Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam yerini haritada işaretledim ama tam olarak sokak adını hatırlayamadım. B noktasında bir yerlerde sokak arasında bir yerdeydi atölyenin yeri.

Aşağıda telefonlarını da buldum net.ten gitmeden ararsan tarifde ederler sanırım.

Benim yolum düşerse tekrar bakarım atölye halen aktifmi çalışıyorlarmı diye.

Hamdi Usta : 0216 489 39 38
    Teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    hoysong gv 250 2006
    merhaba arkadaşlar hoysung source ten sipariş verdigimiz camlar dün itibariyle geldi ve bu gün montajını yapıp resimlerini çektim sizlerle paylaşmak istedim.http://img593.imageshack.us/img593/2937/lgim0022.jpg[IMG=http://img593.imageshack.us/img593/2937/lgim0022.th.jpg][/IMG][/URL]"]http://img593.imageshack.us/i/lgim0022.jpg/][IMG=http://img593.imageshack.us/img593/2937/lgim0022.th.jpg][/IMG][/URL][/URL]http://img854.imageshack.us/i/lgim0026.jpg/http://img821.imageshack.us/i/lgim0027.jpg
    umarım fotoları düzün yükliye bilmişimdir evet mithat hocam sendende resim bekliyorus bu arada

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:17 ----------

off bu resimleri direk nasıl yükleriz arkadaşlar böle link çıkınca iyi olmuyoo

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:20 ----------

deneme

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:24 ----------

http://img593.imageshack.us/img593/2937/lgim0022.jpg

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı floy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar hoysung source ten sipariş verdigimiz camlar dün itibariyle geldi ve bu gün montajını yapıp resimlerini çektim sizlerle paylaşmak istedim.

umarım fotoları düzün yükliye bilmişimdir evet mithat hocam sendende resim bekliyorus bu arada
    Hayırlı olsun fotoları büyük yüklesen daha iyi olurdu. Düzenlemeyi yaptım.

Uploaded with ImageShack.us

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Merhaba Floy güle güle kullan çok yakışmış.
    Rica etsem camın tam alt orta kısmından (yani tam farın üstüne denk gelen yer) en üst ucuna kadar kaç santim olduğunu ölçüp yazabilirmisin?

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    http://img824.imageshack.us/img824/338/dsc00364mg.jpg
    [IMG=http://img824.imageshack.us/img824/338/dsc00364mg.jpg][/IMG]

Birşeyler yaptık ya bakalım ne çıkack
    buda benim motordaki görünümü camların..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:17 ----------

Buda başka bir açı ama resim burada çıkar umarım..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:24 ----------

BUda iç taraftan çekilmiş kısmı,
    Taktıktan sonra 10 km kadar gezebildim ve fazla sürat yapma imkanım olmadı yani 70 km hızı aşamadım ilk izlenimim rüzgar kaskı yalayarak geçiyor,camı çok esniyor gibi geldi aban bağlantıları bir kontrol etmem gerekecek galiba
    Bu arada bu camın bana ulaştırılmasında emeğini ve zamanını harcayan Floy (Hakan Beye) a teşekkürü bir borç bilirm..
    Vesselam..
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

Motosikleti
    hoysong gv 250 2006
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun fotoları büyük yüklesen daha iyi olurdu. Düzenlemeyi yaptım.

rıdvancım teşekkür ederim ardımın için yarında büyütür öle yüklerim teşekkürler

merhaba kilitci kardeş yarın ölcüp yazarım buraya teşekkürler

mithat hocam ben teşekkür ederim size

Motosikleti
    Mondial RX3i EVO

Farklı bir siteden resim yükleme denemesi bakalım ne olacak
    Resimdeki de ben ve motorum..Yağmurlu bir gün..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:00 ----------

[IMG][/IMG]
    Bunda küçük çıkacak mı bakayım..
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

Motosikleti
    HYOSUNG Gt650 YENİ TARZIM :D
    muallım bey tanısdıgımıza memnun oldum

Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Eyvallah bektaş46, bazen böyle fiziki paylaşımlar yapmak lazım ki kim hangi boyut ve yaşlarda olduğu olduğu ortaya çıksın değil mi?
    Vesselam..

Motosikleti
    HYOSUNG Gt650 YENİ TARZIM :D
    dogrusun abı bı ara aklıma gelırse bende makınam ıle cekınıp atayım. kahramanmarasda bı gv cı ben varım yolunuz duserse buralara kapım her zamn acıkdır

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    herkese merhabalar gv 250 kullanıcıları..fotolarınızı gördükçe iyice içimdeki gv sevgisi daha da artmaya başlıyor..bende 1 aydır sıfır gv bulmaya çalışıyorum ama nisan sonuna kadar maalesef bulmam imkansıza yakın olacak gibi..bu durumda 2. el ilanlarına da bakıyorum tabi..

sahibinden comda 2006 model bir makine buldum fiyatta uygun gibi geldi linki bu :

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...42737633/detay

forumu elimden geldiğim kadarıyla okumaya çalışıyorum ama gözümden kaçan noktalar olabiliyor..

gv yi alırken modeline bakmak önemlimidir ? mesela ilandaki 2006 model..sahibiyle konuştum sadece yaz ayları kullanmış kendisi..

-2006 oldugu için lastiklerde değişmesi gerek dimi ?
    -ayrıca sürücü muayenesini yaptırmamış kışın binmediği için..alacak kişi yaptırır dedi sahibi buradan yana bir sorun çıkar mı ?
    - motor kış ayları kullanılmadığı için yaklaşık 3-4 ay çalıştırılmamış yani haftada bir kez olsa dahi kontak açıp motoru yağlama yapması için çalıştırmamış..bu ilerde bir problem yaratır mı ?

şimdeden cevap veren vermeyen herkeze teşekkür eder kazasız sürüşler dilerim..

ayrıca orko_ye orhan abime ayrıca saygılar dilerim, kendisi gv ile ilgili çok yararlı bilgiler vermiştir bana
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhabalar gv 250 kullanıcıları..fotolarınızı gördükçe iyice içimdeki gv sevgisi daha da artmaya başlıyor..bende 1 aydır sıfır gv bulmaya çalışıyorum ama nisan sonuna kadar maalesef bulmam imkansıza yakın olacak gibi..bu durumda 2. el ilanlarına da bakıyorum tabi..

sahibinden comda 2006 model bir makine buldum fiyatta uygun gibi geldi linki bu :

forumu elimden geldiğim kadarıyla okumaya çalışıyorum ama gözümden kaçan noktalar olabiliyor..

gv yi alırken modeline bakmak önemlimidir ? mesela ilandaki 2006 model..sahibiyle konuştum sadece yaz ayları kullanmış kendisi..

-ayrıca sürücü muayenesini yaptırmamış kışın binmediği için..alacak kişi yaptırır dedi sahibi buradan yana bir sorun çıkar mı ?
    - motor kış ayları kullanılmadığı için yaklaşık 3-4 ay çalıştırılmamış yani haftada bir kez olsa dahi kontak açıp motoru yağlama yapması için çalıştırmamış..bu ilerde bir problem yaratır mı ?

ayrıca orko_ye orhan abime ayrıca saygılar dilerim, kendisi gv ile ilgili çok yararlı bilgiler vermiştir bana
    sıfır motor yokmuymuş bayilerde veya anasatıcının depolarında,yeni parti için nisan sonu mu dediler?bu sene sanki biraz geç kaldı bu firmalar gibi geliyor bana ama belkide yanılıyorumdur.

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -

Rica ederim kardeş ne demek. Elimden geldiğince faydalı olmaya çalışıyorum ama benimde bilgim (özellikle teknik bilgim) kısıtlı, o yüzden sadece deneyimlerimden bahsediyorum.

Senin soruna gelecek olursak, motor 2006 modelse 3500-4000 devir arasında CDI ünitesinden kaynaklanan 1-2 sn.lik gaz kesme problemi var mı diye sor. Hoş o problem olsa bile çok dert edilecek birşey değil, bir çok kişi o haliyle kullanıyor motorlarını bir süre sonra alışıyorsun. Elektrik aksamında bir problem varmı ona baktır ayrıca. Birde geri kalan rutin kontrollerin yapılması gerekir diye düşünüyorum.

Lastik konusunda ise kesinlikle değişmesinden yanayım, zaten üzerindeki lastikler pek güvenli değil, birde 5 yıllık fabrika lastiği ise hepten değişmesi gerekir bence.

Diğer konuları daha bilgili arkadaşlar yanıtlarlar sanırım, benim muayene ve yatmış motor hakkında pek bilgim yok maalesef.

Şimdiden hayırlı olsun diyelim, inşallah gönlüne göre güzel bir GV bulursun sende
    ..::.. GO ..::..

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Rica ederim kardeş ne demek. Elimden geldiğince faydalı olmaya çalışıyorum ama benimde bilgim (özellikle teknik bilgim) kısıtlı, o yüzden sadece deneyimlerimden bahsediyorum.

Senin soruna gelecek olursak, motor 2006 modelse 3500-4000 devir arasında CDI ünitesinden kaynaklanan 1-2 sn.lik gaz kesme problemi var mı diye sor. Hoş o problem olsa bile çok dert edilecek birşey değil, bir çok kişi o haliyle kullanıyor motorlarını bir süre sonra alışıyorsun. Elektrik aksamında bir problem varmı ona baktır ayrıca. Birde geri kalan rutin kontrollerin yapılması gerekir diye düşünüyorum.

Lastik konusunda ise kesinlikle değişmesinden yanayım, zaten üzerindeki lastikler pek güvenli değil, birde 5 yıllık fabrika lastiği ise hepten değişmesi gerekir bence.

Diğer konuları daha bilgili arkadaşlar yanıtlarlar sanırım, benim muayene ve yatmış motor hakkında pek bilgim yok maalesef.

Şimdiden hayırlı olsun diyelim, inşallah gönlüne göre güzel bir GV bulursun sende
    Orhan dönüyor musun geri Hadi yazda geliyor artık
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

YurdaCooL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Model SYM Joyride Evo 200

Styyleoscar merhaba, bahsi geçen motoru ben alacaktım, motorun sahibi işyerinden samimi arkadaşımın arkadaşı. Bu motor ve bir motor daha vardı en son kararsız kaldığım, sonra diğer motor olan şu an ki motorumu aldım, sırf aksesuar farkı olduğu bir de bu motor avrupa yakasındaydı, almış olduğum ise benim oturduğum mahallede (maltepe)olmasından dolayı motoru gidip incelerken indirim vs. bir baktım motoru almışım. Arkadaşa da biraz ayıp oldu ama nasip bunaymış. Demem o ki motor da bir sorun olacağını sanmıyorum öyle olsa arkadaşım araya girmez idi. Zaten daha 4000 gibi bir km yapmış motor. Bilginiz olsun..

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı movibiker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıfır motor yokmuymuş bayilerde veya anasatıcının depolarında,yeni parti için nisan sonu mu dediler?bu sene sanki biraz geç kaldı bu firmalar gibi geliyor bana ama belkide yanılıyorumdur.
    evet nisan sonu ama sarkabilirde..bence ellerinde var ama piyasayı bekliyorlar..geç kalmalarındaki sebep tamamen ticari ve piyasadaki rakipleriyle alakalı bence..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:16 ----------

saol abicim.. bakalım artık kısmet..ama bir şekilde gv olmasını istiyorum yaklaşık 3 aydır gv kovalıyorum neticesini de alacağım bakalım..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:19 ----------

Alıntı YurdaCooL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Styyleoscar merhaba, bahsi geçen motoru ben alacaktım, motorun sahibi işyerinden samimi arkadaşımın arkadaşı. Bu motor ve bir motor daha vardı en son kararsız kaldığım, sonra diğer motor olan şu an ki motorumu aldım, sırf aksesuar farkı olduğu bir de bu motor avrupa yakasındaydı, almış olduğum ise benim oturduğum mahallede (maltepe)olmasından dolayı motoru gidip incelerken indirim vs. bir baktım motoru almışım. Arkadaşa da biraz ayıp oldu ama nasip bunaymış. Demem o ki motor da bir sorun olacağını sanmıyorum öyle olsa arkadaşım araya girmez idi. Zaten daha 4000 gibi bir km yapmış motor. Bilginiz olsun..
    bu motoru inceletme şansın olmuş muydu ?yani bir bakıma biraz bilgi toplamak istiyorumda malum seninde samimi arkadaşının arkadaşıymış.. en azından motorun rodajını güzel tamamlamış mı , bakımlarını km si geçmeden yaptırmışmı kazası vb olayları varmı gibi ayrıntılar yani...ben telefonla aradığımda çok ayrıntı sormadım.. çünkü ayrıntıları telefonda sormak pek sağlıklı olmuyor..bu konuda yardımcı olursan memnun olurum
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orhan dönüyor musun geri Hadi yazda geliyor artık
    Devrim valla nakit yok arabanın borcunu ödüyorum hala. O yüzden taksitle felan CBF 150 alıcam sanırım, başka türlü motora binemem yoksa bu yaz. Bulsam kredi kartına taksitle GV 250 hiç beklemeden alırım valla
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    CBR 125R *2011
    Selam üstadlar,

Bende GV 250 için bir kaç bayiyi aradım, ellerinde yok. Mayıs gibi diyorlar. İkinci ellere bi göz atıyorum. Hayırlısı bakalım. Bundan önce ufak bir Scooter kullanmıştım. Şimdi ilk motorum gibi olacak inşallah.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:12 ----------

Benimde bu ilan ilgimi çekiyor. Tanıyan varmı sahibini.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...46188877/detay

Motosikleti
    hyosung gv 250

Merhaba Oscar,
    lastiklerin ömrü maksimum 5 yıldır. o nedenle km ne olursa olsun değişmesi gerekli. lastikler sertleşiyor ve yol tutuşu azalıyor. Muayene alım satımda gerekli değil ama ruhsatı değiştirirken muayenesinin olması gerekli diye biliyorum. Motorun kış aylarında çalışmaması bence bir sorun olmamalı. Biliyorsunuz bayiiler, ellerinde 2-3 sene yatmış motorları sattılar geçen yıllarda. Bugune kadar bu forumda, bu yatmış motorları alıp da sorun yaşamış birinin yazısına rastlamadım. Mantıken, yıllarca yatmış motorlarda bir sorun yoksa, 3-4 ay yatmış motorda hiçbirşey olmaması gerekir.

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Devrim valla nakit yok arabanın borcunu ödüyorum hala. O yüzden taksitle felan CBF 150 alıcam sanırım, başka türlü motora binemem yoksa bu yaz. Bulsam kredi kartına taksitle GV 250 hiç beklemeden alırım valla
    nakit zor iş valla temettü bu sene az geldi bize de ama hala aklım cbr 250 de
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler