Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

tR den modihiyeLi mobiLetLer

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sato8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cf Moto 250 SR
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben sana anlatayım ne demek olduğunu :
    arkadaş modifiye yazacakken parmağı yanlışlıkla f yerine h tuşuna basmış ortaya böyle bi sonuç çıkmış. q klavye düzeninde h ve f tuşları yakındır.

şimdi ihtimalin biri şu: bu açıklamayı sen düşünümedin... o zaman diyecek bi şey yok ben seni aydınlatmış olayım.

ikinci ihtimal ise bu kadar basit bi hata için (ki topiği açan arkadaş sonuçta edebi bi eser kaleme almıyor) alay etmeye çalışmışsın.
    eğer ikinci ihtimal doğruysa onu da başaramamışsın bence....
    arkadaşım gerçekten çok güzez bi açıklama ve çok güzel bi kapak olmuş. sonradan farkettim yanlış yazdığımı ama düzeltemedim benim amacım paylaşım yapmaktı. Bİ KUSURUM OLDU İSE AFFOLA.
    müşteri - Bir sinek ilacı alabilir miyim?
    satıcı - Sineğinizin nesi var acaba?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Gerçekten motor modefiyeside bir sanat.El emeği göz nuru veriyorsun.bende o yörelerde olsam orjinal bir motorum olsun isterdim.Fakat akşam götürmesinler
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

barrokas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maxillofacialtrauma Hamamatsu
    ben sana anlatayım ne demek olduğunu :
    arkadaş modifiye yazacakken parmağı yanlışlıkla f yerine h tuşuna basmış ortaya böyle bi sonuç çıkmış. q klavye düzeninde h ve f tuşları yakındır.

şimdi ihtimalin biri şu: bu açıklamayı sen düşünümedin... o zaman diyecek bi şey yok ben seni aydınlatmış olayım.

ikinci ihtimal ise bu kadar basit bi hata için (ki topiği açan arkadaş sonuçta edebi bi eser kaleme almıyor) alay etmeye çalışmışsın.
    eğer ikinci ihtimal doğruysa onu da başaramamışsın bence....
    yaaa pardon modifiye ne demektir ki beni aydınlatırmısın ki?
    Tahsin Oğuz Acartürk çok KRAL adamsın......

Motosikleti
    KISMETSE HYSOUNG GT 250 R
    abi bunların çoğu hani genellikle doğu da yapılan mobilet yarşlarında kullanılan motorlar gibi geldi bana o tarz yani ama baya hızlı gittiğini söyleyebilirizi sanırım
    Bu kaLp TEK baŞInada AtaBİLİr DEstEK ÜNİte GErekMEz...

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı barrokas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaaa pardon modifiye ne demektir ki beni aydınlatırmısın ki?
    tabi aydınlatayım ama önce alıntı yapayım : 21.08.2007 tarihinde hayal kurmak ta güzel başlıklı bir topikteki mesajını:
    amerikaya gider kendimi modifiye ettirir,gelip 2005 r1 alır gerisini bankaya atardım,özellikle 2005 ama
    bu mesajda dediğin gibi kendini modifiye ettirmeyi hayal ediyormuşsun. buradan modifiye nedir biliyorsun sonucunu varıyorum yok bilmiyorsan bilmediğin şeyleri kendine yaptırma yoksa mazallah neler başına gelir .....

sözün özü dalga geçme kardeşim burası bilgi paylaşım ve samimi sohbet için açılmış bi forum, fuzuli birilerini aşağılamaya çalışmanın bi anlamı, uyaranlarla dalga geçmenin ise hiç bi anlamı yok...
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    MONDİAL 125 MT
    abi bunlarda güzel ama scooter lar bana daha çekici geliyor benim 125 mt den önce dayımın mobileti kullanıyordum durmadan bişey çıkarıyo yani ömrü kısa bunların
    :bounce: HAYAT BUKTAN AMA GRAFİKLERİ GÜZEL

Motosikleti
    tabi aydınlatayım ama önce alıntı yapayım : 21.08.2007 tarihinde hayal kurmak ta güzel başlıklı bir topikteki mesajını:

bu mesajda dediğin gibi kendini modifiye ettirmeyi hayal ediyormuşsun. buradan modifiye nedir biliyorsun sonucunu varıyorum yok bilmiyorsan bilmediğin şeyleri kendine yaptırma yoksa mazallah neler başına gelir .....

sözün özü dalga geçme kardeşim burası bilgi paylaşım ve samimi sohbet için açılmış bi forum, fuzuli birilerini aşağılamaya çalışmanın bi anlamı, uyaranlarla dalga geçmenin ise hiç bi anlamı yok...
    yok ben kendimi modifiye dedim,senden motosiklet modifiyesi nasıl olur nedir onu açıklamanı istedim,motosiklette modifiye nedir açıklasana,,,sidik yarıştıracağına

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    ha kendini modifiye ettirmenin anlamını biliyosun ama motosiklet modifiyesi nedir bilmiyosun o da güzel...

neyse boşver yavaş yavaş öğrenirsin o zaman...
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    ha kendini modifiye ettirmenin anlamını biliyosun ama motosiklet modifiyesi nedir bilmiyosun o da güzel...

neyse boşver yavaş yavaş öğrenirsin o zaman...
    mesela ben yüzümden en az 20 defa ameliyat olacağım,motorudamı öyle hastaneye yatırıp amleiyatmı ediyolar,ya motora nasıl anestezi veriyolarki,ya kalbi durursa motorun

muhatap bile olmak istemiyorum,git sen motosiklet nasıl sürülür iyice öğren sonra cevap yz bana,gelmiş burda falan filan diyon ya,

cevap yazmamanı temmeni ediyorum

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    inan bende cevap yazmak istemiyodum ama merak etmeye dayanamadım. senin konuyu açan arkadaşla alay etme gayretin ve benimde buna gıcık olup bir iki bişey yazmış olmamın sonra alaycılığının devamını yazdığın bi mesajdan alıntı yapıp ortaya çıkarmış olmamın motor sürmeyi iyi öğrenmekle iyi ya da kötü motor sürmekle ne ilgisi olduğunu anlamadım....

neyse merak ettiğimle kalayım ben iyisi zaten bu gereksiz mesajları okuyan herkes ne düşüneceğini anlamıştır...

Motosikleti
    hala fasa fiso konuşuyon,motosiklette modifiye nedir anlatsan ben bilmiyorum ve öğrenmek istiyorum

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    yok yok iyi biliyosun sen

Motosikleti
    anlayabildin demek,bi hatırlatma yazdığın mesajların çoğu taziye ve tebrik mesajları imiş,kendine iyi bak,modifiyeyle işin olursa yardımcı olurum

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    sağol arkadaşım eksik olma. sen büyük bi motosiklet üstadısın anladığım kadarıyla. ben sadece taziye tebriğe mesaj yazan motosiklet kullanmayı iyi bilmeyen biriyim sadece. dolayısıyla senni modifiye yerine modihiye yazan biriyle dayga geçmeye sonrasında da ufak bi özür dilemek yerine alakalı alakasız mesajlar yazmaya sonuna kadar hakkın var.

tartışma uzamasın hatta olmasın diye gülücüklü bi mesaj yazdım o zaman çda üste çıkmaya kalktın ya artık diyecek bi şey yok. neyse bak samimi söylüyorum çok gereksiz oldu topikte fuzuli yere doldu forum kirliliği denen bu olsa gerek...bırakalım arkadaşlar topiğe devam etsinler...

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bunlar ANTep tekilerden mi WALA tv de gör müştüm antep teliker 150 - 160 yapıyoo
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Cf Moto 250 SR
    anlayabildin demek,bi hatırlatma yazdığın mesajların çoğu taziye ve tebrik mesajları imiş,kendine iyi bak,modifiyeyle işin olursa yardımcı olurum

arkadaşım sen artistmisin yhaa. adamın canını sıkma. akıllı ol efendi ol. piskopatlık yapmaya çalışma. en büyük piskopatlık efendiliktir. seni saygıya davet ediyorum...

Motosikleti
    Alıntı Sato8 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım sen artistmisin yhaa. adamın canını sıkma. akıllı ol efendi ol. piskopatlık yapmaya çalışma. en büyük piskopatlık efendiliktir. seni saygıya davet ediyorum...
    sananesananneeeeee artis değilim,canın sıkılsa kaç yazar,sanamı soracaaaam efendiliği sen fazla kurtlar vadisi izlemişin belli oluyor,,,

saygıya davet edeceksen önce adam ol

Motosikleti
    Cf Moto 250 SR
    yaav akıllı ol diyorum sana her girdiğin topicte kavga çıkarıyosun. kimsede banLamıyo Seni forumdan. sen git motorunla gez biraz burda senin seviyene inicek adam yok bu forumda senden başka arıza yok kardeşim yha bu ne terbiyesizlik. adam ol. delikanlı ol.

Motosikleti
    aprilia leo 150
    beyler, bayanlar (neyse atık) olmuyor... mobylette'lerle alakalı söyliyeceğiniz bir şeyler varsa yazın.. yoksa aranızdaki münakaşaların yeri burası değil.. bu konuyu herkes okuyor... seviyenizi koruyun...

Motosikleti
    sanane benim çıkardığım kavgadan dövüşten,tartışmayı uzatma altındaki ne yazmış oku,yazdıklarına dikkat et,frenlerine iyi asıl başınabişe gelsin istemem

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)