Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biz aldık arkadaşa ebaydan airhawk-2 90 dolar pade artı 23 dolarda shipping verdik.. çok modelleri var yalnız doğru modeli alıcağınıza emin olun satıcı ile görüşün..

biz arkadaşın roadstara aldık satıcıya is this fit for roadstar dedik not dedi harley models diffrent sonra toparladık yok dedik bu lifan 250 ye uyarmı uyar dedi öyle aldık
    dilimize ağzımıza dolanmış hep roadstar roadstar adamada roadstar dedik :D

harley modelleri pahalı 140 dolardan başlıyor 180 dolarlara kadar var.. normal cruiser padleri ucuz sadece ürünler amerika menşeili olduğu için yani çinde üretilipde amerikada satılmıyor amerikada üretiliyor haliyle tüm satıcılar amerikalı ve çoğunun uluslararası shippingi yok ancak özelden sormanız lazım bizim gibi..
    hangi satıcıdan aldınız,adını yazabilirmsiniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sparkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba arkadaşlar
    Sele konusundan bende muzdaribim. Uzun yok yapmadım ama 100-150 km bile kullanında rahatsızlık vermeye başlıyor. Sele ile ilgili başka bir problem ise arka taraftaki bağlantı (kilitdin olmadığı taraf) bol sağa sola oynuyor sizinkilerede var mı? bu nedenle dikisleri attı garantiden isteyeceğim.. eğer çüzüm bulabilriseniz çok iyi olacak.. istanbul a gidebilrisem Küçükyalıda ki Hamdi ustaya uğramak şart oldu. hyusungsource deki sissy bar bana da alçak geldi ..

timoti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 idi, Honda VT750 oldu
    Alıntı m.şanveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.viskoyatshop.com/Oturma-Simidi,PR-44.html

Bu hem portatif hemde ekonomik

Kıl dönmesi ve basur oturma simidi
    Aslında fikir süper bunu mavi çamaşır ipiyle seleye de doladıkmı tam olur da motordan kalkınca yıkılacak karizmayı nasıl toparlarız onu bilmiyorum.

acoskun hocam mehmet'in söylediği daha önceden konuştuğumuz sele kılıfı, ben başka özel bir şey yapmadım.

Arkadaşlar sele konusunda bukadar serzenişin olması benim tötümden şüphe etmeme neden oldu daha yeni bir günde 700 km yol yaptım yaklaşık 150-200 km de çay çorba molaları verdim ve öyle çok büyük rahatsızlıklar da hissetmedim. Fakat ben arkaya sırt çantamı bağlayıp sırtımı da ona yaslıyorum nedeni bu mudur acaba.

Bayramdan sonra bir araştırayım yeni sele yapılır mı diye.
    En umutsuz köle, köle olduğunu bilmeyendir.

acoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Anladım Timoti;
    Arkadaşlar yarın kısmet olursa döşemecideyim, onunda bir görüşünü alıp, sizi bilgilendiririm. Saygılar...
    Şarköy'de Sigortacı...

Motosikleti
    2010 gv 250
    en yakın zamanda çözüm bulalım bu işe. zaman kötü kollayalım arkamızı seleden

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Selam arkadaşlar,

Herkes seleden şikayetçi görünüyor Valla ne yalan söyliyim bende uzun yolda rahatsız oluyordum, ama bellik yada tüm omuriliği koruyan sırtlıkla yaptığım yolculuklarda selenin ağrısı en aza iniyor tavsiye ederim

Alıntı Doobly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru alalı 4-5 gün oldu ama şu ayaklarımın açık kalması olayına hiç alışamadım ya, cruiser cidden bi farklıymış, bide dizliklerim depoyu çiziyor ona çözüm üretmiş olan arkadaş varmı ?

Son olarak de benzin sarfiyatı biraz bonkör gibi geldi 4.2/100 falan yakıyor kaba bi hesapladım ama belki de alışma döneminde olduğumdan dolayı öyledir.
    Dizliklerin depoyu çizmemesi için kendi yaptığım bir çözümü söyleyeyim sana. Yapı marketlerde (Bauhaus-Praktiker vs.) yuvarlak bir tarafı yapışkanlı kauçuk yada yumuşak plastikten malzemeler var. Genelde kapı arkalarının duvara gelen yerlerini zedelemesin diye kullanır insanlar. Ben onlardan alıp dizliğimin depoya gelen kısmına yapıştırıp çözmüştüm. Siyah renkli alırsan dizliğinde belli bile olmaz.
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı audioslave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hangi satıcıdan aldınız,adını yazabilirmsiniz?
    çok oldu arkadaşım biz alalı ebay a gir ürünün adını yaz shippingi türkiyeye olan varmı bak yoksaki çoğu amerika satıcısının en uzak canadaya yolluyor iki üç tanesine özel mesaj çek hello do you send turkey if yes howmuch thanks de aldığın fiyatları ürünün fiyatıyla topla en makul hangisiyse ondan al...

Motosikleti
    CBR 600F
    valla aslinda heybe çanta yoksa arka sele sökülebilir. Gayet de hoş duruyo aslında hafif rütuşlar sonrasında. Böylece uzun yol yaparken bel tarafına batmıyo arka sele.onun dışında arka sele biraz modifiye edilebilir, belki önden biraz kısaltılabilir.

acoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Arkadaşlar Merhaba;
    Selenin oturma için uygun olmadığı herkesin şikayetinden kesinleşti. Bu gün seleyi söküp kaptığım gibi döşemecide soluğu aldım. Seleyi biraz inceledik, ortası çok çukur ve dar, otorunca bir seleye göre nerdeyse gömülüyor diyebiliriz. Sonuçta işlerinin yoğunluğundan bayram sonrasına, selenin ortasına biraz dolgu, kenarlarına biraz dolgu, üzerinide deriye yakın döeşeme ile kaplamaya karar verdik. Eğer güzel olursa, size de kesinlikle tavsiye edeceğim, olmazsa başka bir yöntem aramaya devam. Sizlerde seleyi bir inceleyin, farklı bir görüşü olan arkadaşım olursa değerlendiririz. Saygılarımla...
    Şarköy'de Sigortacı...

Motosikleti
    2010 gv 250
    a coskun ilgin için teşekkürler inş güzel sonuç alırsın

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Yağ seviyesi yandaki yuvarlak camdan baktığımızda ne kadar olmalı?

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Ebayda bulduğum en ucuz Airhawk 25+28 dolar tabi orjinalmidir değilmidir satıcı güvenilirmi bunları bilmiyorum fakat diğerlerine göre çok ucuz.
    http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Airha...Q5fAccessories

Kullanma kitabında yazdığına göre en uygun yağ seviyesi F çizgisinin 1mm altında olmalıdır.

Whitehair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    Eğer çaresiz kalınırsa bir demircide kesip biçme yaptırılarak bizim motorlara uygun olabileceğini düşündüğüm bir sisybar linki...

http://www.rialli.com/urunler/motors...si-bar-choope/

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok oldu arkadaşım biz alalı ebay a gir ürünün adını yaz shippingi türkiyeye olan varmı bak yoksaki çoğu amerika satıcısının en uzak canadaya yolluyor iki üç tanesine özel mesaj çek hello do you send turkey if yes howmuch thanks de aldığın fiyatları ürünün fiyatıyla topla en makul hangisiyse ondan al...
    İngilizce hiç bukadar sade ve düz olmamıştı keşke tüm yabancılarda böle konuşsada bizde rahat anlasak
    kilitci arkadaşım senin verdiğin linkteki sadece minder kılıfıdır.yani içi değildir:D

Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı audioslave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kilitci arkadaşım senin verdiğin linkteki sadece minder kılıfıdır.yani içi değildir:D
    Hakkaten ya hiç dikkat etmemişim Bende niye bu kadar ucuz diye düşünüyordum

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı kilitci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ebayda bulduğum en ucuz Airhawk 25+28 dolar tabi orjinalmidir değilmidir satıcı güvenilirmi bunları bilmiyorum fakat diğerlerine göre çok ucuz.
    http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Airha...Q5fAccessories

Kullanma kitabında yazdığına göre en uygun yağ seviyesi F çizgisinin 1mm altında olmalıdır.
    F çizgisi nedir bilmiyorum.
    Motosikleti 2. el aldığım için de kullanım kitapçığı yok malesef.

sparkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sanırım full,maximum yağ seviyesini gösteren cizginin 1 mm altı olması lazım.

Motosikleti
    BMW F650GS
    F çizgisi nedir bilmiyorum.
    Motosikleti 2. el aldığım için de kullanım kitapçığı yok malesef.
    Yuvarlak camın yanında iki çizgi var F çizgisi üstteki çizgi.

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı kilitci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yuvarlak camın yanında iki çizgi var F çizgisi üstteki çizgi.
    çok teşekkur ederim yardım için
    son olarak teyit etmek istediğim konu; bu seviyeyi motosiklet yere dik açı ile dururken göz önüne alıyoruz değil mi?

Motosikleti
    BMW F650GS
    çok teşekkur ederim yardım için
    son olarak teyit etmek istediğim konu; bu seviyeyi motosiklet yere dik açı ile dururken göz önüne alıyoruz değil mi?
    Evet aynen öyle

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler