Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Volkan, 3 aydır gv250 kullanıyorum 6000 km yol yaptım, beni hiç bir şekilde yarı yolda bırakmadı. Aksine çok keyifli bir sürüşü var. Sahibinden'e bakarsan temiz gv250'ler var orada. Burada da satanlar vardı sanırsam, onları da arayabilirsin. 250cc'lik cruiserların içinde en iyisi bu makinadır, kuşkun olmasın. Aklında varsa gözün kapalı al.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Şu an Yok
    merhaba
    forumda 200. sayfaya geldim
    az önce emekkoray ısımlı arkadaşın ilanını gordum belkı başka ılanlarda vardır bılmıyorum
    mersin de hiç görmedim ve en azından yakın bir yer olursa deneme şansım olur dıye çevre illere bakıyorum ve sadece antalyada var selçuk beyden yardım ıstemeyı dusunuyorum ama utanıyorum açıkçası sizden yarımı bu yuzden ıstedim en azından bilindik bir motor olursa gözü kapalı giderim uzak olsa da.
    teşekkürler...
    antalyada kı ilanın lınklerı

http://www.sahibinden.com/cok_temiz_...XQQdisplayitem

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:49 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:21 PM ----------

merhaba
    tarkan beyin ve perioğlu arkadaşların ilanlarınıda buldum
    bizim burda havalar hala güneşli ekim sonuna hatta kasım ayının sonuna kadar gezilebilir ( kışın yağışlı havalarda kullanmayı pek sevmiyorum )
    o yuzden artık bende bir an önce almak istiyorum...

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı volk@n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba
    forumda 200. sayfaya geldim
    az önce emekkoray ısımlı arkadaşın ilanını gordum belkı başka ılanlarda vardır bılmıyorum
    mersin de hiç görmedim ve en azından yakın bir yer olursa deneme şansım olur dıye çevre illere bakıyorum ve sadece antalyada var selçuk beyden yardım ıstemeyı dusunuyorum ama utanıyorum açıkçası sizden yarımı bu yuzden ıstedim en azından bilindik bir motor olursa gözü kapalı giderim uzak olsa da.
    teşekkürler...
    antalyada kı ilanın lınklerı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:49 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:21 PM ----------

merhaba
    tarkan beyin ve perioğlu arkadaşların ilanlarınıda buldum
    bizim burda havalar hala güneşli ekim sonuna hatta kasım ayının sonuna kadar gezilebilir ( kışın yağışlı havalarda kullanmayı pek sevmiyorum )
    o yuzden artık bende bir an önce almak istiyorum...
    Dostum inan buradaki arkadaşlar motorlarından arıza yada herhangi bir aksaklık çıktığından dolayı satmıyorlar. Benimde maddi durumum biraz iyi olsa cc yükseltmek şaftlı bir cruise yada enduroya geçmek isterim. Ama durumlar malum, dediğin gibi Mayıs ayında evlendim ve hala borçları var onları ödüyorum

Tarkan'ın motorunu görmedim hiç, çünkü maalesef daha kendisiyle tanışamadım, ama perioğlu (Muhterem) ile birlikte 2-3 gezi yaptık şimdiye kadar onuda üzmedi motoru.

Antalya'daki ilanlardan ise Selçuk'un motorunu gözü kapalı alabilirsin bence. Çünkü şimdiye kadar bir sorunu olsaydı emin ol burada yazar ve paylaşırdı. Diğer ilan için birşey demem doğru olmaz çünkü tanımıyorum motoru.

Heyecanını çok iyi anlıyorum, buradaki herkes senin geçtiğin yollardan geçti İnşallah en kısa zamanda GV'ne kavuşursun diyelim
    ..::.. GO ..::..

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Volkan kardeşim,yazılarını yoğunluktan yeni farkettim kusura bakma. GV250 kendi segmentinde gerçekten iddialı. koray hocamın gv250 sini sana alalım,yabancıya gitmesin kulübümüz kazanmış olsun. Şimdiden hayırlı olsun.
    selçuk yazılanları farkettiği an deneyimlerini paylaşacaktır.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    Şu an Yok

kısmet

Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Volkan kardeşim,yazılarını yoğunluktan yeni farkettim kusura bakma. GV250 kendi segmentinde gerçekten iddialı. koray hocamın gv250 sini sana alalım,yabancıya gitmesin kulübümüz kazanmış olsun. Şimdiden hayırlı olsun.
    selçuk yazılanları farkettiği an deneyimlerini paylaşacaktır.
    merhaba
    hiç beklemediğim bir anda hiç beklemediğim ( yogun olduğunuzu düşünmüştüm ) bir arkadaştan ( Serden Hoca ) telefon gelince ben şaşırdım..
    öncelikle samimiyetiniz ve içtenliğiniz için teşekkür ederim.

selçuk beye de özelden mesaj atacam umarım bırkaç haftada netleşir bu olaylar. Akşama kadar iş yogunluğundan unutmaya başlamıştım içim gene kıpır kıpır oldu.

iyi akşamlar

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    koray bu sitede tanıdığım dürüst ve samimi dostlarımdandır. Volkan sende görüştüğün zaman aynı duyguları paylaşacaksın hiç şüphem yok.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    Şu an Yok
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koray bu sitede tanıdığım dürüst ve samimi dostlarımdandır. Volkan sende görüştüğün zaman aynı duyguları paylaşacaksın hiç şüphem yok.
    teşekkürler hocam
    benim çıkmam gerekiyor artık tam 12 saatlik bir mesai oldu akşam evde yeniden girerim nete.
    iyi akşamlar

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Merhaba arkadaşlar bende bir soru sormak istiyorum gv250'nin motoru kaç kilometre gider yani 2. el alırken kilometresi kaça kadar olursa iyidir.
    Alırız ondan sonra bir de motor bitip elimizde kalmasın değil mi.

Motosikleti
    Şu an Yok
    merhaba arkadaşlar
    umarım herkes iyi ve sorunsuzdur
    serden hoca sayesinde koray hocam la tanıştım ( telefonda )
    sizden son bir ricam olsa orhan bey sanırım şu an online
    antalya daki selçuk beyle görüşmek istiyorum daha önceki forumlarda tlf yazmış ama habersiz aramak istemedim.
    yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler
    kolay gelsin

Motosikleti
    -
    merhaba arkadaşlar
    umarım herkes iyi ve sorunsuzdur
    serden hoca sayesinde koray hocam la tanıştım ( telefonda )
    sizden son bir ricam olsa orhan bey sanırım şu an online
    antalya daki selçuk beyle görüşmek istiyorum daha önceki forumlarda tlf yazmış ama habersiz aramak istemedim.
    yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler
    kolay gelsin
    Koray ile tanıştın demek güzel

Valla Selçukla bende hiç tanışamadım ve konuşamadım arkadaşım. Ama habersiz aramaktan niye çekiniyorsun. Bence ara ve kendini tanıt, topicten tanıdığını ve motoruyla ilgilendiğini söyleyebilirsin çekinme Volkan

Motosikleti
    Şu an Yok
    MERHABA arkadaşlar
    umarım herkesin sıhhati sağlığı yerindedir.
    Forumu bıtırdım tam 275 sayfa ( ansiklopedi ) bende o dolu dolu geçen sayfalarda aranızda olmak isterdim ama kısmet değilmiş.
    henüz motoru almadan siteden iki kişiyle telefonda tanıştım her ikiside çok samimi insanlardı ve iki arkadaşımada teşekkür ediyorum.
    Benim motor işim haftaya kaldı bir aksilik olmazsa haftaya artıkalmak istiyorum.
    Bu arada sorularımı cevapsız bırakmayan orhan arkadaşada teşekkür ederim.
    Neşeli günler....

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    MERHABA arkadaşlar
    umarım herkesin sıhhati sağlığı yerindedir.
    Forumu bıtırdım tam 275 sayfa ( ansiklopedi ) bende o dolu dolu geçen sayfalarda aranızda olmak isterdim ama kısmet değilmiş.
    henüz motoru almadan siteden iki kişiyle telefonda tanıştım her ikiside çok samimi insanlardı ve iki arkadaşımada teşekkür ediyorum.
    Benim motor işim haftaya kaldı bir aksilik olmazsa haftaya artıkalmak istiyorum.
    Bu arada sorularımı cevapsız bırakmayan orhan arkadaşada teşekkür ederim.
    Neşeli günler....
    Volkan merhabalar...

İşlerimin yoğunluğundan siteye giremedim. Yazılarını yeni fark ettim. Telefonda seninle konuşmuştuk. Hatta seninle uçağa binmeden 10 dakika önce acele ile konuşmuştuk. Söylediklerim aynen geçerli. GV250 mi asla sorundan dolayı satmadım.
    Gaz kesme motorumda vardı ama beni hiç rahatsız etmemişti. Boşa geçme sıkıntı gibi görünsede Orhanın dediği gibi alışınca bence sorun olmuyor..

Motosikletim şu an başka ellerde.. Benim olsa idi bugün satardım sana..

Hayırlısı olsun..
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

Hyosung GV 250 bence

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    selam millet.yaw nerdesiniz sesiniz soluğunuz çıkmıyor?ben yarın itibariyle gidiyorum artık.birkaç resim atmaya çalışayım bari de başlığımız canlansın..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    hyosung gv250
    Nereye gidiyorsunuz?Yol haritası belirtiniz belki gelenler olur

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    dostum motorla gitmiyorum.zira oldukça uzak bir yer.ben göreve gidiyorum yurt dışına.ben gelene kadar motoru temizleyip garaja koydum,orada bekleyecek beni.yalnız akü kutup başlarını çıkarmak yerine anahtarları babama verdim iki haftada bir 10 dk kadar çalıştıracak.

Motosikleti
    hyosung gv250
    Ne iş yaptığınızı bilmiyorum ama görev ne olursa olsun kutsaldır, güle güle gidin...

Motosikleti
    -
    İlkercim güle güle git-gel inşallah

Bizler çok aktif olamasakta buradayız. Döndüğünde tanışma fırsatı buluruz inşallah.

Eee hani resimler

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    orhancım kardeşim o kadar çok istiyorum ki senle tanışmayı.inşallah olur

bu arada resimi nasıl koyacağımızı açıklayan linki bulmaya çalışıyorum.bilgisayarı değiştirdim yeni bilgisayar aldım imageshack kurulu değil..

dejavu arkadaşım ben askerim.göreve gideceğim.teşekkür ederim iyi dileklerin için. .

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:41 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:04 PM ----------

arkadaşlar bu arada ben motorun selesinin döşemelerini değiştirmeyi planlıyorum.yani süngerlerle yan taraflarını destekleyerek yeni bir döşeme yaptırmayı düşünüyorum.bizim seleler tepe gibi dışbükey,yanlara doğru alçalarak bitiyor ve ben 100 km gibi bir mesaffe katedince popom kötü oluyo.honda ve suzukilerin cruiserlarının seleleri iç bükey gibi popoyu kavrıyor.yanlardan destekliyor.bir de artçı selesini genişletmeyi planlıyorum.ince kalıyor gibi geldi bana.

ne dersiniz?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:29 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:41 PM ----------

evet aRKADAŞLAR programı indirdim.işte geçenlerde izmirden ayrılmadan önce nişanlımla urla gezimiz..

Yola çıkarken fotoğraf çekmeyi unuttuk.nişanlım susayınca market kenarında su almak için indim ve nişanlım serinlerken onu resimledim..

işte diğer resimler:

biraz durup dinlenme zamanı.bir kafeye oturup dinleniyor ve birşeyler içiyoruz.manzara o kadar güzel ki..

tekrar kaldığımız yerden devam ediyoruz.işte sanatsal bir çalışma

artık yorulduk ve karnımız da acıktı.güzel bir balık lokantasına oturup karnımızı doyurduk ve eve döndük..

evet arkadaşlar.hadi canlanın başlığımızı ayakta tutalım yaw..

Motosikleti
    hyosung gv250
    Sağ salim git gel abi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler