Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cup Modifiye Yaptım Oldu

Motovento
    REKLAM ALANI
    kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40
    Alıntı _VuRaL_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dokunduk artık Egzozun ucuna güzel bir egzoz ucu kaynattırırım görünmez o zaman
    hocam çalışmalar güzel olmuş gerçekten gördüğüm en yakışıklı cublardan biri.gösterge rengini beyaz yaptım demişsin keşke bi fotoğraf paylaşsaydın da görseydik.benim cubda da en sevmediğim gösterge ışıkları .ben de bi çalışma yapmak istiyorum.biraz bilgi verir misin?seninkiler led mi,göstergeleri sökmek zor mu elektrik bağlantısını nasıl yapacaz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Alıntı kaan898 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam çalışmalar güzel olmuş gerçekten gördüğüm en yakışıklı cublardan biri.gösterge rengini beyaz yaptım demişsin keşke bi fotoğraf paylaşsaydın da görseydik.benim cubda da en sevmediğim gösterge ışıkları .ben de bi çalışma yapmak istiyorum.biraz bilgi verir misin?seninkiler led mi,göstergeleri sökmek zor mu elektrik bağlantısını nasıl yapacaz?
    Gösterge ışıklerı park lambasındaki ampuller ile aynı. Far ampulünü değiştirecekmiş gibi ön tarafı sökün. Gostergenin altına bakın. Göstergeye giden kablolar var. Zaten bilirsiniz bakınca. Soket gibidir. Onu çekince ampul elinizde. onu ordan çıkarıp ledli park lambası takın. İstediğiniz renk kullanın. Zor bir iş değil. orjinal halindeyken hiç belli olmazdı. Şimdi gündüz bakınca bile belli oluyor. Ben güçlü bir ledli park lambası aldım(çiftli) Birini hız göstergesi için birinide benzin göstergesi için. Diğerlerine gerek yok zaten.

Fotolar:

Orjinal hali:

Ledli hali:(fotoğrafı acele çektim dandik çıkmış)

Farı değiştirdim:

---------- Post added at 17:15 ---------- Previous post was at 17:13 ----------

Bunuda gezerken çektim.

denemelik

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Güzel olmuş. Eline sağlık.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Dogan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crypton T115
    mercek işini ne yaptın? d2s mercek hiçbir türlü olmaz mı?

kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40
    şu yukardaki scooterın marka model nedir ?ne kadar tatlı bi yüz ifadesi var afacan çocuklar gibi....
    _VuRaL_ bunu beğendi.
    Hızın kararı perfect,fazlası past perfect tir...

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bu cub'un başına çok kötü olaylar geldi bi hafta 10 gün önce, elektrikli bisiklete çarpmış arkadaş.
    TATLIHIZ ve _VuRaL_ bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu cub'un başına çok kötü olaylar geldi bi hafta 10 gün önce, elektrikli bisiklete çarpmış arkadaş.
    Yeniden merhaba. Fazla bir hasar yoktu hallettim

Motosikleti
    Mondial 110 FT
    resimler neden gözükmüyor bende acaba.
    _VuRaL_ bunu beğendi.

Samet Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - JOYMAX 250İ
    Resimlerin hiçbirini göremiyorum sorun bende mi acaba yoksa linkler'mi ölmüş ?
    _VuRaL_ bunu beğendi.
    Kaza Anında Seni Korur !

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    linkler ölmüş galiba resimler yok gözükmüyor
    _VuRaL_ bunu beğendi.
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Linkler ölmüş. Birkaç değişiklik daha yaptım. Motosikletimi bastık. Şimdi yere yakın. Çok fazla değil ama. Yenilerini ekliyorum buraya:

Buda ilk hali:

Değişim iyi mi olmuş abartılımı yoksa normal mi Şu anda Shark performans egzozuda var..

---------- Post added at 23:00 ---------- Previous post was at 22:53 ----------

Alıntı Dogan88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mercek işini ne yaptın? d2s mercek hiçbir türlü olmaz mı?
    Mercek büyük fara takabiliyorum ama mercek büyük olduğu için göstergeye deyiyor yani kapanmıyor ön tarafı..

Alıntı kaan898 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu yukardaki scooterın marka model nedir ?ne kadar tatlı bi yüz ifadesi var afacan çocuklar gibi....
    Markası Atlantis

Motosikleti
    SYM - JOYMAX 250İ
    Basık hali gerçekten iyi olmuş. peki sorun çıkarıyormu basık olması tümseklerde çukurlarda vb. engellerde felan ? öndeki grenaj siyah olan nedir kaplama felanmı yoksa değişik bir malzememi ? Farlar gayet başarılı ellerine sağlık
    _VuRaL_ bunu beğendi.
    Kaza Anında Seni Korur !

Motosikleti
    Mondial 110 FT
    Benimkide aynı şekilde basık tümseklerde hızlı girersen küt diye amortisor vuruyor ama patlatmaz sadece ses yapar. Bence ön ve arka maşaları altın sarı yaldızlı boya ile boya aynalarıda kaplasaydın karbon ile keşke birde egzoz taktınmı miss egzos shark performance tavsiyemdir.
    Motorun çok güzel olmuş allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.
    _VuRaL_ bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Alıntı Samet Özkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Basık hali gerçekten iyi olmuş. peki sorun çıkarıyormu basık olması tümseklerde çukurlarda vb. engellerde felan ? öndeki grenaj siyah olan nedir kaplama felanmı yoksa değişik bir malzememi ? Farlar gayet başarılı ellerine sağlık
    Yorum işin teşekkür ederim. Basıkken tümseklerde yavaş geçmessem sürtüyor çukurlardada aynı şekilde. Ama kullanırken basık haliyle daha iyi. Ön grenajı carbon fiber kapladım.

Alıntı srcnycl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimkide aynı şekilde basık tümseklerde hızlı girersen küt diye amortisor vuruyor ama patlatmaz sadece ses yapar. Bence ön ve arka maşaları altın sarı yaldızlı boya ile boya aynalarıda kaplasaydın karbon ile keşke birde egzoz taktınmı miss egzos shark performance tavsiyemdir.
    Motorun çok güzel olmuş allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.
    Aynaları kaplayacaktım ama folyo yetmeyince bıraktım öyle kaldı. Motoru tek renk seviyorum baska renge gerek yok. Bu haliyle çok dikkat çekiyor zaten. Nazar deyiyor sonra Zaten egzoz shark performance kırmızı renk fotoğraflarını çekmedim Sağolun sizede Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin

Motosikleti
    SYM - JOYMAX 250İ
    Carbon iyimiş ya maliyetli birşeymi bu carbon mesela örnek verebilirmisin harcadığın fiyat için carbona ?
    _VuRaL_ bunu beğendi.
    Kaza Anında Seni Korur !

Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Carbon iyimiş ya maliyetli birşeymi bu carbon mesela örnek verebilirmisin harcadığın fiyat için carbona ?
    Carbon u 30 tl ye aldım. Laptop ve motosikletin o parçasın kapladım, telefonumu kapladım hala bitmedi kaç metre aldığımı bilmiyorum

Motosikleti
    SYM - JOYMAX 250İ
    Alıntı _VuRaL_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Carbon u 30 tl ye aldım. Laptop ve motosikletin o parçasın kapladım, telefonumu kapladım hala bitmedi kaç metre aldığımı bilmiyorum
    İyimiş o zaman bende alsammı dicemde kaplamayı bilmediğimden elime, yüzüme, gözüme bulaştırmak istemiyorum.
    _VuRaL_ bunu beğendi.
    Kaza Anında Seni Korur !

Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    İyimiş o zaman bende alsammı dicemde kaplamayı bilmediğimden elime, yüzüme, gözüme bulaştırmak istemiyorum.
    Bende bilmiyordum kaplama videoları izleyerek öğrenip yaptım

Motosikleti
    SYM - JOYMAX 250İ
    güzel olmuş ama tebrik ederim..
    Kaza Anında Seni Korur !

onur455 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 Esd 2015
    üzerinden baya bi zaman geçmiş ama fotografları yeniden yükleme imkanın var mı cub ıma bende modifiye düşünüyorum da

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)