinda gelecekler listeye eklesin kendini...

makarna
    ahmet+seyma

sushi
    ahmet+seyma

---------- Post added at 21:21 ---------- Previous post was at 21:19 ----------

cuma aksami saat 8.30da baslayacak parti. adres icin ridvan simdi guzel bi harita koyacak.
    tamam bir daha soylemem sırları ama sen yeni gelenleri tuzlayıp yıkamadan streçlediğimizi sabaha kadar braktğımız neden acığa veriyorsun hahah kimse gelmeyecek bütün şuşi leri yiyeceiğim )

makarna
    ahmet+seyma
    Can + Merve
    Sen + sen
    Onlar + onlar

sushi
    ahmet+seyma
    Can + Merve
    sen bizi onlar
    S&T kanuni Gv 250

Motosikleti
    Hyosung GV 250

makarna
    ahmet+seyma

sushi
    ahmet+seyma[COLOR="Silver"]

cuma orada olacağım....ekleyin listeye

bide ahmet kırmızı ve beyaz (sende vaardı ama kaldımı bilmiyorum ) led alayımda benim işi de halledelim ya havalar çok cacık olmadan.. illaki karaköye mi gidicez bu led için..

rıdvan haritadan sonra buna da el atsın

Motosikleti
    ZAT 150
    Uzun zamandır forumu takip ediyorum. sizleri tanımış kadar oldum cuma mumkünse sizlerle fiili olarakta tanışmak isterim. (koray) tabi ev toplantısı kendi aramızda bişey yapıcaz derseniz saygım sonsuz.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    ya zaten yavaslayınca stop ettirmeden birde yukus cıkıcaktım fln dönecem dönemiom teyze karsıdan karsıya geçio bide sürünüomü yürüom anlamadım 10 metreyi 50 saniede geçemedi bende düştüm :D .. bişi olmadı..yarın alıorm ceketi kaskı dizliği.. yenilere özel muammele he... hadi hayırlısı
    bak kanka kask alırken, çok bol alma.. tahminimce m falan alacaksın..gidipte arkadaş bu sıkıymış ver ordan bi xl beden deme sakın..
    rıdvan buna da el atsın bazen herşeyi bilmek iyi değildir bilen insanlar bilmemezliğe yatar bir anda

şaka tabi fazla yüklenmemek lazım bizim şefe sonra kızar

kanka şimdi yapacağın şey eline metre almak ve kafanı ölçmek, bu linktekini oku ona göre boyutu belirle:

http://www.motosikletim.com.tr/KMDef...spx?cntid=1040

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak kanka kask alırken, çok bol alma.. tahminimce m falan alacaksın..gidipte arkadaş bu sıkıymış ver ordan bi xl beden deme sakın..
    rıdvan buna da el atsın bazen herşeyi bilmek iyi değildir bilen insanlar bilmemezliğe yatar bir anda

şaka tabi fazla yüklenmemek lazım bizim şefe sonra kızar

kanka şimdi yapacağın şey eline metre almak ve kafanı ölçmek, bu linktekini oku ona göre boyutu belirle:

http://www.motosikletim.com.tr/KMDef...spx?cntid=1040
    ölçdüm kank M miş dediin gibi

---------- Post added at 22:15 ---------- Previous post was at 21:44 ----------

denedim az önce yine çalısmıor motor bu ne böle ya yarın ine 10dk ugrascam

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    ölçdüm kank M miş dediin gibi
    tamamdır şimdiden hayırlı olsun.. aldığında bir inceleme yaparım bende

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    tamamdır şimdiden hayırlı olsun.. aldığında bir inceleme yaparım bende
    yarın kaççısın?

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    yarın kaççısın?
    sabahçıyım.. 08,00 ..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250

Kendine dikkat et, zc'ye benzemez gazı açtın mı 100'ü görürsün bir anda alışana kadar sakin kullan.

Çalışmama olayına da bakarız, çözülmeyecek bir şey olacağını hiç sanmıyorum. Yalnız motor da noter satışını bekliyormuş, ben o akşam o soğukta tek marşta çalıştırmıştım

Taksime gitmemiz bizim için sıkıntı olur sen beylikdüzü yap bizim gbi ahmetin misafir perverliği iyidir limonlu makarna hala damak tadımda
    Olm limon mu vardı lan onun içinde. Ne yediğimin bile farkında değilim.

adres icin ridvan simdi guzel bi harita koyacak.
    Birazdan hazırlar koyarım.

rıdvan buna da el atsın
    Tamam biraz boş vakti olan bir insanım ama her şeyi devletten beklemeyin

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    can bugün metrobüs kazası olmuş aklıma ilk sen geldin..aman dikkat edin kendinize..walla kısmet elimizden geldiği kadar dikkat ediyoruz ama işte başımızdakiler diyorum ve ben de çok ileri gidemeden bırakıyorum..

buna bayıldım can yaa.."come easy" buna bayıldım süperdi yaa
    Valla metrobüs bence motorsikletden daha tehlikeli bir sürü akraba ve ter kokusundan ve yakın temastan hastalıktan gdeceiğim kaza da oluyor düz yolda

Bu arada ingilzice fenomeni oldum Armagan 3 kere aradı Come easy anlamamış baştan gülmekte konnusmıyordu bende konustum telefonun sonunda come easy dedim kırıldı gülmekten bu cuma toplantımızın ana teması come easy dir
    S&T kanuni Gv 250

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler