Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    _SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Ah be abi bu gezilerin tadı damağımda kaldı valla. Havalar düzelse de bir an önce tekrarlasak
    Tekirdağ-Çorlu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    hyosung gv250
    Canan abi senin motor daha dolu değilmiydi?Sissybar, yan seleler, sis farları, led ışıklar acaba yanlış mı hatırlıyorum.

HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Yasin inşallah denk gelir tanışırız fuar zamanı şöyle toplu bir yol yaparız hem de
    Canan inan çok merak ediyorum o hallerini görmek nasip olur inşallah
    Ride hard or stay at home

Yasoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Alıntı HeruNolweo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yasin inşallah denk gelir tanışırız fuar zamanı şöyle toplu bir yol yaparız hem de
    Canan inan çok merak ediyorum o hallerini görmek nasip olur inşallah
    İnşallah 4 yaşını da 40 yaşını da görürüz kızlarımızın..

Fuar yaklaşınca ve hava şartları belli olunca organizasyonu yaparız.

Motosikleti
    suzuki an125
    Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vayy be Koray'ın motorunu ilk aldığımız günü hatırlıyorum. Yağmur ve fırtınalı bir akşamda, Maslaktan Darıca'ya kadar götürmüştüm motorunu. Sonrasında Önder'in de dediği gibi çok iyi baktı motoruna ve nerden nereye şimdi motor Bodrumda

İlker, Devrim'inde dediği gibi karışık biraz Koray'ın durumu. Varadero almış ama gözü hala DL650'de onun Artık cruisere bineceğini pek sanmıyorum Koray'ın, gönlü bu tarz motorlardan yana ama başka sebepleri var enduro tarzı için.

Neyse bayağı kişiselleştirdik topici

Bu arada ben fuara motorla gitmeyi çok istiyorum inşallah hava güzel olursa ortak bir yerde toplanıp gidebiliriz diye düşünüyorum. Ne dersiniz?

Hakan zaten komşuyuz birlikte geçeriz gelirsen fuara, senin içinde uygun olursa.
    orhan ben hafta sonu bırakamıyorım dükkanı çok yoğun oluyor..sanırım ilk günü perşembe erkenden gidip döneceğim bi aksilik çıkmazssa :(

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    O resimler aksesuarları takmadan önceki hali.
    Sissy bar, Hudson çanta, geniş ayaklık var o resimlerden farklı olarak.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:25 ----------

Alıntı _SuLeYMaN_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ah be abi bu gezilerin tadı damağımda kaldı valla. Havalar düzelse de bir an önce tekrarlasak
    Ben de Süleyman,
    Bu yaz daha kalabalık düzenleriz gezileri...
    Zaten tanışmamız gereken bir sürü de arkadaş var, sadece yazışmakla olmuyor!
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    yaw arkadaşlar yolunuz antalyaya falan düşmezmi?şöyle çılgınlık yapıp çıkın yola ben sizi antalyada ağırlayım..sonra beraber döneriz izmire kadar eşlik ederim size olmamı

wayy be süleyman kardeşim de tam koruma,pantolon da var sanrım...helal abi ;)
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    herkeze merhaba

eskileri burda tekrar aktif görmek ne güzel
    bende dedimki kimsenin sesi soluğu çıkmıyor kayboldular gitrtiler meğerse herkez burdaymış

Burakcım ALLAH analı babalı büyütsün hayırlı sağlıklı sıhatli bir ömür dilerim Ada ya. Bu arada bizim yan komşunun kızının adı da Ada.
    enjoy your ride and enjoy forever

_SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw arkadaşlar yolunuz antalyaya falan düşmezmi?şöyle çılgınlık yapıp çıkın yola ben sizi antalyada ağırlayım..sonra beraber döneriz izmire kadar eşlik ederim size olmamı

wayy be süleyman kardeşim de tam koruma,pantolon da var sanrım...helal abi ;)
    Pantolonsuz gezmem abi Biraz ağdalı bir cümle oldu ama herkes anladı sanırım
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    Honda Shadow 750 - 2007
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hatta antalya izmir arasına da bir Bodrum sıkışır .. ;))

ANTALYA - BODRUM - IZMIR

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Hakikaten topic hareketlendi

İlkercim vallahi dediğin gibi Koray aldı Varederoyu ama Devrim'in de dediği gibi çocukluk arkadaşıyla ortak aldı, onun gönlü hala DL650'de.

Burak biliyorsun geçen sene arabalı vapurla karşıya geçip gerisin geri dönmek koymuştu birazcık ama bu sene hava şartları iyi olursa seni yine alırız Carrefour'un ordan ama dediğin gibi motorla inşallah

Hakan ne yapalım kısmet artık, yalnız senin bu haftasonu dükkanı bırakamama işin kötü olucak yahu. Hayır yarın öbür gün GV.ciler bir gezi düzenleyelim haftasonu desek sen gelemeyeceksin o zaman

Canan, Trakya tarafını çok merak ediyorum ben. Bir gün mutlaka motorla o bölgelere gelmeyi istiyorum. Hatta belki ufak bir organizasyon yaparız o tarafa. Sende bizi gezdirirsin

Tarkan sende hoşgeldin, uzun zamandır sesin çıkmıyordu benim gibi
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    önder dimi yaneee?

orhan abi koray abi motorunun resmini gönderse de baksak...nerde bu adam yaw?

tarkan hoşgeldin dostum..

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Bu yaz Ben, Süleyman ve müsait olursa Savaş Abi, Ömer ya da kısacası Tekirdağ MT olarak bir organizasyon yaparız. Rota konusunda Savaş Abi nin eşsiz önerileri olacaktır. Eminim onun yazılarını okuyorsunuzdur. Tanışmanızı da isterim onunla...
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    Canan abi bende anne tarafından pınarhisarlıyım fotoğrafı görünce heyceanlandım.Bu sene aslında topluca iğneada gezisi olursa bende gelmek isterim. =)
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Çok isterim senin de katılmanı Emrah! Bu yaz illa ki İğneada rotası olacaktır.

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Canan Tekirdag tarafina gezi olursa katilmayi cok isterim. İnsallah yaza bir gezi olur.

İlker aslinda Korayla son konusmamda interneti baglattim artik topicte aktif olurum demisti. Ben yarin yada obur gun tekrar ariycam sorarim varmi motorunun resmi diye.
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Aslında bu yaz Süleyman la birlikte vardı niyetimiz, hatta Facebook daki Grup ta da yazmıştım ama bir türlü kısmet olmadı. Ama inşallah bu sene yaparız!

HaYaBuSa_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125
    Alıntı ROBIN_HOOD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YA PARDON YENİ ÜYEYİM YBR 125 TOPİĞİ VARMIŞ NERDEN GİRECEM
    bn yenı yenı motorun değimlerını oğrenıyorum [(ybr 125 topiği)] Ne demek

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    günaydın arkadaşlar..

canan abi ya tekirdağ mt ile tanışmayı çok istiyorum ama nasıl olur bilemiyorum.

orhancım bugün ben de arayacam koray abiyi..dün arayacaktım unuttum..

neyse herkese kocaman kocaman sevgiler..

Motosikleti
    hyosung gv250
    Şu yaz bi gelsin, kafamda o kadar çok plan varki anlatamam.Sınav stresi bitmiş olucak rahatlıcam, kafamı takıcak bişey olmayacak, staj bitmiş lise bitmiş olucak hayırlısıyla.Hava sıcak olucak en önemlisi ve doya doya keyfini çıkara çıkara motorumu sürücem inş. kısmet olursa.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler