Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

selam arkadaslar yeni üye oldum 32 ysındayım ve moto kuryelık yapmak ıstıyorum hıc bılgım yoktur yardımcı olursanız sevınırım hangi motor cbf mi siz soyleyın bu arada yapamama gıbı durumum olurmu acaba ? cok zorlanırmıyım tavsıyelerınızı beklıyorum saygılar .........

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    timoti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 idi, Honda VT750 oldu
    Alıntı x3x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaslar yeni üye oldum 32 ysındayım ve moto kuryelık yapmak ıstıyorum hıc bılgım yoktur yardımcı olursanız sevınırım hangi motor cbf mi siz soyleyın bu arada yapamama gıbı durumum olurmu acaba ? cok zorlanırmıyım tavsıyelerınızı beklıyorum saygılar .........
    Hocam mesajınızı yanlış yere attınız sanıyorum. Bu başlık yerine, kendinizi biraz daha iyi ifade etmeye çalışarak, bir başlık açabilirseniz forum size daha yararlı olacaktır. Bizim kullandığımız motorla ise kuryelik yapılmaz heralde
    En umutsuz köle, köle olduğunu bilmeyendir.

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Herkese iyi akşamlar.Yaklaşık 2 aydır bu motoru kullanmaktayım. 2005 model 12.000km'de aldım şuan 13.700'de. Haftaiçi hergün yaklaşık 40 km yol yapıyorum bu motorla ve şunu söylemek istiyorum; her sabah ve her akşamı iple çekiyorum,biran önce zaman geçsin ve motoruma binip yollara düşeyim diye.))Yeni alacak yada almayı düşünen arkadaşlara şiddetle tavsiye ediyorum.Arada sırada yolda park halindeykende insanlar ilgilerini gösteriyorlar sağolsunlar
    Şahsen motorumdaki şuan tek problemim uzun yolda selenin bedeni rahatsız etmesi.Kadıköyde motoplus'ta airhawk 2 ortopedik şişme motor minderleri satılmakta ancak fiyatları 250tl civarında.Hem artçı hem sürücü 500 ediyor.Şimdilik araştırma içindeyim ama sanırım neredeyse çözdüm.Yüzmeye yardımcı yumuşak mdf'den yapılan pedler var.Onlardan selenin içine monte edicem ve Şile'ye doğru yola çıkıcam.Bakalım nasıl bir etkisi olacak.

acoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Arkadaşlar Merhaba;
    Bu sele beni de çok rahatsız ediyor, hatta en büyük korkularımdan birisi, kuyruk sokumu kemiği dedikleri kemiğimi ağrıtıyor. Sizde de aynı mı?
    Şarköy'de Sigortacı...

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı acoskun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhaba;
    Bu sele beni de çok rahatsız ediyor, hatta en büyük korkularımdan birisi, kuyruk sokumu kemiği dedikleri kemiğimi ağrıtıyor. Sizde de aynı mı?
    Kıl dönmesine davetiye
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Kuyruk sokumundan çok sağ ve sol kalça kemikleri ağrımakta motordan inince bir süre sandalyeye oturamama yapmakta:D

Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Alıntı m.şanveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kıl dönmesine davetiye
    Korkutmayın
    Şarköy'de Sigortacı...

Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    http://www.viskoyatshop.com/Oturma-Simidi,PR-44.html

Bu hem portatif hemde ekonomik

Kıl dönmesi ve basur oturma simidi
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Bunun bizim motosikletlerin selesine uygun olacağını düşünmüyorum. Ama motosiklette kullanacağımız daha güzel mutlaka bir şey olmalı diye düşünüyorum...
    Şarköy'de Sigortacı...

Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Timoti-Hakan abi,giydirme bir sele almış kendisine,ona bir sor istersen,görünümü gayet güzeldi.

Yaptığım şakalar umarım kırıcı olmamıştır.

Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    ;) Yok o kadar alıngan değilimdir. Ama bizim motosikletlerde bir sele sorunu olduğu kesin, rahatsız edici. Timoti, Çorum'un nimetlerinden istifade ediyor elbette. Timoti Yaptırdığın selenin fotoğrafını gönderirsen sevinirim. Teşekkürler...
    Şarköy'de Sigortacı...

Motosikleti
    2010 gv 250
    benımde agrıtıyor uzun yolda giderken arka seleye geçiyorum kan dolaşımı saglıyorum

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Şu airhawk 2 hakikaten güzel birşeymiş kullananların yorumlarını okudum çok memnunlarmış ağrı falan yapmıyormuş fakat fiyatı çok pahalı bi alternatif bulmak lazım.

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    arkadaşlar herkese günaydın..

serden abi öncelikle aldığınız yeni motor hayırlı olsun.sizin yardıma ihtiyacınız olduğu dönem giremedim nete,kusura bakmayın.ama güzel motor almışsınız.vites geçişleri yağ değişimi ile yumuşamaz tam olarak diye düşünüyorum abi.zira 2 defa yağını değiştirdim ben ama değişme olmadı.neyse senin dediğin marka yağı deneyelim birde..sissybar hakanın(timoti) verdiği linkte mevcut abi.incele istersen.ama ben orjinal sissybarın kısa olduğunu düşünüyorum.tam sırta değilde bele geliyor boyu,o da ani kalkışlarda falan artçıyı rahatsız ediyor belinden.ben kaynak yerinden kestirip uzatmayı planlıyorum.

motorun ısınmasına gelince şehir içinde motorun ısınması normal çünkü bizim motorlar yağ soğutmalı ve yağ kimyasal olarak sudan daha erken ısınıp daha erken soğuyor bu da şehir içinde su soğutmaya göre birazCIK dezavantaj sağlarken şehir dışında avantaj sağlıyor,çünkü suya göre daha çabuk soğuduğu için motoru daha çabuk soğutuyor.ama aniden ısınma olayı varsa o zaman radyatörü,yağını falan kontrol ettirmekte fayda var.

hakan(timoti) abi bol bol geziyorsun ama resimlerden eser yok.nerde resimler?biran önce yükle de bizde bakalım.

sele konusuna gelince ben en başından beri bahsediyorum rahatsız edici diye.bana göre selenin süngersi yapısı ile dolgusu ile oynamak lazım.ben hyosource sitesinden sele kılıfı almıştım ama rahatsızlığı engellemiyor sadece seleyi muhafaza ediyor biraz.hakanda da aynısından var.ama sele olayını diğer arkadaşların ilgisi ile araştırıp ekonomik olacak şekilde hep birlikte çözebiliriz.

bu arada sonunda olan oldu arkadaşlar ve tayinim iskenderun'a çıktı.bayramdan sonra izmir'den ayrılış yapacağım ve kısmet olursa ekimin ilk haftası iskenderun'da başlayacağım.hayırlısı bakalım..bu koşturmaca sebebiyle de siteye giremedim.düzeni kurup rahat edene kadar fırsat buldukça girmeye çalışacağım...herkese kazasız keyifli sürüşler..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    Artık Yok...
    biz aldık arkadaşa ebaydan airhawk-2 90 dolar pade artı 23 dolarda shipping verdik.. çok modelleri var yalnız doğru modeli alıcağınıza emin olun satıcı ile görüşün..

biz arkadaşın roadstara aldık satıcıya is this fit for roadstar dedik not dedi harley models diffrent sonra toparladık yok dedik bu lifan 250 ye uyarmı uyar dedi öyle aldık
    dilimize ağzımıza dolanmış hep roadstar roadstar adamada roadstar dedik :D

harley modelleri pahalı 140 dolardan başlıyor 180 dolarlara kadar var.. normal cruiser padleri ucuz sadece ürünler amerika menşeili olduğu için yani çinde üretilipde amerikada satılmıyor amerikada üretiliyor haliyle tüm satıcılar amerikalı ve çoğunun uluslararası shippingi yok ancak özelden sormanız lazım bizim gibi..

Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Arkadaşlar meğerse bu sele herkese rahatsızlık veriyormuş. Hemen airhawk-2 yi araştırıp, bir de bizim döşemeci ile görüşmem gerekiyor. Herkesi bilgilendireceğim..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:16 ----------

İlker Hocam;
    Yeni tayin yerinde hayırlı uğurlu olsun, seneye darısı benim başıma...
    Şarköy'de Sigortacı...

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    İlker teşekkürler.Timotinin verdiği linkte fiyatı görünmüyor.Eskiden üstelik tl cinsinden fiyatı yazmıyormuydu? Yakın çevrenizde yokmu satılık sisibar,fiyatıyla bilgi verirseniz sevinirim.Saygılar.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    serden abi hyosource sitesinde sissybarın fiyatı ve kargo ücreti yazıyor.fiyatı 114.71 tl , kargo ücreti 59.14 tl.
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Sele rahatsızlığı için bir anı da benden :

2 ay kadar önce 4 motor Büyükmandıra ve Çerkezmüsellim rotasını gezdik, yaklaşık 300 kilometre yol yaptık. Ben, Hudson da yeni aldığım deri pantalonu giydim ilk defa. Malum kalın deri, dikiş yerleri de üst üste gelince daha da kalın oluyor.
    Kalça kısmında sağ ve sol parçaların birleştiği dikiş yeri öyle bir rahatsız etti ki beni, neredeyse motoru bırakıp gidecektim! 15 dakikada bir mola verdim! Eve geldim, aman allahımi oturamıyorum! Yüzüstü uzandım ama hanımın bana olan gülüşünü görmeniz lazımdı!
    Seleye kesinlikle çözüm lazım!
    Aslında en kolayı bir oto döşemeciye gidip süngeri deriyi söktürüp sadece iskeleti bırakmak! Sonrasında ise Lifan 250 Roadstar ınkine benzer bir sele yaptırmak! Yakın arkadaşım Süleyman da var Lifan250, sele çok rahat! Ama biraz risk var, döşemeci iyi bir usta değilse elimizde sele sanayi sanayi gezeriz artık
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Motoru alalı 4-5 gün oldu ama şu ayaklarımın açık kalması olayına hiç alışamadım ya, cruiser cidden bi farklıymış, bide dizliklerim depoyu çiziyor ona çözüm üretmiş olan arkadaş varmı ?

Son olarak de benzin sarfiyatı biraz bonkör gibi geldi 4.2/100 falan yakıyor kaba bi hesapladım ama belki de alışma döneminde olduğumdan dolayı öyledir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler