Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung GV 250

yeni hyosung uma sizce hangis daha ii gider gri olan daha hoşuma gitti veya bu tarz motora hangi kask alayım sizin fikirleriniz nelerdir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    pol@ris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125, Hyosung GV 250, Honda CBR 250R
    Siyahı benim hoşuma gitti. ben de aynı dertten muzdaribim. yeni motorum olacak gv 250 için benim de renk olarak daha oturaklı bir kaska ihtiyacım olacak. bu kaskların fiyatı nasıl araştırdınız mı acaba?

cherkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    teşekkür ederim viceroy yardımların için ordaki yorumlara göre sanırsam virago 1. sırada venox ile gv250 de 2. sırada ama fiyat performans da gv250 almak daha mantıklı bir seçim gibi duruyor bir de hyosung kanuni ile ortak olmuş sanırsam stkanuni adında birleşmişler ama piyasada 0 hyosunglar gördüm 5750 fiyatı ama 2007 model bunlar acaba garanti dışı mı oluyor çünkü stkanuninin sitesinde fiyat çok daha yüksek

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı cherkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim viceroy yardımların için ordaki yorumlara göre sanırsam virago 1. sırada venox ile gv250 de 2. sırada ama fiyat performans da gv250 almak daha mantıklı bir seçim gibi duruyor bir de hyosung kanuni ile ortak olmuş sanırsam stkanuni adında birleşmişler ama piyasada 0 hyosunglar gördüm 5750 fiyatı ama 2007 model bunlar acaba garanti dışı mı oluyor çünkü stkanuninin sitesinde fiyat çok daha yüksek
    bende 2007 lerden aldım fiyatı uygundu sorun çıkaran bi alette değil malesef seninde dediğin gibi garantisi yok hysoung u türkiyeye getiren global motor kapandığından garanti dışı kalıyo

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Alıntı cherkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elde kalan, yılı geçmiş ve ithalatçısı devredışı kalmış olduğundan ucuz alıyorsunuz zaten.
    Garantisi geçersiz ama cebinizde kalan fark zaten en güvenilir garanti değilmidir!
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Vıceroy'a katılıyorum. Sonuçta garanti kapsamında olan ST GV250 lerin sıfır satışı 8391 YTL. Oysa Hyo GV250 lerde sıfırını 5750 YTL kadar bulmak mümkün. Sıfır motorda aradaki 3000 YTL yi kapatacak ne tür bir masraf olabilir ki. Be yine tercihimi Hyosung dan yana kullanırdım. Ama illaki garanti olsun kafam rahat olsun dersen 8391 YTL yi gözden çıkarmak gerek.
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    cherkes, bence sen bizlerin yorum ve önerilerini dinle, 2007 model bir GV250 al. Ya da temiz bir ikinci el de alabilirsin.
    Şehir içinde ısınmadan durma gibi bir problem ben yaşamadım... Motorun şehir için aşırı-rahatsız edecek derecede ısındığına da şahit olmadım.
    Bahsi geçen boşa alamama problemi ise motor hareketsizken yaşanıyor, o da her zaman değil. Zaten alışınca da boşa alma tekniğine böyle bir problem de kalmıyor.
    Sana şimdiden başlığa hoşgeldin diyelim mi?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:09 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:08 AM ----------

Alıntı özgürmesut adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yeni hyosung uma sizce hangis daha ii gider gri olan daha hoşuma gitti veya bu tarz motora hangi kask alayım sizin fikirleriniz nelerdir
    Bence siyah üzerine beyaz desenlerle döşenmiş kask güzel duruyor.
    Benimki de öyle, belki de ondan sevmişimdir...
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    selam millet.bayadır giremiyordum bakıyorumda motordaşlarımızın sayıları giderek artıyor.yeni arkadaşlarımız hoşgeldiniz..

burak abi sana bebişle kolay gelsin diyorum.kısmetse eylül sonu ekim başı gibi gidiyorum afganistana..

koray abinin motorunun iyileşmesine çok sevindim.teşekkürler emrahhyosung ve kaliteli hizmet anlayışı için

devrim iyi eğlenceler ve yolunuz açık olsun.

orhancım sana da kolay gelsin.sende pek görünmüyorsun bu sıralar

ha bu arada benim motor 2007 model ve 4500 km de çok memnunum ve st almaktansa gider garantisiz 2007 model hyo alırdım.karar sizin.

ismini bahsetmediğim diğer arkadaşlara da selam olsun.

herkese sevgiler ve saygılar..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    Hyosung GV 250

arkadaşlar bu gün kask ve zondana dizliklerden aldım önü kapalı kasklar bu tarz motorlara gitmezmiş racing tarzı motorlar için miş dedi satıcı olmazsa bi tanede kapalı alırım 2. kişi için değişe değişe takarım ama paranın kuyusu derin bu sıralar 2 . kask zor

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    mesut hayırlı olsun yeni kaskın ve dizliğin..ben de aynı kaskı kullanıyorum.hatta nişanlıma da aynısından aldım.kask fena değil.aşırı süratlerde bir miktar ses veriyor içine ama zaten bizde sürat meraklıları olmadığımız için sorun teşkil etmiyor.dizlik te güzel.ben bu dizliği beğenmiştim ama daha sonra mafsallı dizlik aldım.korumalı pantolon giymiyorsan dizlik kesinlikle şart..

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    herkese merhaba.. yaşadığım sorunun çözümünü biraz geçte olsa yazayım sizlere arkadaşlar.. problem motoru yıkattıktan 1 gün sonra yaşanmıştı bu yüzden beyne su gittiğini tahmin ediyoruz.. yıkattıktan 1 gece sonra motoru çalıştırmak istedim olmadı ve biraz zorladıktan sonra çalıştı.. fakat tek silindir.. sorun şu idi; beyinden çıkan sarı siyah kablo elektriği iletmiyordu.. emrah kardeşime buradan tekrar teşekkür ediyorum.. onun gönderdiği beyini aldıktan sonra tüm kablolar toplandı motor eski haline geldi ve en son usta beyni yerine taktı.. 4 gün yatan motor yeni beyin ile birtek marşta çlıştı.. işte böyle.. umarım bir daha yaşamam böyle birşey.. arızaya değil ama 4 gün ayrı kalmaya canım baya sıkıldı.. şimdi hiç inmiyorum üzerinden.. heryere beraber..
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

slm arkadaşlar. brsa olan kullanıcı adımı değiştirmiş bulunmaktayım bilginize....
    12 temmuzda çıktığımız ankara-nevşehir(kapadokya)-niğde-hatay gezisinden döndük. 3000 km lik yol yaptık 13 günde. gv250 sağolsun sıkıntımız yok. bir ara gezdiğimiz yerler hakkında bilgi veririm. fakat resim yüklemek zahmetli geliyo. foruma bi göz attımda son syfalarda bi kaç sorundan bahsetmişsiniz. vites geçmeme durumunda diğer motorlardan daha zor geçmesine rağmen bana normal geliyo. bu konuda zincirin yağı önemli. yağ kurumaya veya bitmeye yüz tutmuşsa daha zor geçiyo. bi de tabi debriyaj kolunun ayarını da yaptıktan sonra daha iyi oluyor..... bi de ls2 kasklar hakknda fikir istemişsiniz. benim geçen seneki kaskım ls2 nin açık kaskı. şu an pek yok piyasada ama memnunum hala severek kullanıyorum fiyatına göre güzel. şu an yeni tasarım açık kask getirmişler ls2 den. fakat yeni gelen şu 200 tl civarnda kapalı kasklardan alacaktım bu sene gittim inceledim, görüş açısı çok dar. çok boğuyo görüntü. benim açık kaskın güneş vizörü iyiydi. ama kapalı kaskta içerden ucu görünüyo o da kapatıyo biraz. fakat forumda canantas'ın gösterdikleri daha farklı gibi bi bakmak gerekiyo onlara.

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    selam arkadaşlar.
    koray abi çok geçmiş olsun.allah bir daha sorun çıkarmasın inşallah.

brsa hoşgeldin yeni adınla.üşenmeden gezi resimlerini bizimle paylaşırsan çok daha makbule geçecek paylaşımın

bende biraz resim koyayım o zaman..nişanlımla geçenlerde biraz dolaşalım dedik.motorla şirince'ye gidip kahvaltı yapacaktık.oradan da kuşadasına denize gidecektik.ama yolda karar değiştirdik ve rotayı değiştirip farklı bir yere gittik işte resimler.

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba.. yaşadığım sorunun çözümünü biraz geçte olsa yazayım sizlere arkadaşlar.. problem motoru yıkattıktan 1 gün sonra yaşanmıştı bu yüzden beyne su gittiğini tahmin ediyoruz.. yıkattıktan 1 gece sonra motoru çalıştırmak istedim olmadı ve biraz zorladıktan sonra çalıştı.. fakat tek silindir.. sorun şu idi; beyinden çıkan sarı siyah kablo elektriği iletmiyordu.. emrah kardeşime buradan tekrar teşekkür ediyorum.. onun gönderdiği beyini aldıktan sonra tüm kablolar toplandı motor eski haline geldi ve en son usta beyni yerine taktı.. 4 gün yatan motor yeni beyin ile birtek marşta çlıştı.. işte böyle.. umarım bir daha yaşamam böyle birşey.. arızaya değil ama 4 gün ayrı kalmaya canım baya sıkıldı.. şimdi hiç inmiyorum üzerinden.. heryere beraber..
    Koray abi rica ederim,motoruna yeniden hayat vermenin mutluluğunu hala yaşıyorum.Bir doktorun böbrek nakli yapması misali bir motorun beynini başka bir GV250 ye naklederek hayat buldurduk.Bu işin sonucunda motorunuzun çalışıyor olmasının hazzı bambaşka.Yalnız size gönderdiğim beyinin içine çok gizli şeyler yükledim.Ne diye sorarsan hemen söyleyeyim "Motorun yolu buralara doğru düşsün" şekilinde bir bilgi yükledim
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    emrah çok orjinal şeyler yüklemişsin.emrahhyosung'tan bende yüklenmiş beyin sipariş edebilir miyim?

bu arada biraz önce bahsettiğim resimler..

karacam otoparkında yatarken..

bu da nişanlım özge..

işte yola çıktık..

nişanlım yolda resim sanatını geliştiriken

yolda mola verdik.

selçuk ilçesine geldiğimizde hemen bir kale kaşılıyor bizi..

şirinceye dönüyoruz selçuk'tan..

şirince yolu dar ve bol virajlı ama çok zevkli ve bol manzaralı..

nihayet geldik.

karacayı gölge bir yere koyup hemen kahvaltıya koştuk.

mekanımız oldukça konforlu ve dinlendiriciydi..

manzarası da güzel.köydeki tarihi rum evlerinin çoğu artık restoran ve pansiyon olarak iş görüyor..

işte yeme de yanında yat denilebilecek,sadece ve sadece kuş sütünün eksik olduğu şahane kahvaltımız..

karnımızı tıka basa doyurmamıza rağmen hala bitiremediğimiz kahvaltımızı bırakarak köyü dolaşmaya ve alışverişe gidiyoruz..

bu arada yolumuzun üzerideyken karacayı bıraktığımız yere gidiyor ve demir atımızı kontrol ediyoruz.karacam ve ben..

bu arada dolaşırken bir restoranın girişindeki bu orjinal vazolar dikkatimi çekti ve resimledim oldukça hoş olmuş dimi?

özgem ve köyün güzel manzarası..

köyün içindeki kiliseye geliyoruz.aslında köyde iki tane kilise var.birincisi köyün girişindeki levhanın hemen sağ üstünde duran yıkıntı kilise.restorasyon zamanını bekliyor.diğeri ise köyün girişinde ve restore edilmiş..köyün içindeki kilisenin girişi..

girişteki küçük havuz ve ortasında meryem ananın küçük heykeli.dediklerine göre havuza atılan bozuk para eğer dipteki delikten geçerse o zaman atanın dileği gerçek olurmuş..

kilise oldukça tahribata uğramış.ama restore edilirken geriye kalanları koruma altına almışlar.

artık şirinceyi geride bırakıp kuşadasına gidecekken nişanlımın ata binelim demesi üzerine rotayı kemalpaşa'ya çeviriyoruz.torbalıdan kemalpaşa'ya geçelim diyorum.

yolda yer yer yapım çalışması olmasına rahmen zevk alarak aştık yolu..

yine mola veriyoruz fotoğraf çekmek için..

özgenin yorgun ve hadi yeter artık yola devam edelim bakışı ile arka tarafta yolumuz ve manzaramız..

işte sonunda türk kardeşlermizin gelip kurduğu kazak vadisine geldik.demir attan inip gerçek ata binmek ve öz içkimiz kımızın tadına bakmak vee öz evimiz,otağımızı görmek fırsatını bulduk ve burayı çok beğendim.herkese muhakkak tavsiye ederim kazak vadisini..

işte ata biniş resimlerimiz..

işte atlar.bu arada yarım saatlik veya bir saatlik parkurlar varmış çevrede.ve atlar ile oralara gidilip gezilebiliyormuş.ama bizim vaktimiz kısıtlı olduğu için biz sadece içeride bindik.

vee son olarak restoranda kımız içerken dikkatimi çeken bir yazıyı herkesle paylaşmak istiyorum.o kadar güzel yazılmışki.keşke hepimiz bu yazıdaki yazılanları tepeden tırnağa benimseyecek kadar bilinçlensek..

artık eve dönüş vakti geldi..hiç durmadan eve gidiyoruz ve karacayı otoparkına bırakıp dinlenmeye geçiyoruz..
    bizi yolda hiç üzmediği için teşekkürler ve maşallahlar karacaya..

veeee bütün gece uyumayıp bebeklerin dünyaya gelmesine yardımcı olan ve ertesi gün tüm yorgunluğuna rağmen beni yalnız bırakmayıp bana katılan sevgili nişanlıma sonsuz minnettarlar ve teşekkürler..

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Vayy İlkercim süper gezmişsiniz.. Nişanlına ve sana nice geziler diliyorum. İnsanın eşiyle yada sevdiğiyle yaptığı gezilerin tadı daha bir hoş oluyor
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Güzel gezmişsiniz İlker.
    Orko_ye ye katılıyorum. Hatta sırf bu yüzden motora 3.yolcu için yan tekne yaptırmayı düşünüyorum Ben, eşim ve kızım için!!!
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    merhaba arkadaşlar uzun zamandır yazamadığım için çok üzgünüm ama arkadaşlarım hepinize selam olsun...
    ilkercim güzel gezmişsiniz valla bende geçen hafta çanakkaleye gidip şehitlerimizi andım.

arkadaşlar benim canavar satılıktır haberiniz ola hiç problemi olmamasına rağmen satılık büyütmek istediğimden dolayıdır.
    Forum üyelerine fiyatım 5000tl dir.

http://www.sahibinden.com/cok_temiz_...XQQdisplayitem

hepinize bol gazlamalar tekeriniz düz bassın
    enjoy your ride and enjoy forever

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    İlker güzel gezmişsiniz.paylaşım için teşekkürler.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

cherkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı nightshift adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar uzun zamandır yazamadığım için çok üzgünüm ama arkadaşlarım hepinize selam olsun...
    ilkercim güzel gezmişsiniz valla bende geçen hafta çanakkaleye gidip şehitlerimizi andım.

arkadaşlar benim canavar satılıktır haberiniz ola hiç problemi olmamasına rağmen satılık büyütmek istediğimden dolayıdır.
    Forum üyelerine fiyatım 5000tl dir.

http://www.sahibinden.com/cok_temiz_...XQQdisplayitem

hepinize bol gazlamalar tekeriniz düz bassın
    ağustos'ta askere gitmeseydim düşünebilirdim artık asker dönüşüne kadar elinden çıkarmazsan görüşürüz hem o zamana kadar fiat biraz daha düşer demi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler