Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

ASYA POLO 50cc

Motovento
    REKLAM ALANI
    blk_pasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SH300i NF02
    Evet herkesin kafasındaki soru işareti 50cc motor alacağız hangisini seçelim B sınıfı ehliyet ile kullanılabilecek en ideal 50cc hem ekonomik hem atik şehir içi kısa mesafeler için ufak kasabalarda yazlık yerlerde kullanmak için biçilmiş kaftan buda bizim ufaklık iyi seyirler

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Carbondioxid, yüksel66 ve essegesse bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    H.olsun kimse sormadan bu şerefe ben layik olmak istiyorum kaç basıyo bu alet ve yakıt tüketimi memnuniyet servis yedek parça ne durumda

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok yakışıklı kerata

SuSpect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    kaç para...

Motosikleti
    Honda SH300i NF02
    80km/h yapıyor yakıt yok 6lt depo var herhalde yılda bir kez dolduracağım o kadar az servis ilgili yedek parça var ve ucuz

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:27 ----------

Alıntı tr100a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok yakışıklı kerata
    teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:29 ----------

Alıntı SuSpect adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaç para...
    motor + kask 2.500tl evet fiyat biraz abartı gelebilir ama yakıt ve B sınıfı ehliyetle kullanım söz konusu olduğunda inanın sonuna kadar bu paranın hakkını veriyor.

Hayırlı olsun , sevimli fındık faresi , atiklik konusnu açarmısnız?(lambalarda araçlardan 1 adım öne geçebiliyormu) Sürüşte toplam yük kaç kg? artçı ile vaziyet ne alemde? , 4 zamanlımı? ruhsat/plaka/sigorta maaliyetleri , uyarsa şeher içi için düşünüyorum.

Motosikleti
    Honda SH300i NF02
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun , sevimli fındık faresi , atiklik konusnu açarmısnız?(lambalarda araçlardan 1 adım öne geçebiliyormu) Sürüşte toplam yük kaç kg? artçı ile vaziyet ne alemde? , 4 zamanlımı? ruhsat/plaka/sigorta maaliyetleri , uyarsa şeher içi için düşünüyorum.
    atiklik bir 125cc scooter gibi değil ama hantalda değil ışıklarda ilk çıkan ben oluyorum.

sürüşte toplam yük ben 92 kiloyum monttu kasktı ıvır zıvır ağırlık 95i yuvarlar yokuş düz bana mısın demiyor.

artçı ile vaziyet aslında beni çok şaşırttı diyebilirim ben yerinden bile kalkmaz sanıyordum ama gidişinde hiçbir değişiklik olmadı (SADECE DÜZ YOLDA YOKUŞ CIKMAZ) yokuşu denemedim ama motorun canı çıkar yokuşta artçıyla ama düzde normal.

evet motor 4 zamanlı 50cc karbüratörlü elden ayaktan marşlı on arka kampana fren 6lt yakıt deposu sele altı bagajı bir kask kilit ve eldiveni rahat alıyor artı 2 tanede bez var on göğüste iki tane 1.5lt pet şişe alacak göz mevcut hem ön göğüste hem selenin önünde iki tane askı var poşet vs. asmak için.

ruhsat plaka (ben muameleciye yaptırdım) 260tl / sigorta 1039tl Anadolu sigorta 50tl indirim yaptılar 989tl ye geldi tüm sigortalar almış başını gitmiş yaş 31 ikamet İstanbul belki de ilin büyük önemi vardır İstanbul da her şey pahalı diğer illere göre bu aşikar ama genel anlamda sigortalarda bir artış söz konusu karşı tarafın değer kaybını ödeme muhabbetinden kaynaklandı diyor sigortacılar.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Motorun canını almazsan fıtı fıtı gezmek için çok keyifli olur, pek arıza da yapmaz. Motorun parasının yarısı kadar sigorta ödemek cidden saçmalık. 200 lira falan çıksa sigorta babam yarın bi tane hemen alır. Yazlığa götürüp binmeye motor istiyor çünkü. Alanyada da plakasız gezdirmezler o yüzden olmaz.

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun canını almazsan fıtı fıtı gezmek için çok keyifli olur, pek arıza da yapmaz. Motorun parasının yarısı kadar sigorta ödemek cidden saçmalık. 200 lira falan çıksa sigorta babam yarın bi tane hemen alır. Yazlığa götürüp binmeye motor istiyor çünkü. Alanyada da plakasız gezdirmezler o yüzden olmaz.
    abi alanyayı pek bilmem ama elektrikli scooter düşünmedinizmi yazlık için iyi oluyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:51 ----------

Alıntı blk_pasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor + kask 2.500tl evet fiyat biraz abartı gelebilir ama yakıt ve B sınıfı ehliyetle kullanım söz konusu olduğunda inanın sonuna kadar bu paranın hakkını veriyor.
    abi bence fiyat çok pahalı değil bakma ülkemizde hiçbir araç ne motosiklet ne araba nede diğer araçların ederi fiyatından düşüktür. vergiydi şuydu buydu.

sadece sigorta çok pahalı oda herkese geçiranzi yapıyorlar.

Yasin D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    22" Bajaj NS 200
    Bende abim için böyle birşey düşüyordum ama Sigorta+Plaka+Ruhsat filan 3.500TL düşündürdü beni açıkcası.

Motosikleti
    Alıntı nines adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi alanyayı pek bilmem ama elektrikli scooter düşünmedinizmi yazlık için iyi oluyor.
    Benzinli motor ömürlük kullanılır. Elektrikli bisikletin ömrü 1 yıl

Motosikleti
    Honda SH300i NF02
    Evet bende fıtı fıtı gezmeye aldım park sorunu ve minibüsten kurtulmak için, evet sigorta biraz mantıksız yani motor yüksek cc olsa tamam diyelim ama sigorta olmadan da olmuyor neyse ki benzinden amorti edeceğim sigortayı

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:35 ----------

Alıntı Yasin D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende abim için böyle birşey düşüyordum ama Sigorta+Plaka+Ruhsat filan 3.500TL düşündürdü beni açıkcası.
    evet ama şu da var İstanbul olayını atlamayalım bu motora örnek olarak balıkesir den plaka alsak sigorta yapsak daha ucuz olur çünkü İstanbul da arabada da kasko ve sigorta tüm illerden pahalı benzini hiç harcamadığı için ve vergisi olmadığı için kendini oradan amorti ediyor diyebilliriz
    Faith makes all things possible.
    Honda SH300İ NF02 Owned. / Yamaha BWS100 Owned. / Honda CBX250 Twister Sold. / Honda CBR125R HRC Sold. / Honda PCX125 Limited edition Sold. / Asya Polo 50 139QMBGY6 Sold.

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Benzinli motor ömürlük kullanılır. Elektrikli bisikletin ömrü 1 yıl
    yanlışım olmasın ama aküsü değişebiliyor. yinede tercih meselesi.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Çok beğendim gerçekten ☺ B ehliyet ile sürülebiliyor olması çok güzel bir ton masraftan kurtarıyor insanları.

Motosikleti
    Honda SH300i NF02
    Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok beğendim gerçekten ☺ B ehliyet ile sürülebiliyor olması çok güzel bir ton masraftan kurtarıyor insanları.
    teşekkürler aynen öyle trafikte zaman kazanmak güzel paranızın cebinize kalması daha da güzel
    Faith makes all things possible.
    Honda SH300İ NF02 Owned. / Yamaha BWS100 Owned. / Honda CBX250 Twister Sold. / Honda CBR125R HRC Sold. / Honda PCX125 Limited edition Sold. / Asya Polo 50 139QMBGY6 Sold.

Motosikleti
    Alıntı nines adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yanlışım olmasın ama aküsü değişebiliyor. yinede tercih meselesi.
    1 set akü ile yapılabilen kilometre akü parasına alacağın benzinle yapılabilen kilometrenin çok çok aşağısında.
    blk_pasa bunu beğendi.

En kısa sürede almayı düşündüğüm motor benimde, malum 50CC'de çok fazla seçenek yok ülkemizde.

Acaba ne kadar yakiyordur cok merak ediyorum .

Motosikleti
    Honda Today 50 CC
    Polislere sordugumda 50 cc altı sadece eski mobilet yani pejo motorlar m sinifi olur 50 cc scooter olmaz diyorlar net bilen yok malesef :(

Alıntı atalay012 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Polislere sordugumda 50 cc altı sadece eski mobilet yani pejo motorlar m sinifi olur 50 cc scooter olmaz diyorlar net bilen yok malesef :(
    Kardesim istersen 50 cc uzay mekiği kullan yinede laf edemezler. Mesele burda cc de motosikletin modelinde değil.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)