Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Türkcell araç takip sistemi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emin ol motordan önce o yol bilgisayarını bulup çalarlar..

---------- Post added at 18:04 ---------- Previous post was at 18:02 ----------

erdem maytapmı geçiyon şekerim motor zaten çalınmış bide androidi çaldırırsak hepten bittik demektir , arka cebime koymaya tırstığım telefonu nasıl motoruma takayım akıllım onada bi çare bul gel bana yapalım valla
    Abi illa 1500 liralik Androidli telefon şart değil. 150-200 liraya ikinci el Android telefon dolu piyasa. Gps özelliği olsun gerisi mühim değil.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ninja 250
    görmemişim pardon :D ben özelden size mesaj atiyim ordan konuşalım

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Aynı ısı 20 tllik cihaz ile yapabilirsiniz . Tüm detaylarını öğrenip cok yakında konusunu acicam .

Motosikleti
    ninja 250
    çok iyi olur bende araştırmaya devam ediyorum.

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    arkadaşlar bu konuda biz GARAJ olarak bir çalışma yaptık özet olarak araç takip sisteminin motorsiklete uyarlanmış şekli bir firma ile görüştük maliyetler şöyle çıktı araç takip sisitminin programı ve cihazı 262 dolar bir kereye mahsusu ayrıca sim kart alımı ve data transfer yıllık 100 tl gibi bir masrafı oluyor
    neleri yapıyor motorsikleti nerde anında görüyorsun 3-4 metrelik hata ile ve uzaktan motoru durdurabiliyorsun stop ve alarmını devreye sokuyorsun istersen etrafı dinleyip camera montajı ilede çevreyi görebiliyorsun bunlar için ayrıca bir bedel isteniyor

kaskoya göre avantajlı ancak kaza hasarı ödemiyor biz 20 araç için konuşmuştuk talep olursa fiatta indirim yapabilimi araştırmalarımız sürüyor bu konuda sizde araştırın daha uygun bir şey bulursanız paylaşalım yaptırmak istiyoruz

bazı arkadaşların motorlarını test bahanesi ile kaçırdılar ve yakalandıklarında hakim serbest bıraktı böyle bir şey olsaydı anında yakalardık ve bir daha motor çalamaması için ikna ederdik

Motosikleti
    ninja 250
    güncelleyelim yeni yeni motor çalınma vakaları oluyor inme inecek bana yakında yokmu bilgisi olan

reis007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ara verdik , yaza kısmet...
    bu "GARAJ" nedir merak ettim doğrusu. galiba sizin 3-5 arkadaş kurduğunuz bi grup???
    Sevmek güzeldir sevmeyi biliyorsan motosiklet güzeldir sürmeyi biliyorsan...

wers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    joyride 200i
    http://www.treyki.com/#/turkce/temel-ozellikler/ diye bir şey var şarjlı falan belki akşamları motorun herhangi biryerine konup sabah alınabilir , elektrik bağlantısı da istemiyor.
    Üzerine benzin dökerek intihar etmeye kalkışan genci uzun süre ikna etmeye çalışan polis, sonunda bir bidon benzini kurtarmayı başardı...

Motosikleti
    CBR 600 RR
    Arkadaşlar slm,sizi aydınlatabilirim
    Ürün öncelikle gerçek ve gps üzerinden sinyal verdiği için tam nokta yer gösterir.
    motorsikletler yada en pahallı araç için bile garantiyi bozmaz e-mark sertifikalarına sahiptir,(ferrari yada milyon liralık otobüsler takip ediliyor)
    Ürün kredi kartı boyutunda kibrit kutusu kalınlığındadır.
    turkcell olarak sadece kurumsal müşterilerimizi faydalandırabiliyoruz,
    1 tane yada 100 tane alınması gerekmez, ve bir bütçe ayırmıyrsunuz taksitlendirerek kampanya kriterlerine göre ya kredi kartı yada kurumsal hattınızın faturasına yansıtıyoruz
    Bir değil bir kaç çözüm ortağı yani alternatif ürünümüz var kalite ve bütçeye göre değişen, tabiki arkasında Turkcell var
    Sorusu olan özel mesaj atabilir,
    Turkcell KÇM yöneticisiyim
    Uzun süredir foruma giremiyordum konuyu görünce cevaplamak istedim
    wers bunu beğendi.

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Alıntı SERKANS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ürün öncelikle gerçek ve gps üzerinden sinyal verdiği için tam nokta yer gösterir.
    motorsikletler yada en pahallı araç için bile garantiyi bozmaz e-mark sertifikalarına sahiptir,(ferrari yada milyon liralık otobüsler takip ediliyor)
    1 tane yada 100 tane alınması gerekmez, ve bir bütçe ayırmıyrsunuz taksitlendirerek kampanya kriterlerine göre ya kredi kartı yada kurumsal hattınızın faturasına yansıtıyoruz
    Bir değil bir kaç çözüm ortağı yani alternatif ürünümüz var kalite ve bütçeye göre değişen, tabiki arkasında Turkcell var
    fiyat nedir?

Motosikleti
    ninja 250
    özelden mesaj attım ilgilenirseniz çok iyi olur

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    Peki motosiklet kullanıcıları bireysel olarak faydalanabiliyormu?kayıt süreci nasıl? aylık sabit ödememiz gereken tutar hakkindada ayrıntılı bilgi verirseniz herkes için daha iyi olur kolay gelsin.bide bu cihazları arabada saklicak yer cok ama motorda çok sınırlı hırsızlığa karşı tam bir koruma saglarmi acaba?
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

mustafaat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RST1000 Futura (şu an motosikleti yok)
    Bahsedilen sisteme karşı değilim, hatta faydalı buluyorum. Ama işin bir başka yönü var. Büyük motorları çaldıklarında genelde satmaya çalışmıyorlar. Parçalarına ayırıp satmak daha temiz iş hırsızlar için. Kasko içinizin rahat etmesi açısından daha temiz bir çözüm. Çalınma dışında kaza durumunda da işe yaraması büyük avantaj. Ben ve bir kaç arkadaşım Mapfre Sigorta'dan en uygun teklifi almıştık geçen sene, bu seneki durumu bilmiyorum.

Aslında kasko yaptıracaklar grubu kurup bir acenteden toplu teklif alsak hayli iyi fiyat alırız diye düşünüyorum. Otuz - kırk motorcuyu her acente ciddiye alır herhalde.
    "Acemisi olduğunuz tekniği önce kapalı alanda, tedirginlik geçtikten, tekniğe hakim olduktan sonra yolda deneyin ve yavaş yavaş yol sürüşüne aktarın." motorhikayesi.com | "Motosiklete Binmeyin, Motosikleti Sürün"

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    Alıntı reis007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu "GARAJ" nedir merak ettim doğrusu. galiba sizin 3-5 arkadaş kurduğunuz bi grup???
    Şu anda 65 arkadaşız.

https://www.facebook.com/groups/184977634854733/
    Gökhan YAŞDAL

Motosikleti
    CBR 600 RR
    arkadaşlar bireysel bir kampanya değil,mutlaka kurumsal bir vergi numarası olan firmanız olmalı, şahıs firması dahi olabilir
    detaylar için link veriyorum
    http://www.turkcell.com.tr/kurumsal/...ip-Paketi.aspx

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:25 ----------

parçalanacağı kapalı alana kadar izleyebilirsin
    kapalı alana girdiğinde sinyal uydu ile kesileceğinden giriş noktasını görebilirsin parçalanmadan çıkarsa takibe devam
    Alıntı mustafaat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bahsedilen sisteme karşı değilim, hatta faydalı buluyorum. Ama işin bir başka yönü var. Büyük motorları çaldıklarında genelde satmaya çalışmıyorlar. Parçalarına ayırıp satmak daha temiz iş hırsızlar için. Kasko içinizin rahat etmesi açısından daha temiz bir çözüm. Çalınma dışında kaza durumunda da işe yaraması büyük avantaj. Ben ve bir kaç arkadaşım Mapfre Sigorta'dan en uygun teklifi almıştık geçen sene, bu seneki durumu bilmiyorum.

Aslında kasko yaptıracaklar grubu kurup bir acenteden toplu teklif alsak hayli iyi fiyat alırız diye düşünüyorum. Otuz - kırk motorcuyu her acente ciddiye alır herhalde.

gökrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym gts250
    gecenlerde forumda dolasırken bu tarz bi konu görmüştüm. bu forumdan bi arkadaşımız ın fikri olan konu aynen şöyleydi: avea hatlı en küçüğünden ve ucuzundan sarjı giden bi tel . alıyosun. tek yapmak gereken telefonun sarjının bitmemesi ve motorun güzel bi yerine saklamak. aylık 5 tl kampanya bedeli ödüyosunuz kendi avea hattınızdan 1 msj la numaranın nerde olduğunu öğrenebiliyosunuz. duyduğum ve gördüğüm bilgiler bu kadar. tam öğrenebilen veya baska ucuz ve garanti bi sistemden haberi olan varsa iyi olur :
    My way it's ride!

Motosikleti
    ninja 250
    peki bu şirketin benim mi olması gerekiyor ? yani bir tanıdığın şirketinden uygulamaya dahil olabiliyormuyuz ?

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    arkadaşlar bireysel bir kampanya değil,mutlaka kurumsal bir vergi numarası olan firmanız olmalı, şahıs firması dahi olabilir
    detaylar için link veriyorum
    http://www.turkcell.com.tr/kurumsal/...ip-Paketi.aspx

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:25 ----------

parçalanacağı kapalı alana kadar izleyebilirsin
    kapalı alana girdiğinde sinyal uydu ile kesileceğinden giriş noktasını görebilirsin parçalanmadan çıkarsa takibe devam
    kardeşim bu konuyla GARAJ ekibi olarak ılgılenıyoruz detaylar hakında bılgı sahıbı olabılmek ıcın en kısa zamanda garaj a davet etsek gelip bilgi verebilirmisiniz

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    bu konuda bir gelişme saglıyamadık ilgilenen arkadaşlar la bir toplantı yapalım motorlar çalınmadan bunu çalışır hale getirelim arkadaşlar

gamkam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

araç takip sistemi

arkadaşlar merhaba. araç takip sistemi ile ilgigli kısaca bilgi vermek istiyorum. Yaklaşık 2 yıl önce mecburi hizmet nee
    deni ile Hatayda bulunuyordum. 650 cc lik motosikletimide bu süre içersinde hataya taşıdım. fakat çalınma olayaları orada fazla olduğundan ve kaldığım yerin otoparksız oluşu nedeni ile araç takip sistemi taktırmayı düşündüm ve gerçekleştşrdim. İsmini vermek istemediğim bir firmadan cihaz talebinde bulundu. cihazı 2 yıllığına 720 milyona satın aldım. satın aldığım hizmetin dışında turkçelden sadece kurumsal olarak verilebilen data sim kart temin ettim( çok zahmetli oldu fakat bunuda bir şekil hallettim). cihazı motosiklete taktıktan sonra firmanın adamı eğitim için internet üzerinden motorun nasıl takip edilebildiğini gösterdi. sistem basitçe şöyle çalışiyor. siz internet üzerinden verilen siteye giriyorsunuz ve ayarlar bölümünden mesela araç hareket ettiğinde sms at seçeneğine giriyorsunuz. isterdüz kontakt, isterse araba kaldırılıp yerinden oynatıldığında uydu vasıtası ile ve şirketin sitesi üzerinden sizin cep telefonunuza mesaj geliyor. şöyle ki aracınız 9-10 km hızla harekete başladı diye. bu sistemin avantajları yanında bir sürüde dezavantajı vardır. dezavantajlarına gelince : sistem size attığı her sms bazında sizden ücret talep ediyor. yani 1 kısa mesaj ücreti gibi, ayrıca aylık sabit ücret ödüyorsunuz. en can sıkıcı 2 kusuru şu. 1. si motorun aküsünün çabuk bitmesine neden oluyor. 2. zaman zaman gereksiz yere ve motor yerinde durmasına rağmen şirketinde açıklayamadığı bir şekilde gake sms geliyordu. mesela gecenin bir yarısında sms geliyor ve aracınız hareket halinde diye uyariyordu. bu nedenlerden dolayı ben cihazı geri verip paramı iade aldım. kımseyede böyle bir sistemi tavsiya etmiyorum. sorusu olan varsa seve seve cevaplamaya hazırım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)