Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    gv250
    merhaba arkadaşlar siteye topik açtım nikahta kortej diye 25,06 cumartesi nikahım var kortej yapmayı düşünüyoruz eski bir gv,ci olarak özellikle sizleride görmek isteriz aramızda
    aşk...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı perioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar siteye topik açtım nikahta kortej diye 25,06 cumartesi nikahım var kortej yapmayı düşünüyoruz eski bir gv,ci olarak özellikle sizleride görmek isteriz aramızda
    Aziz dostum eski GV'ci yeni Harleyci Muhteremcim. Benim durumumu biliyorsun katılamayacağım için inan çok üzgünüm. Ama organizasyon adına elimden geleni yaparım. Bu topicteki katılmak isteyen arkadaşlar ve bu topicin eski müdavimlerinden katılmak isteyen arkadaşları organize edebilirim. Mesela Anadolu tarafından gelecekler için bir yer ve saat belirleriz, sonra Avrupa yakasında diğer arkadaşlar ile bir yerde buluşturarak hep birlikte gelini almaya sizlere katılacak şekilde bir organizasyon olabilir.

Bu topicten katılmak isteyen arkadaşlar isimlerini bildirebilirse elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım
    ..::.. GO ..::..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı tercan44 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Forumun ilk 30 sayfasını heyecanla okudum. Zaman zaman arkadaşların birbirine teknk tavsiyelerini de not tuttum. (Yağ numarası, tekerlerdeki hava basıncı...)

Forumunuzu Van'dan takip etmekteyim. Kamu kurumunda mühendisim. Nasipse Trabzon'dan bir arkdaşımdan Hyosung GV 250 2007 model 9000 km'de olan, durumu iyi temiz bir motoru bu günlerde alacağım. Arkadaş yabancı olmadığı için ve paraya da ihtiyacı olduğu için uygun bıraktı. Daha evvel 2 sene mobilet tarzı ve kanuni zebra tarzı yarı otomatik vitesli motor kullandım. Hyosung tarzı çinli bir 250 cc motoru da test etmiştim. İmkanlar el verdi, şimdi Hyosung alacağım inşallah.

Van kış memleketi. Motoru en fazla mayıs-eylül sonu aralığında kullanabilirsin. Yine de alacağım. Niyetim yıllık izinlerde Türkiye turu yapmak, hafta sonları civar illere gitmek. Burada motosiklet kültürü fazla yaygın değil, muhtemelen sanayide servisçi bulma noktasında da sıkıntı yaşarım. Bu sebepten Trabzonda motoru teslim almaya gittiğimde oradki serviste A'dan Z'ye tüm bakımlarını yaptırıp öyle getireceğim. Forumunuzu takip etmek büyük bir keyif. İnşallah haziranın ortalarına kadar motoru alıp resimlerini forumda paylaşırım. Deneyimlerimi burada yazarım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 05:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 05:36 ----------

Arkadaşlar, kanuni ile mahkeme durumu en son ne oldu? Alacağım motorun yedek parçalarını kanuni servislerinden tedarik edebilir miyim?
    Motorun şimdiden hayırlı olsun. Kanuniden yedek parça temin edebilirsin sıkıntı olmaz. Ayrıca Kanuni parça getirmese bile zaten yurtdışından verilen siparişlerin gelmesi 10 gün sürmüyor.

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam yarın bekliyorum benim ismimi ilk yazın
    Bu arada ben telimi ö.m. ile yazdım,ancak öğlen saat kaçta görüşecez bilemediğim için ve saat 12 civarı Balat'ta olmam gerektiği için buluşmayı sizin iş çıkışınıza alalım diyecektim.Şimdilik buradan yazıyorum,siz bana telden ulaşarak iş çıkış saatinizi yazın ona göre Nişantaşı'na geleyim.
    Diğer arkadaşlara da duyrulur.

mototor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 X
    @audioslave

aslinda hafta sonu daha iyi olmaz mi?

simdi cuma aksami trafik, is guc falan.

diger arkadaslara da uyarsa haftasonu yapalim bence.

Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Ben birazdan çıkıyorum,bana cumartesi-pazar saat 5'ten sonra uyar,haftasonu çalışıyorum çünkü,bugun de yine 5-6'dan sonra uygunum.Size de telimi yolluyorum.Bana haber edin,nete giremem çünkü.

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı mototor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @audioslave

aslinda hafta sonu daha iyi olmaz mi?

simdi cuma aksami trafik, is guc falan.

diger arkadaslara da uyarsa haftasonu yapalim bence.
    Alıntı audioslave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben birazdan çıkıyorum,bana cumartesi-pazar saat 5'ten sonra uyar,haftasonu çalışıyorum çünkü,bugun de yine 5-6'dan sonra uygunum.Size de telimi yolluyorum.Bana haber edin,nete giremem çünkü.
    Arkadaşlar ben 6:30 dan sonra musaitim uygunsa buluşalım
    S&T kanuni Gv 250

Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben 6:30 dan sonra musaitim uygunsa buluşalım
    Tamamdır,6.30 da Nişantaşı'nda olurum.Hafta sonuna kaymasın,sonra paso kayar gider Hem trafik İstanbul'da kroniktir,bizlerde motorcuyuz,trafik bizim için artık bir teferruat,o yüzden fark etmez...

Motosikleti
    NC 750 X
    ben tam 6:30'da olamasam da biraz gecikmeli gelebilirim.

kaca kadar oturursunuz?

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Arkadaşlar sağ olsun audioslave geldi çay ictik muhabbet ettik gv250 zaten karar vermiştim ama içimi rahatlattı gv beklemye devam ediyorum
    S&T kanuni Gv 250

acoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Orhan Hocam;
    Alah hayırlı uğurlu etsin, Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin..
    Şarköy'de Sigortacı...

Motosikleti
    NC 750 X
    bana verilen telefon numarasini aradim 2 defa, cevap veren olmadi, gelemedim ben de.

Motosikleti
    Hyosung Gv250
    arkadaş az önce yine videolara bakarken çok güzel bir hyosung gv 250 ve kymco venox 250 karşılaştırma videosu buldum. videoda bence hyosung'un hem fiziksel hem de ses olarak açık olarak önde olduğu ortada. peki sizce nasıl?

http://www.youtube.com/watch?v=btwrG...eature=related

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:35 ----------

bir de bunlar 250lik mi harbiden? sanki hyosung 650lik gibi geldi bana?
    [B][I][COLOR="Blue"]I believe I can see the future
    because I repeat the same routine.[/COLOR][/I][/B]

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    herkese günaydın..

arkadaşım o videoda gv650 ile venox250 yi karşılaştırmışlar.elbette 650 lik motor ile 250 lik motorun sesleri duruşu,vs. aynı olması beklenemez.o videoyu çekip paylaşan alakasız karşılaştırma yapan arkadaş neyi amaçlayarak yapmış acaba..?

bu arada motorlarımızın markasının okunuşu her ne kadar bizim ustalarımızın ve bizim kolayımıza haysung demek gitsede.doğru hatırlamışım.adamlar hiyosang diyolar.işte tanıtım videosunda açıkça görebilirsiniz..
    http://www.hyosung.co.uk/media.php
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Arkadaşlar Merhaba;
    Motoru satınca artık siteye de çok nadir girip çıkıyorum, bu arada tayinim Ordu iline çıktı, beklediğim bir yer değildi, kısmet olursa bende Eylül ayında emekliyiyim. Atık herkesle daha rahat ve görüşebileceğim, gezilere katılabileceğim...
    Şarköy'de Sigortacı...

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese günaydın..

arkadaşım o videoda gv650 ile venox250 yi karşılaştırmışlar.elbette 650 lik motor ile 250 lik motorun sesleri duruşu,vs. aynı olması beklenemez.o videoyu çekip paylaşan alakasız karşılaştırma yapan arkadaş neyi amaçlayarak yapmış acaba..?

bu arada motorlarımızın markasının okunuşu her ne kadar bizim ustalarımızın ve bizim kolayımıza haysung demek gitsede.doğru hatırlamışım.adamlar hiyosang diyolar.işte tanıtım videosunda açıkça görebilirsiniz..
    http://www.hyosung.co.uk/media.php
    hiysoyung korelilerin söyleyiş şekli korelinin ağzından duymuşluğum var..
    ingilizce belki ingilizler rahat söyleyebilsin diye hiyosang demiş olabilirler..

Motosikleti
    NC 750 X
    ben bundan sonra yozeng demeyi dusunuyorum

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı acoskun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhaba;
    Motoru satınca artık siteye de çok nadir girip çıkıyorum, bu arada tayinim Ordu iline çıktı, beklediğim bir yer değildi, kısmet olursa bende Eylül ayında emekliyiyim. Atık herkesle daha rahat ve görüşebileceğim, gezilere katılabileceğim...
    ayhan abi hayırlısı olsun,ben doğu karadeniz turu yapmıştım 2008 yılında ve oralar çok muhteşem yerler.eğer çalışmayı planlıyorsan birkez daha düşün derim.yoksa hayırlı emeklilikler diyelim şimdiden.saygılar..

logaritma korelilerin o şekilde dediğini de senden öğrenmiş olduk,teşekkürler..amaan ne dersek diyelim.benim motorun ismi karaca ben hep karaca diye sesleniyorum.
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayhan abi hayırlısı olsun,ben doğu karadeniz turu yapmıştım 2008 yılında ve oralar çok muhteşem yerler.eğer çalışmayı planlıyorsan birkez daha düşün derim.yoksa hayırlı emeklilikler diyelim şimdiden.saygılar..

logaritma korelilerin o şekilde dediğini de senden öğrenmiş olduk,teşekkürler..amaan ne dersek diyelim.benim motorun ismi karaca ben hep karaca diye sesleniyorum.
    çok teşekkürler İlker Hocam,
    Kısmetse bundan sonra hep beraber tura gideriz.
    Şarköy'de Sigortacı...

Ayhan abi, Ordu çok güzel bir il. Orada en az bir sene çalışmanı tavsiye ederim. Gv 250'yi satmışsın gerçi ama orada çok güzel motor gezileri yapılcak yerler var. Bu arada abi senden tavsiye alacağım; motoru satmadan evvel bakımlarını Van'da nerede yaptırıyordun? Usta tavsiyen ne olur? Teşekkürler...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler