Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Fuarda motosikletlere dokundurtmayan firmalar

Motovento
    REKLAM ALANI
    UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Fuarda motosikletlerine dokundurtmayan suzuki, ktm ve aklima gelmeyen varsa digerleri. Niye zahmet edip motosikletleri oraya kadar goturdunuz.ben sizin yerinizde olsam fotograflarini asardım. Daha ekonomik olurdu
    nedenamaya, ozrace, anil89tas ve 11 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    -
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuarda motosikletlerine dokundurtmayan suzuki, ktm ve aklima gelmeyen varsa digerleri. Niye zahmet edip motosikletleri oraya kadar goturdunuz.ben sizin yerinizde olsam fotograflarini asardım. Daha ekonomik olurdu
    katılıyorum
    anaconda84 bunu beğendi.

erimozel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Evet suzuki özellikle böyle yaparak gözümden düştü, orası fuar sonuçta insanlar dokunmaya incelemeye geliyor motosikletleri. Ne demek oturmayın ellemeyin? Bedavaya da verseler artık suzuki almam. Onlar motorların selesine, ben ise onların isminin üzerine bant çektim.
    ---İTÜ Makina Mühendisliği 2009---
    2009-2010 UYARI Model Uydu Takımı
    2010- ? ITU Formula SAE Takımı

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Merak etme, motoru alacak adamla almayacak adam arasındaki farkı anlıyorlar. Motoru alacak adam isterse rakı sofrası kurdurur motorun üstüne. Hayatında mobilet sürmediği halde 60 bin liralık KTM RC8R'a makosenleriyle binip kemerini depoya dayayan adamlar olduğu sürece de izin verilmez.

Alacak mısın KTM? Alacaksan gel gidelim Spormoto'ya, istediğin kadar otur motorların üzerine.

Nereden mi biliyorum? Geçen fuarda KTM standını kendi ellerimle kurdum!

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merak etme, motoru alacak adamla almayacak adam arasındaki farkı anlıyorlar. Motoru alacak adam isterse rakı sofrası kurdurur motorun üstüne. Hayatında mobilet sürmediği halde 60 bin liralık KTM RC8R'a makosenleriyle binip kemerini depoya dayayan adamlar olduğu sürece de izin verilmez.

Alacak mısın KTM? Alacaksan gel gidelim Spormoto'ya, istediğin kadar otur motorların üzerine.

Ya adam kroysa ve para ondaysa ?.....
    inci1903 bunu beğendi.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ama işte oda çifte standart oluyor be Kütükcüğüm! Sen fuarı kurduğunda yanına geldim motorları çıktım, Kemal abiyle tanışıp, imzalı posterini felan aldım ama... Ben motorların üstündeyken pis pis bakanların tacizine de uğradım.

Bence fuarlarda herkes motosikletlere binebilmeli, fakat bu görevlilerinin gözetiminde olmalı, binenin yanına yaklaşılmalı bilgi verilmeli ve gerekirse müdahale de edilmeli!

Ekleme: Tabi bu her motosiklet için bir görevli anlamına geliyor fakat senede bir düzenlenen ülkenin en büyük motosiklet fuarı için marka olan veya kendini marka olmuş hisseden firmalar bu gideri karşılamalı.
    Zippo's ve UNdocab bunu beğendiler.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

just4techno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Skipper, Sym Fiddle 3

Zengine göre haklı fakire göre haksızlık olan bir durum...diyecek bir şey yok

timoti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 idi, Honda VT750 oldu

Ayıp (Üst kültürün kullandığı anlamda değil de insani olarak)
    Tolme ve bygecce bunu beğendiler.
    En umutsuz köle, köle olduğunu bilmeyendir.

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012

türkiyedeki fuarda izin verilmemesi normal. kurcalayan çok olur her motora binmek ister bizim insanımız, binsin şöyle bi gaz versin gaz vermeden olmaz bak o şart. sonra vitesleri bi karıştırsın kaç yapıyo abi bu der sonra bilimum düğmelere basar jikleyle oynar. yok yani izin verilmez bence de.

WOLKANWOLKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB 600F HORNET
    mrb, bu bir kültür, empati meselesi. odur ki kardeşimizin evine bile gitsek girişten itibaren o evin kurallarına saygı göstermek zorundaysak, fuar kültürùnde de spor ayakkabı, kemersiz, saatsiz ve fermuar vs gibi tankı çizecek unsurlara dıkkat etmeli, ben şahsen üstünden inerken bile avuç içim lekem kalmasın diye tersiyle ve hafıfleterek destek alıyorum. Suzi gsr 750 ye de bindim ve mùdahale olmadı. Syg.

furkanmg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 600f
    Allah aşkına elinizi vicdanınıza koyu hem mv agusta hem honda goldwing vs her türlü motora bindim bi allahın kuluda bişey demedi...
    Ktm,Suzuki nin yaptığı TERBİYESİZLİK ten başka bişey değil....
    O zaman motoru oraya getirmiceksin arkadaş....
    yan ayaklıkta olduğu halde moto guzzi 250 kg luk motorunu normal dik şekilde oturup sağa sola salladım bi kişide gelmedi aynı şekilde mv agusta... suzuki çokmu değerli yani onlardan...

İLERİDE PARAM olsa da almam....

Şu düşünceyide anlamıyorum bbi arkadaş demişki parası olanı anlıyolar arkadaş ben zaten param olsa gider alırım fuara gelıyorum hepsi bi arada inceliyorum... Param olmayadabilir... Ama fuara belirli bi ücret verip giriyorum... Heeee motorun çokmu değerli koy başına bir adam kontrollü şekilde denet...

MARKA OLMAK BAMBAŞKA BİŞEY...
    Tolme bunu beğendi.

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125

Siz yanlış anladınız veya nerede stand kurduğunuzu bilmiyorsunuz. Biz fuardan bahsediyoruz motosiklet pazarından değil.
    Fuar insanların ürünlerini tanıtmak denetme isteyen firmalarla buluştuğu yerdir.
    Pazar ürünlerin satıldığı "Abla yalnız mıncıklamıyoruz" diye uyarıldığı yerdir.

Biz orda bu iki firma hariç her motosiklet markasını dolaştık hepsi de güler yüzlü olarak bizimle ilgilendi. İstediğim motosikletin bikere selesini oturma pozisyonunu amortisörlerinin esnekliğini test etme fırsatım oldu. inşallah 1 sene sonra alacağım 848 evo için tüm bilgileri satıcıdan aldım üzerine binip nasıl olduğunu yüksekliğini herşeyini test ettim.
    Bu benim ve fuardaki bila istisna herkesin hakkıdır. Kimseyi aşağı göremezsin.
    Ducati benim cebimdeki milyarları fark etti açtı standını da Ktm, Suzukinin para dedektörleri çalışıp algılayamadı anlaşılan.
    Hem de standda çalışmış bi adamsın ne iş yaptığını daha kavrayamamışsın.

Bütün teknoloji markalarının teşir ürünleri vardır. Fuarlar da motosikletlerin teşir edildiği kurcalanması için bırakıldığı yerlerdir.
    Kültürden bahseden kültür mantarları konuşsun dursun. Suzuki milyarlarca liralık reklam vermiyor mu ?
    Fuar reklamın en güzelinin yapıldığı yerdir. Çiziliyorsa çizilsin motosiklet kağıda milyarlar vereceğine müşteriyle yada gelecekteki müşterileri ile buluşsun parayı buna harcasın
    msl10, c3nk, cakturkc ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Yazmayacaktım, yazayım bari.

Geçen yılki fuarda bir RC8R'ın deposu çizildi, 50SX'in (5 yaşındaki çocuklara göre olan motor) üzerine çıkan 100 kiloluk bir amca sayesinde arka amortisörü patladı, 990SMT devriliyordu son anda tuttum, 450EXC devrildi, 990 Adventure'ın grenajları çizildi, daha sonra o motoru sattım ama 700 Euro'ya garantiden grenaj değişimi yaptırmak zorunda kaldım. Ziyaretçiler motorlara toplamda (garanti kapsamındakiler hariç) en az 3 bin euroluk hasar verdiler.

Motosikletle alakası olmayan tiplerin sırf motor üstünde resim çektirmek için benim işime, gelirime zarar vermesi doğru mu? KTM bir Honda değil, Honda senede 8 bin motor satıyorken KTM veya Suzuki bunun onda birini satmıyor.

Motosiklet fuarında çalışan herkes ekmek parası peşinde. Ben ekmeğimi motor satmaktan kazandım, insanların ekmeğimin üstüne s.çmamalarını istemem çok normal değil mi?

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Aga dediğimi yapın o zaman ciddiyim ben as oraya kocaman bi fotoğraf. Kimse çizemez ya. Ne gerek var bak sana da yazık.Stand kurmak için uğraşıyorsun o kadar.

Bu fotoğraflar neyine yetmiyor o görgüsüz insanların!

---------- Post added at 18:48 ---------- Previous post was at 18:44 ----------

Alıntı BIYIKLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ama işte oda çifte standart oluyor be Kütükcüğüm! Sen fuarı kurduğunda yanına geldim motorları çıktım, Kemal abiyle tanışıp, imzalı posterini felan aldım ama... Ben motorların üstündeyken pis pis bakanların tacizine de uğradım.

Bence fuarlarda herkes motosikletlere binebilmeli, fakat bu görevlilerinin gözetiminde olmalı, binenin yanına yaklaşılmalı bilgi verilmeli ve gerekirse müdahale de edilmeli!

Ekleme: Tabi bu her motosiklet için bir görevli anlamına geliyor fakat senede bir düzenlenen ülkenin en büyük motosiklet fuarı için marka olan veya kendini marka olmuş hisseden firmalar bu gideri karşılamalı.
    Aga büyüksün

Motosikleti
    2006 HONDA CBR 600F
    arkadaşlar fuarda yoshimura nın standı varmı ? bir şey daha yoshimura eksoza susturucu nereden bulabilirim...

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    geçen sene motosikletlerin üzerine oturmak serbestti,olmalı-mı bence olmalı.konu mankeni motosikletten anlamıyordur kesin O oturduguna göre motosikleti incelemeye gelen müşterinin'de motosiklet üzerine oturması normaldir.
    madem motosikletin üzerine oturan müşteriler ürüne zarara veriyor O zaman maketini koyuver standa olsun bitsin.
    birde fuara hiç motosiklet getirmeyen firmalar var onlara ne demeli.?

benim görüşüm motosiklet fuarları her sene daha kötüye gitmekte,büyük olasılık seneye olan motosiklet fuarına katılmayacağım.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    ninja 250
    suzukinin ne yaptığını anlamadım,ben bütün motorlarına tek tek oturdum baktım kimse birşey demedi ,ktm ve agusta bu yaptığını her sene yapıyor,hele agusta bu sene motorları çembere almıştı çok güldüm valla sanki tarihi eser satılıyor

not;suzukinin sport touring motorlarında yan çantaları çizik içindeydi bunlar haricinde fuardaki motorların %80 inin kıç kısımı çizik içindeydi,zaten insanların çoğu yarış motoru görmek ve kızları seyretmeye geliyor,motora binen birdaha inmiyor, insan motor üstünde neden fotoğraf çektirir onu da hiç anlamadım

Motosikleti
    Yamaha mt-03/ Piaggio Beverly 250 ve 500
    KTM nin bayilerinin de durumu ortada zaten. Kadıköyde'ki hakkında konuşuyorum, çantamızda paramızla ktm 125 duke almaya gittik, 25 dakka ayakta dikildik bir arkadaş kasada telefonla konuşuyodu 25 dakka bir kişi bile gelip tek kelime etmedi, tipimiz para etmiyomuş heralde dedik çıktık. Ne oldu ikinci el aldık ama keşke almasaymışız daha çok hikayeler duydum sonrasında arkadaşlarımdan. 3 ayda gelmeyen parçalar müşteriyi oyalamak için söylenen laflar, davalar.. Kısaca dediğiniz gibi, marka olmak başka bir şey, müşterine saygı duymazsan daha çok söylersin honda şu kadar motor satıyor diye.
    kackinen bunu beğendi.

anil89tas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sıfırdan
    cam fanusa koysunlar, millet etrafında dolaşsın o zaman
    NoVaRiX ve alphertunga bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)