Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mototor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 X
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Görüşelim, uygun olduğunda mesaj at şu zaman görüşelim diye görüşürüz. Zincir ayarı sondaysa sana 3 vakte kadar yeni bir zincir görünüyor.
    ozel bir gorusme olmayacaksa, haber verirseniz baska arkadaslar da gelebilir. ben gelirim en azindan.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Görüşelim, uygun olduğunda mesaj at şu zaman görüşelim diye görüşürüz. Zincir ayarı sondaysa sana 3 vakte kadar yeni bir zincir görünüyor.
    Alıntı mototor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ozel bir gorusme olmayacaksa, haber verirseniz baska arkadaslar da gelebilir. ben gelirim en azindan.
    Gelince haber veririm buradan bence herkes gelebilir isteyen. Olursa hem tanışmış oluruz uygunsa
    S&T kanuni Gv 250

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    ohh buluşun bakalım..bu gidişle istanbula tayin isteyecem başka çaresi yok gibi görünüyor.gariban kaldım buralarda
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ohh buluşun bakalım..bu gidişle istanbula tayin isteyecem başka çaresi yok gibi görünüyor.gariban kaldım buralarda
    Uçakla en fazla 2 saatlik yol. Artçı olursun.

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    harbiden haaa. hele bir oğlumuz dünyaya gelsin,teklifini cidden düşünecem

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harbiden haaa. hele bir oğlumuz dünyaya gelsin,teklifini cidden düşünecem
    Her zaman bekleriz

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    eyvallah rıdvan kardeşim düşünmeniz yeter..tek isteğim buluşma esnasında bol bol resim çekip başlığımıza koymanız.başlığımız görsel açıdan dolu dolu olsun istiyorum..

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Arkadaslar istanbula geldim toplam 1000 km yaptım 2009 model için yağ filtresi ve hava filtresini nereden alsam iyi olur kuralkandan mı sipariş vermek dogru olur en kısa sürede lazım malum uzun yol yaptım birde motorun cok sıcak çalıştığını düşünüyorum gerçi baska Gv 250 kullanmadım ama en hızlı sekilde nasıl ulaşırım parçalara
    S&T kanuni Gv 250

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar istanbula geldim toplam 1000 km yaptım 2009 model için yağ filtresi ve hava filtresini nereden alsam iyi olur kuralkandan mı sipariş vermek dogru olur en kısa sürede lazım malum uzun yol yaptım birde motorun cok sıcak çalıştığını düşünüyorum gerçi baska Gv 250 kullanmadım ama en hızlı sekilde nasıl ulaşırım parçalara
    STKanuni servislerine sor filtreleri. Zaten Kuralkan'daki fiyatları uygulamak zorundalar. Avcılar'daki Motopark'da hava filtresi kalmamış onu söyleyebilirim. Muhtemelen sana sıcak geliyordur. Sorun olabileceğini sanmıyorum

Motosikleti
    NC 750 X
    Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gv250 bana da fazla isiniyor gibi geldi. Slayerr, hatirlarsan sana da bahsetmistim gorustugmuzde. bana da 'sana oyle geliyor' demistin =P

belki de enjeksiyonlu modellerde vardir bu isinma sorunu. daha dogrusu sorun demeyelim de, fazla isinma.

bir de genis ayaklik nerden aldiniz arkadaslar, Slayerr sende de vardi yanlis hatirlamiyorsam, nerden almak lazim, hyosungsource'dan mi?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    gv250 bana da fazla isiniyor gibi geldi. Slayerr, hatirlarsan sana da bahsetmistim gorustugmuzde. bana da 'sana oyle geliyor' demistin =P

belki de enjeksiyonlu modellerde vardir bu isinma sorunu. daha dogrusu sorun demeyelim de, fazla isinma.

bir de genis ayaklik nerden aldiniz arkadaslar, Slayerr sende de vardi yanlis hatirlamiyorsam, nerden almak lazim, hyosungsource'dan mi?
    İşte diğer GV'ler de aynı şekilde ısındığına göre fazla ısınmıyor demek oluyor bu Enjeksiyonla alakası yok, özellikle trafikte biraz yol alınca benim motorda bacaklarıma hissettirecek kadar ısınıyor. Ama şortla falan kullanmıyorsanız sadece düşük hızlarda hissedilir.

Geniş ayaklık dahil hiçbir aksesuar zaten Türkiye'de yok. Yani mecbur hyosungsource'dan alacaksın.

Motosikleti
    NC 750 X
    Geniş ayaklık dahil hiçbir aksesuar zaten Türkiye'de yok. Yani mecbur hyosungsource'dan alacaksın.
    sitede 'aftermarket' diye gecen bir ayaklik var, daha uygun fiyatli. ikinci el mi oluyor bu, nedir tam olarak?

bir de gumrukte takilmamasi icin bir ust sinir vardi, ne kadardi o, bilen var mi? hatta hyosungsource'tan alisveris ile ilgili genel bi bilgi verebilecek biri varsa cok iyi olur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    sitede 'aftermarket' diye gecen bir ayaklik var, daha uygun fiyatli. ikinci el mi oluyor bu, nedir tam olarak?

bir de gumrukte takilmamasi icin bir ust sinir vardi, ne kadardi o, bilen var mi? hatta hyosungsource'tan alisveris ile ilgili genel bi bilgi verebilecek biri varsa cok iyi olur.
    Aftermarket yazan ayaklık az bir şey daha büyük. Fiyat farkının sebebi, pahalı olan orjinal ucuz olan değil. Ayaklığın orjinal olup olmaması zaten bir şeyi değiştirmez ama yine de aftermarket için genel bilgi vereyim. Aftermarket sadece dandik bir yansanayi parçayı değil farbrikanın sattığı hariç tüm diğer parçaları içeriyor. Mesela bir aracın parçasını Bosch üretmiştir ama üzerinde aracın markası yazar. Sen değiştirmek istediğinde üzerinde marka olarak Bosch yazan parçayı alırsan aftermarket parça almış olursun. Aslında o da orjinaldir ama yan sanayi muamelesi görür yani.

Gümrük sınırı 150 Euro. Genel olarak kargo hariç 150 € deniliyor ama mevzuatta kargoyla alakalı bir açıklama bulamadım. Ama çoğu zaman büyük ve dikkat çeken bir paket değilse gümrük sınırını aşsan bile gümrüğe takılmaz. Tabii ki bunun garantisi yok sınırı geçmemeye bak. Alışveriş kısmı gayet kolay. Üye olup adres vs. bilgilerini giriyorsun, ürünleri sepete ekleyip son olarak da ödemeyi yapıyorsun. Ama ödemeyi Paypal ile yapman gerekiyor. Önce bir Paypal hesabı açıp bir kredi kartını Paypal'e kaydetmen lazım. Paypal'in sitesi bir süredir Türkçe daha kolay olur. http://www.paypal.com.tr/tr

Motosikleti
    NC 750 X
    Aftermarket yazan ayaklık az bir şey daha büyük. Fiyat farkının sebebi, pahalı olan orjinal ucuz olan değil. Ayaklığın orjinal olup olmaması zaten bir şeyi değiştirmez ama yine de aftermarket için genel bilgi vereyim. Aftermarket sadece dandik bir yansanayi parçayı değil farbrikanın sattığı hariç tüm diğer parçaları içeriyor. Mesela bir aracın parçasını Bosch üretmiştir ama üzerinde aracın markası yazar. Sen değiştirmek istediğinde üzerinde marka olarak Bosch yazan parçayı alırsan aftermarket parça almış olursun. Aslında o da orjinaldir ama yan sanayi muamelesi görür yani.

Gümrük sınırı 150 Euro. Genel olarak kargo hariç 150 € deniliyor ama mevzuatta kargoyla alakalı bir açıklama bulamadım. Ama çoğu zaman büyük ve dikkat çeken bir paket değilse gümrük sınırını aşsan bile gümrüğe takılmaz. Tabii ki bunun garantisi yok sınırı geçmemeye bak. Alışveriş kısmı gayet kolay. Üye olup adres vs. bilgilerini giriyorsun, ürünleri sepete ekleyip son olarak da ödemeyi yapıyorsun. Ama ödemeyi Paypal ile yapman gerekiyor. Önce bir Paypal hesabı açıp bir kredi kartını Paypal'e kaydetmen lazım. Paypal'in sitesi bir süredir Türkçe daha kolay olur. http://www.paypal.com.tr/tr
    sagol bilgilendirmeler icin Ridvan. paypal hesabim vardi yillar once, ama kredi karti eski kredi kartimdi galiba, yeniden olustururum bi hesap.

bu aftermarket konusunda da, alinir mi sence? arada 50tl civari fark var ama sorun cikacaksa falan hic ugrasmayayim?

bir de hava filtresi, yag filtresi alirim buyuk ihtimal, baska ne alayim hazir aliyorken?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    sagol bilgilendirmeler icin Ridvan. paypal hesabim vardi yillar once, ama kredi karti eski kredi kartimdi galiba, yeniden olustururum bi hesap.

bu aftermarket konusunda da, alinir mi sence? arada 50tl civari fark var ama sorun cikacaksa falan hic ugrasmayayim?

bir de hava filtresi, yag filtresi alirim buyuk ihtimal, baska ne alayim hazir aliyorken?
    Ayaklığın sorun çıkartacak bir şeyi yok. Zaten forumda kullanan da var ondan. Başka ihtiyacın olacak bir şey gelmiyor aklıma.

Motosikleti
    NC 750 X
    Ayaklığın sorun çıkartacak bir şeyi yok. Zaten forumda kullanan da var ondan. Başka ihtiyacın olacak bir şey gelmiyor aklıma.
    bikac parca da ivir zivir aldim, 90tl civari shipping tuttu. normal bi bu fiyat, zaten alacagim parcalarin toplami 180tl, yarisi kadar da shipping mi odeyecegim?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    bikac parca da ivir zivir aldim, 90tl civari shipping tuttu. normal bi bu fiyat, zaten alacagim parcalarin toplami 180tl, yarisi kadar da shipping mi odeyecegim?
    Evet kargo yüksek oluyor. Onun için zaten tek parça sipariş vermemeye çalış demiştim. Mesela ayaklıktan bir tane daha alırsan kargo ikiye katlanmayacak biraz daha artacak sadece. Tabii ki lazım olmayan bir şey almayacaksın ama belki forumdan sipariş verecek arkadaş vardır, beraber alırsınız.

Tek GV kullanıcısı benmişim gibi hissettim. Şu sayfadaki her 2 mesajdan birisi benim

Motosikleti
    NC 750 X
    Evet kargo yüksek oluyor. Onun için zaten tek parça sipariş vermemeye çalış demiştim. Mesela ayaklıktan bir tane daha alırsan kargo ikiye katlanmayacak biraz daha artacak sadece. Tabii ki lazım olmayan bir şey almayacaksın ama belki forumdan sipariş verecek arkadaş vardır, beraber alırsınız.

Tek GV kullanıcısı benmişim gibi hissettim. Şu sayfadaki her 2 mesajdan birisi benim
    ayakliktan bir tane daha derken? bunlar cift gelmiyor mu zaten?

kargonun da galiba bir alt limiti var, o illaki oluyor, ondan sonra alinanlar da ufak ufak ekleniyor anladigim kadariyla.

benim listemde ivir zivir vardi, gereksiz olanlari cikardim, simdi aftermarket ayaklik, hava filtresi, yag filtresi ve yedek anahtar var. toplam 153tl. gumruge takilmamasi sartiyla, burdan biseyler alacak kimse varsa beraber alabiliriz?

---------- Post added at 11:50 ---------- Previous post was at 11:47 ----------

ya bir de nasil kullanissiz bi site yapmislar. kategorizasyon yok, tasarim sifir. girip tek tek gezmek gerekiyor bir seyi bulabilmek icin.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    ayakliktan bir tane daha derken? bunlar cift gelmiyor mu zaten?
    Çift geliyor tabi, örnek verme açısından demiştim.

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Çift geliyor tabi, örnek verme açısından demiştim.

Ayaklık buradan temin edebilirsiniz.Ben incelemiştim kalitesi gayet iyi.Usta da süper bir dahi istenen herşeyi yapıyor

http://www.ercanmotorcycle.com/ayaklik.html
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler