Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    hoysong gv 250 2006
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Normal ön cam bile bulunamazken bunun bulunabilme ihtimali yok.
    evet normal camı bulamıyorum bunu hiç bulamazsın tr hiç

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:54 ----------

Alıntı timoti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu arada dikkat edin yurtdışından getirteceğiniz ürünlerin kargo hariç fiyatı 150 Avroyu geçmemeli. Yoksa vergi alabilirler.

floy topuk vitesi, geniş ayaklık ve ön cam 204 lira kargo 106 lira tutuyor. Eğer sipariş vermeyi düşünürsen bana özelden mesaj at beraber sipariş verelim. Ben de hava filtresi alacağım 2-3 tane.
    özelden msj attım sana

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nahzuvay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc750 X DCT - Vespa Gts 250ie
    arakdaşlar egzos değiştirmeyi düşünüyorum biraz ses ihtiyacım var acıkcası trafikte farkındalığı artırmak için. el yapımı açıık egzos kullanımının motora ne gibi etkileri olur?
    ŞEHİTLERİMİZ ÖLMEYECEK BU VATAN BÖLÜNMEYECEK...

Motosikleti
    hoysong gv 250 2006
    Alıntı nahzuvay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arakdaşlar egzos değiştirmeyi düşünüyorum biraz ses ihtiyacım var acıkcası trafikte farkındalığı artırmak için. el yapımı açıık egzos kullanımının motora ne gibi etkileri olur?
    en başta yakıt

madlive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    Normal ön cam bile bulunamazken bunun bulunabilme ihtimali yok.
    Fuarda şansımızı deneyelim o zaman.

Motosikleti
    Alıntı floy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en başta yakıt
    ona razıyım ama performans konusunda nasıl bi değişim olacagını kestiremiyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı floy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu arada dikkat edin yurtdışından getirteceğiniz ürünlerin kargo hariç fiyatı 150 Avroyu geçmemeli. Yoksa vergi alabilirler.
    Vergi olayını biliyorum ama hyosungsource'da gönderilen paketin üzerine tutarı yazıyorlar mı? Yazılıyorsa kargo dahil hariç? Mesela ebay İngiltere ve Amerika'dan bir kaç alışveriş yaptığımda sadece kargo ücreti yazıyordu paketlerde. 150 Euro'nun üzerinde bir tutarı olduğu çok belli olmayan paketlerde sıkıntı olmuyor. Sınır 100€ olduğu zamanlar geçmişliğim var.

timoti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 idi, Honda VT750 oldu
    Vergi olayını biliyorum ama hyosungsource'da gönderilen paketin üzerine tutarı yazıyorlar mı? Yazılıyorsa kargo dahil hariç? Mesela ebay İngiltere ve Amerika'dan bir kaç alışveriş yaptığımda sadece kargo ücreti yazıyordu paketlerde. 150 Euro'nun üzerinde bir tutarı olduğu çok belli olmayan paketlerde sıkıntı olmuyor. Sınır 100� olduğu zamanlar geçmişliğim var.
    Hatırladığım kadarıyla paketin üzerinde tutar olmuyor fakat içinde fatura oluyor. Ayrıca istedikleri paketleri açabilirler riske atmaya ne gerek var ki? Bu arada 150 Avro kargo hariç değer, yani malın satış değeri, zaten faturada da o yazıyor.

Bir de vergi Avrupa ülkeleri için %18 diğer ülkeler için %20 bence riske girmeye hiç değmez.
    En umutsuz köle, köle olduğunu bilmeyendir.

Motosikleti
    TVS APACHE 150 RTR (satıldı)
    herkese iyi forumlar arkadaşlar. ben gv250 almayı planlıyorum. hatta bir satıcı ile anlaşma safhasındayım. size birkaç sorum olacak
    satan arkadaş gv250 lerde aracı vitese alırken gaz vermek gerektiğini yoksa vitesin geçmediğini ve bunun genel bir problem olduğunu söyledi.
    ikinci olarakta belli bir devire geldiğinde sanırım bu modelde gaz kesme olayı oluyormuş.
    bu sorunlar sizlerde de var mı? varsa çözüm yolları bulunuyor mu? hepinize şimdiden teşekkür ederim

Motosikleti
    Alıntı cyrex_t adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese iyi forumlar arkadaşlar. ben gv250 almayı planlıyorum. hatta bir satıcı ile anlaşma safhasındayım. size birkaç sorum olacak
    satan arkadaş gv250 lerde aracı vitese alırken gaz vermek gerektiğini yoksa vitesin geçmediğini ve bunun genel bir problem olduğunu söyledi.
    ikinci olarakta belli bir devire geldiğinde sanırım bu modelde gaz kesme olayı oluyormuş.
    bu sorunlar sizlerde de var mı? varsa çözüm yolları bulunuyor mu? hepinize şimdiden teşekkür ederim
    ben yaklaşık 5000 km dir kullanıyorum bu motoru, vites geçişlerinde bnm yaşadığım tek sorun boşa geçişte ara sıra zorlanmak, buda 3bin devirde gaz verince rahat bir geçiş sağlıyo ama diğer viteslerde bu sorun yok gayet rahat geçiyor. yüksek devirde de gaz kesmesi hiç başıma gelmedi açıkçası. o sebepten o arkadaşın söyledikleri bana pek iç açıcı gelmedi, daha deneyimli arkadaşlar daha detaylı bilgilendirir sanırım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Vites olarak tek sorunu boşa biraz zor geçmesi. Normal vites geçişlerinde herhangi bir sorun yok. Devirle alakalı problem de şöyle, genellikle 3. viteste 6000 devir civarında gaz vermene rağmen devir sabit kalıyor ama bu zaten her zaman olmuyor, olduğunda da 2-3 saniye sürüyor. Ayrıca gaz kesme olayı devrin düşmesi şeklinde olmuyor. Sadece gaz vermene rağmen aynı hızda kalıyorsun. Şimdiden hayırlı olsun.

Motosikleti
    suzuki an125
    gaz kesme olayı aynen slayer'ın anlattığı gibi..gaz kesiyormuş deyince sanki devir dibe vuruyor motor yavaşlıyor gibi anlıyor insan,ama alakası yok..sadece 5500 devirde 2 saniyeliğine gazı yemiyor aynı devirde kalıyor...2 saniye sonra devir yükselmeye başlıyor...herzamanda olan bir durum değil...vites konusuda sadece boşa atma biraz inatcı fakat benim motorda 2'den boşa geçiş inat ederken 2'den boşa geçiş çok rahat oluyor...kısacası bunlara sorun bile denmez bu motosikletin bu fiyatla sana sunduklarının yanında
    Hakan GÜNDÜZ

Motosikleti
    TVS APACHE 150 RTR (satıldı)
    verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim arkadaşlar. alırken bunlara dikkat edeceğim denediğimde ama sanırım büyük ihtimalle alamayacağım istediği rakamla elimde olan rakam arasında 350 lira gibi bir fark var ve daha da inmiyor. neyse hayırlısı bakalım.. umarım aranıza ben de yakın zamanda katılırım. herkese iyi forumlar diliyorum.

Motosikleti
    Honda Shadow 750 - 2007
    ben yaklaşık 5000 km dir kullanıyorum bu motoru, vites geçişlerinde bnm yaşadığım tek sorun boşa geçişte ara sıra zorlanmak, buda 3bin devirde gaz verince rahat bir geçiş sağlıyo ama diğer viteslerde bu sorun yok gayet rahat geçiyor. yüksek devirde de gaz kesmesi hiç başıma gelmedi açıkçası. o sebepten o arkadaşın söyledikleri bana pek iç açıcı gelmedi, daha deneyimli arkadaşlar daha detaylı bilgilendirir sanırım.
    Vitesin boşa geçmesinde zorlugu yağ değiştirirmeden once bu sorunu yaşamadan devam eden arkadaşlardan hangi yağları kullandıklarını iyi bir araştır. sonra uygun bir yağ ile zamanın geldiğinde ( çünkü simdilik cok rahatsız ettigini sanmıyorum) Ama değişimden sonra zaten farkı sende göreceksin. Uygun yağ + Uygun marka.. Markaya baglı kalma sadece uygununu bul derim ben. Tüm motorlarda sadece motor yagı olarak düşünme direk vites degişimini de etkiliyor.

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Arkadaşlar

hyosungsource.com dan sipariş verecek olan olursa parası neyse veriyim, türkiyede bulamadığım aşağıdaki linkteki şamandıraya ihtiyacım var. Bunu yenilemezsem deposu hep full gösteriyor keratanın.

http://www.hyosungsource.com/index.p...dauk7l90mu89r0

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı Cevahir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar

hyosungsource.com dan sipariş verecek olan olursa parası neyse veriyim, türkiyede bulamadığım aşağıdaki linkteki şamandıraya ihtiyacım var. Bunu yenilemezsem deposu hep full gösteriyor keratanın.

http://www.hyosungsource.com/index.p...dauk7l90mu89r0
    Az önce kuralkan'a baktım orada şamandıra var kdv'li fiyatı 43 lira.Koreden getirtmene gerek yok yani.

Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    bende dusundum egsoz degistirmeyi http://www.ercanmotorcycle.com/ su sitede hem bizim motodlor icin hemde honda shadowlar icin yapilan egsozlar var benim cok hosuma gitti bi bak istersen site sahibiylede mail ortaminda fikir alinabiliyor.
    fiyatlar uygun gelirse tavsiye ederim.

acoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Alıntı wolverineGV adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende dusundum egsoz degistirmeyi http://www.ercanmotorcycle.com/ su sitede hem bizim motodlor icin hemde honda shadowlar icin yapilan egsozlar var benim cok hosuma gitti bi bak istersen site sahibiylede mail ortaminda fikir alinabiliyor.
    fiyatlar uygun gelirse tavsiye ederim.
    Merhaba;
    O konuda benim motorun eksozunun çıkarttığı ses çok beğenilmişti, bir ara youtubede yayınlamıştım, eğer bulursam adresini burda tekrar yazayım. İnşallah beğenirsin...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:15 ----------

Alıntı acoskun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba;
    O konuda benim motorun eksozunun çıkarttığı ses çok beğenilmişti, bir ara youtubede yayınlamıştım, eğer bulursam adresini burda tekrar yazayım. İnşallah beğenirsin...
    http://www.youtube.com/watch?feature...&v=3uzRnP5GTuE
    Adresini de buldum...
    Şarköy'de Sigortacı...

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı kilitci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Az önce kuralkan'a baktım orada şamandıra var kdv'li fiyatı 43 lira.Koreden getirtmene gerek yok yani.
    oraya bende baktımda dostum o şamandıranın bizim cevahire uyup uymadığından emin olmak için ankaradaki servise sordum. uymaz dediler onlar s&t kanuni enjeksiyonlu modeller içinmiş maalesef.

olmazsa son bir umut yarın kuralkanı arıyım.

Motosikleti
    Hyosung GV250
    ulen hırs yapıp tamirmi etsem neyapsam
    bi uğaşıyım bakıyım

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı Cevahir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ulen hırs yapıp tamirmi etsem neyapsam
    bi uğaşıyım bakıyım
    Yerinde olsam söker bakardım kırık mı var kopuk kablo mu var belki de basit birşeydir.Tabi depoyu sökmek gerekebilir sökmeden olsa bile benzini iyice boşaltmak lazım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler