Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    bide sanırım markaların fiyatları arasındada fark var..
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Şimdilik yok :(
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BEYLER BUNU GÖRDÜNÜZMÜ? ? ? http://www.sahibinden.com/2009_model...XQQdisplayitem ben ilk defa bu kadar detaylı gördüm.. aslında gv yi ilk gördüğümde keşke komple siyahı olsaymış demiştim.. şimdi vazgeçtim.. yada benim gözüm gri siyaha alıştı.. tabi zevk meselesi..
    koray abi ben canlısını gördüm fiyat sormak için gittiğimde parıl parıl parlıyodu içimden o an dedim " ah keşke şuan bunun için param olsaydıda bir sn durmadan alsaydım şunu" diye ama kısmet işte.. paramı biriktiriyorum şimdi inşallah en kısa zamanda alıcam

Motosikleti
    GV 250
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BEYLER BUNU GÖRDÜNÜZMÜ? ? ? http://www.sahibinden.com/2009_model...XQQdisplayitem ben ilk defa bu kadar detaylı gördüm.. aslında gv yi ilk gördüğümde keşke komple siyahı olsaymış demiştim.. şimdi vazgeçtim.. yada benim gözüm gri siyaha alıştı.. tabi zevk meselesi..
    Arkadaşım gerçekten siyahıda çok güzel...Ancak GV250 ler zaten dizaynlarıyla ve boya nikelaj kaliteleriyle bütün renkleriyle çok yakışıklılar işte sana kamyon üstünde 2007 model ne dersin?

nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    koray arka artçı koltuğu yok bunun???
    enjoy your ride and enjoy forever

Motosikleti
    artçı koltuğu istendiğinde takılabiliyor tarkan.. yağı değiştirirken sisibarı parlatmak için söktüler o zamanda acayip değişti görüntüsü.. typhoon merhaba.. doğru söylüyorsun gerçekten yakışıklı bizim oğlanlar.. o güç zaten ancak zincirlerle halatlarla zaptedilebilir.. iyi sabitlemişsin... nereden nereye götürdün onu? bu arada eskişehirde 2 buçuk sene kaldım.. inönü ilçesinde çalıştım.. hamam yolunda oturdum.. ve güzel bir şehir eskişehir.. kazasız belasız güzel sürüşler..

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Amigo kardeş, benim baktığım OPET idi.. OPET marketlerde var. Litresi 8-9 lira idi. Ama CASTROL farklı yağ. Gerçekten o yağ süper arabamada CASTROL kullanıyorum. Ama eminim o yağın 10/40 daha da pahalıdır.
    Bu arada gerçekten çete olduk mu ne! Epey bir sayı var. Sanırım heyecanlı en az 10 GV kullanıcısı var.. GV650 de çete başı olur
    Arkadaşlar Antalyaya beklerim. Burada sürüş yapılacak çok yer var!
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

Motosikleti
    gv 250
    slm arkadaşlar resim ekleyeceğim yakında siteye izmir den :D
    birde zincire bakım yapmak istiyorm ama nasıl yapacağımı bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum

Motosikleti
    nasıl pırıl pırıl duruyor maşşşşalllaaaahhhh... nazar değmesin.. kazasız belasız kullanmak nasip olsun.. darısı sıradaki dostlarımızın başına.. selçuk dediğin gibi çeteyiz.. bizmi kessek e 5 te yol.. ? bu arada eşinle küçük bi kaza geçirmişsin sanırım geçmiş olsun.. tekrarı olmasın inşallah..

nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    naklov hayırlı olsun arkadaşım güzelmiş valla
    darısı başımıza artık
    naklov önceki sayfalarda nasıl temizleyebileceğin yazıyor aslında bir karıştır derim
    enjoy your ride and enjoy forever

Motosikleti
    naklov hayırlı olsun. kazasız belasız binmek nasip olsun. Bu arada bende S&T alcaktım ama bugün web sitesinde fiyatı görünce neye uğradığımı şaşırdım 2008 üretimi 2009 modellerle arasında 1000liradan fazla fark var

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    hayırlı akşmalar,
    koray bey, ben o motoru dün akşam gördüm sahibinden.comda gv almaya niyet ettik ya baktım fiyat 6200 gibi sırıfı ile 1300 tl fark var arada. ben bunu pek anlayamadım, forumdaki arkadaşlar da yorumlarlarsa... 400 kmlik bir motror 1300tl farkla neden satılır ... yada 0 mı bu tarz ikinci el mi ne dersiniz...

Motosikleti
    ikinci elden o kadar korkmamak gerek bence.. şimdi düşününki motor alıyorsunuz ve 2 ay sonra acil başka bişey için para gerekli ve satoyorsunuz.. eğer titiz kullanılmış bir motor olursa bence o kadar fark çok gereksiz.. tabi bu benim fikrim.. ankarada çok sevdiğim bir abim var bmw ci..o 0 arabanın kontağını ilk çevirişte 10 milyar gitti derdi.. çok takıntılı insanlar vardır onlarda kendilerince haklıdır.. ilk ben oturucam o koltuğa diye düşünürler.. sonuç benim fikrim şu; düşük km temiz motor.. o aradaki kalan farklada korumanın en kalitesini alır insan.. hepimiz için hayırlısı ne ise o olsun.. inşallah içinize sinen gv lere tez zamanda binersiniz dostlar.. inanın dua ediyorum hayırlısı olsun diye..

Motosikleti
    Koray abi doğru diyosun 2. elden korkmamak gerekiyo. Bende 2. el almaya karar verdim 0 düşünüyodum ama bu fiyatı gördükten sonra hemde bu krizde 1000liradan fazla zam gelince neye uğradığımı şaşırdım. Şimdi paramı biriktiriyim önce ehliyeti sonra yavaş yavaş korumaları vs.. derken 2. el temiz motor bakıcam.

Motosikleti
    beni kocaadam abimiz cesaretlendirmişti bu konuda... benimde kaygılarım vardı.. şimdi iyiki ikinci el almışım diyorum.. gerçi paramda ona yetiyordu.. yazı bekleyip 0 alırım diyordum ama yazdıklarından sonra korkum geçti.. sonra orhanın motoru gördüm kullandım iyice emin oldum.. önemli olan temiz bulup sonrada temiz kullanmak.. umarım tez zamanda tertemiz motorlarınıza kavuşursunuz.. harika bir duygu.. gerçi ben gv mi darıcada bırakıp şubat tatili için balıkesire geldim.. bana kalsa 15 günü motoruma ayırırdım ama aileler malum..

Motosikleti
    abi bide ben parça ve servis sıkıntısı çekmiyim diye st düşünmüştüm ama bunu görünce içim rahatladı inşallah yaz sonuna yada ortasında falan alabilirim. Bide abi siyahı acaip güzel parlıyo. resmen aşık olmuştum motora

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı Mamnaris adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi bide ben parça ve servis sıkıntısı çekmiyim diye st düşünmüştüm ama bunu görünce içim rahatladı inşallah yaz sonuna yada ortasında falan alabilirim. Bide abi siyahı acaip güzel parlıyo. resmen aşık olmuştum motora
    Motor alırsan sağlam bakımlı 2. el alıcaksın. 1. ele verdiğin para bir yana, rodaj süresinde yaptığın masrafda cabası, 2. el her zaman uygundur...

Motosikleti
    gv 250
    Alıntı nightshift adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    naklov hayırlı olsun arkadaşım güzelmiş valla
    darısı başımıza artık
    naklov önceki sayfalarda nasıl temizleyebileceğin yazıyor aslında bir karıştır derim
    baktım önceki sayfalara ama bi alet varmış zincie temizlemek için ama nasıl temizleneceğini bulamadım

Alıntı Mamnaris adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    naklov hayırlı olsun. kazasız belasız binmek nasip olsun. Bu arada bende S&T alcaktım ama bugün web sitesinde fiyatı görünce neye uğradığımı şaşırdım 2008 üretimi 2009 modellerle arasında 1000liradan fazla fark var
    tşk ederim ankara'da emekte bunun bir bayisi var ben orda görmüştüm st kanuniyi istersen biede oraya bak 4. cadde üzerindeydi bayi.

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    s&t yeni fiyatlarını açıklamış
    http://www.stkanuni.com.tr/Default.aspx
    motosiklet alanlar şanslılar.
    Global aradan çekildiği an S&T yedek parça stoğunu güçlendirdiğinde pazarda eski yerini alması hem sıfır hem 2. el pazarını ciddi oranda canlandıracaktır.
    japonla aradaki mütevazi fark korunuyor...
    VL 250 INTRUDER... 10.990 YTL
    Gv 25o... 8.825 YTL
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    gv 250
    bugun çok güzel bir gezi yaptık arkadaşımla göztepe - inciraltı-sahilevleri-güzelbahçe-nallıdere- göztepe
    resimlerimi paylaşmak istiyorum

Motosikleti
    naklov baya güzel bir gezi olmuş güle güle bin Allah kaza bela vermesin. Bu arada egzozlar çok güzelmiş. Sesi nasıl çıkıyo?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler