Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı canow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seviyesizlik ile alakalı birşey demedim ben aman ha! ... Ben ufak harflerle bir an iç geçirmiştim. Ramazanın ilk günü bende GV 250 ime kavuşmuş bulunmaktayım. Şimdilik kapalı garajda 1. viteste alışmaya çalışıyorum. Ama çıkar beni dışarı diyor kerata. Az evvel bende gece 2:30 sularında bi çıkardım dışarı nefes aldı biraz motorcağız. Sevdim ben bu motoru
    Daha çok seveceksin bindikçe

Bende 2008 yılının Ramazan ayında almıştım motorumu. Heyyt be ne günlerdi...
    Hayırlı olsun motorun.
    ..::.. GO ..::..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Onyx250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya kymco konusunda; o sadece benim görüşüm tabi ki zevkler farklı olabilir.

Renk önemli değil, en kötü boyatır ruhsata işletirsin. Mat siyah yapanlar var gv250 leri. Hoş duruyor. Benimki kırmızı-gri olanında. Kırmızı rengi de hoşuma gidiyor ancak ileriye dönük boyatma planlarım var benim de (eğer motoru değiştirmezsem tabi). Hyosung'ların farklı modelleri de var ancak hepsi gelmemiş buraya sanırım. Örneğin GV650 anniversary edition var siyah-kırmızı, ya da gv250 lerin siyah-kırmızı olan bi özel üretim serisi var sanırım. Onlar da yok.
    Hocam mat siyaha boyatmak harika bir fikir. HD lerde görmüştüm müthiş duruyor. Renk seçimim tamamlanmış oldu, teşekkürler.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:08 ----------

Alıntı caner_54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selamlar. hyosung alacak olan arkadaşım arkadaşlarında dediği gibi hyosung türkiyeye 2009 yılından itibaren st kanuni adı altında geliyor. Malzeme kalitesi bakımından ve her bakımdan yenilerin daha iyi olduğunu düşünerek aldım bende motorumu. Boşa geçme gaz kesme problemi yok motorumu getireyim boşa geçiremezsem bir kerede , hediye ederim. enjekiyon gibi yenilik var daha az yakıyor. Motorun beyni bütün arızaları haber veriyor. Sıfırı 2 yıl garantili. Daha uzun süre binmeyeceksen 2 yıl başın ağrımayacak demektir. aşağıdaki vericeğim linkte yenilikleri yazıyor motorun. Ayrıca bir arkadaşım gidondaki kumanda panellerının değiştiğini ve daha kalitesiz olduğunu söylemişti bir keresinde bizim kumanda panellerimiz hyosung gv 650nin kumanda panelleridir araştrılablir.
    http://www.stkanuni.com.tr/BasinOdasi.aspx?ID=2 herkes mutlaka okusun derim*
    saygılar...
    Caner54 arkadaşım verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim.

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı canow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seviyesizlik ile alakalı birşey demedim ben aman ha! ... Ben ufak harflerle bir an iç geçirmiştim. Ramazanın ilk günü bende GV 250 ime kavuşmuş bulunmaktayım. Şimdilik kapalı garajda 1. viteste alışmaya çalışıyorum. Ama çıkar beni dışarı diyor kerata. Az evvel bende gece 2:30 sularında bi çıkardım dışarı nefes aldı biraz motorcağız. Sevdim ben bu motoru
    Hayırlı olsun güle güle kullan ne tesadüf ben de ilk motorumu ramazanda almıştım gv 250 değildi tabi çin malı idi merak etme çok çabuk alışırsın kullanımı çok rahat özellikle benim eski motorumla karşılaştırırsam arada dağlar kadar fark var.
    Allah kaza bela vermesin.

Arkadaşlar Amerika da satılan gv250 lerde kullanılan dijital gösterge.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:35 ----------

http://img804.imageshack.us/img804/4827/80356226.jpg

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:38 ----------

Motosikleti
    Hyosung gv 250
    Alıntı canantas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin Key-x,
    Biraz kendinden de bahsedebilirsen seviniriz!
    Öncelikle sıcak karşılamalar için teşekkürler HOŞBULDUK
    28 yaşındayım,
    İstanbul çapa da oturuyorum,
    tekstil işiyle ilgileniyorum,
    motorumu bu hafta Ptesi günü aldım (henüz alışmaya çalışıyorum) ve biran önce uzunyola çıkmak istiyorum.
    Ayrıca motoru yeni aldığımdan yağ filtre vs bakımı yaptırmak istiyorum bana yakınlarda önerebileceğiniz usta yada servis var mı acaba??

Whitehair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    Ben adam gibi servisini bulamadım o yüzden tavsiye edemiyorum. Ama Avcılar servisini pek bi methediyorlar.

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    arkadaşlar herkese merhaba..

canow arkadaşım ben o açıklamayı yaparken senin öle bişi ima ettiğini düşünmedim ve ima da etmedim.sadece açıklayıcı olsun diye yazmıştım,sorun yok yani..

key-x arkadaşım aramıza hoşgeldin..umarım motorunla kazasız belasız keyifli kmler yaparsın..

recoil arkadaşım..ne yaptın karar verdin mi?hangi motoru alacağına?
    ben gv250 derim hala.mct 250 yi direk ele..(ondan bahsetmişsin çünkü)çift silindir ve tek motor bloğuna sahip o motor şehirlerarası yollarda yani uzun yollarda seni yorar.ama fiyat olarak 3000 civarı bişi düşünüyorsan bisan roadstar250 yi de tavsiye ederim.keeway landcruiser250 yi de ele derim..şekil olarak hoş klasik bir havası var ama benim deneme fırsatım olmuştu..beygir olarak düşük ilk olarak.güç sorunu yaşayabilirsin.ayrıca daha seleye oturduğumdan itibaren işçiliğinin vasatlığı hemen kendini hissetttiriyor.dolayısıyla iyi motor olmasına karşın gv250 ile kıyasladığında tartışmasız gv250 galip geliyor.ayrıca macar malı deseler de landcruiser250 çin malı diye biliyorum..güç ve performans olarak geriye venox250 ve gv250 kalıyor.ikisinin de performansı birebir neredeyse.özellikleri de birebir.ama venoxun fiyatı biraz pahalı ve tipi de farklı.tarz meselesi yani.
    sonuç olarak ben gv250 derim.ama seçim senin..

herkese iyi haftasonları arkadaşlar..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    Hyosung gv 250
    Akadaşlar gerçekten önerebileceğiniz bir servis yada usta yok mu? :S
    Sanırım yağı kendim değiştirmem gerekecek

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    yağı değiştirmek için servise gitmene gerek yok eğer sen değiştirmesini biliyorsan...kendin yapınca hem eğlenceli oluyor hem daha bir kıymetli oluyor.ama illaki servise gideceksen bence herhangi birine git.hangi servise gitsen yağ değişimi yaparlar.yağ değişimi için servis kalitesi aramaya gerek yok bence..

Motosikleti
    Hyosung gv 250
    Aslında yağ değişimi sorun değil filtreyi dahi değiştirebilirim.
    Esas amacım yola çıkmadan motoru bir ustaya göstermek. Çünki motora henüz yabancıyım biraz aşinalık olsa tedirgin olmazdım.
    yaklaşık 3000 km lik bir yolculuğa çıkacağım. Kaygım bu sebepten.

Motosikleti
    CBR 600F
    Alıntı Key-x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akadaşlar gerçekten önerebileceğiniz bir servis yada usta yok mu? :S
    Sanırım yağı kendim değiştirmem gerekecek
    Hasanpaşa da (kadıköy) moto capro'nun karşısında Atilla usta var, ben satın aldıktan sonra oraya götürdüm kontrollerini, standard bakımlarını falan yaptı. İşinden memnum kaldım şahsen. Onu tavsiye edebilirim.

Motosikleti
    Hyosung gv 250
    Onyx250 teşekkürler.
    Eğer avrupa yakasında biryer bulamazsam oraya gitmem gerekecek.

Motosikleti
    Hyosung GV250
    avrupa yakasında maslak'ta yücel motor var. artık yetkili servis olmasa da ustaların işinin ehli olduğu söyleniyor. yanlış hatırlamıyorsam ikinci kısım 27. sokakta olması gerek. ama bi google'dan arat

Motosikleti
    2010 gv 250
    istanbulda avcılarda motopark var sakaryadan gittim oraya 186km.

hayırlı olsun

Motosikleti
    Hyosung gv 250
    ilgilenen tüm arkadaşlara teşekkür ederim.
    Arkadaşlar benim bir sorum daha olacak;
    Motor çalışırken boşa geçirme sorunu yaşıyorum. Nadiren boşa geçiyor. Motor çalışmadığı zaman sorunsuz geçiyor. Bu rutin birşey midir? yoksa debriyajda sorun mu var?
    Yardımcı olursanız sevinirim.

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Bizim motorların hepsinde boşa geçirmek biraz tecrübe gerektiriyor. Çalışır durumda iken 3000 devir civarı rahatlıkla boşa alabilirsin. Kullandıkça, tecrübe ettikçe kolaylaşacak...
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

sparkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba
    Bende 2000 km den beri gv250 kullanıyorum. forumu bayadan beri takip ediyorum. yanı başka motorlarda nasıl bilmiyorum ama evet boş vitesi bulmak biraz zor olabiliyordu ilk zamanlarda .şu an çok nadir boş vitesi bulmakta zorlanıyroum..

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    sparkhan aramıza hoşgeldin..
    ben forumun eskilerinden biriyim ama ben bile hala boşa geçirirken zorlanıyorum.ve bazen sinirim bozuluyor ve önce motoru durduruyorum sonra vitesi boşa alıp tekrar çalıştırıyorum.ama üşenmeden yılmadan uğraşırsak sanırım üstesinden geliriz..
    yani bu durum bizim motorların karakteristik durumlarından biridir.vites geçişleri de kemiklidir bizim motorların.herhangi bir sorun aramayın hepimizde var aynı durumlar

sparkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hoşbulduk Yörük..
    benim motorumu alırken sizin haberiniz olmasada bana epeyce yardımcı oldunuz.. hepsini daha okuyamadım ama forumun büyük kısmını okudum ve gv 250 almama siz neden oldunuz.
    olurda pişman olursam bütün suç sana ve forumdaki diğer arkadaşlara ait

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler