Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
32. sayfa BirinciBirinci ... 22303132333442 ... SonuncuSonuncu

Bu moto calibre 250cc

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BM calibre 250 gelicek bu yıl içinde
    Bende lise sondayim body yapiyorum bende toz moz para vermedim çok iyi para biriktirdim ama onlara laptop, elektro gitar, 3-5 farklı telefon, yaz tatilleri vs vs hiç ettim şimdi yırtınıyorum :(
    Ama calibreyi o kadar çok istiyorum ki bir şekilde bulunur para sorun değil. Tabi bu hep Soner abi sayesinde
    [B] BM Calibre 250R tutkum ve o benim olucak![/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Lan spor salonuna çevirdiniz buraları . Bu arada ben de mart ayında body'e başlıyorum. Hadi hayırlısı bakalım. Biscolata erkeği olduktan sonra bize bir V-Max iyi gider :D.
    Önce emniyet, sonra hareket...

Motosikleti
    Benim biscolata erkegi olcak vaktim yok YGS-LYS hazırlanıyorum ama 24 hazirandan sonra yetişirim size )

Motosikleti
    Bumuto Calibre 250R düşünüyorum...
    Bumoto calibre için bagaj hacmi için bilgi verir misiniz?Birde kask takma yeri nasıl daha doğrusu var mı ?(Yoksa motorsikleti kapattığımızda yanımızda mı taşıyacağız?)Kaskların özel kilit bölümü oluyor ya arka koltuğun altında onu kast etmiştim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:04 ----------

Soner Bey bu marka piyasaya yeni girdi biliyorum.Sayenizde iyi bilgiler aldım bu motobisiklet hakkında.Bende ilk tercihimi bundan yana kullanmayı düşünüyorum.Bu cihaz hakkında düşüncelerimi iyice aydınlatınız size ve diğer kullanan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum ve paylaşımlarınızı merakla takip ediyorum.Youtube'dan Video paylaşımınız olursa motor hakkında çok sevinirim herhangi bir değişiklikte olsa bile

Motosikleti
    Alıntı c67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bumoto calibre için bagaj hacmi için bilgi verir misiniz?Birde kask takma yeri nasıl daha doğrusu var mı ?(Yoksa motorsikleti kapattığımızda yanımızda mı taşıyacağız?)Kaskların özel kilit bölümü oluyor ya arka koltuğun altında onu kast etmiştim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:04 ----------

Soner Bey bu marka piyasaya yeni girdi biliyorum.Sayenizde iyi bilgiler aldım bu motobisiklet hakkında.Bende ilk tercihimi bundan yana kullanmayı düşünüyorum.Bu cihaz hakkında düşüncelerimi iyice aydınlatınız size ve diğer kullanan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum ve paylaşımlarınızı merakla takip ediyorum.Youtube'dan Video paylaşımınız olursa motor hakkında çok sevinirim herhangi bir değişiklikte olsa bile
    Motorun bu konun önceki sayfalarında video ve fotoğraf paylaşımı mevcut eğer bunların dışında videolara ulaşmak isterseniz youtube'ta thesonpol nickli kullanıcının profilinde videolar mevcut.
    saygılar..

Motosikleti
    Youtube da baktım ama göremedim neyse biraz daha araştırayım.Bulamazsam gene haber veririm ilginiz için teşekkürler.

Motosikleti
    http://m.youtube.com/user/thesonpol

Motosikleti
    baktım sadece ile sürüş ile ilgili var sadece neyse ben gene devam edeyim ilgine teşekkür ederim.

baktım sadece ile sürüş ile ilgili var sadece neyse ben gene devam edeyim ilgine teşekkür ederim.
    Bagajın fotoğrafını çektim senin için.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Nektar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bagajın fotoğrafını çektim senin için.
    http://img163.imageshack.us/img163/5163/imageira.jpg
    Oraya fazla değerli bişey koymayın bagaj amacıyla yapılmış bi yer değil gibi. Ruhsatı mesela koyarsınız bi bakmışsınız uçup gitmiş, nerden kaymış düşmüş şaşar kalırsınız

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    soner yüzünden benimde alasım var =)
    sonra para mı alıyon bumotodan =)
    adamların reklama gerekleri yok. soner var
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    -

Belirteceğim linkten gerekli vidyolara ulaşabilirsiniz.

http://www.youtube.com/user/thesonpol

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oraya fazla değerli bişey koymayın bagaj amacıyla yapılmış bi yer değil gibi. Ruhsatı mesela koyarsınız bi bakmışsınız uçup gitmiş, nerden kaymış düşmüş şaşar kalırsınız
    Mengücüm oradan her hangi bir eşyanın düşeceği yer yok. Yani dileyen ruhsatını da koyabilir.

Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    soner yüzünden benimde alasım var =)
    sonra para mı alıyon bumotodan =)
    adamların reklama gerekleri yok. soner var
    Ben fabrikayı parça fiyatlarını öğrenmek için aradığım da, paylaşımlarınızı bilyoruz diyerekten, istediğim sorulara anında cevap alabiliyordum. Onlar da farkındalar .

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Sonpol benim goprom çekim yaparken kafamı sağa sola hızla çevirince vizörü açıp kapayınca çok fazla gürültü patırtı kaydediyor. Zaten mikrofonu genel olarak düşük seviyede ses kaydediyor izlerken duyabilmek için sesi çok açıyorum o zaman da bu gümbürtüler patırtılar çok fazla geliyor kulağa. Acaba su geçirmez kutuyu kaparken peçete mi sıkıştırmalıyım kamera ile arka kapak arasına ?

Motosikleti
    -
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonpol benim goprom çekim yaparken kafamı sağa sola hızla çevirince vizörü açıp kapayınca çok fazla gürültü patırtı kaydediyor. Zaten mikrofonu genel olarak düşük seviyede ses kaydediyor izlerken duyabilmek için sesi çok açıyorum o zaman da bu gümbürtüler patırtılar çok fazla geliyor kulağa. Acaba su geçirmez kutuyu kaparken peçete mi sıkıştırmalıyım kamera ile arka kapak arasına ?
    Evet ses yapıyor her türlü. İstersen açık, istersen kapalı kapak kullan fark etmiyor. Sadece ses şiddeti azalıyor. Açıkçası onun çözümünü hiç araştırmadım. O rüzgarın kaynağı bulunursa, belki de dediğin gibi bir şeyle kapatarak önleyebiliriz. Araştırmak lazım.

Sarper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    calibre'yi 28 şubatta başlayacak olan motor fuarından almayı düşünüyorum fiyatlar gerçekten fark ediyor mu? yoksa hiç beklemiyim alıyım fuara motorumlamı gideyim

Motosikleti
    -
    Alıntı Sarper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    calibre'yi 28 şubatta başlayacak olan motor fuarından almayı düşünüyorum fiyatlar gerçekten fark ediyor mu? yoksa hiç beklemiyim alıyım fuara motorumlamı gideyim

Fuar zamanı daha fazla indirim almanız muhtemel. Yani fuarı bekleyin derim..
    Sarper Kaya bunu beğendi.

Motosikleti
    teşekkür ederim kaskın kemerini kitleme bölümü var değil mi Burada?

Motosikleti
    dostum kask olayını bu kadar dert etme birde ss motor aldığını unutma motorun öncelikleri farkli

teşekkür ederim kaskın kemerini kitleme bölümü var değil mi Burada?
    Ben öyle kilit gibi bir yer göremedim maalesef.

Motosikleti
    teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
32. sayfa BirinciBirinci ... 22303132333442 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)