Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster

emrah dostum şu seçtiğim ürünlere bakıp bir yorum yapar mısın?nasıl ürünler?
    Abi inceledimde açıkcası öyle bi kask pahalı geldi bana.Mont çok güzel ve uygun sayılır.Ama cruisera aslında deri korumalı montlar daha karizma duruyor.Fiyatları 350-400ytlden başladığı için zorlayabilir insanı.Bellik hiç kullanmadım montumda vardı bel koruma, gerçi onuda motorla sattım.Bellikle ilgili bişey diyemeyeğim şimdi.Dizlik benim kullanığım dizlikten mafsallı depoyu kesin çizer önlem almak lazım gerçekten.Kaskla ilgili bir link göndericem birazdan birde onu inceleyin istesen.
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    tamam emrah çok sağol.ben çeneden açılır bir kask istiyorum.önerdiğin uygun birşey olursa değerlendiririm.bekliyorum dostum sağol..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Selam arkadaşlar.
    Kısmetse yarın Koray'ın motorunu alacağız

İlker Feyizoğlundan aldığın ürünlerin ambalajlarına zarar vermediğin sürece kesinlikle değiştirebilirsin. Ambalajdan kastım, mesela mont aldın ve üzerine giyindin ama etiketlerini felan sökmediğin kullanmadığın sürece değiştirebilirsin. Ben kaskımı 3 kere değiştirmiştim, ama üzerinde etiketleri, vizöründeki koruma plastiğini felan çıkarmadan geri gönderip değiştirmiştim. Zaten o ara motorum olmadığı için kullanmamıştım hiç.

Bu arada bellik almayın arkadaşlar, onun yerinde komple sırtıda örten sırtlıklardan alın derim ben. Hem omuzdan askısıda var, üzerinizde çok rahat durur. Dizlik için ise Koçtaş gibi mağazalardan kauçuk yapışkanlı ürünler var onlardan alıp mafsal yerine yapıştırın deponun çizilmesini önlersiniz.
    ..::.. GO ..::..

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    İlker ben dizlik olarak Armodenin 29 YTL lik dizliğini aldım.. Çok iyi değil ama kötüde değil.. Bir defa düştüm ve çok iyi korudu.. Ayrıca mafsallı dizlik alırsan pantolona gerek kalmaz, bence..
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

Motosikleti
    -
    Bence de tam tersi, yani pantolon alacaksan dizliğe gerek yok Ama tek başına dizlik yeterince koruma sağlamaz. Allah korusun düşmelerde pantolon asfaltta kağıt gibi yırtılıyor hemen, oysa motosiklet pantolonu çok daha dayanıklı sürtünmelere karşı

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Uzun bir aradan sonra tekrar merhabalar arkadaşlar, birkaçınız motorlarına kavuşmuş hayırlı olsun
    bu arada yılbaşı ikramiyesinde bana 24 ytl çıktı maalesef gezi sponsoru olmaya yetmez ama umarım gezilerinize beni de davet edersiniz, muhabbete destek olurum
    bu arada benim egsoz da eski kullanıcıdan hatıra çizikler var, egsozu tekrar krom kaplama yapmak mümkün mü , mümkünse kaça patlar ? yoksa yeni egsoz alıcam çok sinirimi bozuyor
    dizlik konusunda da haklısınız bende dizlik çizikleri var :( iyi bir pasta cila lazım, depoyu da değiştirirsem para kalmaz, 24 yerine 24000 ytl çıksaydı keşke
    neyse arkadaşlar bundan sonra daha aktif bir şekilde formdayım, görüşürüz veee mutlu, güzel ve bol km li bol gezili bir 2009 hepimizin olsun
    [B][COLOR="Red"]Hayatında birkez motora binip de zevk alan insan bir daha hiçbirşeyden zevk alamaz...[/COLOR][/B]

Motosikleti
    -
    Tekrar hoşgeldin khazid-hea, Bende Kartal'da oturuyorum yakınız desene
    Depo çiziklerin konusunda pasta-cila karışımı tüpler var ben Carrefourdan almıştım onu denemeni tavsiye ederim. Benim depodaki dizlik çiziklerinin hepsini çıkardı. Ayrıca daha önce bahsettiğim yapışkanlı kauçuklardan dizliklerine yapıştırmanı öneririm.
    Krom egzos kaplama konusunda benimde pek bilgim yok, ama benim egzosta da ufak tefek çizikler var, gerçi rahatsız edecek düzeyde değiller o yüzden yaptırmayı düşünmüyorum. Eğer yaptırıp sonucunu bize de bildirirsen çok sevinirim.

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    hoşgeldin khaid-zea.uzun zamandır yoktun gerçekten.emrah linki göndermeyi unuttun herhalde.orhan ve koray bugün için size bol şans.iyi haberlerinizi bekliyorum akşama.bu arada bugün burası dahil yurdun çoğu yeri yağışlı olacakmış,kendinize dikkat edin.

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    khazid hea hoşgeldin bende merak etmiştim.. şu havalar düzelsin gezilere başlarız.. ayrıca ayvalıka sende davetlisin tabikide.. ben şimdi istanbula doğru yola çıkıyorum.. dua edinde getirebilelim kazasız belasız motorumu..
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

Motosikleti
    er6F ABS 2014
    arkadaşlar hepinize merhabalar ve hayırlı seneler..

gv250 cok hosuma gitti, ama eskiden servisini yapan ustayla görüştüm; hyosung alma, yedek parça sorunu yaşarsın dedi ve yedek parça fiyatları çok yüksekmiş..

kullanıcılar olarak sizlerin yorumlarını öğrenmek istiyorum.

saygılar.
    Modenas -1999, Agility 125 -2006, CK 125 -2008, Crypton -2010, X-City 250 -2011, er6N 2006, er6F 2014

Motosikleti
    -
    Arkadaşlar biraz önce Koray'la konuştum. Noter satışını halletmişler bile
    Feyizoğlunda alışveriş yapıyormuş şu anda. Hava burada hafiften atıştırmaya başladı, akşama inşallah kesilirde motoru getirebiliriz. Olmadı kamyonet kasasına koyup götürücez artık. Bu işlemde tamam arkadaşlar sadece motoru garaja götürmek kaldı

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    hadi yaaa çok süper.çok sevindim.orhan yağmur yağacakmış kendinize dikkat edin.güzel haberlerin devamını bekliyoruz.

Motosikleti
    -
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi yaaa çok süper.çok sevindim.orhan yağmur yağacakmış kendinize dikkat edin.güzel haberlerin devamını bekliyoruz.
    Sağol İlker, merak etme kendimizi sağlama almadan iş yapmayız Baktık hava kötü mecburen kamyonetle götürücez artık.

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    evet arkadaşlar oturdum bilgisayar başına sizden haber bekliyorum.inşallah bu akşamın konusu koray ve motoru olacak

Motosikleti
    Shadow VT750
    http://www.motoliz.com/index.php?p=s...98&k_id=0&kn=0

ben bu kaskın siyahını kullanıyorum.Kilosu ve kalitesi gerçeten iyi.İçi tamamen çamaşır makinesinde yıkanıyor.Güneş gözlüklü ve çene açılırlı.Haraket halinde kesinlikle buğu yapmıyor tavsiye ederim...
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    emrah kefilsen alacam bu kaskı araştırdığım kadarıyla en çok şikayet kışın buğu yapmasıymış.bu kaskta yoksa eğer.bu kasktan alırım ben.

Motosikleti
    Shadow VT750
    kefilimde kışın trafikte buğu yapabilir,Vizörü aralık bırakmak gerekir.Buğu önleyici sprey sıkarsan bir kış boyunca vizör buğu yapmaz zaten.Nolan gibi kasklar dahi hafif süratte soluk alıp verme esnasında vizörü buğu kaplıyor.Hiç problem edilcek birşey değil.Siyahı gerçekten çok hoş.Gömlek yıkar gibi sık sık makineye atıyorum.Güneş gözlüğüde işe yarıyor.Gündüz güneşte gece karşıdan gelen araç farlarında ışığı isteğim seviyede kırıyor.

http://www.tumoparsan.com/resim.asp?...e=KOQ884KV.JPG

mat siyahını tavsiye ederim.3 farklı alandan açılır kapanır havalandırma ızgaraları var....made in taiwan diye biliyorum...

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    peki o zaman.son bir soru daha.çok ses alıyor mu yüksek hızda?hoş bizim hızlar 130-140 en fazla olur ama mesela 120 ile giderken rüzgarın oluşturduğu müziği dinledin mi hiç?

Motosikleti
    Shadow VT750
    yok öyle uğuldayan ıslık çalan bir sesi yok.Ben uzun yolda hep kulağımda kulaklıkla yol alıyorum.Müziği net alıyorum.problem yok.Ayrıca para para para derler ya.Parasına göre iyi iş yapıyor.

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    ya bak şimdi ne yapacağımı şaşırdım ama airoh alacağım gdr'yi de taktın kafama biraz daha araştırma yapayım bari.ya off motorumu da özledim

koraylar nerde kaldı yaw?

emrah bu arada kütahya senin ilk tayin yerin mi?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler