Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    hyosung gv 249
    koray kardeşim ayvalık davetine teşekkür ederim ama çok yakında selka'nın memleketine yakın bir yerlerde iş kurma durumlarım var. bugünlerde hamile hanımlar gibiyim, sançılı geçiyor günler, şu işi kursam da sıkıntıdan kurtulsam diye sabırsızlanıyorum. her akşam yazılarınızı büyük bir keyifle okuyorum ama katılamıyorum.

iş kurduktan sonra yerleşme ve en önemlisi gvmin nakli söz konusu olacak. onu da getirdim mi gittiğim yere, değmeyin keyfime

bu saate kadar hala gv'nle mi uğraşıyorsunuz??? aman bugünlerde dikkat edin havalara... çok sevindim aman bizi ve seni sevecekleri üzecek sabırsızlıklar yapma sakın...
    iki tekerde yol almak bir ağaç gibi tek ve hür, ve mt'de olmak bir ormaaaaan gibi kardeşçesine...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Selam arkadaşlar. Biraz önce Koray beni eve bıraktı ve gitti.

Veeeeeeeeee eveeettttt. Koray kardeşiminde artık bir motoru var Aldık garaja koyduk motorunu. Allah kazasız belasız sürmeyi nasib eder inşallah Koray kardeşime. Resimde çektik tabiki. Yalnız akşam olduğundan güzel çıkmamış olabilir. Birazdan resimleri de ekleyeceğim
    ..::.. GO ..::..

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    sonunda müstakbel gv cinin gv si oldu.... hayal gibi bişey... inanabilsem.... ayaklarım yere basmıyor... artık benim bir motorum hatta motordan öte bir gv m var..... orhan sağol dostum kardeşim arkadaşım.... sayende herşey... ve diğer güzel gv ci dostlarım.. cesaretlendirdiniz... umutlandırdınız... sagolun...
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

Motosikleti
    -
    Veeeee işte Koray'ın motoru...

Motoru teslim alırken.

Artık motor yeni sahibinin garajında

Koraycım çok iyi bir insansın, adam gibi adamsın. Seni tanıdığım için çok sanslıyım. Kısmet diğer GV ci arkadaşlarla tanışmakta artık

Motosikleti
    valla biri bana deseydiki gerçek arkadaşlarını, doğru düzgün insanları 30 yaşından sonra tanıycaksın diye.. gülerdim herhalde onlara.. gerçekten öyleymiş.. kimsenin kimseye çöpünü bile vermediği bir dönemde günlerini verdin zamanını ayırdın... ayrıca bidolu emek.. yüzlerce soruya cevap.. sabahtan akşama çalışıyorsun zaten bide işten çıkıp bu saate kadar bana yardım ettin.. ne diyim bilmiyorum.. ömrüm boyunca her çagırdığında koşacak bir kardeş kazandın.. emeğine sağlık....

Motosikleti
    -
    Sağolasın Koraycım, bu sözleri söylemen yeterde artar bile yaptıklarıma. Ben kolay kolay arkadaş kazanan biri değilimdir, çok seçerim insanları. Seni tanıdığım günden beri senin tabirinle yıllardır tanıyorum hissine kapıldım hep. Seninde ne zaman bana ihtiyacın olursa elimden geldiğince yardım edeceğimi biliyorsun. Allah kazasız belasız motorunla nice km.lere ulaştırır inşallah seni. Ben yatayım artık, sabah erken kursa gidicem İyi geceler Koray kardeşim.

Motosikleti
    iyi geceler kardeşim.. nice kilometrelere tüm gv 250 cilerle...

yorumsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan 150C
    ii geceler çok sevindim darısı başıma inşallah.. Ama en güzeli bu zamanda böyle kardeşlikleri görmek o daha da güzel .. Demekki motor kardeşliği bambaşka bişey dostluğunuz daim olsun. Kazasız ve bol keyifli sürüşler dilerim.
    Bir Tanrım Var Bir Motorum Bu Ankarada Yapyalnızım

Motosikleti
    sağolasın yorumsal.. darısı başına inşallah.. kendime dua ettiğim kadar sizin içinde ediyorum.. bu motorun dostluğuda güzel.. umarım yakın zamanda sizlerlede tanışmak kısmet olur.. eminimki iyi anlaşır.. keyifli sohbetler yapıcaz..

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    Koray Abi daha ötesi var mı artık??? Yok herhalde gece şuan 3.00, galiba rüyanda gv var.Aman abi hiç bozmayım ben sen paşa paşa bin motoruna.Abicim nice km lere sevdiklerinle beraber....

Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bak şimdi ne yapacağımı şaşırdım ama airoh alacağım gdr'yi de taktın kafama biraz daha araştırma yapayım bari.ya off motorumu da özledim

koraylar nerde kaldı yaw?

emrah bu arada kütahya senin ilk tayin yerin mi?
    evet malesef okuldan sonra ilk tayin yerim.Malesef zira iklim çok sert temmuz ayında bile akşmaları motora binmek için kalın kalın giyinmek gerekiyor.Şuan sıcaklık -12 derece... Gelde motora bin, ama deli heryerde delidir. :D :D
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

Motosikleti
    Artık Yok
    gitti güzelim motorum ama yabancıya gitmedi tekrar hayırlı olsun koraycım allah kazasız belazsız kullanmak nasip etsin...
    Rüzgarı Ruhunda Hisset, Ama Dikkati ve Korunmayı da Unutma!!!::stretche

Motosikleti
    volkan hem güzel bir motor sahibi oldum hemde iyi bir arkadaş.. bundan 1 ay önce orhana dedimki ; motoru alacağım insanında iyi olması beni çok etkiliyor demiştim.. senide tanıdıktan sonra içim o kadar rahat ettiki.. aklımda hiç birşey kalmadı... çok huzurluyum.. çok uzak sayılmayız.. canın sıkıldımı atla arabaya gel abi.. ben mangalı hazırlarken sende hasret giderirsin motorunla , bi darıca eskihisar turu yaparsın.. hem görüşmüş kopmamış oluruz.. inşallah çok kısa zamanda en çok istediğin, gönlündeki motoru alırsın ve beraber buluşmalara katılırız.. misafir perverliğin için , bana yardımların için, herşey için teşekkür ederim.. bekliyoruz yengeyide bebişide.. tabi yeni arabanla inşallah.. EMRAH ; adada taşkahvede konuştuklarımızın bu kadar çabuk olacagı aklımın ucundan geçmezdi.. ben motoru almadan önce yüzlerce soru sordum size, sizde sabırla cevapladınız.. ama artık motorum var allah size sabır versin milyonlarca soru sizleri bekliyor.. şimdi sıra havaların düzelmesine ve hep birlikte gezilere, buluşmalara geldi........ İLKEEEEEEEEEEEEEEEEEEERRRRRRR NERDESİN ABİ neyse azıcık daha geç olsun arıycam zaten seni KOCAADAM; abi umarım kısa zamanda yeni işini kurar ve herşey planladığın gibi olur.. ayvalık davetimizin süresi yok abi süresizdir açık bilet ne zaman istersen gel misafirimizsin belki biz senden önce davranır biz sana geliriz.. dün sabah 10 da gittim istanbula, herşeyi hallettiğimizde motoru garaja koyduğumuzda saat gece 1 di.. ama hep dikkatli olduk.. yaş 30 olunca insan temkinli oluyor.. ama kazasız belasız hallettik.. tekrar teşekkür ederim abi sagolasın..

Motosikleti
    Artık Yok
    inşallah kardeşim nasıl rahat gittinizmi varmıydı problem yağmur felan...
    Rüzgarı Ruhunda Hisset, Ama Dikkati ve Korunmayı da Unutma!!!::stretche

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    volkan hem güzel bir motor sahibi oldum hemde iyi bir arkadaş.. bundan 1 ay önce orhana dedimki ; motoru alacağım insanında iyi olması beni çok etkiliyor demiştim.. senide tanıdıktan sonra içim o kadar rahat ettiki.. aklımda hiç birşey kalmadı... çok huzurluyum.. çok uzak sayılmayız.. canın sıkıldımı atla arabaya gel abi.. ben mangalı hazırlarken sende hasret giderirsin motorunla , bi darıca eskihisar turu yaparsın.. hem görüşmüş kopmamış oluruz.. inşallah çok kısa zamanda en çok istediğin, gönlündeki motoru alırsın ve beraber buluşmalara katılırız.. misafir perverliğin için , bana yardımların için, herşey için teşekkür ederim.. bekliyoruz yengeyide bebişide.. tabi yeni arabanla inşallah.. EMRAH ; adada taşkahvede konuştuklarımızın bu kadar çabuk olacagı aklımın ucundan geçmezdi.. ben motoru almadan önce yüzlerce soru sordum size, sizde sabırla cevapladınız.. ama artık motorum var allah size sabır versin milyonlarca soru sizleri bekliyor.. şimdi sıra havaların düzelmesine ve hep birlikte gezilere, buluşmalara geldi........ İLKEEEEEEEEEEEEEEEEEEERRRRRRR NERDESİN ABİ neyse azıcık daha geç olsun arıycam zaten seni KOCAADAM; abi umarım kısa zamanda yeni işini kurar ve herşey planladığın gibi olur.. ayvalık davetimizin süresi yok abi süresizdir açık bilet ne zaman istersen gel misafirimizsin belki biz senden önce davranır biz sana geliriz.. dün sabah 10 da gittim istanbula, herşeyi hallettiğimizde motoru garaja koyduğumuzda saat gece 1 di.. ama hep dikkatli olduk.. yaş 30 olunca insan temkinli oluyor.. ama kazasız belasız hallettik.. tekrar teşekkür ederim abi sagolasın..

koray kardeşim geldim.haberi dün gece bekliyordum baya uyumamaya çalıştım ama dayanamadım çok sevindim kardeşim.allah her türlü büyük ve küçük kazadan korusun.allah tekerine taş dokundurmasın.sevgiyle ve sevdiklerinle binersin inşallah.bu arada motorun sahibi de üye olmuş.hoşgeldin vtemizkan arkadaşım sana da artık daha iyi motorlar nasip olur inşallah.
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    yok abi şükür herşey yolunda gitti.. ya zaten düşünsene hiç vakit kalmaz dediğimiz şeyleri bile hallettik sayende istanbul gibi yerde.. feyizoğluna gidecegimi hiç sanmıyordum gittik aldık herşeyleri.. sigortayı yaptırabilirmiyim diye düşünürken ruhsatı bile hallettik.. yani dün olanlar rüya gibi.. senide yorduk ama bana kalsa o kadar dar zamanda anca sigortacının yerini bulabilirdim çok iyi oldu herşey aradan çıktı.. sağolasın.. bu arada artık foruma katıl ki ; gv 250 sayfası iyi bir arkadaş daha kazanmış olsun.. ve seninde gv 250 tecrübelerinden yararlanmış olsun buradakiler.. görüceksin aramızda yanlış adam yok.. herkes çok mütevazi ve laf olsun diye konuşan yok... İLKER ; en kısa zamanda buluşalım abi.. şubat tatilinde izmirdemi olursun antalyadamı? tanışalım abi artık.. eğer izmirde olursan ortada biyerde buluşalım dikili falan yada sen gelemezsen işlerden ben gelirim izmire günü birlik.. bu arada etiketi sökmediğin sürece feyizoğlu her türlü yardımı yapabileceklerini söyledi.. çok tatlı insanlar onlarda...

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    koray neler aldın abi?ne kadar aldın?benim durumu sordun mu?

Motosikleti
    ilker yukarıdaki cevabı degiştirdim ama yine yazayım.. sordum etiketleri sökmediğin sürece hertürlü degişikliği yapacaklarını söylediler.. çok iyi insanlar, yorumlarda yazdıkları kadar var.. aldıklarım airoh dediğimiz kask, nic eldiven. nic mont ( selçugunkinden kalmamış ) zandona dizlik. ben emrah link göndericem demişti onu bekledim ama erken çıktıgım için göremedim sonra yazmış.. bu airoh kaskın üzerinden belediye otobüsü geçmiş ve bütün halde kalmış kask.. firma kazayı yapan adama para verip kaskı geri alıp sergilemek için sanırım buradan istediğiniz yeni kaskı alabilirsiniz demiş.. feyizoğlundaki arkadaşlar söyledi hiç mal satmak için yalan söyleyecek adamlara benzemiyorlar ben daha pahalı kasklara niyetim var dediğimde söylediler bunu bana..

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Koray'cığım yeni motosikletin hayırlı olsun. Lakin daha önce motosiklet kullandın mı hatırlamıyorum ama motosiklet işi tamamen dikkat işidir. Unutmayalım ki; iyi motosikletçi hızlı giden değil, kaza yapmayandır" üslubunu kendimize rehber edinelim. Çok mutlusun tıpkı benim 3 ay önceki durumum ile aynı. Lakin yapılacak ufak bir kaza bile bu işin tadını kaçırabiliri. Aman! Hatırladığım işin heyecanı ile ben neler yapmışım? Şimdi acemi iken o kadar risk almama karşın şu an 4000 km dir Motor sürüyorum vay be dedim kendi kendime. Unutma kardeşim motora binmek arabaya binmek gibi değildir. Arabada belki ufak riskler göz ardı edilebilinir. Ancak motora bindiğin an "SIFIR RİSK" ile sürmem gerektiğini asla ne olur ama asla UNUTMA! Yoksa bu işin tadı bir kaçtı mı, acısı bir ömür ağızda damakta kalır..
    Tekrar hayırlı olsun, güle güle kullan... Antalya'ya da beklerim..
    Yol alır, gazı motorlarımızın karbüratörlerine körükleriz...
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

Motosikleti
    selçuk teşekkür ederim.. çok doğru söylüyorsun.. 18 20 yaşlarda olsam evet belki yapardım çılgınlıklar.. hatta belki seçimimde öyle olurdu yani gv değilde gt olurdu.. şimdi yaş 30.. araba kullanırken bile çok temkinliyim abi ben.. aklıma yatmayan hiç birşeye girmem.. korkak denirmi diyede düşünmem.. motoru çok az kullandım 1951 model bmw r 26 darıca içi bide ne akla hizmet yaptığımı bilmediğim ağva gezisi.. dizliksiz montsuz eldivensiz... :( evet bu anlamda çok tecrübe kazanmam gerektiğini biliyorum.. e zaten sizide öyle buldum ya bu siteyi bu sayfayı ben sizden çok şey öğrendim.. öğrenmeyede devam edecegim.. şuradan bana notunu verebilirsin ; bu adamın motoru var kaskını montunu korumalarıda var.. neden bugünki gebzedeki dersine motoruyla gitmiyor? cevap veriyorum : daha motoru tanımıyorum ( mahalle arasında antraman yapmam lazım, ehliyetim balıkesirde , yerler ıslak... işte çılgın gençlik ile bizim aramızdaki fark bu.. ben çayımı alıp 15 dakkada bir garaja gidip motoru seyretmeyi tercih ediyorum.. bu arada senin monttan kalmamaış abi... çok içimde kaldı... :( abi bu yaz inşallah buluşup tanışıcaz içime öyle doğuyor...

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    koray şubat gelsin ayarlamaya çalışırız bir ara antalya'ya gideceğim ama ne zaman olur şimdiden kestiremiyorum.bizim işlerde son ana kadar plan yapmak yanlış oluyor.planlar taslak halinde duruyor anlayacağın.ama şubat gelsin bir tarih ayarlarız.

bu arada selçuk'un montunun kalmaması kötü olmuş.bende nic alacağım.selçuğun monttan önce onda karar kılmıştım zaten.şu kredi kartının hesap kesim tarihi geçsin hemen alacağım ekipmanları.selçuğun dediği gibi dikkatli olmak lazım motor kullanırken.hele hele bu havalarda çok dikkat etmek lazım.bu arada uzmantv.com diye bir adres var.orada motor sürüş kuralları ve dikkat edilecek hususları görsel olarak videolu anlatıyorlar.girmediysen bakmanda fayda var koraycım.

koray kask airoh'un hangi modeli?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler