Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı mototor adlı üyeden alıntı Mesajı göster

abi bu far uzerindeki zamazingo cok sik durmus, adi kas fari miydi neydi? nerden alinmis bu acaba? aynalar da cok guzel.

bir de aklima geldi de, gv250'ye tank pad gitmez degil mi? depo fazlaca genis gibi. var mi yapistiran? nasil duruyor acaba?

son olarak da; daha once de sormusumdur belki, camurlugun etrafini saran metalik bisey var, camurluk korumasi galiba. bundan taktiran var mi? nerden temin edilir?
    Far motoru aldığımda vardı nereden alınmış bilmiyorum..

Bu arada dün hava filtreside değiştirdim motor biraz kendine geldi gibi yağ değiştirdikten sonra sıcaklık biraz düştü gibi rolanti ayarını biraz yükseltim ama istop etme sorunum hala var artık gidip beynine yazılım yükleteceğim. Piton motora giden varmı daha önce iyi diye duydum ama motoru bırakmam gerecek onuda istemiyorum mecbur bırakacağım haftaya pazartersi.
    S&T kanuni Gv 250

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ertanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 125t(siyah) (sattı)
    sagol slayerr, metrobus duragi da varmis orda, bulurum artik.

ertelenme gibi bir durum olacaksa benim icin sorun olmaz. bir haftalik erteleme yapabiliriz?

---------- Post added at 01:07 ---------- Previous post was at 01:00 ----------

abi bu far uzerindeki zamazingo cok sik durmus, adi kas fari miydi neydi? nerden alinmis bu acaba? aynalar da cok guzel.

bir de aklima geldi de, gv250'ye tank pad gitmez degil mi? depo fazlaca genis gibi. var mi yapistiran? nasil duruyor acaba?

son olarak da; daha once de sormusumdur belki, camurlugun etrafini saran metalik bisey var, camurluk korumasi galiba. bundan taktiran var mi? nerden temin edilir?
    far kaşını sormuşsun bende senin gibi merak ettim. bi yerde vardı;

http://www.ozenmotor.com.tr/66-053-F...0MM_995.html#0

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Çamurluk tamponu ve far kaşı bulunabilen bir şey. Mesela Hudson deri'de ikisi de var. Ama tampon 200 TL'den başlıyor, bence değmez. Far kaşı 20-50 TL arasında alınabilir bir şey. www.hudsonderi.com a bakabilirsin.

gencotr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 XA
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çamurluk tamponu ve far kaşı bulunabilen bir şey. Mesela Hudson deri'de ikisi de var. Ama tampon 200 TL'den başlıyor, bence değmez. Far kaşı 20-50 TL arasında alınabilir bir şey. www.hudsonderi.com a bakabilirsin.
    Çamurluk tamponunu birlikte çalıştığım arkadaşın yeni aldığı gv 250 sinde gördüm. Motorun üzerinde gayet şık duruyor ama 200 TL vermeye değermi tartışılır.

Bir dahaki buluşma tanışma organizasyonunu anadolu yakasına yakın bir yerde haftasonun falan yapalım ben ve bir kişi daha size katılabiliriz.
    no one lives forever...

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Arkadaşlar bu motorun beyni ile sorun yaşayıp duzeltiren varmı gv250 den anlayan bir usta lazım bana sağlam piton motor iymidir onuda bilmiyorum ama :S
    S&T kanuni Gv 250

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu motorun beyni ile sorun yaşayıp duzeltiren varmı gv250 den anlayan bir usta lazım bana sağlam piton motor iymidir onuda bilmiyorum ama :S
    Bildiğim kadarıyla mototor'un motorunda garantiden değiştirdiler ama sanırım devam ediyorum sorunu. Emin değilim kendisi online olunca yazar sanıyorum.

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Can kardeş Piton motor İstanbul'da sayılı iyi servislerdendir.Genelde büyük motorlara bakarlar.Benim motorun buji ve hidrolik yağ değişimi vb işleri orada yaptırmıştım.Kendileri mühendis sayılabilecek ustalardır.Heleki kanuni servisleri ile kıyaslar isen kendilerine Nobel ödülü veresin gelir
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Arkadaşlar Yarın saat 19.00'da İncirli Ömür plaza önünde bekliyor olacağım. Tabi bir de sizin gelip beni bekleme ihtimaliniz var

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı TAYFUNBORA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Can kardeş Piton motor İstanbul'da sayılı iyi servislerdendir.Genelde büyük motorlara bakarlar.Benim motorun buji ve hidrolik yağ değişimi vb işleri orada yaptırmıştım.Kendileri mühendis sayılabilecek ustalardır.Heleki kanuni servisleri ile kıyaslar isen kendilerine Nobel ödülü veresin gelir
    Tayfun abi bir sen birde biri daha met etti gidip bakacağım.MOtoruda bırakmak istemiyorum ama gidip bir bakacağım.

Arkadaşlar Yarın saat 19.00'da İncirli Ömür plaza önünde bekliyor olacağım. Tabi bir de sizin gelip beni bekleme ihtimaliniz var
    Yarın görüşürüz bende 7 gibi oradayim beklemezsin)
    S&T kanuni Gv 250

mototor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 X
    ben biraz gecikebilirim. Slayerr'in numarasi var, gecikirsem ararim.

beyin degisti benim motosiklette, gelince ayrintili konusuruz.

@gencotr

abi dun mail attim adamlara, bu sabah cevap yoktu, bi daha mail attim, az once geri donduler. tamamdir, ekleyip cikardilar istediklerinizi.

Motosikleti
    Honda NC 700 XA
    ben biraz gecikebilirim. Slayerr'in numarasi var, gecikirsem ararim.

beyin degisti benim motosiklette, gelince ayrintili konusuruz.

@gencotr

abi dun mail attim adamlara, bu sabah cevap yoktu, bi daha mail attim, az once geri donduler. tamamdir, ekleyip cikardilar istediklerinizi.
    Harikasın. Bu iş çok iyi oldu. Uğraştırdım seni biraz ama artık kusura bakma idare et. Senle ortak sipariş verdiğimizi Sissy bar gelecek diye arkadaşa bahsedince o da kendi motorunun üzerinde aldığında geldiğini pek hoşuna gitmediğini fonksiyonel olarak ta bir işine yaramadığını kısaca sen alma ben sana benimkini vereyim dedi. Siparişteki değişikliğide yaptıklarına göre. Körün istediği bir göz Allah verdi iki göz diyebiliriz.

---------- Post added at 12:18 ---------- Previous post was at 12:11 ----------

Arkadaşlar İstanbul Anadolu yakasında mümkünse Tuzla Pendik Kartal dolaylarında tavsiye edebileceğiniz motosikletime genel bir bakım yaptırabileceğim iyi bir servis var mı? Tuzla ve Gebzede bir iki yere bir gittim konuştum ama adamları hiç gözüm tutmadı açıkçası. Motosiklet konusunda benim çok bir tecrübem olmamasına rağmen adamlara anlattığım şeyleri ilk defa benden duyuyorlarmış gibi bir havaları vardı.
    no one lives forever...

Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Kartal Topselvide bildiğim bir yer var istersen mesaj özel mesaj atayım.

Alıntı gencotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harikasın. Bu iş çok iyi oldu. Uğraştırdım seni biraz ama artık kusura bakma idare et. Senle ortak sipariş verdiğimizi Sissy bar gelecek diye arkadaşa bahsedince o da kendi motorunun üzerinde aldığında geldiğini pek hoşuna gitmediğini fonksiyonel olarak ta bir işine yaramadığını kısaca sen alma ben sana benimkini vereyim dedi. Siparişteki değişikliğide yaptıklarına göre. Körün istediği bir göz Allah verdi iki göz diyebiliriz.

---------- Post added at 12:18 ---------- Previous post was at 12:11 ----------

Arkadaşlar İstanbul Anadolu yakasında mümkünse Tuzla Pendik Kartal dolaylarında tavsiye edebileceğiniz motosikletime genel bir bakım yaptırabileceğim iyi bir servis var mı? Tuzla ve Gebzede bir iki yere bir gittim konuştum ama adamları hiç gözüm tutmadı açıkçası. Motosiklet konusunda benim çok bir tecrübem olmamasına rağmen adamlara anlattığım şeyleri ilk defa benden duyuyorlarmış gibi bir havaları vardı.

YurdaCooL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Model SYM Joyride Evo 200
    Akşam ki toplantı da son durum nedir? Hava maslakta tamamen kapandı!! Böyle giderse bırak Bakırköy'e gelmeyi, motoru işyerinde bırakıp servis ile eve döneceğim galiba..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı YurdaCooL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akşam ki toplantı da son durum nedir? Hava maslakta tamamen kapandı!! Böyle giderse bırak Bakırköy'e gelmeyi, motoru işyerinde bırakıp servis ile eve döneceğim galiba..
    Hava sadece kapalı sorun yok. Yağmur beklenmiyor. Hem iyi oldu güneşin altında motor sürmek pek hoş olmuyor.

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Hava sadece kapalı sorun yok. Yağmur beklenmiyor. Hem iyi oldu güneşin altında motor sürmek pek hoş olmuyor.
    Evet 18:00 kadar biraz atıştırabilir ama akşam 18:00 den sonra beklenmiyor. Ben geliyorum yağsa da gelirim.
    S&T kanuni Gv 250

Motosikleti
    Honda NC 700 XA
    Alıntı TAYFUNBORA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kartal Topselvide bildiğim bir yer var istersen mesaj özel mesaj atayım.
    İşini iyi yapan güvenilir bir yerse valla çok makbule çeker.
    no one lives forever...

Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Gönderdim.Son karar senin

Alıntı gencotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşini iyi yapan güvenilir bir yerse valla çok makbule çeker.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Evet 18:00 kadar biraz atıştırabilir ama akşam 18:00 den sonra beklenmiyor. Ben geliyorum yağsa da gelirim.
    Zaten yağmur yağma ihtimali olan yerler de İstanbul'un kuzey sınırlarına doğru ve Büyükçekmece'den sonrası

mototor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 X
    benim mesai de baya uzayabilir.

kaca kadar kalmayi dusunuyorsunuz?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    benim mesai de baya uzayabilir.

kaca kadar kalmayi dusunuyorsunuz?
    Bilmem, çıkmadan ararsın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler