Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    perishte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maalesef...
    Alıntı nightshift adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar beyler
    ya ilker valla çok süper olmuş ya. resimler harika motor süper sende üstüne bayaa yakışmışın.
    allah kaza bela vermesin tekerin düz bassın.

valla kıskanmaya başladım ya bi bende yok yaa
    bi de perishte de yanlız değilim ,
    abi damarıma basıp durma lütfen ya deliricem yoksa bak
    ayvalık'a ben hiç gitmedim ama nişanlım çok seviyor kaç kez anlatmıştır bilmiyorum. hatta geçen yaz kayınço evlendi düğünden sonra bir hafta kadar orada kaldılar. bana da uğramak vacip oldu yani yol üstünde olmasa bile uğrardım. motoru alıp asfalta düşeyim yeter.

abi portakallardan araklamadınız dimi insanın hayat arkadaşıyla aynı zevklere sahip olması çok büyük bir nimet (kendimden biliyorum). Allah mutluluğunuza zeval getirtmesin.
    Zalim olsa ne rütbe bi perva yine bünyad-ı zulmü biz yıkarız
    Merkez-i hâke atsalar da bizi küre-i arzı patlatır çıkarız

nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    [QUOTE=perishte;1394362]abi damarıma basıp durma lütfen ya deliricem yoksa bak

yok abi ne bascam damarına benimkine basılmış durumda zaten. Yaw ne kadar sabırsızlanıyorum bir bilseniz... yaw atacam kendimi yerde yere. benim durumumda senden farklı değil. geçenlerde baktım motorlara yavaş yavaş başladım yani. Ya oturdum üstüne adam konuşuyo ben üstündeyim o konuşuyo ben dinliyorum yok inesim gelmiyor. sonra adam şööle bi baktı hadi in artık dercesine
    ama az kaldı az. Sabrın sonu selamettir.

Bu arada selka süper gezi olmuş...

evet insanın hayat arkadaşının zevklerinin ortak olması süper birşey.
    kız arkadaşımda al artık da gezelim diyorrr
    enjoy your ride and enjoy forever

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    gezi süper.. yüzlerde mutluluk.. nazar değmesin..
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

Motosikleti
    Şimdilik yok :(
    Arkadaşlar ama ayıp oluyo benimde yok daha :( niye beni düşünmüyosunuz siz yakında alcaksınız ben hem maddi hemde ailevi durumda zordayım yaa :( Bu arada S&T Şubattaki fuarda mı olcak marttakinde mi herhangi bir bilginiz varmı?

Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Teşekkürler... Bu arada bizim motorların depo altındaki rez-on-off düğmesi kullanımı nasıldır? Bilen varsa anlatsın benimki on durumunda rez konumuna alsam ne olur?

Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    selka gezi için tekrar kutlarım süper olmuşşşş.
    bu arada benim bildiğim çoğu motorda aynıdır.
    Şimdi ukalalık yapmak istemem belki hyo da farklıdır ama rez reserve demektir benzinin bitmek üzereyken açarsın ya da tamamen bittiğinde açarsın. yaklaşık motordan motora değişebilir 3 lt. yedek benzin vardır. onunla benzinciye kadar gidebilirsin.
    benim bildiğim bu

mamnaris sende bizdensin be abi umarım en kısa zamanda sende motoruna kavuşusun.

hayırdır aileden baskı mı var???

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Selamlar arkadaşlar....

Burada evde nete giremediğimden pek fırsatım olmadı yazmaya. Herşey yolunda iyiyim çok şükür. Hepinize selamlar..

Görüşmek dileğiyle diyorum. Hoşçakalın
    ..::.. GO ..::..

perishte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maalesef...
    yok abi ne bascam damarına benimkine basılmış durumda zaten. Yaw ne kadar sabırsızlanıyorum bir bilseniz... yaw atacam kendimi yerde yere. benim durumumda senden farklı değil. geçenlerde baktım motorlara yavaş yavaş başladım yani. Ya oturdum üstüne adam konuşuyo ben üstündeyim o konuşuyo ben dinliyorum yok inesim gelmiyor. sonra adam şööle bi baktı hadi in artık dercesine
    ama az kaldı az. Sabrın sonu selamettir.
    adam haklı tabi. evladının tepesine binmişsin inmiyorsun. dayak yemediğine dua et

Alıntı Mamnaris adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ama ayıp oluyo benimde yok daha :( niye beni düşünmüyosunuz siz yakında alcaksınız ben hem maddi hemde ailevi durumda zordayım yaa :( Bu arada S&T Şubattaki fuarda mı olcak marttakinde mi herhangi bir bilginiz varmı?
    sorma arkadaşım ya. millet söz birliği etmiş "önce araba sonra motor al" diye tempo tutuyor. sanki tuvalete girdiğimizde para kazanarak çıkıyoruz. arabayı alırsak motoru birkaç yıl daha erteledik demektir. en çok destek çıkan kişi en ufak birader oldu ona da ilk geziyi onunla yapacağıma söz verdim.

nightshiftin kız arkadaşı gibi benim nişanlım da hevesli motora ama geçen gün muhabbet ederken biraz daha "rasyonel" baktığını düşünerek pederlere uydu "önce araba" dedi. "canım çıksın seni mi kıracağız ya" deyip kabul etmiş gibi yaptım. ne yapayım abi alıştıra alıştıra oluyor bu işler. bence gönül kıracağımıza krankımız kırılsın. o kadar...
    Zalim olsa ne rütbe bi perva yine bünyad-ı zulmü biz yıkarız
    Merkez-i hâke atsalar da bizi küre-i arzı patlatır çıkarız

Motosikleti
    Şimdilik yok :(
    mamnaris sende bizdensin be abi umarım en kısa zamanda sende motoruna kavuşusun.

hayırdır aileden baskı mı var???
    Yok abi daha çok korku var babam bisikletle giderken bi kamyonet babama çarpmış kolu kırılmış sonra doktor hatası yüzünden kırılan kolunun sinirleri mi ölmüş öyle bişey olmuş o yüzden korkuyor. Temkinli yaklaşıyo senin anlıcağın. Ama almak istiyorsan paranı biriktir al diyo

Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    mamnaris baban için geçmiş olsun arkadaşım. evet korku olacak ama yapacak birşey yok. bu öyle bir duygu ki olmazsa olmaz. kafana koyduysan ve bu hissi biliyosan bu iş bitmiştir dönüş olmuyor bence.
    Benim Baba sizlere ömür Allah rahmet eyleyin. Ama istemezdi motora binmemi ama ilk motorumu o aldı bana

perishte 'gönül kıracağımıza krankımız kırılsın' süper ya

Motosikleti
    kardeşlerim benim.. gelin darıcaya.. benim gv m sizin gv nizdir.. az kaldı zaten motorlarınızı almaya gerçi olsun.. canınız çektimi atlayın gelin.. zaten yazada ayvalıktayız.. şu kıyıdaki restorantların birinde.. RAKI BALIK AYVALIK..

Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    selam koray
    ya o resimler ne öyle yaaa ne kadar süper yerler offf offf
    valla öyle canım çektiki şimdi... ya kesin gelicem arkadaşım darıcayada ayvalığada
    o ne güzel bir sahil valla.

Motosikleti
    türkiyenin biçok sahilini gezdim.. hatta tayinler yüzünden iç yerlerinide.. ayvalık çok başka.. ben aslen gaziantepliyim.. bizimkilerin tayini 1980 de ayvalıka çıktığından beri ayvalıktayız.. ( bütün sülale öğretmen olunca ) sonra yavaş yavaş bütün akrabalar ayvalıka yerleşti.. yani ayvalıklı sayılırız artık.. ayvalıktan çok cunda adası dahada güzel.. inşallah bu yaz gelirseniz sizde göreceksiniz.. ben sizi kandırmak için ara ara böyle resimler koyucam buraya bu arada ilker bütün gün gezmiştir.. orhanda bir an önce gelsin artık.. gelsin de turlamaya başlayalım.. bu gün yağış başladı yine.. :( yolunuz yakınlardan geçerse darıcayada bekliyorum beyler tarkan sen yakınsın abi bana hiç gelmiyormusun anadolu tarafına?

Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    koraycım valla pek karşıya geçme fırsatım olmuyor ama yolum düşerse mutlaka gelicem... karşıya geçip sana uğramadan olurmu
    pazar günü kız arkadaşımla gelicem kadıköye ama o tarafa gelemeyebilirim bu sefer çünkü 4 tane motor bakıcam ordan da kız arkadaşımın ablasına geçicez bayaa yoğun bi gün olacak ama sözüm söz mutlaka gelicem.
    ilker kesin gezmiştir sesi de çıkmıyo kaç saattir zaten. olsun yaa tadını çıkarsın bi gaz da bizim için vermiştir herhalde valla orhan bi ara selam gönderdi fazla internete giremiyormuş... ama iyimiş
    selkanın bir sorusu vardı ben cevapladım ama doğrumu acaba tam emin değilim
    ama genelde öyle soruyu ve cevabı okuyunca anlarsın sanırım

Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Koray'cığım ben bu sene epey gezeceğim.. Darıca ayvalık'a uğrarım.. Bu işler umarım resimlerde kalmaz..
    Bu arada aynen Antalya'ya da beklerim... Hatta diyorum ki; tüm GV cileri toplayarak bi türkiye turu filan yapsak mı.. Mesela Kuzeyden güneye sonra kuzeyi turlayıp batıda sizleri dağıttıktan sonra güneye insek 10 gün yetmez mi? Çadır falan alırız.. Mesela herkes için Eylül uygun olurmu? İzinleri o ana denk getirsek nasıl? Organizasyonsa böyle yapılır... Süper olur yahu... Amerikalı chopper cılar gibi...
    Sonuçta 10 kişi kadarız değil mi?...

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    herkese iyi akşamlar arkadaşlarım.ben şimdi motordan inip anca eve geldim.daha gezecektim ama bacaklarım uyuşmaya başladı.ayaklarım dondu eve geldim.ya anladım ki pantolon şart.bu arada bugün gaz kesme problemi yaşadım toplamda 3 kez falan oldu.motor 3. viteste iken 6000 devire gelince 2-3 sn kadar gaz kesme demeyelim de motor o devirde sanki dondu kaldı sonra kaldığı yerden hızlanmaya başladı.ama çok keyifliydi.farları da çok tatmin edici.araç farı gibi yolu çok rahat aydınlatıyor.

selçuk abi bizim motorlarda on-off-res kısımları var.bizim motorlarda rezervde 2 litre benzin var.sen on konumu yerine res'de tutarsan motorda benzin bittikten sonra rezervi kullanmaya devam edecek ve depo tamamen boşalınca o zaman yolda kalacaksın.ama on konumunda tutarsan rezerve geçmeden benzin bitince motor duracak ve sen daha sonra rezerve alınca 2 litre benzini kullanmaya başlayacaksın ve en yakın petrol istasyonuna götürecek seni.

ayvalık'a bir ay kadar önce gitmiştim.kışın bile çok güzel bir yer.yazı bile düşünemiyorum.ama ayvalıkta tüm gv'ciler yazın toplanabiliriz.çok da güzel olur

koray abi dün bağlantı bir anda koptu yazamadım.koruma demiri olayına bir şekilde cidden girelim.olmadı siz yaptırırsınız sonra sizinkinin fotosunu çeker ben izmir'den aynısını falan yaptırırım.

tarkan ha gayret az kaldı motoruna kavuşmana hissedebiliyorum.

mamnaris dostum sanırım şubattakinde olmayacak st&kanuni.kymco venox'a bakabilirsin ama o fuarda.tabi hyosung bana göre daha hoş duruyor
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    SELÇUK ; buluşmayı yapabilirsek çok güzel olur.. hep diyorum ya hayalim benim.. uzun yol ve gv cilerle gezi.. resimlerde kalmaması size bağlı geleceksiniz ve gerçekleşecek.. benim amcam antalyada oda öğretmen (edebiyat) endüstri meslekteydi emekli oldu.. bide falez otelde tenis dersleri veriyordu.. belki hem onu hem sizi ziyaret ederiz.. bellimi olur.. büyük geziyi bende çok isterim ama bu yaz bar işi olursa her gece çalışıyorum ve eylüldede okul başlıyor.. ama gün doğmadan neler doğar.. ama tekrar söylüyorum bizim toplanmamız şart abi.. İLKER ; tahmin etmiştim zaten üstünden inmeyeceğini.. iyide yapmışsın.. foto çektinmi? demiştim abi pantolon şart diye diz kapağıyla bel arasındaki kısım donuyor resmen.. koruma demiride şart.. buradan ucuza getirebilirsek yaptırırız sana göndeririz sen de montajını orada yaptırırsın olmazmı.. tabi önce keseyi düzeltmem lazım benim..

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    koray abi telin şarjı bitti çekemedim ama yarın çekeceğim inşallah.ya ben içime termel içlik giydim.güzndüz pek rahatsız etmedi soğuk ama akşam 5'ten sonra resmen dondum.pantolonun paçasından içeri giren soğuk mahvetti beni.tek çorap vardı ve ayaklarım dondu.eve geldim hala uyuşuk.şuan bile biraz sızlıyor.yok 5'ten sonra binmeyeceğim.abi benim de keseyi düzeltmem lazım.daha hiçbişi almadım.izmir'e dönünce alacam inşallah.

ayvalık'a kısmet olursa nişanlımla bir haftasonu geleceğim inşallah.hatta barda koray abiyi de dinleyeceğim bir terslik olmazsa ama antalya da bana uyar tabiki
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    ilker bekliyorum yarınki fotoları.. dikkatli kullan olurmu? yavaş yavaş... cruisercilerin bir topici hotlamış ana sayfada.. onuda canlı tutalım beyler.. baktım ilkerim orada zaten bikaç fotoda ben koydum..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler