Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

böylesi kalmadı ;)

Motovento
    REKLAM ALANI
    extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    merhaba arkadaşlar motosiklet 1999 model ve 1999 yılında sıfır alındı(asla değişen parçası ve boyası yok geldiği gibi duruyor full orijinal resimlerde photoshop kullanılmamıştır ve resimler 2010 da çekilmiştir) ve 11 senedir benimle buyrun huzurlarınızda black bird:
    <script src='http://img689.imageshack.us/shareable/?i=img4595e.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript></noscript>
    <script src='http://img269.imageshack.us/shareable/?i=img3668r.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript></noscript>

buda diğeri hastalarına duyrulur ama artık sadece resimleri kaldı kendisi satıldı: <script src='http://img819.imageshack.us/shareable/?i=img3624b.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript></noscript>
    yorumlarınızı bekliyorum
    thb bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Hocam arasira motora binmeni tavsiye ederim.
    Tamam motor sahibi olmak gerçekten çok zevklidir ama bir de üstüne binseniz daha zevkli olur?
    swath, sakinseytan ve umti123 bunu beğendiler.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    biraz daha büyük koyabilseydin resimleri,pc ler daha rahat kitlenebilirdi[COLOR="Silver"]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:28 ----------
    tr100a ve sentepeli bunu beğendiler.
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    o motorun prasıyla altın alsaymışsınız şimdi irice bir makinanız olurmuş. zaten binmiyorsunuz anladığım kadarıyla...bişey soracam, vakumlanmış halde miydi yoksa siz pvc mi kaplattınız? maaşallah yani...
    swath, sakinseytan ve xawa bunu beğendiler.
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    resimleri görebilmek için 2 tane monitör bağladım bilgisayara
    Bende hiç görmedim öylesini.
    zevk olsun diye mi sakladınız ?
    Keşke 2011 sezon başında çıkartsaydınız. 12 yaşına gelmiş ergen delikanlı olacakmış
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

Motosikleti
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam arasira motora binmeni tavsiye ederim.
    Tamam motor sahibi olmak gerçekten çok zevklidir ama bir de üstüne binseniz daha zevkli olur?
    Alıntı GT250rAlanya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke 2011 sezon başında çıkartsaydınız. 12 yaşına gelmiş ergen delikanlı olacakmış
    arkadaşlar resimleri büyük koyduğum için kusura bakmayın fotolar pc de büyüktü onun için öyle oldu

motora hiç binmedinmi diyen arkadaşlara motosiklet km si 10.000 küsurlarda sadece çok temiz ve titiz kullanırım binmeyipte müzeye koyacak değilim binerim ama çok titiz binerim gazlanacak yerdede gazlarım ;) şaşırmanız normal gören sıfır sanıyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:28 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:22 ----------

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o motorun prasıyla altın alsaymışsınız şimdi irice bir makinanız olurmuş. zaten binmiyorsunuz anladığım kadarıyla...bişey soracam, vakumlanmış halde miydi yoksa siz pvc mi kaplattınız? maaşallah yani...
    yok motoru o zaman 99 yılın da taksitle 700-750 liraya almıştık şimdide 3.000 tl verdiler onun içinde fazla bir zararım yok
    ha motora öyle ne pvc kaplattım ne vakumladım ne kampsüle kattım üzerine iyi bir örtü nemsiz kuru bir garajda boynu bükük kışları durardı yazın ise gezerdi.
    motorum sağlığını sigarız,alkolsüz,ve benim şevkatimle dolu bir hayata borçlu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:33 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:28 ----------

Alıntı GT250rAlanya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok zevk için değil motora ihtiyacım olduğu sakladım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:33 ----------

yorumlara devam
    swath bunu beğendi.

çok güzel ama ben senede 12 bin yapıyorum. ama yine tertemiz
    http://www.ressim.net/show.php/22532...s1286.jpg.html

http://ressim.net/a/upload/f676abca.jpg

Motosikleti
    Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel ama ben senede 12 bin yapıyorum. ama yine tertemiz
    http://www.ressim.net/show.php/22532...s1286.jpg.html

http://ressim.net/a/upload/f676abca.jpg
    sizin motosikletiniz hacim olarak büyük onun için uzun yola çıkıyorsunuzdur tabiki senede 12.000 km yaparsınız.ben genellikle şehir dışına çıkamadığım için 10.000 lerde dediğim gibi önemli olan km değil motorun temiz kullanılıp bakımlarının zamanında yapılıp efendice binilmesi

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Arkadaş

Süper görünüyorlar, temiz motor diye buna denir heral, Bal Dök yala

Satmak isterseniz muhakkak haberimiz olsun
    Poturdak

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Allah bağışlasın.. Yamahaya talibim
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Baba bu nasıl resim yayuuu.Bu resimleri görmek için pentagonun ana bilgisayarı lazım beeee
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    Nazar değmesin çok iyi görünüyorlar. Lakin nasıl ki insanın dışından çok içinin temizliği daha önemli ise bunların da öyle bence, önce içinin temizliğine önem verilmeli. Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.
    '92 ZZ-R250, '06 ZZ-R600, '05 ZZ-R1200

Motosikleti
    Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş

Süper görünüyorlar, temiz motor diye buna denir heral, Bal Dök yala

Satmak isterseniz muhakkak haberimiz olsun
    çok sağolun teşekkürler.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:10 ----------

Alıntı htmetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah bağışlasın.. Yamahaya talibim
    çok sağolun maalesef yukarıdada belirttiğim gibi satıldı.allah daha iyilerini versin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:14 ----------

Alıntı necatik35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baba bu nasıl resim yayuuu.Bu resimleri görmek için pentagonun ana bilgisayarı lazım beeee
    kusura bakmayın fotoğraf makinası biraz normal üstü olduğundan böyle oldu 2 dakika beklerseniz açılıyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:16 ----------

Alıntı forewer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nazar değmesin çok iyi görünüyorlar. Lakin nasıl ki insanın dışından çok içinin temizliği daha önemli ise bunların da öyle bence, önce içinin temizliğine önem verilmeli. Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.
    iyi dilekleriniz için çok teşekkürler motor durumu konusunda hiç kuşkunuz olmasın içinin temizliği dış temizliğinden daha güzel motor kullanmayı çok iyi bilirim devirsiz kullanıp zorlamam ve hertürlü bakımını zamanından önce yaparım kısaca CİĞERLERİ ÇOK SAĞLAMDIR sokaktaki gördüğünüz yağ yakan titanlara benzemez ister rotaj dönemi olsun ister diğer yönleri 10 üzerinden 11 dir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    merak etme bu kadar temizi var 5 bin getir motoru götür . antalya da benim eski ustamda . sahibinden de ilanı var hangisi diye sormana gerek kalmaz : )

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Titan a talibim..Satarsan alayım...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Titan a talibim..Satarsan alayım...
    buyur bak bakalım:http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...30145803/detay

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:24 ----------

Alıntı fcksystm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merak etme bu kadar temizi var 5 bin getir motoru götür . antalya da benim eski ustamda . sahibinden de ilanı var hangisi diye sormana gerek kalmaz : )
    senin ustanınkine arkadaş olsun hem fiyat olarak hem temizlik olarak

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı extrem_015 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buyur bak bakalım:http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...30145803/detay

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:24 ----------

senin ustanınkine arkadaş olsun hem fiyat olarak hem temizlik olarak
    Çok para istiyon yaw....
    1000 liraya kazasız titan alsam 2000 lira harcasam , seninkinden orjinal olmassa ben bu motor işini bırakırım...
    Hocam naaptın sen...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok para istiyon yaw....
    1000 liraya kazasız titan alsam 2000 lira harcasam , seninkinden orjinal olmassa ben bu motor işini bırakırım...
    Hocam naaptın sen...
    senin gibi birisi hiç uğraşmayayım direrkt 3.ooo tl vereyim dedi ama kabul etmedim bence sen motor işini bırak senin yaptığın o titan toplama bilgisayar gibi olur sen kaç lira düşünüyorsun ciddiysen tabi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:47 ----------

Alıntı fcksystm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak adamda 5.000 tl istiyormuş

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    motorun temizliğine laf yok bence maşallah iyi bakmışsınız.ama satılık fiyatı bencede çok fazla polamik yapmak istemem ama sonuçta antika sınıfına girmiyor.belki hastaları olabilir ama ben her zaman yeni motorlara hastayımdır.eskiler demiş zamanında yeni yenidir bir bildikleri vardır heralde Atalarımızın
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

gs500inanc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat e kaldı :)
    yani beni kafada biri 3000 verebilir. çünki titan hem ybr den az yakar hem de. uzun ömürlüdür.bitiremezsin. ne 10 bini ne 50 bini bana cenazesi gelmişti 120 bin civarı km de 34 plaka hasbir kurye arkadaştan. o bakımsız halde 115 km hıza çıktı yuh dedim.temizine binilir. satılmaz her yıl 10 bin özenle çevrilir. ve hondadan orjinal yedek parça kullanılır..ne kadar komple krank 1000 tl civarında olsa da honda hayat onda::))
    suzuki address 50cc=)yamaha dt125=)93 gs500=)99 gs500=)yamaha tt600=)99 er5=) virago 250=)92 kle500=)2004 gs500=) 2005 fazer)

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)