Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kenan Sofuoğlu: Benim 1 yıl daha Supersport'ta yarışmamı istediler

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, "Dünya Supersport Şampiyonası'nda bu sezon şampiyon olamasam da sezon benim için iyi geçti. Son yarışta, takımım Kawasaki'nin markalar şampiyonu olması için yarışacağım" dedi.

FIM Dünya Supersport Şampiyonası'nda 3 kez şampiyon olarak bir ilke imza atan Sofuoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 20 Ekim'de İspanya'nın Jerez pistinde sezonun son yarışına çıkacağını hatırlattı.

Şampiyonluğu bu yıl İngiliz Sam Lowes'a kaptıran milli motosikletçi, "Sezon başında yarışlar istediğim gibi gitmedi. Motosikletim bozuldu, bir yarışta düştüm" diye konuştu.

Sezon ortasında motosikletinde birtakım teknik yenilikler yaptıklarını ifade eden Sofuoğlu, "Sezon başında ve ortasında kaybettiğimiz puanlar, beni ikinciliğe geriletti. Yaptığımız yeniliklerden sonra çıktığım son 5 yarışın 4'ünü birinci bitirdim fakat puanlar yeterli gelmedi" şeklinde devam etti.

Sofuoğlu, motosiklet sporlarında her sezon şampiyon olmanın zor olduğuna dikkati çekti. Şampiyon bitirdiği geçen sezonda 4 yarışı, bu sezonu ise 5 yarışı birinci bitirdiğini ifade eden başarılı motosikletçi, "Bu nedenle kötü bir sezon geçirdim diyemem. Şampiyonluk kısmet değilmiş ancak son yarışı da birinci bitirip halen lider konumda olan takımım Kawasaki'yi, markalar şampiyonu yapmak için yarışacağım" dedi.

Gelecek sezon yine supersport

Daha önceki açıklamalarında, gelecek sezon ''superbike''da yarışacağını belirttiğini ancak takımı Kawasaki'nin aksi yönde istekte bulunduğunu dile getiren Sofuoğlu, ''Yetkililerle yaptığım görüşmede, superbikedaki pilotlarının güçlü olduğunu belirtip benim 1 yıl daha Supersport'ta yarışmamı istediler. Superbike dalının formatı biraz değişiyor ve adı superbike EVO oluyor. Kawasaki, 2015 yılında bu kategoride yarışmamı istiyor ancak henüz sözleşme yapmadım" şeklinde konuştu.

Kaynak: A.A

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    brk194 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni bs 125-Yamaha R25
    Kenan daha güvenmiyorlar demekki kenanda artık sbk'da yarışması lazım

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı brk194 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kenan daha güvenmiyorlar demekki kenanda artık sbk'da yarışması lazım
    Bence artik hiç yarışmamasi lazim.
    ero__ ve J3ASKAN bunu beğendiler.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı KNN-RTE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kenani madem sevmiyorsunuz neden haberlerini yapip yorumlar yapiyorsunuz? .
    Yakinda sadece sevdiginiz haberlerin yer alacagi yeni bir forum açilacakmis.
    Bekleyin.
    Azzz sonra.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakinda sadece sevdiginiz haberlerin yer alacagi yeni bir forum açilacakmis.
    Bekleyin.
    Azzz sonra.
    Coq arkadaşım sen neden sürekli olumsuz yorumlar yazıp duruyorsun anlamak mümkün değil neyi kötülemeye çalışıyorsun?

Geçen gün kenan kaza yaptıktan sonra aradım sordum ağrısı var ama iyi dedin, sallamıyorsan eğer hem kenana yakın birisin hemde böyle işler çeviriyorsun çok ilginç doğrusu.. Ortada bir ikiyüzlülük var yakında çıkacak ortaya.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:43 ----------

Antonelli nin kazası haberinde saçma sapan bir habere binaen Kenan'ın başsağlığı dilemediğinden sadece moskovada kaybettiği puanlara üzüldüğünden dem vurdunuz eleştirip durdunuz sonra ispat edincede çıtınız çıkmadı, bi öyle bi böylesiniz.

burda benim yorumlarım siliniyor motosiklet.net benden başka herkez konuşuyor burda sizin apaçık belli bırakın bu reklamları artık. Klavye delikanblılığından başka bişey yapmıyonuz. Cog sen çok yanar dönersin . Senin ne olduğun belli değil. Sen fesatsın. Ulan şimdi bşiey dicem hepinizi kenan mı ...... anladınız

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı 54_Superglue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen gün kenan kaza yaptıktan sonra aradım sordum ağrısı var ama iyi dedin, sallamıyorsan eğer hem kenana yakın birisin
    Günaydin.
    Nihayet uyanmissin mevzuya.

(üstünü çizmisler neden anlamadim ama yazdigin bu mesaj içinse gereksiz bir tepki olmus.
    MOderatörler biraz daha dikkatli davransa iyi olacak.
    )

Ama gelelim mesajlarin geri kalanina:
    Sen ve su arkadas,
    Alıntı KNN-RTE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burda benim yorumlarım siliniyor motosiklet.net benden başka herkez konuşuyor burda sizin apaçık belli bırakın bu reklamları artık. Klavye delikanblılığından başka bişey yapmıyonuz. Cog sen çok yanar dönersin . Senin ne olduğun belli değil. Sen fesatsın. Ulan şimdi bşiey dicem hepinizi kenan mı ...... anladınız
    Alıntı 54_Superglue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Coq arkadaşım sen neden sürekli olumsuz yorumlar yazıp duruyorsun anlamak mümkün değil neyi kötülemeye çalışıyorsun?

Geçen gün kenan kaza yaptıktan sonra aradım sordum ağrısı var ama iyi dedin, sallamıyorsan eğer hem kenana yakın birisin hemde böyle işler çeviriyorsun çok ilginç doğrusu.. Ortada bir ikiyüzlülük var yakında çıkacak ortaya.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:43 ----------

Antonelli nin kazası haberinde saçma sapan bir habere binaen Kenan'ın başsağlığı dilemediğinden sadece moskovada kaybettiği puanlara üzüldüğünden dem vurdunuz eleştirip durdunuz sonra ispat edincede çıtınız çıkmadı, bi öyle bi böylesiniz.
    Klavye basinda sallayip duruyorsunuz.
    Siz klavye basinda sallarken,
    ben o ülke senin, bu ülke benim Kenan'in pesinde kosuyorum.
    BAzilarini forumda paylasiyorum, çogunu paylasmiyorum.
    Mesela siz bu topice konu olan haberi yeni görüyorsunuz,
    oysa ben bir hafta önce paylastim.

http://www.motosiklet.net/forum/son-...ml#post3175440

Anlamadiginiz sey ne biliyormusunuz?
    Kenan'a en çok zarari sizler veriyorsunuz.
    Onu gaza getiren ve zamanindan önce SBK ya geçiren sizin gibi gazcilardi.
    Eger Kenan sizin gaziniza gelmeyip, bir sezon daha dayanabilseydi,
    simdi SBK'nin ilk bes listesinde olabilirdi.
    Hala da ayni gaza devam ediyorsunuz,
    Siz vatan millet sakarya gazi verirken,
    biz Kenan o Türk bayragini tasiyabilsin diye, pistlerde görevlilerle köse kapmaca oynuyoruz.
    Allah askina susun artik.

Bir konuyu iyi anlamaniz için yaziyorum.
    Kenan'i tabi ki elestirecegiz..
    Bu güne kadar hep böyle yaptik.
    Ama Kenan'i elestiriyor olmamiz,
    ne onun efendiliginden bir sey eksiltir,
    ne de bizim ona verdigimiz degerden.
    Bir anlayabilseniz!!!!
    Shrieker, Gökhan ve bboy_iced bunu beğendiler.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

RODWIN250R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    Kenan dan başkada kimsemiz yok arkadaşlar destek olalım moral verelim ... Bak bugün beyaz showda canlı yayımda şimdi

remzi_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Klavye basinda sallayip duruyorsunuz.
    Siz klavye basinda sallarken,
    ben o ülke senin, bu ülke benim Kenan'in pesinde kosuyorum.
    BAzilarini forumda paylasiyorum, çogunu paylasmiyorum.
    Simdi bu aklima geldi..

http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/75590-gurbetci-motorcularin-assen-bulusmasi.html

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler