Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

İşte benim AŞKIM!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    R6
    Merhaba arkadaşlar.

Uzuuuuun bir aradan sonra benim için çok anlamlı bir başlıkla karşınızdayım yeniden. Motorumu aldığım zaman başlık açmamıştım ve 2 yıla yakın zamandır da ona özel fotoğraf koymamıştım hiç. Motorumun üzerinde yaptığım son değişikliklerden sonra artık zamanı olduğuna karar verdim ve onu sizlerle tanıştırmak istiyorum şimdi.

Bu başlığın başka bir özelliği daha var, o da tarihi. Bugün benim motosiklet.net üyeliğimin tamı tamına 6. yılı. Bu site 6 yıldır bir şekilde hayatımda. Buradan tanıdığım dostlarımın hepsi de ayrı ayrı kıymetli benim için. Mendil moduna geçmeden fotoğrafları eklesem iyi olacak sanırım

İŞTE BENİM BİR TANECİK BEBEĞİM: ADONİS

Kendisi 2003 model bir Honda CBR 600 F. Siyah renginden çok az var ve ben orjinalinde gri olan stickerlarını iki farklı tonda mavi olarak değiştirmiştim.

Son gezimizden fotoğraflarla devam edelim.

Bolu Dağı’ndayız.

Birazda oğlumun arkadaşlarıyla çekilmiş fotoğraflarından koyalım;

Bütün gün gezdik, azıcık pasaklıyız

Yapılan modifikasyonlara geçersek;

En büyük yeniliğimiz Yoshimura’mız. Bana da sıfır egzoz takmak nasip oldu sonunda. (Burada bana şükretmeyi öğreten Cerrahi arkadaşıma teşekkürü borç bilirim ) Karbon, tri-oval race slip-on egzozumuzun sesi zaman geçtikçe oturmaya başladı ve duyan herkesi kıskandırıyor. (Tabi sağda solda Cobra egzozlu bi VTX 1300 yoksa )

CBR F4i yazılı siyah aliminyum topuk korumalarım detay sevenlerin gözüne mutlaka çarpacaktır.

Lastiklerimiz de yeni. Ön-arka Bridgestone BT-002 Racing Street taktım ve gerçekten çok mutlu oldum. Önceki lastiklerim olan BT-015 ön ile çok sıkıntı çekmiştim fakat Bridgestone müşteri memnuniyeti kapsamında bana yeni bir ön lastik verdi. Bende arkayı alarak takım yaptım.

Dikkatinizi çekmiş olduğunu umduğum bir başka güzellik ise HotBodies marka arka çamurluğum. Güzelliğine gerçekten diyecek yok fakat buradan HotBodies almak isteyen arkadaşları uyarmak boynumun borcudur; çok ince bir çamurluk. Lastiğinize sürtme ihtimaline karşı çok dikkatli takılmalı. Üstünde hazır delikleri yok o yüzden denk getireceğiniz yeri iyi ayarlamalı ve esneme payını da hesaba katmalısınız. Ayrıca yine çok ince oluşundan dolayı taşlar çamurluğunuza kolayca zarar verebiliyor.

Önce bir maşallah diyin içinizden, sonra ben anlatmaya başlayım.
    Mutlaka beğenmeyen arkadaşlarda çıkacaktır ama ben zincirime ve dişlime resmen BAYILDIMMMM!!!!!!!

Bu kadar güzel duracağını tahmin etmemiştim kafamda canlandırırken. Çok düşünmüştüm dişli siyah zincir mavi mi olsun, yoksa dişli mavi zincir siyah mı olsun diye. Arkadaşlarımı çok bunaltmıştım günlerce. Sonunda ikisini de mavi almaya karar verdim ve çok mutluyum kararımdan ötürü.

Ön ve arka dişlimiz Vortex marka. Arka dişli Vortex’in Cat5 modeli ve sipariş üzerine üretilmekte. Dişliyi bir boy büyük aldım. Ön arka, 16 ya 46 oldu yani.

Zincir EK marka. Daha önce detaylı bir şekilde araştırdığım EK markasının ilk O-ring li zincirin de üreticisi olduğunu öğrenmiştim. Türkiye’de bilinmese de yurt dışında DID yerine tercih edildiğine sıkça denk geldim yabancı forumlarda. Motorumun üzerindeki zincir ise EK nın MVX modeli. Değiştirme yapmadım, 525 ve 120 link olarak aldım.

Bujilerimiz de değişti, NGK Iridum larla.
    Ayrıca K&N marka hava ve yağ filtresi taktırdım ki bunun için de Burcu’ya ne kadar teşekkür etsem azdır…

Eksiklerimize gelince, hâlâ cam bekliyoruz. Ha geldi ha gelecek derken aylar oldu neredeyse. Merak eden arkadaşlar için söyliyim hemen, siyah cam almayacağım. Önümü en net şekilde görmek istiyorum. O yüzden Puig’in clear a yakın, altları koyu üstleri açık renk camından alacağım.

Diğer eksiğimiz ise manet. Manet konusunda çok kararsızım ve önerilere de açığım.

İşte böyle. Aşkımla, bebeğimle, bir tanecik motorumla da tanışmış oldunuz. Fotoğraflar bu başlık için özel çekilmedi maalesef. O iş için hala beklemedeyim ve makinesi kuvvetli ama fotoğraf başına nikah istemeyecek insaflı ve işinde iyi bir fotoğrafçı arıyorum. Söz konusu fotoğraflar çekilince başlığın devamına ekleyeceğim. Bu arada güzel bi cila yapmam da gerekecek tabi. Bazı arkadaşlar cila konusunda sabırsız olduğu için tek başıma yapacağım sanırım cilayı.

Teşekkür ederim benim için önemi büyük olan bu başlığı buraya kadar okuduğunuz için.

Hepimize kazasız belasız sürüşler…
    [COLOR="Blue"][B]"Ey yaşam, senin bunca değerli oluşun ölüm sayesindedir."

Lucius Annaeus Seneca [/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    XCİTİNG 250İ
    Valla Tebrik Ediyorum ...

Motosikleti
    My Kawa..
    Allah Kaza Bela Vermesin tekerin düz bassın... Allah uzun ömürler ve keyifli sürüşler nasip etsin inşallah...
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    kazasız belasız oglunla daha nice km.ler diliyorum sana sedacım

özlettin kendi biliyosun dimi
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Ağlatçanmı beni sen yaa Motorun çok güzel MAŞALLAH allah kaza bela vermesin
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

siyahlimuzin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T - I
    Allah nazarlardan saklasın Sedacım

Motosikleti
    BMW F650 GS
    mavi renk çok yakışmış.

kazasız belasız güvenli sürüşler.
    hayat güzeldir

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tek bişi dicem çok çikin sende çikinsin
    şimdi çeşmeye gidiyorum gelince okuyacam gene yazıcam yer rezerve
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel makina,bayağı bir emek ve para harcamışsın.Güle güle kullanmak nasip olur inşallah.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Motosikleti
    Piaggio X9 Evolution ArTÇıSı ;)
    Harika gözüküyorsun gerçekten...
    Allah kazadan, beladan ve nazardan korusun seni...
    :cherry: :cherry: :cherry:

Motosikleti
    yok
    Maaşallah müthiş bir şeymiş.Kazasız bol km'lere.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    çok emek ve para harcamışsın,gönlüne göre olduğuna sevindim.ayrıca çok şık da olmuş.kazasız belasız kullanman dileklerimle.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    tabanway
    Cok guzel olmus,

kazasiz belasiz keyifle kullanin
    AT, AVRAT, MOTOR...

Motosikleti
    Beverly 500
    Süper olmuş, bayağı bir emek harcamışsın, tekerin hep düz basar inşallah.
    Ayağa kalkmadan boyunu ölçemezsin.

dragstar72 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRAGSTARXVS650 KAWASAKİ ER-6F YAMAHA XJ6
    Allah nazardan saklasın.Çok emek harcanmış ve güzel bir iş ortaya çıkmış.
    Ne kadara malolduğunu sorsak ayıp olurmu acaba?...

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Abu benim fıstığım gelmişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş... Hoşgelmişşş.. Yanlız ben aşkından ziyade senle ilgileniyorum. Biliyosun pek tarzım değil motorun.

Şaka bi yana. Çok şık duruyor. Bu konuda ciddiyim, güzelden öte şık. Allah nazardan saklasın, kazadan beladan korusun seni mavişim..
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

şimdi forumları uzun zamandır takip ediyorum ama ilk defa bu başlığa bişeyler yazmak nasip oldu. Şafak 111 bu gün motor ehliyetide cepte sayılır cumartesi günki sınavdan sonra, pc de buradan indirdiğim fotoğraflara bakıp yazıları okuyup kendimi kaza getiriyorum diye düşünüyordum. Ama bu öyle birşey değil çok sınadım kendimi motorsiklet cidden feci bir tutku ve benide çoktan sardı paylaşımlar çok güzel seda'nın motoruda çok güzel allah kaza bela vermesin, yakında yollardayım işlh görüşmek dileğiyle....

Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    Rabbim kaza bela vermesin nazarlar dan korusun güle güle bin...
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    hayırlı olsun güle güle kazasız belasız kullan
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Bir 600F ancak bu kadar güzel olabilir, birbirinizi ne kadar güzel tamamlıyorsunuz Payşaım için teşekkür vermiş olduğum emeğin boşa gitmemiş
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler