Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

"Çin" Biçme Makinesi ! ! !

Motovento
    REKLAM ALANI
    beyazit60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym joymax250i
    Buda benim çin motorum. [IMG][/IMG]

Resimleri mobilden bağlanan arkadaşlar için ufak ekleidim.
    makseli bunu beğendi.
    Gittiğim yere varmak değil, motorumla yolda olmak önemli olan.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

kaç kişi mobilden bağlanıyor onu da araştıralım lütfen, tek tek tıklayacağız şimdi :/ olmadı

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tekir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaç kişi mobilden bağlanıyor onu da araştıralım lütfen, tek tek tıklayacağız şimdi :/ olmadı
    Umduğundan çok daha fazla insan diyebilirim cevap olarak

Kazasız belasız kullanın motorunuzu
    eray_uluyazı bunu beğendi.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ben mesela. Hep cepten takılırım. Çünkü bilgisayarım yok. Sağol arkadaşım.ayrıca üstüne tıkladığında büyük olarak çıkıyor.
    Beyazit arkadaşım son fotoyu yoldamı çektin? yani yapıyomu o kadar?

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    kazasız belasız kullanın motorunuzu..
    temiz ve güzel duruyo ..laki gözüme takilan bi şi var
    koruma demirine bagladıgınız ledi cırt la degilde yapıştırma ile sabitleseniz daha hoş görünür diye düsünüyorum...cirt güzel olmamıs..
    birde elcik kotumalar çok güzel durmu..elcik korumaları sabitlemem kolaymı oraya..?

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    güzel olmuş motorunuz. keşke 2011 de direk bunu çıkarsalardı. 150 MR yerine bundan alırdım.

elcik mkorumayı nereden aldınız ve nasıl sabitlediniz merak ettim

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    bu ne yaw..... baya hızlı imiş....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    guzel sekil almıs motor bende cepten gırıyorum pc yok malesef parasızlık işte
    www.erkakurye.com

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    bende hem mobil hem pc baglanıyorum ama tabletten girince 2 secenek oluyor mobilmi normal sitemı diye ama normal tercıh edıyorum :D bu arada motor guzel olmusta bızım mc lerde bise eksik ama ne :D cokmu inceler acaba :d benim mc yide koycam bi gun
    İNSTAGRAM = sakalliesnaf - MAİlL = mehmetmerickekec@gmail.com
    MOTOSİKLET = CBF 600 ABS 2007 102K +
    TECRUBE = 250K +

Motosikleti
    Sym joymax250i
    Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim yalnız son fotoğraf montaj. Şimdiye kadar 120 km üzerine çıkmadım youtube de videolarım var izlemek isterseniz.

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim merak ettiğim şey o devir saatle km saat sayacı ortasında yukarıda kalan büyük harflerle yazılı a b c tuşlarının ne işe yaradığı birde bu motor şehir içinde kaç yakıyor acaba?

Motosikleti
    Sym joymax250i
    Alıntı safakk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim merak ettiğim şey o devir saatle km saat sayacı ortasında yukarıda kalan büyük harflerle yazılı a b c tuşlarının ne işe yaradığı birde bu motor şehir içinde kaç yakıyor acaba?
    Biri tüp, biri turbo, biri nitro ))) O arka bagaj lambasının 3 farklı modda yanmasını sağlayan kutusu. Çakar lamba bi nevi.
    eray_uluyazı bunu beğendi.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Güle güle kullan Allah kaza bela vermesin çin min boşver sen sana yetiyormu mutlu oluyomusun bindğinde ona bak
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Korumalar üzerindeki ledler güzelmiş, direk mi yanıyor yoksa yanıp sönüyor mu? Fiyatı da nedir acaba?
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı beyazit60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim yalnız son fotoğraf montaj. Şimdiye kadar 120 km üzerine çıkmadım youtube de videolarım var izlemek isterseniz.
    arkadaşım merakımı gidermek için bikaç soru sorcam. Cevaplarsan sevinirim. Motorun 14 kusur hp olması lazım galiba. Yanlışsa düzelt.bu motorla uzun yola çıktığınızda, düz yolda tam gaz açtığınızda tek kisi olarak ve sabit olarak kaç km ile yolculuk yapabiliyosunuz? artçılı olarakta yazarsanız sevinirim. 120 den yukarı çıkmadım demişsiniz, gerçekten çıkmıyomu, yoksa sizmi çıkmadınız? Ve 100 km deki yakıt tüketimi nedir? Tek kişi, iki kişi, şehir içi, uzun yol? Sorularımı cevaplarsanız sevinirim.

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım merakımı gidermek için bikaç soru sorcam. Cevaplarsan sevinirim. Motorun 14 kusur hp olması lazım galiba. Yanlışsa düzelt.bu motorla uzun yola çıktığınızda, düz yolda tam gaz açtığınızda tek kisi olarak ve sabit olarak kaç km ile yolculuk yapabiliyosunuz? artçılı olarakta yazarsanız sevinirim. 120 den yukarı çıkmadım demişsiniz, gerçekten çıkmıyomu, yoksa sizmi çıkmadınız? Ve 100 km deki yakıt tüketimi nedir? Tek kişi, iki kişi, şehir içi, uzun yol? Sorularımı cevaplarsanız sevinirim.
    Evet aynı konuları bende çok merak ediyorum adem abinin eline sağlık benden önce davranmış fiyatıda uygun sağlamlığıda güzel. Vereceğiniz bilgiler ışığında daha net fikirlere sahip oluruz

Motosikleti
    Sym joymax250i
    Ortalama km 150 krş yakıyor 120 en son çift kişi gördüğüm hız 22 mayısta 900 kmlik bi yola çıkacağım son hızını deneme fırsatım olur umarım. Ayrıntılı bilgiyi motosiklet modellerinden mondial 150 mc kisminda bulabilirsiniz. Saygılar.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    beyazıt kardeşım tam cevap olmamış ama genede cevap için tskrler. Mesela 10 lt. İle kaç km yapıyor. Düzdeki sabit hızları yazsaydın yeterdi. Şimdi nasıl okuyalım onca sayfayı?

Alıntı beyazit60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ortalama km 150 krş yakıyor 120 en son çift kişi gördüğüm hız 22 mayısta 900 kmlik bi yola çıkacağım son hızını deneme fırsatım olur umarım. Ayrıntılı bilgiyi motosiklet modellerinden mondial 150 mc kisminda bulabilirsiniz. Saygılar.
    Abi şu benzın hesabını kuruşla yapmayalım yav malum benzın fiyatı ilden ile hatta benzınlikden benzinliğe fark ediyor. Misal shel den alınca 19krs yakar fulden alınca 14krş yakar o nedenle 100km de kaç litre yaktığınızı yazsaydınız daha iyi olurdu yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz

Motosikleti
    Sym joymax250i
    Arkadaşlar kesin ve net olarak bi ölçüm yapmadım ama biraz spor kullanıyorum en son full depo yaptım 278 km yol yaptım çeyrek depo benzin var. Yakıtını fazla takmadığım için bittikçe fulle diyorum. Ama performans olarak daha iyi bi 150 lik motorla karşılaşmadım.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)