Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı nightshift adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam dostlar
    cumartesi harbitürkün dediği gibi toplaya toplaya dewam edebiliriz.
    ben avcılardayım E-5 üzerinde avcıları geçer geçmez BP benzin istasyonu var ben orda olacağım saat 4,30 gibi.
    hep birlikte güzel vakit geçirelim.
    Tarkan dostum evliliğe ilk adımın hayırlı olsun.eskiler yenilerin elinden tutuyor ve gezmeye götürüyor desenize arkadaşlar ben de denizli.deyim.yemek molası verdim.kablosuz overme varmış,yazayım dedim.şimdiden iyi eğlenceler..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar uzun zaman oldu görüşmeyeli ve yeni arkadaşlarla tanışmayalı.

Eski gv 250 cilerden biri olarak terfi edenleri etmeyenleri gv 250 topicine takılıp arkadaşlık ortamını sevenleri gv 250 sini satıp topici terkedemeyenleri buluşturmak için ben tarkan ve devrim ufak bi organizasyon yaptık. Cumartesi saat 16:00 da tekirdağ köftesi yemeye gidiyoruz. Akşamüstü yola cıkıp akşam serınlıgınde de gerı donmeyı planlıyoruz pazar gunu ozel işlerinizi aksatmadan halledebılırsınız.

Buluşma yeri ve saati yok telefonlaşarak ayarlayabılırız.
    arkadaşlar ben çok büyük bir ihtimalle katılamıyorum buna. sabah hem aöf sınavlarım var, hem de hanımın kaskı olmadığı için artçı olarak onu yanıma alamayacağım. öyle olunca da evde soğuk rüzgarlar esebiliyor

inşallah başka sefere. size şimdiden iyi yolculuklar, iyi eğlenceler

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Alıntı queequeg adlı üyeden alıntı Mesajı göster

peki canan hocam bu tomtom'u motosiklete bağlama olayı nasıl olacak? kendi içinden bağlantı aparatları falan çıkıyor mu, yoksa onu bi ustaya falan mı yaptırmak gerekiyor?
    Kendi kutusunda vakumlu bağlantı aparatı çıkıyor. Fakat bu daha çok düz yüzeyler için. Ama kanımca devir göstergesinin üzerine takılabilir!

Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar uzun zaman oldu görüşmeyeli ve yeni arkadaşlarla tanışmayalı.

Eski gv 250 cilerden biri olarak terfi edenleri etmeyenleri gv 250 topicine takılıp arkadaşlık ortamını sevenleri gv 250 sini satıp topici terkedemeyenleri buluşturmak için ben tarkan ve devrim ufak bi organizasyon yaptık. Cumartesi saat 16:00 da tekirdağ köftesi yemeye gidiyoruz. Akşamüstü yola cıkıp akşam serınlıgınde de gerı donmeyı planlıyoruz pazar gunu ozel işlerinizi aksatmadan halledebılırsınız.

Buluşma yeri ve saati yok telefonlaşarak ayarlayabılırız.
    Süper bir fikir. Cumartesi oldukça yoğunum aslında, sabah hanımın AÖF sınavları var Tekirdağ da, öğleden sonra da kızımın bir etkinliği var.
    Ama takriben saat kaçta Tekirdağ da olacağınızı söylerseniz mutlaka gelirim.

Bu arada, eğer niyet tadında bir Tekirdağ köfte yemekse Çorlu da yani Trakya da oturan biri olarak size muhteşem bir yer önerebilirim! Bugüne kadar kimi götürdüysem oraya her defasında aynı lezzeti buldum orada, gelenler de müptelası oldu!

Aslına bakacak olursanız, aşağıdaki 3 yerden et yemeden et edim dememek lazım!

1- Değirmenköy Ercan Lokantasında süt kuzu külbastı!,
    2- Lüleburgaz Büyük Mandıra da sütte terbiye edilmiş tavuk!
    3- Lüleburgaz Çerkez Müsellim de köfte (Ankara dan sadece köfte yemeye geliyorlar!!!)

Bir de yukarıda anlattığım Tekirdağ Köfte O başka bir yerde

Bu kadar reklam ve ballandırarak anlatmadan sonra (lezzet garantisi veririm arkadaşlar), saat kaç gibi Çorlu civarında olabileceğinizi söyleyebilecek misiniz?

[B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    canantaş arkadaşlar saat 16 da yola çıkacaklar karşıdan 1 saatte avcılara gelseler ( sonuçta motor bu ) avcılardan kınalı mevkii yaklaşık 45 dk sürse 18.00 gibi kınalı mevkiinden geçiyor oluruz.
    Tavsiyelerin güzel bende misinli köyüne yakın çalışıyorum aslında büyükkarıştırandada süper bir et yapan köhne bir yer var orası da aklıma geldi. Ama amaç yemek değil yola çıkıp kafamızca takılmak aslında tekirdağ köfte bahane eğer bize katılmak istersen çok seviniriz

ben herhalukarda cep telefonumu buraya yazıyorum gelmek isteyen olursa arayın organize ederim
    0544 340 13 34

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:11 ----------

Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tarkan dostum evliliğe ilk adımın hayırlı olsun.eskiler yenilerin elinden tutuyor ve gezmeye götürüyor desenize arkadaşlar ben de denizli.deyim.yemek molası verdim.kablosuz overme varmış,yazayım dedim.şimdiden iyi eğlenceler..
    saolasın hayırlısıyla bir bitirsem şu olayı zaten süper olacak...
    sizler artık öncü grupsunuz bizler sizi takip ediyoruz...

gezmeye gidelim diyoruz ama baksana kimse gelemiyor neyse canım başka sefere gelirler biz bi yol yapalımda...
    enjoy your ride and enjoy forever

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    O zaman saat 18:30 civarında Çorlu girişte Orion da buluşalım mı? Ben o saate kadar bütün işlerimi halletmiş olurum!
    Katılmayı elbette isterim, o kadar muhabbetimiz var burada! Köfte bahane olsun ama tadında olsun derim!
    Telefonunu aldım, benimki de 0 533 291 01 73.
    Eğer OK ise ben 18:30 da Orion alışveriş merkezinin yakınındaki OPET beniznliğinde olacağım!

Bu arada Büyükkarıştıran da bahsettiğin köfteci Ahmet Bey köyünde olsa gerek değil mi?
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Yok daha :(
    durduk yerde canım köfte çekti şimdi
    keşke ben de şimdi almış olsa idim motosikleti, hoş kayserideyim ama :( inaşşalh ben motosikleti almak için istanbula geldiğimde de böyel bir organizasyon olur.
    şimdiden afiyet olsun

acoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650

Merhaba

Merhaba Arkadaşlar;
    Bu gün Şarköy'de beğendiğim bir dükkanı satın aldım, kredi işlemlerine başladım. Şu organizasyonlarınız beni mest ediyor. En kısa zamanda emekli olup, artık köftecileri bende dolaşmak istiyorum...
    Şarköy'de Sigortacı...

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Hayırlı uğurlu ve bol kazançlı olur inşallah Ayhan Hocam!
    Buralarda mıydın yoksa daha önceki gelişinde mi bakmıştın?

Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Sağolasın Canan Hocam;
    Emekli olunca sigorta acenteliği işletmek istiyorum. Oralara gelsem kesin haberiniz olurdu. Geçen geldiğimde bakmıştım. Şimdi anlaşıp anladım. Kısmet olurda oraya yerleşince hayallerimden birisidir Uçmakdere yolundan sizlerle gelmek. Bayramın yerinde mola vermek, Hoşköy'de sahilde gezmek. İnşallah az kaldı hocam.
    Şarköy'de Sigortacı...

nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    Alıntı canantas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman saat 18:30 civarında Çorlu girişte Orion da buluşalım mı? Ben o saate kadar bütün işlerimi halletmiş olurum!
    Katılmayı elbette isterim, o kadar muhabbetimiz var burada! Köfte bahane olsun ama tadında olsun derim!
    Telefonunu aldım, benimki de 0 533 291 01 73.
    Eğer OK ise ben 18:30 da Orion alışveriş merkezinin yakınındaki OPET beniznliğinde olacağım!

Bu arada Büyükkarıştıran da bahsettiğin köfteci Ahmet Bey köyünde olsa gerek değil mi?
    yok karıştıranın içinde bu ufak bir yer ama ahmet bey dekini de bilirim
    yarın araşalım canan olurmu ama bence sorun yok süper olur
    o saattede orda olmuş oluruz diye düşünüyorum
    telini aldım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:01 ----------

Alıntı acoskun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar;
    Bu gün Şarköy'de beğendiğim bir dükkanı satın aldım, kredi işlemlerine başladım. Şu organizasyonlarınız beni mest ediyor. En kısa zamanda emekli olup, artık köftecileri bende dolaşmak istiyorum...
    hayırlı olsun bol kazançlar dilerim
    enjoy your ride and enjoy forever

Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    ---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:01 ----------

[/COLOR]

hayırlı olsun bol kazançlar dilerim[/QUOTE]

çok teşekkür ederim, daha iyisi sizin olsun...
    Şarköy'de Sigortacı...

Motosikleti
    Honda Shadow 750 - 2007
    uzun bir zamandan sonra tekrardan selamlar saygılar herkese..
    Arkadaşlar şu anda acil lastiklerimi değiştirmek istiyorum. Sorunum markalar içerisinde lastik ebatlarıma uygun bir lastik bulamadım ( daha dogrusu buldum fakat 130€ tanesi civarinda.)
    Tavsiye edebileceginiz daha uygun fiyatta orta kalite lastik nerde ve hangi marka bulabilirim acaba? Ayrıca şu anda kafamda kendi üzerindeki orjinal lastik markası olan Shinko var ama onda da kac tane yer aradıysam yine aynı ölçülerde bulamıyorum.
    Eğer bu ölçülerde bulunmuyorsa da hangi ölçüleri tavsiye edersiniz. Çıkamadım işin içinden gibi .. :(
    ön: 110/90*16
    arka: 150/80*15
    Acil yardım ederseniz çok sevinirim.

Herkese tekrardan selamlar ..

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı nightshift adlı üyeden alıntı Mesajı göster

gezmeye gidelim diyoruz ama baksana kimse gelemiyor neyse canım başka sefere gelirler biz bi yol yapalımda...
    Aslında ben de gelmek isterim ne zamandır bekliyordum böyle bir geziyi fakat bu çok ani oldu cumartesi de çalışıyorum o yüzden gelemem bi kaç gün daha erken haberim olsaydı gelebilirdim.
    Neyse artık yaz da geldi daha çok geziler olur illa birine katılırız sizlere iyi yolculuklar.

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    Alıntı 35onder48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzun bir zamandan sonra tekrardan selamlar saygılar herkese..
    Arkadaşlar şu anda acil lastiklerimi değiştirmek istiyorum. Sorunum markalar içerisinde lastik ebatlarıma uygun bir lastik bulamadım ( daha dogrusu buldum fakat 130€ tanesi civarinda.)
    Tavsiye edebileceginiz daha uygun fiyatta orta kalite lastik nerde ve hangi marka bulabilirim acaba? Ayrıca şu anda kafamda kendi üzerindeki orjinal lastik markası olan Shinko var ama onda da kac tane yer aradıysam yine aynı ölçülerde bulamıyorum.
    Eğer bu ölçülerde bulunmuyorsa da hangi ölçüleri tavsiye edersiniz. Çıkamadım işin içinden gibi .. :(
    ön: 110/90*16
    arka: 150/80*15
    Acil yardım ederseniz çok sevinirim.

Herkese tekrardan selamlar ..
    150 90-15 duro en uygun fiyatlı

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı bazen25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150 90-15 duro en uygun fiyatlı
    Aynen katılıyorum. Bende sattığımı motoruma Duro lastiklerden taktırmıştım. O zaman çiftine 190 TL vermiştim sanırım. Çok da memnundum lastiklerden tavsiye ederim. Sadece arka lastik 1 cm daha kalın oluyor orijinal ölçülerde yok maalesef Durolarda.

Bu arada arkadaşlar çok ters bir zamana geldi Tekirdağ gezisi :( Perşembe günü Devrimle de konuştuk. Ne yazık ki benim hanımın c.tesi ve pazar sınavları var. 2 günde öğleden sonra 14:30'da giriyor sınava. O yüzden bizde katılamayacağız ne yazık ki :( Çok istiyordum Tekirdağ taraflarını görmeyi ama başka zamana kısmetmiş artık. Dikkatli gidin gelin olur mu. Bol bol da fotoğraf çekmeyi ihmal etmeyin
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Anadolu yakasından saat kaçta ve nerede buluşulup hareket edilecek?
    Benim kayınbirader, Semir, Orhan ın motorunun yeni sahibi de gelecek.
    Saat, yer ve telefon bilgisi alabilirsem ona ileteyim.
    Onun da ilk grup sürüşü olacak bu!

Orhan, keşke sen de gelseydin! Hem eski motorunu görmüş olurdun hem de seni burada misafir etmiş olurdum!

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Anadolu yakasından bir ben varım ama saat 2 de belli olacak, bugün akşam vardiyasnda çalışıyorum. Yani saat 5 te iş başı yapmam lazım yerime bir arkadaş var onu ayarlamaya çalışıyorum
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anadolu yakasından bir ben varım ama saat 2 de belli olacak, bugün akşam vardiyasnda çalışıyorum. Yani saat 5 te iş başı yapmam lazım yerime bir arkadaş var onu ayarlamaya çalışıyorum
    Yeni giviikiyüzelliciler fos çıktı ) kimsde tık yok
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

R_E_B_E_L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Yeni giviikiyüzelliciler fos çıktı ) kimsde tık yok
    Yeniler olmazsa eskilerden verelim..
    !! DİKKAT !! EJDERHA ÇIKABİLİR

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı R_E_B_E_L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeniler olmazsa eskilerden verelim..
    Ooo Muratcım sen buralarda mıydın yahu Sesin soluğun çıkmıyor hiç kardeş nerelerdesin?

Alıntı canantas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anadolu yakasından saat kaçta ve nerede buluşulup hareket edilecek?
    Benim kayınbirader, Semir, Orhan ın motorunun yeni sahibi de gelecek.
    Saat, yer ve telefon bilgisi alabilirsem ona ileteyim.
    Onun da ilk grup sürüşü olacak bu!

Orhan, keşke sen de gelseydin! Hem eski motorunu görmüş olurdun hem de seni burada misafir etmiş olurdum!
    Canan inan bende çok isterdim dostum. Fakat tam sınav haftasına denk geldi işte :( Ayrıca özlemiştim Yavrukuşu görmüş olurdum ama bir sonraki geziye inşallah diyorum. Bol bol foto isteriz ona göre haa
    ..::.. GO ..::..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler