Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    İlker bende farkettim topicin adı değişmiş. İlk başta arattım GV250 diye bakındım eski topic adına bulamayınca farkettim bende

Devrim paylaştığın resimler için sağolasın, Murat kardeşim yiyemedim ama resimlerden bile çok lezzetli görünüyordu tavuklar

Volkan hoşgeldin, inşallah sende alırsın istediğin motoru gelirsin buluşma ve gezilerimize de. Dediğin gibi Koray kardeşim iyice alıştı motora biraz daha deneyim kazandı mı tamamdır
    ..::.. GO ..::..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    Alıntı vtemizkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koray hocam merhaba inşallah bu kışa kadar bir motor alacağım o zaman bende gelirim buluşmalara...Görüyorumki motora alışmışsın
    beyler volkanın bebeği olmuş buradanda kutluyorum.. volkan allah analı babalı büyütsün.. motora alışmaya çalışıyorum ddiğin gibi.. allah razı olsun tertemiz bir motor sahibi oldum.. inşallah gönlündeki ikitekeri en kısa zamanda alırsın kardeşim.. İLKER ; yapıcaz abi ayvalıka bir geleyim.. zaten hiç olmadı ayvalık buluşması var.. ORHAN ; ilker çok uzakta hadi gelemiyor mesafe var diyorum ama sen dibimizdeyken gelemiyorsun çok içim gidiyor.. ama olsun kardeşim hayırlı bir iş için yoksun sonuçta.. allah mesut etsin şimdiden.. çok yapıcaz bu gezilerden.. allah kardeşliğimizi bozmasın... BEYLER BEN VİDEOYU İZLEYEMİYORUM... :(
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

katip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler volkanın bebeği olmuş buradanda kutluyorum.. volkan allah analı babalı büyütsün.. motora alışmaya çalışıyorum ddiğin gibi.. allah razı olsun tertemiz bir motor sahibi oldum.. inşallah gönlündeki ikitekeri en kısa zamanda alırsın kardeşim.. İLKER ; yapıcaz abi ayvalıka bir geleyim.. zaten hiç olmadı ayvalık buluşması var.. ORHAN ; ilker çok uzakta hadi gelemiyor mesafe var diyorum ama sen dibimizdeyken gelemiyorsun çok içim gidiyor.. ama olsun kardeşim hayırlı bir iş için yoksun sonuçta.. allah mesut etsin şimdiden.. çok yapıcaz bu gezilerden.. allah kardeşliğimizi bozmasın... BEYLER BEN VİDEOYU İZLEYEMİYORUM... :(
    Bu yaz için bir arkadaşım Ayvalık'a gitmeyi önerdi. Orada Sarımsaklı diye bir yer varmış. Hiç gitmedim daha önce.

Karamürsel memleketim zaten. Koraycım kaçış yok ya Darıca'da ya da Ayvalık'ta yakalayacam seni Şaka bir yana güzel olacak şu okullar bir tatil olsun da.
    Motorları maviliklere süreceğiz.

Tüm ikitekerler kardeştir, bisikletler dahil.

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Geziniz videonuzu seyredemesek de resimler kalitesiz de olsa gönülden ve hoş muhabbetler her seyi güzelleştiriyor..
    Hemsehrimin davetine katılamadık ama kader çizgisinin bir yerinde kesişeceğimize inancım sonsuz.
    Buradki bilgi paylaşımının yüz yüze daha verimli geçtiğinede inanıyorum.Konuştuğunuz orijinal fikirleri ve yapılacak aksesuar eklenti fikirlerinide burada palaşırsınız diye de bekliyorum..

Motosikleti
    Alıntı katip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu yaz için bir arkadaşım Ayvalık'a gitmeyi önerdi. Orada Sarımsaklı diye bir yer varmış. Hiç gitmedim daha önce.

Karamürsel memleketim zaten. Koraycım kaçış yok ya Darıca'da ya da Ayvalık'ta yakalayacam seni Şaka bir yana güzel olacak şu okullar bir tatil olsun da.
    beni bununlamı korkutacaksın hocam.. çok zor bu yaz benim ilk ikitekerli yazım olacak.. bence siz benden korkun habire hadi gidelim hadi gidelim diyeceğim çünkü.. bıkmayın sonra

R_E_B_E_L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Tarkan geçmiş olsun.Başına gelen ne kadar can sıkıcı olsada sende bir sorun olmaması o kadar sevindirici.

Koray senin olduğun yere gelmeyeceğim bir daha.Gülmekten çatlattın beni.Hala karnım ağrıyor.

Devrim ayağınıza sağlık.Yasmin hasta hasta gelmiş, nasıl şimdi.Umarım yatağa düşmemiştir.

İlker merhaba, seninle tanışmayı dört gözle bekliyorum.Belki Koray bir organizasyon yaparda, ortada biryerde buluşuruz.

Viceroy İzmit 'ten selamlar sana.

Volkan bebeğiniz, Allah analı babalı büyütmek nasip etsin.

Orhan yazıyoruz bu devamsızlıklarını.Nikahtan sonra cezası büyük olacak haberin olsun.

Mitmuallim bugün Perioğlu ve eşi ile de tanıştım.Bir seninle görüşmek kısmet olmadı.Bu arada Perioğlu ile de Yuvacık Barajına gittik, son iki gündür yakaladığımı oraya götürüyorum.
    !! DİKKAT !! EJDERHA ÇIKABİLİR

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...iz-yoldan.html

Resimleri geç attığım için kusura bakmayın arkadaşlar anca fırsat buldum zaten videoları yüklemek çok uzun sürdü. İyi seyirler
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    sinan eline sağlık abi.. sizler sayesinde ilk defa yolda fotoğrafım var.. önceki resimleri kardeşime gösterdim baktı baktı baktı.. ; abi hep yanında duruyorsum motorun sürmeyi biliyorsun dimi dedi.. VİDEOLARI FACEBOOKTAKİ HYOSUNG GV 250 ADRESİNEDE ATALIMMI? BEN İZLEYEMEDİM VE BİRAZDAN ÇATLAYACAĞIM MERAKTAN..

Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beni bununlamı korkutacaksın hocam.. çok zor bu yaz benim ilk ikitekerli yazım olacak.. bence siz benden korkun habire hadi gidelim hadi gidelim diyeceğim çünkü.. bıkmayın sonra
    ...ve bu yaz benim ilk parasız yazım olacak Yoksa gezmediğim yer kalmazdı herhalde ama biraz kısıtlayacağım kendimi maalesef. Ailevi nedenler işte...

Ama Ayvalığı görmezsem çatlarım. Zaten beş yıl filan önce TRT 2'de belgeselini izlemiştim. Ne kadar yazar, şair, edebiyatçı, ressam ve sair kişiler varsa hepsi Ayvalık'ta ikamet etmekteydi. Kültür&Sanat muhabbetleri ilgimi çekiyor. Seni de çalıştığın yerde dinlemiş olurum kemanınla Cep telefonunu kaydetmiştim aklımda yani.

Yaptığınız geziye imrendim doğrusu fakat biz de burada boş durmuyoruz. Bugün 270 km yol yaptık. Zigana Dağında harika tesisler var. Kıtlama şeker nasıl olurmuş onu da gördüm. Çok hoşuma gitti katır kutur yedim fazladan Yalnızca türküsünü bildiğim Maçka'nın gerçeğini görmek te güzeldi Motorcu öğretmen olmanın güzellikleri... Öğretmen olmasaydım buralarda işim olmazdı ve motorum olmasaydı bu kadar gezemez ve yeni yerler göremezdim. Fakat fotoğraf çekmekle hiç aram yoktur...

Jandarma Trafiğin sizi tebrik etmesi çok güzel. Cruisercı olmak böyle bir şeydir. İki motor gezelim yarışalım hava atalım değil fakat birlik olalım keyifli sürelim mangal yapalım muhabbet edelim esas mottodur. Endurocular da böyledir onlara da hakkını vermek gerek.

Hiç öyle hız yapayım bir an önce varayım yarışalım tekteker yapayım gibi heveslerim olmadı. Ben mi çok sakinim yoksa bunlar mı çok heyecanlı yapıdalar anlamıyorum.

Ben yatayım artık. Benim GV250'm yok ama aranızdaki dayanışma ve muhabbet çok güzel. Takip ediyorum o nedenle.

Sevgiler ,
    Kâtip.

Motosikleti
    bir çadır bir motor yeter.. bu yaz bekliyorum hocam.. yanlız 1 temmuzdan sonra birbirimize hocam demeyelim unutmak istiyorum 2 ay boyunca öğretmen olduğumu ayvalıkta buluşmak üzere.. bu arada bizim topic sadece hyo topici değil dostluğu özleyen herkesin topici.. MURAT; TEMMUZDA AYVALIKTAYIZ BAKALIM SENİN GİBİ İYİ BİR EV SAHİBİ OLABİLİCEMMİ?

Motosikleti
    yamaha fzr 600
    bu motorun 250 mct den farkı ne mondial 250 mct
    Ağaç ne kadar yüksek olursa olsun, yaprakları yine de yere dökülür.

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    youtube engeline takıldıysanız izleyememişsinizdir.
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

Motosikleti
    yamaha fzr 600
    arkadaşlar bunun 250 mct mondialden farkı varmı sadece isimmi değişik yoksa
    Ağaç ne kadar yüksek olursa olsun, yaprakları yine de yere dökülür.

Motosikleti
    Alıntı mad_blue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bunun 250 mct mondialden farkı varmı sadece isimmi değişik yoksa
    bu motor derken hyosung gv 250 yi kastediyorsanız sanırım hiçbir ortak noktası yok.. farklı motorlar..

cm_strider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Gts 250i Evo
    Arkadaşlar;

Nice güzel gezilere diyorum sizlere. Hakkını vermişsiniz motor keyfinin..
    Darısı başıma...

Motosikleti
    ozan inşallah beraberde yol yapıcaz.. çok isterdim bizimle olmanı.. yaza inşallah ayvalıkta hepberaber...

Motosikleti
    gv250
    merhaba arkadaşlar internete sık girmediğim için konular ve güzel sohbetlerinizi fazla takip edemiyorum.lakin facebook ta da gurubumuz var çektiğiniz güzel resimlerden orayada yükleyin video,larınızıda orada rahatlıkla yükleyip payaşa bilirsiniz,

Alıntı R_E_B_E_L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tarkan geçmiş olsun.Başına gelen ne kadar can sıkıcı olsada sende bir sorun olmaması o kadar sevindirici.

Koray senin olduğun yere gelmeyeceğim bir daha.Gülmekten çatlattın beni.Hala karnım ağrıyor.

Devrim ayağınıza sağlık.Yasmin hasta hasta gelmiş, nasıl şimdi.Umarım yatağa düşmemiştir.

İlker merhaba, seninle tanışmayı dört gözle bekliyorum.Belki Koray bir organizasyon yaparda, ortada biryerde buluşuruz.

Viceroy İzmit 'ten selamlar sana.

Volkan bebeğiniz, Allah analı babalı büyütmek nasip etsin.

Orhan yazıyoruz bu devamsızlıklarını.Nikahtan sonra cezası büyük olacak haberin olsun.

Mitmuallim bugün Perioğlu ve eşi ile de tanıştım.Bir seninle görüşmek kısmet olmadı.Bu arada Perioğlu ile de Yuvacık Barajına gittik, son iki gündür yakaladığımı oraya götürüyorum.
    murat maşukiyeye gelip bizi bulman beni çok mutlu etti yuvacık gezisi için güler yüzün sıcak ve samimi arkadaşlığın için çok çok teşekkür ederim kardeşim en kısa zamanda yine güzel bir gezide görüşmek üzere

facebook taki gurubumuz. http://www.facebook.com/photo.php?op...id=71049883705
    aşk...

brody - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250 satıldı
    Merhaba arkadaşlar, GV250 nin uzun yolda oturuş pozisyonu yorucu oluyor mu? Haftasonu baktım ama kullanımı biraz rahatsız gibi geldi. Pedallar çok önde. CBF150 kullandığım için oturuş pozisyonu çok rahat ve kullanımı kıvrak. GV250'nin kullanımı nasıl? CBF150'den GV250'ye geçenler olduysa ikisini karşılaştırabilir mi?

Motosikleti
    2009 CBF 150 - 2007 DL650A - 2006 CBF 500
    Arkadaşlar Merhaba,

öncelikle sıcak karşılama ve yardım için tekrar teşekkürler. Geçen hafta sizlere İstanbul a gideceğimi ve motosiklet almak için fazla zamanım kalmadığını söylemiştim, hemen almalıydım, öyle de oldu, ancak beklediğimden farklı oldu:

İki adet GV250 için sahipleri için görüştüm ve Cuma günü için sözleştik, iki motor da 2006 ve 8-10.000 km arasıydı, fiyatları da aynıydı 4500TL. Her ikisinde de sisybar ve yan çanta vardı.
    Aksaray dan 700km yol yaparak İstanbula ulaştım ve hemen büyük bir heyecanla ilk gv yi görmeye gittim, ancak adam gelmemişti, 2 saat beklemeden sonra geldiğinde pişkin bir şekilde "trafik işte ne yaparsın istanbul böyle" demez mi? Sanki ben 10 sene istanbula yaşamamışım gibi... Neyse sineye çektim, neticede işin ucunda GV vardı.
    Araca baktığımda önce iyi görünen araçta yakından incelediğimde şasede kaynak çapakları gördüm, sorduğumda "bilmiyorum" dedi...
    Tamam, motor konusunda acemiyim ama mekanik-kaporta-şase konularında bilgili sayılırım, 15 yıllık mühendis olarak bir kaynağın yeni yapıldığını ve üzerinden (kaynak çapakları dahi alınmadan) rötüşlendiğini anlayabilecek durumdayım. Sinirlendim, neredeyse kavga edecektik...
    Çıktım, bir kafeye gittim ve rahatlamaya çlıştıktan sonra ikinciye gittim.
    Adama yaptığım işten bahsedince direkt dökülmeye başladı, o da kazalı imiş, o da oyle almış, ama çok iyi bir ustaya yaptırılmış, falan filan....
    Deli oldum ve İstanbul Motor a gittim, oradaki satıcı arkadaş ta ben neye bakarsam " abi o sana çok güzel durdu" tarzı mahmutpaşa ağzıyla bana motor satmaya çalıştı. yeni başlıyorum diyorum, 500 lük makina size ancak olur diyor, yok bu bana fazla deyince de " zaten küçük başlamak lazım " diyor...
    Benim ne motor aldığım onu hiç ama hiç ilgilendirmiyor, mesele sadece satış ve prim, ben 600RR e binmişim, 2 saat sonra bir yere patlatmışım, hiiiiiiç umrunda değil.
    Bir ara bana yamaha nın iki zamanlı 50cc lik bie race motorunu bile satmaya çalıştı, 5BG gücünde ve TR de sadece 2 tane varmış....
    GV250 ye 7500TL isteyince çıktım oradan ve Honda'ya gittim.
    Şirinevler deki Honda da işinden anlayan, amacı sadece araç satmak olmayan insanlarla tanıştım, Hüseyin Bey, tek tek anlattı, nasıl başlanır, tarz nasıl seçilir, vs,vs.....
    Güven verdi bana, direkt CBF150 aldım.
    Bu defalık GV olmadı ama inşallah bir dahakine (biraz da öğrendikten sonra) alırım. Sizin gruba katılamadığıma çok üzülüyorum ama emin olum, siz de bu kadar sahtekarlıktan sonra benim yaptığımı yapardınız.
    Ben Mercedes-Benz Fabrikasında satış yöneticiliği yapıyorum ve satış nasıl yapılır iyi bilirim.
    Motosiklet sektörü böyle insanların elindeyse hakkaten çok yazık. Ama şunu da söylemem lazım, şu son 3-5 günde tanıştığım motor kullanan kişilerin hepsi son derece saygılı, kültürlü aklıselim insanlar. Buna çok memnun oldum.

Bu arada dün Aksaray a dönerken sapanca civarında bir cruiser grubu gördüm, hatta aracımla durup yanımdqn geçmelerini izledim... Sizlermiydiniz?

Hemn ileride de bir kaza olmuştu, racing serisi bir motor yerde yatıyordu... aman dikkat arkadaşlar, aman dikkat.
    Herkese selamlar
    Tekeriniz düz bassın !!!

Alıntı AlperAy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhaba,

öncelikle sıcak karşılama ve yardım için tekrar teşekkürler. Geçen hafta sizlere İstanbul a gideceğimi ve motosiklet almak için fazla zamanım kalmadığını söylemiştim, hemen almalıydım, öyle de oldu, ancak beklediğimden farklı oldu:

İki adet GV250 için sahipleri için görüştüm ve Cuma günü için sözleştik, iki motor da 2006 ve 8-10.000 km arasıydı, fiyatları da aynıydı 4500TL. Her ikisinde de sisybar ve yan çanta vardı.
    Aksaray dan 700km yol yaparak İstanbula ulaştım ve hemen büyük bir heyecanla ilk gv yi görmeye gittim, ancak adam gelmemişti, 2 saat beklemeden sonra geldiğinde pişkin bir şekilde "trafik işte ne yaparsın istanbul böyle" demez mi? Sanki ben 10 sene istanbula yaşamamışım gibi... Neyse sineye çektim, neticede işin ucunda GV vardı.
    Araca baktığımda önce iyi görünen araçta yakından incelediğimde şasede kaynak çapakları gördüm, sorduğumda "bilmiyorum" dedi...
    Tamam, motor konusunda acemiyim ama mekanik-kaporta-şase konularında bilgili sayılırım, 15 yıllık mühendis olarak bir kaynağın yeni yapıldığını ve üzerinden (kaynak çapakları dahi alınmadan) rötüşlendiğini anlayabilecek durumdayım. Sinirlendim, neredeyse kavga edecektik...
    Çıktım, bir kafeye gittim ve rahatlamaya çlıştıktan sonra ikinciye gittim.
    Adama yaptığım işten bahsedince direkt dökülmeye başladı, o da kazalı imiş, o da oyle almış, ama çok iyi bir ustaya yaptırılmış, falan filan....
    Deli oldum ve İstanbul Motor a gittim, oradaki satıcı arkadaş ta ben neye bakarsam " abi o sana çok güzel durdu" tarzı mahmutpaşa ağzıyla bana motor satmaya çalıştı. yeni başlıyorum diyorum, 500 lük makina size ancak olur diyor, yok bu bana fazla deyince de " zaten küçük başlamak lazım " diyor...
    Benim ne motor aldığım onu hiç ama hiç ilgilendirmiyor, mesele sadece satış ve prim, ben 600RR e binmişim, 2 saat sonra bir yere patlatmışım, hiiiiiiç umrunda değil.
    Bir ara bana yamaha nın iki zamanlı 50cc lik bie race motorunu bile satmaya çalıştı, 5BG gücünde ve TR de sadece 2 tane varmış....
    GV250 ye 7500TL isteyince çıktım oradan ve Honda'ya gittim.
    Şirinevler deki Honda da işinden anlayan, amacı sadece araç satmak olmayan insanlarla tanıştım, Hüseyin Bey, tek tek anlattı, nasıl başlanır, tarz nasıl seçilir, vs,vs.....
    Güven verdi bana, direkt CBF150 aldım.
    Bu defalık GV olmadı ama inşallah bir dahakine (biraz da öğrendikten sonra) alırım. Sizin gruba katılamadığıma çok üzülüyorum ama emin olum, siz de bu kadar sahtekarlıktan sonra benim yaptığımı yapardınız.
    Ben Mercedes-Benz Fabrikasında satış yöneticiliği yapıyorum ve satış nasıl yapılır iyi bilirim.
    Motosiklet sektörü böyle insanların elindeyse hakkaten çok yazık. Ama şunu da söylemem lazım, şu son 3-5 günde tanıştığım motor kullanan kişilerin hepsi son derece saygılı, kültürlü aklıselim insanlar. Buna çok memnun oldum.

Bu arada dün Aksaray a dönerken sapanca civarında bir cruiser grubu gördüm, hatta aracımla durup yanımdqn geçmelerini izledim... Sizlermiydiniz?

Hemn ileride de bir kaza olmuştu, racing serisi bir motor yerde yatıyordu... aman dikkat arkadaşlar, aman dikkat.
    Herkese selamlar
    Tekeriniz düz bassın !!!
    En yakın arkadaşımdan biliyorum CBF150'yi. Hiç yanlış bir tercih yapmadığını söyleyebilirim. GV250 olsun, farklı bir cruiser olsun ilerde ona geçersin nasıl olsa. Bu işi ciddiye alan efendi bir motorcu olduğun o kadar belli iki, 150 cc imiş, 1600cc imiş hiç farketmez. Üstündeki adam önemli...

O tip satış anlayışı beni de çok rahatsız eder. Bir gün takım elbise almak için Hatemoğlu mağazasına gitmiştim ve oradaki elemanın amacı sırf bir an önce satış yapmaktı. "Kardeşim bu takım elbise benim üstüme tam oturmadı, bol gibi, rahat edemedim içinde.." diyorum adam "oldu oldu çok yakıştı bir de gömlek hediye ederim sana tamamdır" diyor. Çocuk kandırır gibi. Çıktım Sarar mağazasına gittim ve orada işinin ehli bir eleman vardı. "Şu an tam sizin bedeninize uygun bir takım yok, haftaya gelecek ama isterseniz o zaman gelin, yardımcı olayım" demişti. Ben de dediğini yaptım. Üstelik beni hatırladı, yeni gelen takımları gösterdi ve hemen bir tanesini aldım. İlgi alaka dediğin budur.

Sen de buna benzer bir durumu motorunu alırken yaşamışsın. Dediğim gibi hiç dert etme sonuçta Honda'dır. CBF150'yi kısa da olsa sürmüştüm bir dar sokakta. Vites geçişlerine bayılmıştım.

Hayırlı olsun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler