Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Kasetçalarlı Mondial

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CG 125 2006.
    benim arkadaş mondial zat 150 motoruna iki kolon birde anfi taktırdı, kolonları direksiyonun alt tarafındaki ayak koyma yerinin biraz üstüne, anfiyide koltuğun altına serviste taktırdı 350 ytl, neyseki motorun değeri en azından 350 ytl

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    as 150 t 'idi as 220 t oldu ahmet abim sağolsun :D:)
    ya değilde arkaya webcamı koyacan önede çıkma bi lcd arkadan geleni rahat rahat görcen önpanele koyup haksızmıyım kine

Motosikleti
    Honda CG 125 2006.
    öyle olsa bunu önce lux oto üreticileri yapardı, a merikan filmlerinde var, adamın ceketinini arka yakasında kamera, gözlüğünde de ekranı var. ahahah

Motosikleti
    yıben150scooter

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    bende x8 e subwoferr taktırcam saten

komik ya arkadslar ben honda cbr 125 almak istıyorum tavsiye edermisiniz suan kullandıgım motor mondial re acemılıgımı atlatmak için aldım

ÖNEMLİ OKUYUN!!!!! İSTANBUL VE GENEL TÜRKİYE İÇİN SESLENİYORUM!!! ARKADSLAR CAN GÜVENLİGİMİZ TRAFIKTE HİÇ YOK ÖZELLİKLE ÇEVRE YOLUNDA E_5 TE OTOMOBİLLER BİZİ HİÇ DİKKATE ALMIYOR HERGUN GAZATEDE TV DE MOTOR KAZALARI VE ÖLÜM HABERLERİ DUYMAKTAN İNANILMAZ ÜZÜNTÜ DUYMAYA BAŞLADIM. KELLE KOLTUKTA GİTMEKTEYİZ!!!! BUNA ARTIK DUR DEMENİN ZAMANI GELDİ!!! BEN İSTANBULDA İKAMET EDİYORUM ÇOK YAKIN ZAMANDA TAKSİM MEYDANINDA BÜTÜN MOTORSİKLET KULLANAN DUYARLI ARKADASLARIMIZI TOPLAMAYI DÜŞÜNÜYORUM!!!!! TOPLAMAMIM AMACI GORSEL VE YAZILI BASINDA SESİMİZİ GEREKLİ YERLERE DUYURMAMIZIN ZAMANI GELDİ VEDE GEÇİYOR DİYE DÜŞÜNÜYORUM EN AZINDAN OTOMOBİL KULLANAN KİŞİLER BU KONU HAKKINDA DAHA DUYARLI VE DİKKATLİ OLACAKLARINA İNANIYURM!!! AYRICA ÇEVRE YOLLARINDA MOTORLAR İÇİN YOL YAPILMASINI DİLE GETİRECEGİZ!!!! BUNUN ÇOK ZOR OLDUGUNU BİLİYORUM AMA!!!! DEVLET BABA BİZİ BELKİ ŞAŞIRTIR!!! ŞİMDİ BENİMLE BU İŞE VARMISINIZ???? SİZDEN TEK İSTEGIM BÜTÜN İSTANBULA BU GÖSTERININ YAPILACAGINI DUYURMAK MSJLARINIZI BEKLIYURM orumcek76@hotmail.com

ÖNEMLİ OKUYUN!!!!! İSTANBUL VE GENEL TÜRKİYE İÇİN SESLENİYORUM!!! ARKADSLAR CAN GÜVENLİGİMİZ TRAFIKTE HİÇ YOK ÖZELLİKLE ÇEVRE YOLUNDA E_5 TE OTOMOBİLLER BİZİ HİÇ DİKKATE ALMIYOR HERGUN GAZATEDE TV DE MOTOR KAZALARI VE ÖLÜM HABERLERİ DUYMAKTAN İNANILMAZ ÜZÜNTÜ DUYMAYA BAŞLADIM. KELLE KOLTUKTA GİTMEKTEYİZ!!!! BUNA ARTIK DUR DEMENİN ZAMANI GELDİ!!! BEN İSTANBULDA İKAMET EDİYORUM ÇOK YAKIN ZAMANDA TAKSİM MEYDANINDA BÜTÜN MOTORSİKLET KULLANAN DUYARLI ARKADASLARIMIZI TOPLAMAYI DÜŞÜNÜYORUM!!!!! TOPLAMAMIM AMACI GORSEL VE YAZILI BASINDA SESİMİZİ GEREKLİ YERLERE DUYURMAMIZIN ZAMANI GELDİ VEDE GEÇİYOR DİYE DÜŞÜNÜYORUM EN AZINDAN OTOMOBİL KULLANAN KİŞİLER BU KONU HAKKINDA DAHA DUYARLI VE DİKKATLİ OLACAKLARINA İNANIYURM!!! AYRICA ÇEVRE YOLLARINDA MOTORLAR İÇİN YOL YAPILMASINI DİLE GETİRECEGİZ!!!! BUNUN ÇOK ZOR OLDUGUNU BİLİYORUM AMA!!!! DEVLET BABA BİZİ BELKİ ŞAŞIRTIR!!! ŞİMDİ BENİMLE BU İŞE VARMISINIZ???? SİZDEN TEK İSTEGIM BÜTÜN İSTANBULA BU GÖSTERININ YAPILACAGINI DUYURMAK MSJLARINIZI BEKLIYURM orumcek76@hotmail.com
    motor üzerinde iken şu yayalardan nefret ediyorum:pr:

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    ziverbey mondial de arkadaşım yapıyo
    ön taraftaki torpidoya hoperlör monte ediyo
    bi mp3 çalar
    bide ampli
    120 km süratte ve kask takılıyken bile çok rahat duyabiliyosunuz
    GKN MOTORS

muratx22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni 2v - WindyS 125
    güzel olmuş abi ipsalalılı olarak tebrik ediyorum.
    MuraD THSDLN

selcuk543 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA KS150-23 GREEN DRAGON
    bence ona uğraşana kadar cep telefonundan açacaksın şarkıyı takacaksın kulaklığı al sana müzik tesisatı işte ama yinede başarılı bence çünkü emek verilmiş
    No Manita No DIRDIR ONLY MAKARA ONLY GIRGIR

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    boyle bişeyi Karadenizliden başka kimse yapamaz...zaten Laz aklı dedıklerı bu olsa gerek....

bakın bir laz olayo daha

adam parası yok diye plazma yerine normal tv alıyor...duvarı kesıyor tv nın arkasını duvarın içine sokuyorrr...yandan ve önden baktıgın zaman tıpkı plazmaa....Giresunlu'yum ve bununla gururluyumm:...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    bu vereceğim foto daha önce verilmişti ama ses tesisatı bide bu şekil var..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HyosunG GT 250 İsim : AraL
    süper diyorum başka bişey demiyorum

ben de istiyorum ama insanlar yüksek sesli metal müziğe alışık değiller :D

alkadras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Moralle tedavi bu olsa gerek...

ünlümotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kayseri yamaha bayii
    süper olmuş müzik olarakta hastane önünde incir ağacınımı dinliyorlardı
    Yüksek Kalite Üstün Performans

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler