Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

52 lt çanta

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    http://urun.gittigidiyor.com/garaj/c...fiyat-49046600

Arkadaşlar 52 lt çanta harbiden 2 kast+mont alabilir mi? 52 lt çanta kullanan varsa resim koyabilirse sevinirim. Fiyat olarak ne diyosunuz?
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    uygun aynısından bende almayı planlıyorum

Tropiksera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova 125 (2007) Yağı : 10w40 Kask : LS2
    52 litre çok büyük dostum.45 yada 32 litrelik kullanmanı tavsiye ederim 52 litre motoru çok hantal gösteriyor ne öyle pizzacı gibi
    Nefesime gücü bahşet mevlâ , bir kuç daha atsam olur evvel Allah.

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı BLACK_ICE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uygun aynısından bende almayı planlıyorum
    Okay bizim burlarda sordunmu kardeşim ne kadar
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    48 litre iki kask alıyor. 52 litreyede yanlarına bir mont sığar. Profilinizdeki motora takacaksanız kötü durur.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bende 35 litre civarında Monero etiketli bi çanta var memnunum, 52 litrelik çanta trafikte aralardan geçerken diğer araçlara takılır, hoş bişey değil bu küçük çantayı bile bi kere bi arabaya takmayı becermiştim neyse çizik bile yoktu motoru sağa çektim adamla arabaya biraz bakındık sonra gittim.

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı Tropiksera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    52 litre çok büyük dostum.45 yada 32 litrelik kullanmanı tavsiye ederim 52 litre motoru çok hantal gösteriyor ne öyle pizzacı gibi
    Kardeşim valla bende aynen senin gibi düşünüyorum ama yazın babamla ikimiz sürekli gezcez motorla. Bu durumda 2 kask olcak. Hadi birini koydun diğerini ne yapcan? Ha bire yanında taşıyamazsın ki 52 lt kötü gözükcek ama işlevi güzel olcak. Sadece gezilerde kullancam zaten.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    o çok çok büyüktür kardeşim
    büyük olması hadı biyere kadarda ucuz olan topcaseler hep tümseklerde katkut ses çıkartıyo hem çevredeki kişi bu sesi sevmiyor hemde sürücü rahatsız oluyor
    ama bilememe belki o sese çözüm üretebilirsin
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı Arda_Karaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    48 litre iki kask alıyor. 52 litreyede yanlarına bir mont sığar. Profilinizdeki motora takacaksanız kötü durur.
    48 litrede alıyosa o zaman 48 lt ye bakarım teşekkürler. İki tane kaskı alır diyosunuz kesin olarak doğru mudur? Profildeki motora takmayı düşünüyorum.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı zongoku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim valla bende aynen senin gibi düşünüyorum ama yazın babamla ikimiz sürekli gezcez motorla. Bu durumda 2 kask olcak. Hadi birini koydun diğerini ne yapcan? Ha bire yanında taşıyamazsın ki 52 lt kötü gözükcek ama işlevi güzel olcak. Sadece gezilerde kullancam zaten.
    Kaskı ön amortisöre çene kilidinden tutturup halat kilit ile kaskı tekere kilitleyebilirsiniz, hem kask hem de motor bi yere bağlanmış olur.

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende 35 litre civarında Monero etiketli bi çanta var memnunum, 52 litrelik çanta trafikte aralardan geçerken diğer araçlara takılır, hoş bişey değil bu küçük çantayı bile bi kere bi arabaya takmayı becermiştim neyse çizik bile yoktu motoru sağa çektim adamla arabaya biraz bakındık sonra gittim.
    Valla 48 lt de alıyomuş sanırım ona bakcam artık. 52 lt ye kalırsam da dikkat etcem artık ne yapayım. Zaten sadece uzun yollarda kullanmayı düşünüyorum. Geri kalan zamanda çıkartcam. Teşekkürler.

---------- Post added at 01:42 ---------- Previous post was at 01:40 ----------

Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o çok çok büyüktür kardeşim
    büyük olması hadı biyere kadarda ucuz olan topcaseler hep tümseklerde katkut ses çıkartıyo hem çevredeki kişi bu sesi sevmiyor hemde sürücü rahatsız oluyor
    ama bilememe belki o sese çözüm üretebilirsin
    Sese bir şeyler buluruz mesele değil. Büyük olduğunu yorumlardan farkettim google dan motora takılı resim arıyorum ama net bi açıdan yok bide resim olsa takan birinin güzel olurdu aslında.

Motosikleti
    usta uydurur merak etme
    forumda cbr250 ye takmışlar ona şaşırdım
    hani scooterlarda filan kendiliğinden taşıyıcısı var da taşıyıcısı olmayan motorada usta çözüm üretiyo senin motora yakışır bence
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    usta uydurur merak etme
    forumda cbr250 ye takmışlar ona şaşırdım
    hani scooterlarda filan kendiliğinden taşıyıcısı var da taşıyıcısı olmayan motorada usta çözüm üretiyo senin motora yakışır bence
    forumda cbr ye takmışlar dediğinizin fotosu var mı acaba? İnşallah yakışır. Ya dediğim gibi her zaman kullanmıcam için yakışıp yakışmamasıda çok önemli değil. Benim için 2 kask sığsın yeter

Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı zongoku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    48 litrede alıyosa o zaman 48 lt ye bakarım teşekkürler. İki tane kaskı alır diyosunuz kesin olarak doğru mudur? Profildeki motora takmayı düşünüyorum.
    CBF 150 motorumda var 48'lik coocase sığıyor 2 kask. Ben mont olduğu zaman ikinci kaskı kalın bisiklet kilidi ile motora bağlıyorum. Çok tenha yerlere park etmediğiniz sürece gezilerde bu yöntemi de düşünebilirsiniz. 52'lik çanta hem rüzgarda hem de arkadaşların dediği gibi trafikte size sıkıntı yaratır. Ayrıca yüksek süratte gidonda sallantıyada neden olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:50 ----------

http://www.event-s.net/entry/2009/07....html?pageId=2

bu sitede 52'lik çanta motor üstünde resmi var. F800GS motor ordan kendi motorunuzla kıyaslayın.

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    CBF 150 motorumda var 48'lik coocase sığıyor 2 kask. Ben mont olduğu zaman ikinci kaskı kalın bisiklet kilidi ile motora bağlıyorum. Çok tenha yerlere park etmediğiniz sürece gezilerde bu yöntemi de düşünebilirsiniz. 52'lik çanta hem rüzgarda hem de arkadaşların dediği gibi trafikte size sıkıntı yaratır. Ayrıca yüksek süratte gidonda sallantıyada neden olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:50 ----------

http://www.event-s.net/entry/2009/07....html?pageId=2

bu sitede 52'lik çanta motor üstünde resmi var. F800GS motor ordan kendi motorunuzla kıyaslayın.
    valla o motorda süper durmuş diyebilirim. Benim motorda görüntü olarak durmıcak rahatlıkla diyebilirim. Ama sağlam olarak monte edildikten sonra kullanışlı olur diye düşünüyorum. Tabi artık sizin tavsiyelerinize göre 48 lt çanta bakmaya başladım bile. Teşekkürler.

---------- Post added at 02:02 ---------- Previous post was at 01:57 ----------

http://urun.gittigidiyor.com/garaj/m...otors-49712293
    Son duruma göre 45 lt kask bakıyorum. 2 kask alma kapasitesi varmış bunlarında. Merak ettiğim. Kaskları az önce verdiğiniz sitedeki çantaya konmuş kasklar gibi yan yana sığdırıyoruz demi? Başka türlü de sığmaz sanırım. Yani 2 kask alma kapasitesini, kasklar yan yana konulcak şekilde söylüyolar doğru mudur.

Motosikleti
    Mustafa Kemal Atatürk

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    32litre topcase var bende 1 i büyük 1 i ufak kilit+ bellik + m beden kask +dizlik + yağmurluk (koruyucu özelliği yok sade yağmurluk) tam sığıyor tabi bunları koyunca benim motor tahtiravalli gibi oluyor ön teker havaya kalkıyor elimle yere indiriyorum öyle bi süre kalıyor sonra üzerine kedi çıkınca arkaya doğru hoop arka teker üstünde duruyor tabi bu durumdan korkan kedi bi daha motora yaklaşmıyor o da işin ayrı bi güzelliği

Motosikleti
    BMW F650GS
    Evet o şekil koyuluyor. Bazı çantalara iki kask sığıyor diyorlar ama sığmıyor. İki kask dedikleri açık kask olabiliyor. İki kapalı kask alma kapasitesi bulursanız daha garanti olur. Ya da satıcıya bir mesaj atın.

Zamanında aldığım tek kask alma kapasiteli yazan ürüne kaskım sığmamıştı. Satıcının bahsettiği kask açık kaskmış. O yüzden bu ürüne karar verdiyseniz dediğim gibi bir mesaj atarak işi garantiye alın.

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Teşekkürler cbr ye bile kocaman olmuş benim motora pek olmaz 52 lt. 45 lt e döndüm zaten. Buralarda önce bi almadan bakmam lazım 45 lt ye 2 tane kaskı sığdırmam lazım sonra alcam. Bilgiler için teşekkürler.

---------- Post added at 02:21 ---------- Previous post was at 02:18 ----------

Evet o şekil koyuluyor. Bazı çantalara iki kask sığıyor diyorlar ama sığmıyor. İki kask dedikleri açık kask olabiliyor. İki kapalı kask alma kapasitesi bulursanız daha garanti olur. Ya da satıcıya bir mesaj atın.

Zamanında aldığım tek kask alma kapasiteli yazan ürüne kaskım sığmamıştı. Satıcının bahsettiği kask açık kaskmış. O yüzden bu ürüne karar verdiyseniz dediğim gibi bir mesaj atarak işi garantiye alın.
    Anladım dediğinizi yaptım çoktan bakalım nasıl bi cevap gelcek. İlginiz ve bilgiler için teşekkürler...

---------- Post added at 02:24 ---------- Previous post was at 02:21 ----------

Alıntı safakk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    32litre topcase var bende 1 i büyük 1 i ufak kilit+ bellik + m beden kask +dizlik + yağmurluk (koruyucu özelliği yok sade yağmurluk) tam sığıyor tabi bunları koyunca benim motor tahtiravalli gibi oluyor ön teker havaya kalkıyor elimle yere indiriyorum öyle bi süre kalıyor sonra üzerine kedi çıkınca arkaya doğru hoop arka teker üstünde duruyor tabi bu durumdan korkan kedi bi daha motora yaklaşmıyor o da işin ayrı bi güzelliği
    benim motor kendi halinde 140 kilo bide benle babam bindi mi 85+80+140 305 kilo artık ön kalkmaz heralde

cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Bende hep derim olabildiğince büyük olsun diye Bende 46lt Kappa var 2 kapalı kask alıyor kaskların içine eldiven balaklava gibi küçük şeyler koyabilirsiniz ama mont almaz, 52lt nin de iki kapalı kask +benim montumu alacağını sanmıyorum.
    Bir fikir olması açısından Benim cbf resimdeki.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)