Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
28. sayfa BirinciBirinci ... 18262728293038 ... SonuncuSonuncu

Bu moto calibre 250cc

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Nektar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba , bu konuyu uzun zamandır takip ediyordum, yorum yazmak şimdi nasip oldu. Motor için para biriktiriyordum. Şimdi tamamladım. GT250R-Calibre arasinda kalmistim. Bu konudaki olumlu yorumlara dayanarak Calibreyi seçtim. Artan parayada kask mont vs. alıcam. Motorun siparişini bu hafta veriyorum fakat bu ilk 0 motorum olucak aklıma takılan sorular var,

1-Kargo ne kadar , nasıl oluyor?
    2- Ruhsat , plaka vs. ücreti ne kadar oluyor?
    3- Ben bu motorun 34 plaka olmasını istiyorum (Çorumdanım , anlarsınız ya) bunun için ne yapabilirim?

Tekeriniz , düz bassın
    Bence 34 plaka yaptırmaya hiç uğraşma 2-3 kat fazla sigorta ödersin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı ERCA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla Soner'cim dışarıda motorun üzerinden inemiyorum

Otoparkta Binip Otoparkta İniyorum.

Otopark Biraz karanlık Olduğu İçin Çekimlerim Güzel Olmuyor

Uzun Bir Sürüşte Çekicem

Bu Arada Msn'i Hiç Açmıyorsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:57 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=TrbXxDMpaUY

Bu Arada Bu Videoyu Gördün mü?

Benimle Alakası Yoktur!
    Erçağ'cım ilk defa gördüm. Paylaşım için teşekkürler...

Alıntı bugracvkytr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor çok güzel hocam hayırlı olsun Allah nasip ederse ehliyeti alınca ilk motorum olacak
    Hakkında hayırlısı olsun inşallah.

Merhaba , bu konuyu uzun zamandır takip ediyordum, yorum yazmak şimdi nasip oldu. Motor için para biriktiriyordum. Şimdi tamamladım. GT250R-Calibre arasinda kalmistim. Bu konudaki olumlu yorumlara dayanarak Calibreyi seçtim. Artan parayada kask mont vs. alıcam. Motorun siparişini bu hafta veriyorum fakat bu ilk 0 motorum olucak aklıma takılan sorular var,

1-Kargo ne kadar , nasıl oluyor?
    2- Ruhsat , plaka vs. ücreti ne kadar oluyor?
    3- Ben bu motorun 34 plaka olmasını istiyorum (Çorumdanım , anlarsınız ya) bunun için ne yapabilirim?

Tekeriniz , düz bassın

Doğru bir karar vermişsiniz. Doğru olan kısmı, paranızın tümünü motora yatırmak yerine, hem ekipmanlarınızı, hem de motor ihtiyacınızı gidermek. Yoksa GT250R'da güzel bir motosiklet.

Sorularınızı kendimce cevaplamak isterim.

1)_ Sahibinden.com üzerinden Calibre satan ve ayağınıza kadar motosikletinizi getiren firmalar mevcut. Onlarla konuşabilirsiniz. Veya size yakın olan bir bayi ile görüşebilir, mal almak için size yakın bir bölgeye hareket ederlerse, ücretsiz bir şekilde motosikletinizi getirmelerini rica edebilirsiniz. Ben calibre'den önce sahip olduğum cbr 250'yi aldığım da, şamsıma Kuşadasından İzmir'e araçları gidiyormuş. Ücretsiz bir şekilde sağ olsunlar, evime kadar getirmişlerdi.

2)_ Plaka ve dosya masrafları, takipçiye verildiğin de 300-400 civarların da tutuyordu. En doğru cevabı takipçilerden alırsınız.

3)_ Motosikleti başka bir ilden alabilir, motosiklet bayi'de iken plakaları çıkarttırabilirsiniz. Gerekli belgeler motoru aldığınız bayi tarafından size verildiğin de, onu bulunduğunuz il de ki takipçinize verirsiniz, o da 1-2 gün içinde plakanızı çıkarttırabilir.

Gelişmeleri bekliyoruz.
    Önce emniyet, sonra hareket...

Anlıyorum Teşekkürler cevaplarınız için. O zaman plaka istediğim gibi olmayacak ya da motoru 15 tatilde gidip İstanbuldan almam gerekecek. Okuyorum bu arada ondan dolayı. Gelişmeleri yazıcam O zaman 2 hafta içerisinde motoru almış oluyorum. Somestrda İstanbula gitmem gerekiyordu zaten aile ziyareti için. Hem ziyaret hem ticaret yapmış olurum :D

Yalnız GT250R a kötü demedim. BM Calibre çıkmadan önce hayranıydım zaten. BM almamın sebeplerinden biri yorumların yanısıra uygunda olması fiyatının. Yanlış algılanmasını, GT250R'cıları üzmeyi istemem.

İyi geceler

Motosikleti
    Anlıyorum Teşekkürler cevaplarınız için. O zaman plaka istediğim gibi olmayacak ya da motoru 15 tatilde gidip İstanbuldan almam gerekecek. Okuyorum bu arada ondan dolayı. Gelişmeleri yazıcam O zaman 2 hafta içerisinde motoru almış oluyorum. Somestrda İstanbula gitmem gerekiyordu zaten aile ziyareti için. Hem ziyaret hem ticaret yapmış olurum :D

Yalnız GT250R a kötü demedim. BM Calibre çıkmadan önce hayranıydım zaten. BM almamın sebeplerinden biri yorumların yanısıra uygunda olması fiyatının. Yanlış algılanmasını, GT250R'cıları üzmeyi istemem.

İyi geceler
    İkametgah'ın neredeyse oranın plakasını çıkartabilirsin ayrıca ikametgah'ın olduğu ilin trafik şubesine başvurman gerekir tescil için.

Motosikleti
    -
    Arkadaşlar merhaba.

Dün motosikletimin fanının çalışmaması üzerine ustama bırakmıştım. Fanın kablosun da temassızlık olmuş. Bıraktığımız da fan bozuldu sanmıştık. Bugün ise teslim aldım. Ustam bana bir süpriz yaparak ikinci bir fan takmış . Ne olur ne olmaz diye ikinciyi de takmış sağ olsun. Şuan da çift fan görev yapıyor radyatör de. Az çok performansı tahmin edebiliyorsunuzdur ...

Bugün motosikletimi teslim almaya gittiğim de, karşımda Ducati 848'i gördüm . Yaklaşık 1 ay kadar ustam da duracakmış ve sıfırmış. Durma nedenine gelince, pist için hazırlancakmış. Bakalım nasıl bir şey çıkacak ortaya, göreceğim ilerleyen zamanlar da. Sırf bugünün anısına, kendi motorumun değil de, Ducatinin resimlerini atmak istedim .

Daha sonra kendi motorumla vidyo kayıtları alıp, burada paylaşımını yapacağım.

Saygılarımla.
    wolrath ve cowboys bunu beğendiler.

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Bu nasıl bir ustadır.Pist için Ducati hazırlıyor, kafası esiyor iyiliğiniz için sormadan profesyonel düşünce ile 2. fanı takıyor

Şanslısınız diyelim artık ne diyelim.Ustaya bolca selam eder motor içinde sadece 'UH' demek isterim.
    wolrath bunu beğendi.
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu nasıl bir ustadır.Pist için Ducati hazırlıyor, kafası esiyor iyiliğiniz için sormadan profesyonel düşünce ile 2. fanı takıyor

Şanslısınız diyelim artık ne diyelim.Ustaya bolca selam eder motor içinde sadece 'UH' demek isterim.
    Türkiye de nadir bulunan ustalardan
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı SonpoL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba.

Dün motosikletimin fanının çalışmaması üzerine ustama bırakmıştım. Fanın kablosun da temassızlık olmuş. Bıraktığımız da fan bozuldu sanmıştık. Bugün ise teslim aldım. Ustam bana bir süpriz yaparak ikinci bir fan takmış . Ne olur ne olmaz diye ikinciyi de takmış sağ olsun. Şuan da çift fan görev yapıyor radyatör de. Az çok performansı tahmin edebiliyorsunuzdur ...

Bugün motosikletimi teslim almaya gittiğim de, karşımda Ducati 848'i gördüm . Yaklaşık 1 ay kadar ustam da duracakmış ve sıfırmış. Durma nedenine gelince, pist için hazırlancakmış. Bakalım nasıl bir şey çıkacak ortaya, göreceğim ilerleyen zamanlar da. Sırf bugünün anısına, kendi motorumun değil de, Ducatinin resimlerini atmak istedim .

http://i49.tinypic.com/10mq39x.jpg

http://i49.tinypic.com/fm5gjs.jpg

Daha sonra kendi motorumla vidyo kayıtları alıp, burada paylaşımını yapacağım.

Saygılarımla.
    ne bitmez bi fan problemin varmış :D:D hep değişiyor damlatıyor çalısmıyor :D ööö kaka diyimde beni taşlasınlar :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    -
    Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ustamız öyledir. Kendisi işini severek ve hevesle yapıyor. Yaratıcılık bitmiyor. Benim motoruma çok şey yapmak istiyor da, ben de sınırlıyorum biraz. Cbr250r sahibi arkadaşımız (woltrath) olan Barışın da, motoruna bir takım değişiklikler yapmıştı. Barış motorunu almaya gittiğin de, orta da konuşulmayan bir çok işçilikle karşılaştığını bize söylemiştir. Bu yazıyı görürse, kendisi bir şeyler karalayacaktır...

Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne bitmez bi fan problemin varmış :D:D hep değişiyor damlatıyor çalısmıyor :D ööö kaka diyimde beni taşlasınlar :D
    Allah çarpar Alperim ....

Radyatör değiştiğin de, fana dokunmamıştık. Kablo da ne diye sıkıntı oldu, o kadar kurcalayıp sormadım. İkinci fan da iyi oldu işte. Kafamız her daim rahat olur...

Motosikleti
    Vay be ankarada yok böyle ustalar valla. Olsa mutlaka götürürüm motorumu servise, bizimkiler angaralı ybr'lere bakıyor anca

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay be ankarada yok böyle ustalar valla. Olsa mutlaka götürürüm motorumu servise, bizimkiler angaralı ybr'lere bakıyor anca
    Min 6 aynalı ybr ler mi onlar
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Motosikleti
    Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Min 6 aynalı ybr ler mi onlar
    Aynen onlardan

hellboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    bu usta kimdir çok merak ettim servisin adı vs ???

Herkese selamlar. Calibre 250 rr almayı düşünüyorum masraflı bir motormudur. Fan sorunu var yazılmış forumdaikinci el almaya kalksak motorta böyle bir sıkıntı olup olmadığını nasıl anlarız. Bu motoru tavsiye edermisiniz. Gt 250 r ile bunun arasında gidip geliyorum. Sıfırda alabilirim, motor almak için fuarımı beklemek lazım teşekkür ederim

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    kendısı 2005 te subay cıktıgımdan berı sanayıde calıstıgım (10araba&1motor ve onlarca usta) en degerlı ınsandır.bana da sormadan ; on taraf alcaltma, hrc stıcker , plaka vs ıslemlerı yapmıstı.saka gıbı bırı gercekten.derdı para olmayan, ılk defa gordugu babamın elını open gercekten abım kadar sevdıgım bır ustadır.ızmırlıler baska yerlere gıtmekte hata yapar derım sadece...

SonpoL, viper17, hellboys ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    calibre 250rr
    hellboys, _EgemeN_ ve cowboys bunu beğendiler.

130'u_gördüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS & Kanuni Windy S
    Calibre güzel motor ama beyazı bi ayrı güzel :D
    Ey insan ! Yalnızlıktan şikayet etme sakın ! Öyle bir dostun var ki; şah damarından yakın...

Motosikleti
    calibre 250rr

bende bırseyler paylasım dedım arkadaslar )))
    SonpoL, hellboys, _EgemeN_ ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    -
    Eline sağlık Sirvan. Çok güzel kareler gerçekten . Devamını bekliyoruz...

130'u_gördüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS & Kanuni Windy S
    Teşekkürler paylaşım için sonunda sonerden başkalarıda foto paylaştı Sende motorunu gubunuzdaki ninja ile cbr ile karşılaştır her yönden kalite performans konfor hız vs.
    Ey insan ! Yalnızlıktan şikayet etme sakın ! Öyle bir dostun var ki; şah damarından yakın...

REKLAM ALANI
28. sayfa BirinciBirinci ... 18262728293038 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)