Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    arkadaşlar hakanın çantasından sipariş verdim.muhtemelen cuma günü elime geçer diye düşünüyorum.ha bir de sosis çanta siparişi verdim.

hakancım teşekkür ederim.bakalım çanta elime geçsin bende duruma göre hareket ederim.dostum tayinim o taraflara çıkarsa ileride görüşürüz inşallah.
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    suzuki an125
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar hakanın çantasından sipariş verdim.muhtemelen cuma günü elime geçer diye düşünüyorum.ha bir de sosis çanta siparişi verdim.

hakancım teşekkür ederim.bakalım çanta elime geçsin bende duruma göre hareket ederim.dostum tayinim o taraflara çıkarsa ileride görüşürüz inşallah.
    inşallah ilker..feyizoğlundan sipariş verdinse cumaya kalmaz gelir..güle güle kullan dostum

Yasoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Güle güle kullan Yörük. Geçen sene fuarda fiyatlar baya düşmüştü diyor bazı arkadaşlar, belki daha ucuza alabiliriz fuardan. Sırf o yüzden fuarı bekliyorum bende.

Bu sabah ehliyet için verdim evrakları Trafik Şubeye. İnşallah bu akşam alıcam ehliyetimi. Artık mahalle aralarından çıkacağım için bana da lazım olacak çanta. Özellikle motordan indiğimde üzerimdeki korumaları koymak için istiyorum çantaları. Dizlik, sırt koruması falan sığar umarım bu çantalara.

Kask sığmaz herhalde di mi Hazer?

Motosikleti
    suzuki an125
    Alıntı Yasoe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım sana uygun olmaz Yörük ama geçen sene fuarda fiyatlar baya düşmüştü diyor bazı arkadaşlar, belki daha ucuza alabiliriz fuardan. Sırf o yüzden fuarı bekliyorum bende.

Bu sabah ehliyet için verdim evrakları Trafik Şubeye. İnşallah bu akşam alıcam ehliyetimi. Artık mahalle aralarından çıkacağım için bana da lazım olacak çanta. Özellikle motordan indiğimde üzerimdeki korumaları koymak için istiyorum çantaları. Dizlik, sırt koruması falan sığar umarım bu çantalara.

Kask sığmaz herhalde di mi Hazer?
    şimdiden hayırlı olsun ehliyetin..kask sığmaz çantaya dostum,ama ben şöyle pratik bir çözüm buldum kask için...birtane bisikler kilidi aldım,kaskı sisybar'a kitliyorum rahat rahat motorun üstünde bırakıyorum...bisiklet kilidim hep çantamda,hatta artcı ile çıkarsam iki kaskı birden kitleyebiliyorum..bu şekil sanada tavsiye ederim..istersen şifreli,istersen anahtarlı bisiklet kilidi al kask taşıma derdin olmasın

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    hakan feyizoğlundan verdim siparişi.eğer bugün verirlerse kargoyu yarın evde olur diye düşünüyorum bende.bakalım artık..

yasin teşekkür ederim.fuarda muhtemelen afganistanda olacağım için.fuara yetişemeyeceğim için bende feyizoğlundan verdim siparişi.hoş bu feyizoğlundan üçüncü siparişim.3 siparişte 20 ye yakın ürün aldım.adamlar cidden güvenilir ve müşteri memnuyeti ön planlı olacak şekilde çalışıyorlar..inşallah tez zamanda alırsın ehliyetini..

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Feyizoğlu gerçekten kaliteli bir yer arkadaşlar. Mağaza çalışanlare ve sahipleri de çok sıcaklar. Fırsatınız olursa İstanbul daki satış mağazalarına da gitmenizi tavsiye ederim.
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

Motosikleti
    Kawasaki Z 750
    [QUOTE=HAZER;1945019]dostum ben çıkardım ön camı...orjinal camdan daha küçük bendeki öncam ve pek işe yaramıyor..bende öncam için fuarı bekliyorum.ordada uygun bişey bulamazssam istediğim ebatlarda pleksi kestirme yoluma gidecem

hazer ben de fuara geliyorum ankaradan 7-8 kişilik bir ekiple.. cumartesi fuara gidip son olarak hudson deri'ye bakacağız ordan da geri dönüş ankaraya. orada tavsiye edeceğin başka bir yer varsa değerlendirebiliriz. feyizoglu yakın mı o tarafa?

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Feyizoğlu Okmeydanı İtfaiyenin karşısında. Nispeten yakın sayılır.
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

Yasoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    ZOR OLDU,
    UZUN SÜRDÜ,
    BAYA PARAYA MAL OLDU
    AMA SONUNDA EHLİYETİMİ ALDIM.

Mahalle aralarından kurtuldum artık!!!

Hazer, bisiklet kilidi önerisini çok tuttum. Teşekkür ederim. En kısa sürede alıcam birtane. Yan çantaları alana kadar sırt çantasına koyarım...

Motosikleti
    Hyosung gv250
    hazer motorun cok guzel olmus yakıyor gule gule kullan.. bende hudson deriden sosis ve senın begendıgın cantayı aldım motora taktım arka koltugun altından gecırerek .. cantalar cok saglam gorunuyor tasıma demırıne falan gerek yok sanırım. motorun resmını cekıp koymadım daha cunku sisybar ve on koruma demırını taktırdıktan sonra son halını cekıp koyacagım..

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Arkadaşlar sizlere bir soru sormak istiyorum. Mevcut GV 250'ler ile maksimum kaç km yol yaptınız tek seferde mesela 3 saat yada 1 saat gibi... sormamın nedeni motorun şişme yada ısınma durumunu merak etmem.
    Sex Speed Money...

Motosikleti
    hyosung gv250
    Bu motoru şişren ya da hareret yaptıran adamın elini öperim

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı Shorin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sizlere bir soru sormak istiyorum. Mevcut GV 250'ler ile maksimum kaç km yol yaptınız tek seferde mesela 3 saat yada 1 saat gibi... sormamın nedeni motorun şişme yada ısınma durumunu merak etmem.
    dostum ben yaklaşık 10 saat kullandım bir günde.molasız da 3,5 saat kullandım sanırım ama öyle bişi bizim motorlarda olacağını sanmıyorum..

Motosikleti
    suzuki an125
    [QUOTE=cienfuegos;1945922]
    Alıntı HAZER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum ben çıkardım ön camı...orjinal camdan daha küçük bendeki öncam ve pek işe yaramıyor..bende öncam için fuarı bekliyorum.ordada uygun bişey bulamazssam istediğim ebatlarda pleksi kestirme yoluma gidecem

hazer ben de fuara geliyorum ankaradan 7-8 kişilik bir ekiple.. cumartesi fuara gidip son olarak hudson deri'ye bakacağız ordan da geri dönüş ankaraya. orada tavsiye edeceğin başka bir yer varsa değerlendirebiliriz. feyizoglu yakın mı o tarafa?
    canan yerini tarif etmiş..ben hiç oraya gidip alışveriş yapmadım hep sitelerinden sipariş verdim..ama ankaradan buraya kadar geliyorsanız feyizoğlunada uğrayın tabi...fakat acaba önce feyizoğluna uğrayıp fiyatları bikenara not edip sonra fuara geçsenizde arada bi kıyaslama yapsanız daha iyi olmazmı..hangisi işinize gelirse ordan almak adına..birde acaba feyizoğluda fuara katılıyormu,onuda bi sormak lazım

Alıntı Yasoe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ZOR OLDU,
    UZUN SÜRDÜ,
    BAYA PARAYA MAL OLDU

Hazer, bisiklet kilidi önerisini çok tuttum. Teşekkür ederim. En kısa sürede alıcam birtane. Yan çantaları alana kadar sırt çantasına koyarım...
    rica ederim nedemek...eyliyetin hayırlı olsun ALLAH kaza bela yüzü göstermesin inşallah

Alıntı tangoabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hazer motorun cok guzel olmus yakıyor gule gule kullan.. bende hudson deriden sosis ve senın begendıgın cantayı aldım motora taktım arka koltugun altından gecırerek .. cantalar cok saglam gorunuyor tasıma demırıne falan gerek yok sanırım. motorun resmını cekıp koymadım daha cunku sisybar ve on koruma demırını taktırdıktan sonra son halını cekıp koyacagım..
    sağol dostum..seninde motosikletinin resimlerini bekliyoruz

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    yasin hayırlı olsun ehliyetin dostum..fuar tam olarak nerde arkadaşlar??

Motosikleti
    Honda Shadow 750 - 2007
    ZOR OLDU,
    UZUN SÜRDÜ,
    BAYA PARAYA MAL OLDU

Hayırlı uğurlu olsun... Özgürlük duygusu çok güzel ;) esas şimdi motorla dolaşmanın keyfini anlayacaksın :D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:49 ----------

Birde ben ruhsatı üzerime alabilsem ..
    Yeni trafik düzenlemesi ile 01.01.2010 tarihinden itibaren ikametkahınız nerede ise noter internetten sorguluyor vede o adresi satış sözleşmesine ekliyor.
    Bu durumda ise siz mecbur kalıyorsunuz ki ikametkahınız nerede ise o il sınırları içerisinden almak zorunda kalıyorsunuz.
    Benim aldığım motor 34 plaka , bodrum dayım vede ikametkahım izmir de .. Fazladan 100 tl git gel masrafıma gidecek şimdi :((
    Gitti bir korumalı pantalon parası :(((

acoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Tebrikler Yasin; Hayırlı uğurlu olsun ehliyetin, Allah kazasız binmeyi nasip etsin..
    Şarköy'de Sigortacı...

Motosikleti
    suzuki an125
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yasin hayırlı olsun ehliyetin dostum..fuar tam olarak nerde arkadaşlar??
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...at-2010-a.html

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    hakan teşekkür ederim ama sanırım fuarı bu sene de kaçıracağım..

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    yaose ehliyetin hayırlı olsun , caza yüzü görmesin inşaaalah, uygulama sınavına ne zaman ve nerde girmiştin ? son iki sınavdır benim bölgemdeki motorsiklet sınavlarında ben görev aldımda ?
    Bu arada çantalar hakkındaki yorumlardan çok faydalandım. Fuarda uygun çantayı uygun fiyata alırım diye umuyorum.bakalım..
    Ön cam konusunda hala tam karar verebilmiş değilim.Görseli hoşuma gidiyor ama yol sürüşünde ne gibi olumlu ve olumsuz durumlarla karşılaşırım bilemiyorum.. Zamana ve kullanıcıların yorumlarına biraz daha ihtiyacım var sanırım
    kalın sağlıcakla...
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler