Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu da buluşmanın fotoları cok cekmedik ama

---------- Post added at 09:52 ---------- Previous post was at 09:38 ----------

hey maşallah beaa..çok güzel olmuş..yaa şöyle 10 tane motor toplanılabilse çok güzel görüntüler ortaya çıkar.festival havasında olur..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hey maşallah beaa..çok güzel olmuş..yaa şöyle 10 tane motor toplanılabilse çok güzel görüntüler ortaya çıkar.festival havasında olur..
    Evet abi biraz daha kalabalık olsak cok daha güzel olacaktı kısmet bir sonrakine inşallah olur arkadaşların daha müsait olduğu bir zamanda sayımızı çoğaltırız yaz tabi bir kısmı tatildedir )

Demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gv250
    İnşallah bidahaki buluşmmaya bende gelmeye çalışırım. İstanbul halkalıdayım.

cherkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    bu fotodaki 3 motorun da sahibi yakın zamanda motorunu satmak isterse ilk benim haberim olsun maaşallah hepsi canavar gibi duruyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı maliyeci07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar bende iki hafta önce gv250 aldım daha 10bin5yüzdeydi şimdi on2bin oldu baya bi gezdim denedim çok hoşuma gitti hiç bi sorunla karşılaşmadım ama ön cam taktırmayı düşünüyorum hatta buldum da ama usta bu işle uğraşıcak adamı zor bulursun çok vakit alıyor vs diyince bu fikri askıya aldım..acaba kendim takabilir miyim gercekten de çok mu zor ?
    ayrıca diğer motorum roadstar250 sahibiydim ve parçalarını çok rahat buluyordum,antalyada sanayiye gittim sanayinin en büyüklerinden iki dükkana ve yol üzerinde denk gelen heryere sordum bi hava filitresini bile bulamadım,kanuni servise gittim belki bulabiliriz tahminim 30 dolar filandır diyince yuh diyip normal binmeye devam ediyorum ama bakım vakti gelince ne yapıcam bilmiyorum antalyada olan arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim
    Nasıl yani, ön cam var ama taktıramıyorsun? Eğer başka bir ön cam uyduracaksan belki biraz zor olabilir ama orjinal ya da uyumlu bir ön camı takmak en fazla 5 dk. sürer ve kendin takabilirsin. Ayrıca hava filtresi Stkanuni servislerinde bulunabilir ve fiyatı 26 TL'dir.

Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha yeni tanışıyoruz, o da olur.

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Arkadaşlar herkese merhaba

Resimleri görünce biraz kıskandım sanırım.Bir kaç resim ekleyeyimde sayfamız şenlensin

Bolu Dağı İsmailin yeri dinlenme tesisleri

Uploaded with ImageShack.us

Bartın Cide'ye giderken

Kurucaşile

Cide Sahil

Bitti
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

mototor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 X
    @gencotr

adamlar maile daha dun geri donus yaptilar, istedigimiz urunleri gondermisler, tamamdir yani. artik gelmesini bekleyecegiz.

bu arada sayfa da senlenmis, fotograflari gorunce cok pis gaza geldim, bi dahaki toplanma ne zaman =P bir de toplanip biraz uzun yol yapalim, bi yerlere gidelim?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Kask kilitlemek için kullandığım kilidi soranlar olmuştu. Şimdi baktım bitenekadar.com'dan almışım ama bitmiş. Başka bir sitede aynı kilidi aynı fiyata buldum. Kask-mont kilitlemek için kullanışlı bir şey.
    http://www.yakaladinyakaladin.com/lock-alarm-kilit.html

Motosikleti
    NC 750 X
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kask kilitlemek için kullandığım kilidi soranlar olmuştu. Şimdi baktım bitenekadar.com'dan almışım ama bitmiş. Başka bir sitede aynı kilidi aynı fiyata buldum. Kask-mont kilitlemek için kullanışlı bir şey.
    abi bugun bitenekadar'dan ufak tefek bikac sey aldim, onu da sordum ne zaman gelicek diye, daha cevap bekliyordum. bakayim bikac saate donmezlerse bu gosterdigin yerden alirim.

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Eyvallah Slayer aldım hemen bir tane lazım oluyor

---------- Post added at 17:58 ---------- Previous post was at 17:56 ----------

Alıntı mototor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @gencotr

adamlar maile daha dun geri donus yaptilar, istedigimiz urunleri gondermisler, tamamdir yani. artik gelmesini bekleyecegiz.

bu arada sayfa da senlenmis, fotograflari gorunce cok pis gaza geldim, bi dahaki toplanma ne zaman =P bir de toplanip biraz uzun yol yapalim, bi yerlere gidelim?
    Bululşalım bence son buluşma iyi oldu fazla gezmedik ama muhabeet iyiydi )
    S&T kanuni Gv 250

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı mototor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi dahaki toplanma ne zaman =P bir de toplanip biraz uzun yol yapalim, bi yerlere gidelim?
    Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bululşalım bence son buluşma iyi oldu fazla gezmedik ama muhabeet iyiydi )
    Eee sonuç olarak ne zaman buluşuyoruz

GV 250 yi görmeden çok beğenmiştim fakat araştırmalarımdan anladığım kadarıyla bu motor bana boyut olarak küçük gelecek(195cm boy 100 kg ağırlık).GV 650 iyi gider bana diye düşündüm lakin fiyat olarak gv 250 den baya pahalı en önemliside daha önce hiç vitesli motor kullanmadığım içinde çok tehlikeli olabilir.
    Tecrübeli arkadaşlara soruyorum sizce ne yapmam daha uygun olur.Motorsiklet sevdamdan vazmı geçeyim :(
    ayrıca bir müddet scooter falan kullan diyenlerde var.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı aşkar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GV 250 yi görmeden çok beğenmiştim fakat araştırmalarımdan anladığım kadarıyla bu motor bana boyut olarak küçük gelecek(195cm boy 100 kg ağırlık).GV 650 iyi gider bana diye düşündüm lakin fiyat olarak gv 250 den baya pahalı en önemliside daha önce hiç vitesli motor kullanmadığım içinde çok tehlikeli olabilir.
    Tecrübeli arkadaşlara soruyorum sizce ne yapmam daha uygun olur.Motorsiklet sevdamdan vazmı geçeyim :(
    ayrıca bir müddet scooter falan kullan diyenlerde var.
    Sorun olacağını pek sanmıyorum. Forumdan Mithat hocam bayağı iri ama bu konuda bir şikayeti yok. Bir fotoğraf paylaşmıştı linkini vereyim fikir oluşur; http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post2312236
    Ayrıca İstanbul'daysan bir buluşmamıza gelip motoru görebilirsin.

İstanbul'daki arkadaşlara sesleniyorum
    Yine Çarşamba ya da Perşembe günü iş çıkışı buluşsak nasıl olur? Hem hafta sonu gezmek gibi bir düşünceniz varsa rahat rahat konuşup karar veririz.

Motosikleti
    NC 750 X
    benim isler bu aralar yogun, haftaici olursa bir ihtimal gecikebilirim. haftasonu da styleoscar'a uymuyor.

carsamba ya da persembe bana uyar ama dedigim gibi, o gunku yogunluga gore gec kalabilirim. gec kalsam da gelirim ama bi sekilde.

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    bu hafta iş çıkışım erken benim.. yani saat 17:00 dan sonra müsaitim bir aksilik olmaz ise..katılım ve buluşma olursa beni de ekleyin..
    hafta içi hafta sonu farketmez sadece 17.00 dan sonra müsaitim bu hafta

---------- Post added at 01:24 ---------- Previous post was at 01:13 ----------

bu arada başıma garip bir olay geldi..dün işyerinden eve geliyordum ve avcılara gelirken bir demir sesi duydum yola düşen..aynadan baktığımda ise birşey görememiştim..bugun abimin yanına gittiğimde öyle motorumu temizlerken birde ne ne göreyim ! motorumun yan çantasından birisinin çanta üzerinde demire takılan kelepçesi çıkmış yola düşmüş meğersem ..şansıma ki çanta yolda düşmedi..armode ar-750 çanta modeline sahip arkadaşlar o vidaları bi kontrol etsin yada iyisiyle değiştirsin bence..

Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Motosikleti
    gv 250
    Nasıl yani, ön cam var ama taktıramıyorsun? Eğer başka bir ön cam uyduracaksan belki biraz zor olabilir ama orjinal ya da uyumlu bir ön camı takmak en fazla 5 dk. sürer ve kendin takabilirsin. Ayrıca hava filtresi Stkanuni servislerinde bulunabilir ve fiyatı 26 TL'dir.
    bilmiyorum usta çok abarttı niye öyle birşey yaptı anlamış değilim,aparatları gösterdi vakit alır dedi..ama dediğin gibi uyumlu olduğunu söyledi güzel birşeye benziyor sanırım bu hafta kendim takabileceksem alıcam.
    filtrenin fiyatı iyi gibi ama Stkanuni servis sanırım burda yok hiç yönlendiren var diyen olmadı

---------- Post added at 07:30 ---------- Previous post was at 05:50 ----------

ve rica etsem ön camı yakından çekip fotoğraf koyabilir misiniz ? nette araştırdım camı takmak için hiç örnek bulamadım en azından yakından çekim yapıp bağlantı yerleri göstermeniz çok yardımcı olur

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu hafta iş çıkışım erken benim.. yani saat 17:00 dan sonra müsaitim bir aksilik olmaz ise..katılım ve buluşma olursa beni de ekleyin..
    Yok mu arttıran

Alıntı maliyeci07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilmiyorum usta çok abarttı niye öyle birşey yaptı anlamış değilim,aparatları gösterdi vakit alır dedi..ama dediğin gibi uyumlu olduğunu söyledi güzel birşeye benziyor sanırım bu hafta kendim takabileceksem alıcam.
    filtrenin fiyatı iyi gibi ama Stkanuni servis sanırım burda yok hiç yönlendiren var diyen olmadı
    ve rica etsem ön camı yakından çekip fotoğraf koyabilir misiniz ? nette araştırdım camı takmak için hiç örnek bulamadım en azından yakından çekim yapıp bağlantı yerleri göstermeniz çok yardımcı olur
    Hava filtresi için Antalya'daki Stkanuni servisleri listesi; http://www.stkanuni.com.tr/Servisler.aspx?ilid=ANTALYA

Ön cam fotoğrafları da YÖRÜK'ün forumdaki eski bir mesajından, tam istediğin gibi yakından çekilmiş; http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post2348539

YurdaCooL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Model SYM Joyride Evo 200
    Yok mu arttıran
    Ben de 17:00'de işten çıkıyorum (Maslak) lakin varım demeye utanıyorum, malum geçen hafta hava biraz kapandı, akşam olası bir yağmur ihtimalinde Bakırköy'den Maltepe'ye dönmek yemediği için gelemedim, bu hafta toplanırsanız geliyorum demeden geleyim de telafi edeyim bari..!

---------- Post added at 10:24 ---------- Previous post was at 10:17 ----------

Alıntı fatih545 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkürler Slayerrr SAVAŞ KILIÇ varmış en yakın MALTEPE'de bilgisi olan var mı? Tanıdık ustadır vs. dir
    İsmini daha önce duymuştum, geçenlerde Kuralkan'dan sipariş ettiğim filtreyi almak için gitmiştim dükkanına, deli gibi bir yoğunluk vardı, 10 dakika içinde 10 kişi geldi gitti, izlenimlerime göre iyi birine benziyor, yoğunluğa ve gelenlerin adamla muhabbetine vs. bakıldığında milletin memnun olduğu anlaşılıyor, bir gidip bakın isterseniz, yeri de çok merkezi bir yerde..

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Arkdaşlar bu hafta ben gelemiyeceiğim misafirlerim var gelirsemde cok duramam cuma dan sonra müsaitim..

isterseniz haftaya salı gunu ömür avm,burger king,19:00 yapalım uygunsa
    S&T kanuni Gv 250

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    aşkar, ben 1,78 boy ve 115 kilo ile motora tam otruyorum beni görenler tam yakıştın diyorlar haberin ola ,bu nedenle bu sevdadan vazgeçilmez ..
    maliye07 sana ön camımın yakın çekim resimlerini başarılı olursan ekliyeceğim faydalı olması dilekerimle...[URL=http://yukleresim.com/][/U
    [IMG][URL=http://yukleresim.com/][/U[/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:55 ----------

[IMG] Yukleresim.com[/IMG]
    [IMG] Yukleresim.com[/IMG]
    [IMG] Yukleresim.com[/IMG][IMG] Yukleresim.com[/IMG]
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler