Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    seannnnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maşşallah allah nazarladan saklasın. kıskandım

ilk motorum olarak gv250 istiyordum hatta mrock a danıstım ama kısmet cbr oldu. 2. motorum umarım bu olur. kısmet. hala gözüm gvlerde

herkese selamlar saygılar..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Yağmur yağdı herkes evine çekildi sanırım. Topic suskun kalmış...

Neler yapıyorsunuz beyler? Benim motor yağmur altında kaldı 2 gündür :( Brandayı zamanında örtecektim unutunca ıslandı iyice. Bir ara kurutup brandasını sermem lazım. Sizin motorlar ne alemde yağmurda?
    ..::.. GO ..::..

nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    Orhan haklısın valla ama ben tedbirli davrandım. Yazın silivride kaldığım için gerçi hala silivrideyim sürekli brandalı bırakıyorum. Dün etraf kurudu işten gelince açıp çalıştırayım dedim ve bi kaç tur attıp sesini dinledim...
    artık haftaya dönmeyi planlıyorum istanbula döneceğim. Ondan sonra artık gezi organizasyonlarına başlayalım ne dersiniz...
    enjoy your ride and enjoy forever

Motosikleti
    -
    Valla Tarkan bizde Devrim'le konuşuyorduk. Ramazandan sonra eşli gezi düzenleyelim diye.

Murat'da istiyor zaten, İzmit tarafına gidebiliriz diye düşündüm. Maşukiye olabilir bence. Daha başka fikirlerde olabilir oturup değerlendirebiliriz. Ramazanı atlatalım ondan sonra yapalım bir organizasyon

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    bayağıdır siteye bakamıyordum. bundan sonra yine takip etmeye başlarım. gezi falan yapmıyor musunuz bu aralar?

Motosikleti
    -
    Alıntı thin lizzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bayağıdır siteye bakamıyordum. bundan sonra yine takip etmeye başlarım. gezi falan yapmıyor musunuz bu aralar?
    Ramazandan sonra düşünüyoruz gezi yapmayı. Takip et dostum topici

Motosikleti
    hyosung gv250
    Bende geziye katılmak istiyorum yalnız yol rotası ne tarz olur yani uzun gezi mi olur yoksa kısa günlük tarzında mı?Çünkü össye hazırlanıyorum hafta içide stajım var ama motor sevgim daha ağır basıyor, anlıyacağınız dayanamıyorum motora

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    bayrama ayvalık diyin canımı yiyin
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

gemliklicasper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger250
    arkadaşlar bu gv 250liğin ayak başma yerlerini uzatan varmı? yada gidon yükselten nasıl oluyor benim boy 185 ve 85 kilo ayaklar uzun kalıyorda

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    selam arkadaşlar.yaw bayadır giremedim siteye,koşturmaca ve yol hazırlıklarıyla geçiyor günler.fırsat bulamıyorum yaa.neyse ben hala ankara'dayım.bayramdan sonra yola çıkıp gidiyoruz afgana.neyse bakayım bulabilirsem biraç foto atayımda şenlensin başlığımız.bayadır bir hareket yok başlıkta..

bir ara kaç km hız yapar bu alet tartışması yaşanmış.biraz trajıkomik olmuş.arkadaşlar hız motoru kullanmıyoruz.altınızda 1300cc motor olsa bile bu tarz motorlar ile keyifli seyir 100-120 km/s hızları arasındadır bence..

neyse selden dolayı istanbullu ve etkilenen tüm marmaralı arkadaşlara geçmiş olsun diliyorum.umarım çok fazla sıkıntılarınız yoktur arkadaşlar.

herkese saygılarımla..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    GV 250-YBR 250
    Merhaba gv 250 tutkunları, herkese iyi hafta sonları diliyorm.

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    İlker bu sıralar pek giren yok zaten siteye yaz rehaveti anlaşılan bayramdan sonra yol gözüktü demek yolun ve bahtın hep açık olsun Allah korusun ne diyelim..
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar.yaw bayadır giremedim siteye,koşturmaca ve yol hazırlıklarıyla geçiyor günler.fırsat bulamıyorum yaa.neyse ben hala ankara'dayım.bayramdan sonra yola çıkıp gidiyoruz afgana.neyse bakayım bulabilirsem biraç foto atayımda şenlensin başlığımız.bayadır bir hareket yok başlıkta..

bir ara kaç km hız yapar bu alet tartışması yaşanmış.biraz trajıkomik olmuş.arkadaşlar hız motoru kullanmıyoruz.altınızda 1300cc motor olsa bile bu tarz motorlar ile keyifli seyir 100-120 km/s hızları arasındadır bence..

neyse selden dolayı istanbullu ve etkilenen tüm marmaralı arkadaşlara geçmiş olsun diliyorum.umarım çok fazla sıkıntılarınız yoktur arkadaşlar.

herkese saygılarımla..
    Saygı bizden sayın abim hazırlık,gidiş,görev ve dönüş safhalarından Allahtan kolaylıklar dilerim.Oralardanda yazarsınız buraya artık
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

Motosikleti
    Çok yakında inşallah gv250..
    Merhabalar..
    Bende gv250 almaya karar verdim diyebilirm..
    Aksilik çıkmazsa yakın zaman içinde sahip olucam gv250 ye..
    Konuyu takip ediyorum ..
    Ve bundan büyük bir zevk alıyorum..

Herkeze Saygılar..

Motosikleti
    -
    İlkercim hayırlısıyla git-gel inşallahda birlikte gezilerde yada festivallerde buluşuruz inşallah. Sana şimdiden hayırlı görevler diliyorum.

Akif, hoşgeldin. Umarım sende en kısa zamanda kavuşursun GV'ne. Kazasız temiz bir GV alırsan seni üzmeyecektir

Motosikleti
    Çok teşekkürler ..
    Hoşbulduk.. Size özelden msj attım fakat bu yorumunuzu görmemiştim ..
    0 GV Almayı düşünüyorum ve ehliyeti aldıktan sonra bi aksilik çıkmazsa alıcam ..
    İstanbul da üniversite öğrencisiyim.. Ulaşım için almayı planlıyorum..
    Ve fırsat buldukça uzun yol yapmayıda düşünüyorum..

nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    merhaba akif hoşgeldim. hayırlısı ile sende gv ne sahip olursun inşallah. Bu arada benim gv satılık ilgilenirsen linkini verebilirim.
    Ben büyütmeyi düşündüğümden satışa çıkardım sakın yanlış anlaşılmasın. Bu arada yine alacağım motor Hyosung olacak

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:26 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:24 PM ----------

arkadaşlar bayramdan sonra Sinan da birşeyler planlamıştı : Korayın yanına gitmeyi düşünmüştü bilmiyorum siz ne diyorsunuz uzun soluklu bir gezi olur ama tadındanda yenmez eğer kalabalık olursak.
    enjoy your ride and enjoy forever

Motosikleti
    Teşekkür ederim Hoşbulduk..
    Fakat ben 0 almayı düşünüyorum olurda bundan vazgecersem seni bulmam zor olmaz

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Merhaba arkadaşlar konuyu bende takip ediyorum gv250 hakkında kafamdaki sorulara cevap buldum bu topic te.
    Benim şu anda kullandığım motor yuki marka çin malı bir chopper tamam şimdi bu motorlar devirde çok titriyor fakat ben genelde şehir içinde kullanıyorum zaten uzun yola gitmek için pek uygun değil bu.benim asıl şikayetim bu motor hiç rahat değik yani çukurlardan tümseklerden geçerken çok sarsıyor bende pek kilolu değilim 55 kiloyum böyle olunca süspansiyon hiç yok gibi iki kişi binince daha iyi.
    şimdi sormak istediğim gv250 süspansiyon bakımından nasıldır?benim motoruma göre daha rahatmıdır yoksa benim kilomda olan biri hangi motora binse o rahatlığa ulaşamazmı?bunu merak ediyorum.

Motosikleti
    -
    Alıntı nightshift adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba akif hoşgeldim. hayırlısı ile sende gv ne sahip olursun inşallah. Bu arada benim gv satılık ilgilenirsen linkini verebilirim.
    Ben büyütmeyi düşündüğümden satışa çıkardım sakın yanlış anlaşılmasın. Bu arada yine alacağım motor Hyosung olacak

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:26 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:24 PM ----------

arkadaşlar bayramdan sonra Sinan da birşeyler planlamıştı : Korayın yanına gitmeyi düşünmüştü bilmiyorum siz ne diyorsunuz uzun soluklu bir gezi olur ama tadındanda yenmez eğer kalabalık olursak.
    Tarkan aslında rota süper ama bana gelmez maalesef. Eşimle o kadar uzun mesafeli bir geziye gidebileceğimizi sanmıyorum. Şimdi hanımı bırakıpta gidemem. Ama ayarlayabilirseniz sizin için çok güzel bir gezi olur diye düşünüyorum Korayıma da selam götürürsünüz benden...

Alıntı kilitci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar konuyu bende takip ediyorum gv250 hakkında kafamdaki sorulara cevap buldum bu topic te.
    Benim şu anda kullandığım motor yuki marka çin malı bir chopper tamam şimdi bu motorlar devirde çok titriyor fakat ben genelde şehir içinde kullanıyorum zaten uzun yola gitmek için pek uygun değil bu.benim asıl şikayetim bu motor hiç rahat değik yani çukurlardan tümseklerden geçerken çok sarsıyor bende pek kilolu değilim 55 kiloyum böyle olunca süspansiyon hiç yok gibi iki kişi binince daha iyi.
    şimdi sormak istediğim gv250 süspansiyon bakımından nasıldır?benim motoruma göre daha rahatmıdır yoksa benim kilomda olan biri hangi motora binse o rahatlığa ulaşamazmı?bunu merak ediyorum.
    kilitci kardeş sende hoşgeldin GV250'nin süspansiyonlarından şimdiye kadar kimse şikayet etmedi. Üstelik senin motorunda var mıdır bilemiyorum ama bizim motorların süspansiyonlarında 5 farklı kademe mevcut. Sertliğini ona göre ayarlayabilirsin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler