Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    grognard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    öncelikle acıklama yapan tum rider dostlara tesekkur ederim...
    evet kesinleşti artık 2007 model bir gv alıcam alır almaz da burda paylaşırım resimler ile...

son bir sorum olacak ben haftasonu istanbula gideceğim motoru almak için sıfır motoru izmir plaka yapmak için ne gibi bi işlemler dizisi beni bekliyor motoru izmire nasıl getirirm ve sıfır motorla uzun yola cıkmak mantıklı mıdır...

ilgilenen tum rider dostlara şimdiden tesekkurler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    balbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Selka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşım benim GV'em satılıktır. Alacağım motosikleti bulmuş olmam dolayısı ile süper temizlikte ve aksesuarları tam olarak. 2007 modeller içinde en ytgyn rakama çektim.
    İlgilnirsen link aşağıda;

http://www.sahibinden.com/ilk_gelen_...XQQdisplayitem

yada;

İlan No :#15355615

selka fiyatın inanılmaz derecede iyi...çabuk satılır

nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    arkadaşlar benim canavar satılıktır haberiniz ola hiç problemi olmamasına rağmen satılık büyütmek istediğimden dolayıdır.
    Forum üyelerine fiyatım 5000tl dir.

http://www.sahibinden.com/cok_temiz_...XQQdisplayitem

hepinize bol gazlamalar tekeriniz düz bassın[/QUOTE]
    enjoy your ride and enjoy forever

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Alıntı balbar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selka fiyatın inanılmaz derecede iyi...çabuk satılır
    Evet Balbar, aynen öyle.. Motosikletimden şikayetçi olduğumdan değil; hala çok seviyorum. Ama alacağım motosikleti uygun şartlara hemde Antalya'da bulunca rakamı 500 lira daha aşağıya çektim. Çünkü diğer motosikletin de son rakamından 500 lira daha aşağıya çektiler. 2007 Model CBF600 4000 km de ve tık para 11.500 dendi. Belirlediğim rakam bu uygun olan motosikletin satışına kadardır. Eğer o motor satılırsa rakamı derhal 5000'e alacağım.

Bu arada havalar güzel İstanbuldan gelecek arkadaşlarım için eğer motosikletimi beğenmezler ise otobüs bilet paralarını ben ödeyeceğimi tahaahüt ederim.
    Size tavsiye;

İstanbullu dostlar geceden atlayın gelin ANtalya'ya sizi terminalde karşılarım GV'imi beğenmez iseniz yol paranız benden...

SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

Evet Balbar, aynen öyle.. Motosikletimden şikayetçi olduğumdan değil; hala çok seviyorum. Ama alacağım motosikleti uygun şartlara hemde Antalya'da bulunca rakamı 500 lira daha aşağıya çektim. Çünkü diğer motosikletin de son rakamından 500 lira daha aşağıya çektiler. 2007 Model CBF600 4000 km de ve tık para 11.500 dendi. Belirlediğim rakam bu uygun olan motosikletin satışına kadardır. Eğer o motor satılırsa rakamı derhal 5000'e alacağım.

Bu arada havalar güzel İstanbuldan gelecek arkadaşlarım için eğer motosikletimi beğenmezler ise otobüs bilet paralarını ben ödeyeceğimi tahaahüt ederim.
    Size tavsiye;

İstanbullu dostlar geceden atlayın gelin ANtalya'ya sizi terminalde karşılarım GV'imi beğenmez iseniz yol paranız benden...

11500 çok fiyata bulmuşsun...olmadı bi galeriye ver dicem ama galeride öldürür iyice...umarım satılır en kısa zamanda

Motosikleti
    mondial 125zn gitti tiger250 geldi.
    arkadaşlar aradığım motoru taaa kocaelinde buldum.aradım konuştuk fiyatta da bir miktar indirim yaptı sağolsun sahibi.önümüzdeki pazartesi gidip görücem.aranızda kocaelinden arkadaşlar varsa(tabi o gün boş olmak kaydıyla)bana yardım edebilir mi acaba?hem kocaeli'ni bilmiyorum hemde motoru çok tanımıyorum.
    2 teker tek ruh tek yol.

Alıntı skakfilozofu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar aradığım motoru taaa kocaelinde buldum.aradım konuştuk fiyatta da bir miktar indirim yaptı sağolsun sahibi.önümüzdeki pazartesi gidip görücem.aranızda kocaelinden arkadaşlar varsa(tabi o gün boş olmak kaydıyla)bana yardım edebilir mi acaba?hem kocaeli'ni bilmiyorum hemde motoru çok tanımıyorum.
    selkanın motoru inceledinmi sen...yer olarakta sana daha yakın en azından antalya...ayrıca forumda çok kişi kefildir onun motoruna... hem bak beğenmezsen yol paranıda vericek

Motosikleti
    mondial 125zn gitti tiger250 geldi.
    Alıntı balbar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selkanın motoru inceledinmi sen...yer olarakta sana daha yakın en azından antalya...ayrıca forumda çok kişi kefildir onun motoruna... hem bak beğenmezsen yol paranıda vericek
    ya dostum o motoru şimdi gördüm.ben motorun pazarlığını falan yaptım.geçti artık.ama o motorda çok durmaz fiyatı çok iyi.inşallah satar selkanda.
    2 teker tek ruh tek yol.

Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Arkadaşlar yarın motoru 4000 YTL veriyorum hayırlısı...

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Çok ucuza gidiyor motor!!!
    Sıkı pazarlık yaptılar herhalde??
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

Arkadaşlar yarın motoru 4000 YTL veriyorum hayırlısı...
    ya naptın selka çok ucuza veriyosun...tamam senin paran çok onu biliyoruzda:D piyasayı bitirdin walla...neyse hyrlısı olsun tabi

Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Elbette piyasa fiyatının 1000 YTL altında ama na'payım çok acil idi.. Hyosung 'u çok sevdim. Bence muhteşem bir motor.. Beni hiç ama hiç üzmedi...

Bakalım, gelini ata bindirmişler ya nasip demişler belli olmaz. Kapora almadık, senet almadık. Sadece getirin bakalım dediler. Beğenirler ise bu rakama alırız dediler. Ama beğeneceklerine eminim. Ne diyim serbest piyasa... İŞte deve işte hendek. 4100 veren olursa ona vericem.... Ne diyim...

_SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Bende motoru satabilsem Gv 250 düşünüyordum hatta senin ilanı favorilere bile eklemiştim
    Tekirdağ-Çorlu

satmana değilde bu kadar ucuza vermene üzüldüm...bu tezcanlılık çok kötü bişiy bendede var aynı durum..taktımmı takıyorum....

hemen satılmasını istiyosa başka yolu yok... 4.000 liralık fiyatıyla bile hemen satılamayabilir... piyasayı öldüren çekip giden global ve sıfır km gv250 lerin 5.500 liraya satılıyo olması...

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    selçuk abi ne yapıyon yaa?çıldırdın mı?abi bedavaya veriyorsun motoru yapma abi..4500 tl ye rahat satarsın yapma böyle..abi çok acele ediyorsun.yazık parana.belki daha iyi bir honda bulursun.adamlarda motoru öldürmeye çalışıyor.senden 4000 e alıp 4500,hatta belki daha fazla fiyata satacaklar.bence acele etme.

süleyman dostum selçuk abinin motoru kaçırma derim ben..eğer imkanın varsa al..

skakfilozofu kocaelindeki motor murat abinin motoru galiba..ön cam yan ve arka çantalar var dimi?
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Ben de büyütmek için satmayı planlıyordum ama piyasanın bu durumunu görünce sanırım vazgeçmek daha iyi. Önümüzdeki yazı da bu motorlar çıkartayım. Aksesuarlarımı tamamlayayım bari...
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    canan abi bencede acele etme satmak için..selçuk abi bitirdi piyasayı ben de aksesuarları tamamla.bende seneye yazı çıkarıp daha sonra duruma göre büyütebilirim.
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Haklısın İlker, motorlar da bir problem yok. O yüzden tadını iyice çıkartmadan satmamak lazım, zaten aksesuarsız motor da zor satılıyor. Biz paşa paşa binelim makinalara...
    Ama kısmet olursa aklımda VT 750 Shadow ACE var. Çok güzel ve de iyi bir makina...

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Mrb. arkadaşlar,uzun zamandır hyosung almayı planlıyordum daha önce cbr 125 vardı ve askerden önce satmıştım.Bir ay oldu askerlik biteli ve memlekete ayağımızı bastık,tabi basar basmaz motor sevdamız kıpraşmaya başladı hyosung gv250 yada gt 250r modelleri arasında gidip geliyorum.Çok farklı tarzlar ama bendede biraz ayran gönüllülük var sanırım.Nakit yok tabi haliyle tamamını kredi çekip alacağım motoru, biriktirmeye kalksam seneye yaza anca bir araya gelir bu nedenle yanlış bir tercih yapmak istemiyorum.İlanları inceliyordum ve şu ibare dikkatimi çekti ' gerçek hyosung gt 250r (dağılan replika modellerle karıştırmayın gerçek hyosungtur.. s&t kanuni değildir!!! ) bunu biri bana açıklaya bilirmi birde gerçeklik payı varmı.İstanbul avcılardayım gt 250r modelini kullanıpta bu taraflarda bulunan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim,en azından almadan önce yakından detaylı bir inceleme fırsatım olur.Şimdiden herkese tşk. ederim...
    Bir gün mutlaka ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler