Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne saykosu ya ne diyorsunuz siz hayırdır
    Ahmetten bahsediyorum .
    Gecen forumda "taksiciyi indirdim" diye bi konu gordum Ahmet sandim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S&T Kanuni GV250 Aquila (2009)
    puahhaha, 28 yıldır beklediğim manyaklığı yapıcaktım doyasıya bi kavga edicektim, can çekti el frenini ;oD ne iyi gelirdi orada 3-5 taksici ayakkabılarını parlatsa suratımda ama nasip...

makarna yapacağım için dakik davranmanız gerek gençler... ısıtılınca bi b.ka benzemez ve sıcak yenmesi en güzeli... sofra 7.30da hazır olacak... erken gelen yamaklık yapar bana, domatlar, soğanlar bekliyo soyulcak ;oP şaka şak şimdi herkes kapıda bekler böyle deyince yemek saatini ;oD iş kitlemicem söz gelen erken gelsin ses gelsin eve ;oD

Selam arkadaşlar, Bende yaklaşık 15 gün önce bir Hyosung GV 250 sahibi oldum, Motor 2007 model 700 km de.

Yanlız şöyle bir sıkıntım var; ilk sahibi yakıt deposunu garantiden değiştirmiş fakat yeni deponun üzerde "Aquila" yazısı yok ve motora yandan baktığımda çok sade geliyor bana, internette aramama rağmen orjinal Aquila yazısının çıkartmasını bulamadım. farklı stickerlar yapıştırmayı düşünüyorum fakat yine internet üzerinden çok fazla çeşit bulamadığım için karar veremiyorum, aslında biraz kaliteli birşeyler düşünüyorum, orjinal gibi dursun. Eğer sizin önereceğiniz bir site yada adres varsa birde oralara bakmak istiyorum.(Bu arada adres istanbul da olursa sevinirim )

Kazasız Sürüşler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı bymcom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar, Bende yaklaşık 15 gün önce bir Hyosung GV 250 sahibi oldum, Motor 2007 model 700 km de.

Yanlız şöyle bir sıkıntım var; ilk sahibi yakıt deposunu garantiden değiştirmiş fakat yeni deponun üzerde "Aquila" yazısı yok ve motora yandan baktığımda çok sade geliyor bana, internette aramama rağmen orjinal Aquila yazısının çıkartmasını bulamadım. farklı stickerlar yapıştırmayı düşünüyorum fakat yine internet üzerinden çok fazla çeşit bulamadığım için karar veremiyorum, aslında biraz kaliteli birşeyler düşünüyorum, orjinal gibi dursun. Eğer sizin önereceğiniz bir site yada adres varsa birde oralara bakmak istiyorum.(Bu arada adres istanbul da olursa sevinirim )

Kazasız Sürüşler.
    Motorun hayırlı olsun. Aradığın türden şeyler şurada var. Ama eğer internetten almayacaksan önce arayıp gideceğin şubede var mı sor. http://www.hudsonderi.com/?kategori-...HWAY-HAWK.html

Bu arada buluşmamız çok güzeldi. Ahmet'e ve eşine tekrar teşekkürler. Fotoğrafları bekliyoruz.

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    evet beyler naptınız bakalım ? geleli çok olmamış belli daha yeni nete giriyorsunuz
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet beyler naptınız bakalım ? geleli çok olmamış belli daha yeni nete giriyorsunuz
    Evet daha yeni geldim sayılır. Gayet güzeldi buluşma, 1-2 fotoğraf var eklenince görürsün zaten. Ahmet bize yemek yaptı

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet daha yeni geldim sayılır. Gayet güzeldi buluşma, 1-2 fotoğraf var eklenince görürsün zaten. Ahmet bize yemek yaptı

gene çok şey kaçırdık desene..ya şu işler yüzünden kaçırdığım şeylerin haddi hesabı yok

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    hani nerede makarnaların resimleri??ben kesinlikle ahmettten daha iyi makarna yaparım
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Yörük Abi senin yaptığın makarnayıda yeriz birgün Ahmetin makarnası süperdi bende beğendim muhabet filan içki arşivide gördük test ettik sıkıntı yok

Herşey için burdan ahmet ve şeyma tekrar teşekkürler
    S&T kanuni Gv 250

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    est. ne demek, gene bekleriz... muhabbete okadar dalmisizki resim olayini cok bosladik, bakim telefona bitane cektik diye hatirliyorum ;oD

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Batuizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    est. ne demek, gene bekleriz... muhabbete okadar dalmisizki resim olayini cok bosladik, bakim telefona bitane cektik diye hatirliyorum ;oD
    Olsun bir tane fotoğraf da yeter. Zaten dün akşamı hatırlamak için üzüm-şarap demek yeterli. Can bağcıya takmış durumda.

Her şey güzeldi ama bir de şu evlilik muhabbetleri olmasa

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    canin derdi uzum yemek degilki bagciyi... telden yaziyorum kisaltmalar icin uzgunum ;oD

Eyvallah hocam saolasın.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olsun bir tane fotoğraf da yeter. Zaten dün akşamı hatırlamak için üzüm-şarap demek yeterli. Can bağcıya takmış durumda.

Her şey güzeldi ama bir de şu evlilik muhabbetleri olmasa
    Bağcı olmasa üzüm şaraba dönüşmez Seni baş göz ederiz muhabete girersin rahatlarsın

Alıntı Batuizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    canin derdi uzum yemek degilki bagciyi... telden yaziyorum kisaltmalar icin uzgunum ;oD
    Ya zaten mevzu uzum değil şaraptı biz bu şarap işine girelim hatta evde tekilla bile yapalım bana kalırsa
    S&T kanuni Gv 250

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    badeleme olmadiktan sonra isin ucunda sorun yok ;oD

mototor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 X
    selam arkadaslar,

nasilsiniz gorusmeyeli? son persembe bulusmasi nasil gecti, saraplari icmissiniz de, badelemek falan?

haftasonu icin var mi bi bulusma, etkinlik falan filan?

bu arada ahmet, ekledgin fotograf gorunmuyor, capsler kurbaga olmus

---------- Post added at 23:11 ---------- Previous post was at 23:06 ----------

bir de seyi soracaktim, bizim motorlarin debriyaj balatalari ne kadar gidiyor? benimki daha 6500km'de, debriyaj balatasinin gitmek uzere olma ihtimali var mi? bana debriyaj balatam cok saglam degilmis gibi geliyor.

surekli trafikte oldugum icin baya bi yarim debriyaj yapiyorum, onceki motorumda da bi defa debriyaj balatasini iyice siyirip yolda kalmistim, bunda da sakata gelmeyeyim sonra

boyle giderse hic birakmak istemsem de gv250'mden severek ayrilip maxi scootera gecebilirim.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı mototor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaslar,

nasilsiniz gorusmeyeli? son persembe bulusmasi nasil gecti, saraplari icmissiniz de, badelemek falan?

---------- Post added at 23:11 ---------- Previous post was at 23:06 ----------

bir de seyi soracaktim, bizim motorlarin debriyaj balatalari ne kadar gidiyor? benimki daha 6500km'de, debriyaj balatasinin gitmek uzere olma ihtimali var mi? bana debriyaj balatam cok saglam degilmis gibi geliyor.

surekli trafikte oldugum icin baya bi yarim debriyaj yapiyorum, onceki motorumda da bi defa debriyaj balatasini iyice siyirip yolda kalmistim, bunda da sakata gelmeyeyim sonra

boyle giderse hic birakmak istemsem de gv250'mden severek ayrilip maxi scootera gecebilirim.
    ben iyiyim ama gel görki o perşembe günkü muhabbeti kaçırdım işlerden dolayı

hem bana hafta sonu gezisinden bahsetmeyin sakın izinli olduğumuzda kimseden ses çıkmadı gezi için..

kanka 6500 km de çinlilerin bile debriyaj balatası bitmez..debriyaj ayarında bir aksaklık vardır bence..Teknik destek sorumlumuz cevabını verir zaten

aslında benimde amacım scooter almaktı şehir içinde en iyisi scoter ama Gv 250 ilk hayalimdeki motordu ve onu aldım hiçte bırakmam

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

hee birde bu sisy barlı gv fotosu vardıya, adama sordum 250 tl ye patlamış adamın numarasını da verdi ama rakamı duyduktan sonra aramaya korktum ama aslında sormak lazım belki o fiyata yandaki çanta demirleri dahil fiyattır..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı mototor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaslar,

Ahmet'in motoru 40.000 de cevaba gerek yok sanıyorum. Belki debriyaj ayarı iyi değildir. Hem senin motoru kurcalayacaktık Yarın gelsene. Ama saat 1-2 den sonra

Bu arada fotoğrafın özeti, çok seksi bardaklarla vodka içiyoruz. Ama ne vodkaydı daha ilk yudumda TV de mankenler görmeye başladık

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    manken diyari olunca votkanin memleketi bize oralardan kisa bi sunum izletti ;oD

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler