Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı mototor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok ya uyusur kahvalti saatleri, benim de haftasonu yaptigim kahvaltinin saati, haftaici yedigim oglen ya da aksam yemegi saatlerine denk geliyor =)

aslinda bugun de musaitim ben, 6 gibi, maslak tarafindan cikicam isten. o saatten sonra acik olur mu oralar, daha onemlisi sana uyar mi?
    Özel mesaj gönderdim, forum yeni belki görmezsin diye yazıyorum buraya.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gencotr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 XA
    Alıntı IzuaL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harika olur. gerçekten güvenilir, motorun zarar görmeyeceği bir şekilde getirtebilirsek muhteşem olur. bende krediye falan bakmaya başladım, bir iki bankayla falan görüştüm. bir iki şey var netleşmesi gereken, hepsi böyle yolunda giderse alırım bu motoru. özellikle siyah istiyordum zaten, hepsi tam bana göre olur. teşekkür ederim gencotr bu arada.
    Rica ederim. İki teker sevdalıları olarak birbirimize yardımcı olabilirsek ne mutlu. Sen mali konuları halledip motoru görüp almaya karar ver nakliye konusunda bana mesaj at elimden geldiğince yardımcı olurum merak etme. Tek derdin nakliye olsun bir şekilde hallederiz.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Arkadaşlar bugun birşey farkettim. Motorun altında ortada iki tane hortum gordum. Birtanesinin ucu kapalı ve geniş diğeri ise küçük bir hortum ve aşağı doğru sarkıyor. Yolda giderken bir yükseltiyi faarketmedim. Ve motorun altını hafif yere sürttüm. Bişi olmuş mu diye bakıca farkettim daha önce motorun altında hiç bakmamıştım.Motoruda yeni aldığım için acaba o sürtmenin etkisiyle mi oldu diye sorucaktım ?

---------- Post added at 20:44 ---------- Previous post was at 20:35 ----------

deniyim bi dediginiz yontemi.

canta konusunda da styleoscar almisti galiba en son, ona sormustum, o da aldigi yerde takmamis, eve goturup taktirmisti galiba. neyse bakiyim bi sekilde takilir artik

mont, eldiven falan da alicam yeni, oralaarda bildiginiz, tavsiye edebileceginiz birileri var mi? yoksa gidip direkt alayim mi gozume kesitrdigimi?
    istanbulda hudsonderi var suan indirimde olmalı ben ordan aldım memnunum
    ...::: HYOSUNG GV 250 :::...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı bleach_1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugun birşey farkettim. Motorun altında ortada iki tane hortum gordum. Birtanesinin ucu kapalı ve geniş diğeri ise küçük bir hortum ve aşağı doğru sarkıyor. Yolda giderken bir yükseltiyi faarketmedim. Ve motorun altını hafif yere sürttüm. Bişi olmuş mu diye bakıca farkettim daha önce motorun altında hiç bakmamıştım.Motoruda yeni aldığım için acaba o sürtmenin etkisiyle mi oldu diye sorucaktım ?
    O hortumlar hep oradaydı, sorun yok.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    verilen blogdan yazılar okunmuyor arkadaslar ?

mototor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 X
    verilen blogdan yazılar okunmuyor arkadaslar ?
    blog'ta henuz bir yazi yok, yogunluktan dolayi vakit bulamadik yazmaya. en kisa zamanda burda paylasilan bilgileri, paylasan arkadasimiz izin verirse orda deril toplu bir halde yazmayi dusunuyorum.

bu arada bugun gidip cogunuzda bulunan armode ar-750 cantalarindan aldim, sagolsun Slayerr yardim etti, taktik. hatta yardim etmedi, direkt o takti.

ileride bu cantadan almaya gidecek biri olursa yaninda 2 tane 13 numara anahtar, motosikletin arka oturaginin yaninda bulunan vidalarin 1 cm buyugunden 4 tane ve bu vidalara uygun ucu acik somunlardan 4 tane gotursun, oralarda bulunmuyor.

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    blog'ta henuz bir yazi yok, yogunluktan dolayi vakit bulamadik yazmaya. en kisa zamanda burda paylasilan bilgileri, paylasan arkadasimiz izin verirse orda deril toplu bir halde yazmayi dusunuyorum.

bu arada bugun gidip cogunuzda bulunan armode ar-750 cantalarindan aldim, sagolsun Slayerr yardim etti, taktik. hatta yardim etmedi, direkt o takti.

ileride bu cantadan almaya gidecek biri olursa yaninda 2 tane 13 numara anahtar, motosikletin arka oturaginin yaninda bulunan vidalarin 1 cm buyugunden 4 tane ve bu vidalara uygun ucu acik somunlardan 4 tane gotursun, oralarda bulunmuyor.
    aldın sonunda hadi bakalım kaç para verdin ? bu arada slayerrr sağolsun bana da yardım etmişti çantaları montaj konusunda bende ayrıca tekrardan tşk ederim kendisine..yardımsever ve iyi birisidir kendisi saygılar buradan ona
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Motosikleti
    NC 750 X
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aldın sonunda hadi bakalım kaç para verdin ? bu arada slayerrr sağolsun bana da yardım etmişti çantaları montaj konusunda bende ayrıca tekrardan tşk ederim kendisine..yardımsever ve iyi birisidir kendisi saygılar buradan ona
    fiyati sordum, "160tl, nakitte %10 indirim, 145tl yapiyor, 140tl olur" dedi. ben de "iyi" dedim =)

feyizoglu'nda 165tl'ydi, 140 iyi fiyat, sen de 140'a almistin hatirladigim kadariyla.

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Merhaba arkadaşlar Motoruma gidon saati taktım daha doğrusu bir kol saati idi ben onu gidon saati yaptım gayette güzel oldu buyrun resimler.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    fiyati sordum, "160tl, nakitte %10 indirim, 145tl yapiyor, 140tl olur" dedi. ben de "iyi" dedim =)

feyizoglu'nda 165tl'ydi, 140 iyi fiyat, sen de 140'a almistin hatirladigim kadariyla.
    nerden aldınız acaba ?

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    nerden aldınız acaba ?
    sirkecide motorcular sokağında tümoparsan diye bir firma var oradan temin edebilirsin..

Motosikleti
    NC 750 X
    Alıntı kilitci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar Motoruma gidon saati taktım daha doğrusu bir kol saati idi ben onu gidon saati yaptım gayette güzel oldu buyrun resimler.
    saat cok sik durmus, bir de markasi da choppers, tam uymus =)

bunlarin normal motosiklet icin olanlarindan kymco venox bakarken gormustum, cok guzel duruyorlar. bu biraz daha genisce daha iyi durmus.

su cekmez mi bu peki?

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    saat cok sik durmus, bir de markasi da choppers, tam uymus =)

bunlarin normal motosiklet icin olanlarindan kymco venox bakarken gormustum, cok guzel duruyorlar. bu biraz daha genisce daha iyi durmus.

su cekmez mi bu peki?
    Teşekkürler su geçirmezliği yoktur heralde 15 liralık saat sonuçta benim motor normalde hep içerde duruyor yağmurda çıkarmıyorum onun için fark etmez.Gidon saatleri çok pahalı o yüzden böyle bir alternatif düşündüm.

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Arkadaşlar Gv250 sıfırına talip oldum haziranda dediler gelmedi daha (temmuz 18inde gelir diyorlar) , kapora verdim (geri alabilirim) bekliyorum. forumda bildiğim bir gv250 satışa cıkmış simdi aracın sıfırı plaka ile 7800 ikinci eline arkadaş 6000 lira yazmıs aksesuarlı, bekleyip sıfırmı alsam yoksa ikinci elemi girsem karar veremedim.Yorumlarınızı bekliyorum.

Sıfırı : http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2035405/detay/

İkinci eli :http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3459421/detay/

Sıfırnı alırsam koruma demiri cam yan canta cc bar uzun ayaklık düşünüyorum.

Tek sıkıntım 33000 km de olması
    S&T kanuni Gv 250

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Alıntı TAYFUNBORA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motorumu sattım bugün.Forumdan çok iyi ve motorun hakkını vererek gözü gibi bakacak bir arkadaşla anlaştık.İçim çok buruk gerçekten enduro-cross hevesine sattım motorumu.Beni ikna eden kardeşime buradan sevgilerimi iletiyorum
    Bende yeni motorumu alınca belki keyfim yerine gelirKapora teklif etti ama kabul etmedim Can arkadaşımdan Pazartesi KAdıköyde buluşup satışı tamamlayacağız.
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Arkadaşlar motorumu sattım bugün.Forumdan çok iyi ve motorun hakkını vererek gözü gibi bakacak bir arkadaşla anlaştık.İçim çok buruk gerçekten enduro-cross hevesine sattım motorumu.Beni ikna eden kardeşime buradan sevgilerimi iletiyorum
    Bende yeni motorumu alınca belki keyfim yerine gelirKapora teklif etti ama kabul etmedim Can arkadaşımdan Pazartesi KAdıköyde buluşup satışı tamamlayacağız.
    Evet arkadaşlar bende artık Tayfun dan alacağım motorla gv250 sahibi olacağım sıfırında aksesurları hesaplayınca buradan bildiğim birinin motorunu almaya karar verdim. Gittim baktım büyük bir sıkıntısı olmayan temiz bakımlı bir motor beğendik el sıkıştık pazartesini beklemetekdeyim insallah sende enduroda istediğini alırsın Tayfun abi.
    S&T kanuni Gv 250

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar bende artık Tayfun dan alacağım motorla gv250 sahibi olacağım sıfırında aksesurları hesaplayınca buradan bildiğim birinin motorunu almaya karar verdim. Gittim baktım büyük bir sıkıntısı olmayan temiz bakımlı bir motor beğendik el sıkıştık pazartesini beklemetekdeyim insallah sende enduroda istediğini alırsın Tayfun abi.
    Hayirli olsun Can kardesim ben cok iyi baktim simdi sana emanet

Bende Pazartesi insallah hallederim isimi.
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    her ikiniz içinde hayırlısı olsun arkadaşlar

turkmath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 - Kawasaki z250sl
    Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oldumu şimdi bu! Yalnız bıraktınız beni Şaka bir yana, iyi bir alışveriş olmuş; bende sıfır motor için kapora vermiş beklerken, Tayfun beyin ilanını görmüştüm. Kapora vermeden önce olsaydı, ilk taliplisi ben olurdum Neyse hem satana, hem alana hayırlı olsun...
    Ben pusuda beklemeye devam edeyim bari

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Hayirli olsun Can kardesim ben cok iyi baktim simdi sana emanet

Bende Pazartesi insallah hallederim isimi.
    İnşalah Tayfun bir gün herkes istediği motorlara biner. Seninde işin olur inşallah pazartesi.

---------- Post added at 23:56 ---------- Previous post was at 23:54 ----------

Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her ikiniz içinde hayırlısı olsun arkadaşlar
    Teşekküler sağolun ilk defa hafta sonu bitsi pazartesi gelsin durumundayım
    S&T kanuni Gv 250

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler