Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

koruma ekipmanlarıyla ilgili kararsızlık :(

Motovento
    REKLAM ALANI
    angorstatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 2006
    motomaxta gördüğün ürünlerin güya orjinal fiyatlarına bakarsan, gerçeği yansıtmadığını görürsün. gidip bakmanda fayda var, bazen hakikaten iyi kalitede ve ucuza ürün bulabilirsin (bering bazı ürünler) ancak fiyatlar yine de balon. hein gerickeye de bakmanı öneririm. hemen arka sokağında.(hasanpaşadaki mağaza)
    motorda motor, ille de motor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    furkanmg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 600f
    O fiyatlar hep aynıydı kardeşim.
    Biliyosun onurdada tünal abidede ondan var ve söyledikleri kadarıyla çokta memnunlar.Ve verdiğin fiyat onlar aldığındada aynıydı. :D
    Bence fuarı bekle.Zaten emin değilim ama kushitani yi birtek motomax getiriyo.Bitmez yani :D
    Hörgüçlü olanı çok daha klas duruyo bu arada

Tekstil zaten düşünme ya deri iyidir iyi

bu arada eklemeyi unuttum yaz için deri nasıl olur bilmiyorum ama bi mont var gerek şekli gereksede fiyatı ve korumalarıyla şık duran bi ürün prohell airmesh 6060..

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    prohelin filelisini gördüm pazar filesinin aynısı aman boşverin...diğerlerini bilemiyorum...
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

dediklerimi alırsan çok rahat edersin

espri kutusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gsr600 gitti :'( er6n geldi :D
    aslında kustashi mont ve pantalonu onur ve tünal abide górdüm, çok hoşuma gitti, mont dedigin hórgüclü furkan abi. cok güzel ve trafikte görünür olarakta iyi geldi bana.

ayrıca rapidhacker nicli arkadasım, verdigin linkteki hudson robocop deri mont ve pantalonu da cok hoş. fiyat olarakta 100tl gibi bir fark var. fuarda hangisinden uygun bulursam artık ondan alıcam, belki daha farkli modeller olacaktır ama istedigim tarzlar bunlar.

birde arkadaşlar yazlık botlar gercekten işlevselmi yoksa yazlık almayayımda kışlık bot alıp soguk havalardamı kullanayım. yazında normak ayakkabılarla mı idare edeyim? yardımlarıniz icin teşekkür ederim

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Hudson robocop u kullandım kalite olarak çok iyi fakat eksi yönleri çok ağır olması hareketini kısıtlıyor ikincisi beli baya bir yüksek kışın alttan hava alıyor ve pantolon için fermuar bağlantısı yok bunları göz önünde bulundurun. Ancak giyince gerçekten tank gibi oluyor insan
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Motosikleti
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hudson robocop u kullandım kalite olarak çok iyi fakat eksi yönleri çok ağır olması hareketini kısıtlıyor ikincisi beli baya bir yüksek kışın alttan hava alıyor ve pantolon için fermuar bağlantısı yok bunları göz önünde bulundurun. Ancak giyince gerçekten tank gibi oluyor insan
    teşekkürler cevap için. kustashinin ceketide o kadar agır, elime bir aldım rahat 5-6 kg felan. dedim bunu giysen 50km yol yapsan dayak yemiş gibi olur adam

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    kustashini kullanmadım hatta yakından görmedim bile ağırsa kötü insanı yoruyor robocoptan sonra tex ceket giydim tüy gibi geldi sanki hırka giyip çıkmışım gibi ama deri psikolojikmidir nedir bir güven hissi veriyor

arifziyaar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XV950 BOLT
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada konoxin full body armordu gabile oyle bir korumasi var sirt gogus omuzlar icin bunu kullanan var mi tavsiye eder misiniz ve knox iyi bir marka midir alpinestar bakiyordum aslinda ama bunu gordum
    KNOX kaliteli korumalar üretiyor ama bahsettigin full body armor cross için diye biliyorum ..Bende bi çantası var knox'un gayet sağlam ve kullanışlı.
    JAWA = ilk aşk , Monster696 = hala kalbimde , hypermotard 1100 = unutulmaz , MT07 = Mantık evliliği , XV950 = güzel ama kesmiyor

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Bu aralar birde venomun n force deri montu gözüme takılmaya başladı ama fiyatı pahalı kullanan varmı acaba?

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    bende motomakstan sürekli alışveriş yaparım ihtiyaçlarımı motomakstan karşılarım kurumsal firma olduğu içinsitemize reklam verdiği için kuşi marka deri montu araştırıken yurt dışı sitelerede baktım inan burdaki fiyatlar çok çok uygun kuşi deri mont difi deri pantolon bot eldiven gri siyah olarak takım aldım çok menunum tavsiye ederim ama botumda çok az soyulma oldu geri iade ettim işin açıkcası pişmanım şimdiden senin için hayırlı olsun
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

novablue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 A
    Yeri gelmişken ben de bir fikrimi danışayım. Kışın ve baharlarda soğuk havalarda tam korumalı bir kışlık mont, yazın ise bir ince mevsimlik mont ya da rüzgarlık giyip içine de body armour giymek iyi fikir değil mi? Yaz için hem serin bir çözüm hem de tam koruma hem de hesaplı olur diye düşünüyorum. Üstüne ince bi mont giyilince motokrosçu gibi de görünmez ne dersiniz?

"Bozkurt" - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    kustashi deri mont kulanıyorum tavsıye ederim yazın motorumla berarber aldım içlik var kış için onu cıkar yazında kulanıyorsun havalandırma fermuarları var gayet iyi ben memnunum

Motosikleti
    Alıntı "Bozkurt" adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kustashi deri mont kulanıyorum tavsıye ederim yazın motorumla berarber aldım içlik var kış için onu cıkar yazında kulanıyorsun havalandırma fermuarları var gayet iyi ben memnunum
    işte bekledigim cevapta buydu. yaz aylarında da deri icinde full güvenlik ile seyahat etmek istiyorum. bu yüzden bu cevap bana ilaç gibi geldi.

ayrıca diger cevap yazan ve fikirlerini paylaşan arkadaşlara teşekkür ederim...

angorstatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 2006
    piyasayı iyi araştır derim. 1 hafta önce motoplus - hein gericke hasanpaşadan 450 tlye arkadaşımıza furygan marka çok güzel deri ceket aldık. motomaxta saçma sapan ürünlere saçma sapan fiyatlar bulabilirsin. motomaxtan bering eldiven, knox korumalar aldım. 10 numara. acayip ucuza almadım ama iyi fiyata kaliteli ürünler aldım. ancak daha sonrasında difi pantalon aldım, bana göre 5 para etmez. motomaxa tabikide bakın ancak yine de hem fuarı bekleyin hem de araştırın. beklemediğiniz yerden beklemediğiniz fiyatlara ürünler alabilirsiniz. örnek mototaşta deri tulum 2 parça dainese 600 euronun altında..
    http://www.mototas.com.tr/urunlistel...=50&g=624&o=73
    motorda motor, ille de motor

Motosikleti
    Alıntı angorstatik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    piyasayı iyi araştır derim. 1 hafta önce motoplus - hein gericke hasanpaşadan 450 tlye arkadaşımıza furygan marka çok güzel deri ceket aldık. motomaxta saçma sapan ürünlere saçma sapan fiyatlar bulabilirsin. motomaxtan bering eldiven, knox korumalar aldım. 10 numara. acayip ucuza almadım ama iyi fiyata kaliteli ürünler aldım. ancak daha sonrasında difi pantalon aldım, bana göre 5 para etmez. motomaxa tabikide bakın ancak yine de hem fuarı bekleyin hem de araştırın. beklemediğiniz yerden beklemediğiniz fiyatlara ürünler alabilirsiniz. örnek mototaşta deri tulum 2 parça dainese 600 euronun altında..
    http://www.mototas.com.tr/urunlistel...=50&g=624&o=73
    teşekkür ederim cevaplar için... fuarı bekliyorum bende. umarım istediklerimi bulabilirim fuarda...
    yeni ufuklara yeni motorla devam... ;)

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fuardan pek bişe beklemeyin arkadaş gitmiş fiyatlar hep aynı diyordu.Motoplusda outlet bölümünü fuara getirmemiş
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fuardan pek bişe beklemeyin arkadaş gitmiş fiyatlar hep aynı diyordu.Motoplusda outlet bölümünü fuara getirmemiş
    eğer dediğin gibiyse fuar, birşey almadan çıkıp doğru hudson deriye ve motomax a gidicem. artık ne olur bilemem.
    yeni ufuklara yeni motorla devam... ;)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)